Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

آکورا TLX مدل 2021

آکورا TLX مدل 2021 دارای طراحی مجدد است که علاوه بر ظاهر خوب دارای مشخصات فنی خوبی نیز می باشد...
آکورا TLX مدل 2021 آبی

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

سواری و هندلینگ بسیار خوب.

موتور توربوشارژ .

طراحی و کیفیت وسایل داخلی عالی.

قیمت پایه پایین.

 

جوانب منفی

صندلی های عقب تنگ.

گیربکس در حالت دنده ای کند است

موارد جدید

طراحی مجدد زیباتر

https://khodrobarjonