Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

آئودی A4 مدل 2022

آئودی A4  مدل 2022 دارای عملکرد موتور پرقدرت، داینامیک رانندگی متعادل ، کابینی شیک و سیستم اطلاعات سرگرمی ...
آئودی A4 مدل 2022

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

شتاب سریع

سواری خوب و هندلینگ دقیق

صفحه نمایش لمسی کاربر پسند

فضای داخلی راحت و درجه یک

جوانب منفی

موردی یافت نشد

موارد جدید

موردی یافت نشد

https://khodrobarjonoob.ir/car21

آئودی A4 مدل 2022 دارای عملکرد موتور پرقدرت، داینامیک رانندگی متعادل ، کابینی شیک و سیستم اطلاعات سرگرمی آسان برای استفاده است. فضای صندوق عقب در بهترین حالت در حد متوسط است. این خودرو نمره یا رتبه کلی ندارد زیرا به طور کامل مورد آزمایش تصادف قرار نگرفته یا از نظر قابلیت اطمینان نمره گذاری نشده است.

جوانب مثبت منفی آئودی A4  مدل 2022

شتاب سریع

سواری خوب و هندلینگ دقیق

صفحه نمایش لمسی کاربر پسند

فضای داخلی راحت و درجه یک

تحقیق و رتبه بندی آئودی A4

آئودی A4  مدل 2022 به دلیل مفقود شدن اطلاعات ایمنی ، در خودروهای کوچک لوکس فاقد رتبه است. در حال حاضر ، نمره کلی آئودی A4 در دسترس نیست ، اگرچه رتبه منتقدین ، نمره عملکرد و نمره داخلی آنرا بر اساس ارزیابی از 25 مورد تحقیقی و داده برآورده کرده اند.

آئودی A4  مدل 2022 خودروی فوق العاده ای است ، نه به این دلیل که اسپرت ترین یا پر شیک ترین سدان در کلاس خودروهای کوچک لوکس است ، بلکه به دلیل اینکه در سطح بسیار خوبی قرار گرفته است. A4 شتاب زیادی دارد و به آرامی بر روی سطوح ناهموار جاده حرکت می کند ، با این حال هنگام حرکت در پیچ ها هنوز هم چابک و استوار است. فضای داخلی آن شیک و زیبا است و دارای سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه نمایش لمسی خوب ، صندلی های جلو راحت و صندلی های عقب مناسب بزرگسالان است. A4 همچنین مصرف سوخت مناسبی دارد ، انواع امکانات ایمنی فعال و راحتی در چهار چرخ متحرک استاندارد را ارائه می دهد (آئودی آن را Quattro می نامد).

قیمت آئودی A4 چقدر است؟

قیمت اولیه آن 39،100 دلار است که برای کلاس خودروهای کوچک لوکس تقریباً قیمت مناسبی است. نسخه اصلی آئودی S4 دارای با قیمت اولیه 50،500 دلار ارائه شده است.

آئودی A4 مدل 2022
آئودی A4 مدل 2022

آئودی A4 در مقابل سایر رقبای همرده

آئودی A4 در مقابل آئودی A5

آئودی A5 دارای اشتراکات زیادی با A4 است ، از سیستم اطلاعات سرگرمی و مجموعه ای از امکانات ایمنی فعال گرفته تا داینامیک رانندگی خوب و فضای داخلی با کیفیت بالا. هر دو موتورهای یکسان 201 ، 261 و 349 اسب بخاری را ارائه می دهند. اگرچه برخی تفاوت های کلیدی نیز وجود دارد. قیمت اولیه A4  در حدود 3300 دلار کمتر از A5 است ، که آن را از لحاظ قیمتی در جایگاه بهتری در میان خودروهای لوکس تبدیل کرده است. از سوی دیگر ، A5 تنوع بیشتری دارد. این مدل در مدلهای بدنه کوپه ، کروک و هاچ بک موجود است که مورد دوم فضای بار بیشتری را نیز فراهم می کند. A5 همچنین می تواند مجهز به موتور V6 با 444 اسب بخار قدرت باشد که A4 فاقد آن است.

آئودی A4 در مقابل بی ام و سری 3

ب ام و سری 3 کمی اسپرت تر از A4 است. ظاهر آن پیچیده تر از A4 است ، هندلینگ آن تند و تیزتر است و از لحاظ تنوع موتوری بی ام و سری 3 دارای گزینه های قوی تری است ، از جمله مدل M3  که 503 اسب بخار قدرت دارد. ، A4 به احتمال زیاد برای شروع گزینه بهتری برای اکثر خریداران است مگر اینکه سدان اسپرت بخواهید. آئودی کابین غنی تر از امکانات است و سیستم اطلاعات سرگرمی آن برای استفاده آسان تر است ، سواری نرمتر و چهار چرخ متحرک بصورت استاندارد است ( که در سری 3 اختیاری است). A4 همچنین دارای قیمت پایه پایین تری در حدود 2200 دلار است.

آئودی A4 مدل 2022
آئودی A4 مدل 2022

بررسی سیستم مالتی مدیا و سرگرمی ، بلوتوث و ناوبری آئودی 2022

آئودی A4 مجهز به سیستم مالتی مدیا و سرگرمی MMI و صفحه نمایش لمسی 10.1 اینچی بزرگ است. اگرچه ظاهر آن ممکن است برای همه سلیقه ها جذاب نباشد ، اما این سیستم کاملاً خوب عمل می کند. صفحه لمسی به ورودی ها سریعا پاسخ می دهد ، گرافیک واضحی دارد و منوها به راحتی قابل درک هستند. همچنین دکمه های فیزیکی برای کنترل های اصلی صدا و تهویه مطبوع وجود دارد ، بنابراین برای تنظیم این تنظیمات در هنگام رانندگی ، نیازی نیست به درگیر شدن به منوی های صفحه نمایش ندارید. در مجموع ، یکی از آسان ترین سیستم ها برای استفاده در این بخش است.

یک کلاستر دیجیتال (کابین خلبان مجازی آئودی) نیز در دسترس است که ارزش امتحان کردن را دارد. این صفحه نمایش 12.3 اینچی جایگزین مجموعه ابزارهای آنالوگ می شود. این سیستم قابلیت پیکربندی را دارد تا اطلاعات دلخواه را نشان بدهد ، از جمله نمای Google Maps با جزئیات واضح.

امکانات استاندارد سیستم مالتی مدیا و سرگرمی: صفحه لمسی 10.1 اینچی ، Android Auto ، بی سیم Apple CarPlay ، رادیو HD ، استریو با 10 بلندگو ، بلوتوث و دو پورت USB.

امکانات سیستم مالتی مدیا و سرگرمی موجود: یک خوشه سنج دیجیتال 12.3 اینچی ، ناوبری ، رادیو ماهواره ای ، استریو Bang & Olufsen با 19 بلندگو و شارژ دستگاه بی سیم.

سایر امکانات استاندارد: ورودی بدون کلید ، استارت دکمه ای ، کنترل خودکار تهویه مطبوع در سه منطقه ، روشنایی محیط و سانروف.

بررسی موتور آئودی A4  مدل 2022

آئودی A4  مدل 2022 به صورت استاندارد با موتور چهار سیلندر توربوشارژ که میتواند 201 اسب بخار تولید کند ارائه می شود که با یک گیربکس هفت سرعته اتوماتیک دو کلاچه و سیستم چهار چرخ متحرک عرضه می شود. یک نسخه پیشرفته از این موتور با 261 اسب بخار نیز در دسترس است ، اما اگر بخواهیم صادقانه صحبت کنیم ، هر دو این موتورها در رانندگی روزمره کارایی خوبی دارند.

در A4 پاسخگویی دریچه گاز بسیار سریع است و گشتاور آن بسیار خوب است که منجر به شتاب گیری خوب A4 است. صفر تا کیلومتر در ساعت برای مدل اصلی تنها 6.3 ثانیه است و برای نسخه ارتقا یافته تنها 5.2 ثانیه سریع طول می کشد. موتور نیز به خوبی کار می کند اما در شیب های تند و هنگام عبور از خودروهای دیگر در بزرگراه شتاب مورد انتظار را ندارد. گیربکس اتوماتیک دوکلاچه وظیفه انتقال نیرو را بر عهده دارد و موجب می شود ، که تغییر دنده به نرمی و سرعت تعویض شود و موتور را در باند قدرت خود نگه می دارد.

 

در کل اگر به قدرت بیشتری نیاز داریدS4 را با موتور V6  توربوشارژ 349 اسب بخاری و گیربکس هشت سرعته اتوماتیک انتخاب کنید. این موتور با اشتیاق زیادی به شتاب گیری و سرعت دارد. شتاب سریع و تعویض دنده ی آن سریع است. شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت آن تنها 4.4 ثانیه است.

آئودی A4 مدل 2022
آئودی A4 مدل 2022

بررسی میزان مصرف سوخت آئودی A4 مدل 2022

مصرف سوخت آئودی A4 در مدل پایه 9.4 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 6.9 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه است که برای یک ماشین کوچک لوکس عالی است. مصرف سوخت A4 برای موتورهای ارتقاء یافته ، در شهر/بزرگراه 9.4/7.6 لیتر در هر 100 کیلومتر افزایش می یابد ، در حالی که S4 با موتور قدرتمندش تنها 11.7/8.4 لیتر در هر 100 کیلومتر مصرف می کند.

نتایج تست تصادف A4  مدل 2022

نه اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها و نه موسسه بیمه ایمنی بزرگراه ها A4  مدل 2022 را تصادف نکرده اند.

امکانات آئودی A4  مدل 2022

امکانات استاندارد کمک راننده:

دوربین دنده عقب

سیستم هشدار برخورد به جلو

ترمز اضطراری خودکار

سیستم هشدار خروج از خط

چراغهای اتوماتیک با نور بالا

امکانات موجود برای کمک راننده:

سنسور پارک جلو و عقب

سیستم دوربین پارکینگ نمای اطراف

سیستم کمکی پارک بدون دست

سیستم نظارت بر نقاط کور

سیستم هشدار ترافیک درهنگام دنده عقب

کروز کنترل تطبیقی

سیستم کمکی نگهداری خودروی بین خطوط

هدآپ دیسپلی

سیستم تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی

 


درباره خودرو بر جنوب و امداد خودرو جنوب

خودرو بر جنوب سایت مرجع در زمینه حمل و امداد خودرو انواع خودروهای سواری , پیکاپ , شاسی بلند است. بعلاوه در زمینه حمل خودرو , امداد خودرو و خودرو بر مشغول به فعالیت می باشد. مجموعه امداد خودرو جنوب در زمینه امداد خودرو , خودرو بر , جرثقیل خودرو بر , حمل خودرو , کفی خودرو بر فعالیت دارد.

 

کیا سلتوس 2021

کیا سلتوس 2021 به دلیل فضای فوق العاده برای سرنشین ها و فضای بار خود در بین شاسی بلند های های ساب کامپکت متمایز می شود. با این حال شتاب آن کمی کند است. این خودرو نمره یا رتبه کلی ندارد زیرا از نظر قابلیت اطمینان پیش بینی شده ارزیابی نشده است.

کیا K5 مدل 2021

کیا K5 2021 سواری راحتی دارد و دارای امکانات فنی استاندارد است ، اما در مورد اسپرت بودن و فضای سر صندلی عقب از رقبا عقب مانده است.
جوانب مثبت منفی کیا K5 مدل 2021

نام خودرو :

آئودی A4  مدل 2022

مدل :

2022

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

201

گنجایش موتور :

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

9.4

مصرف جاده ای:

6.9
خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , آئودی A4 , آئودی A4 مدل 2022 , خودروبر جنوب

مطالب مرتبط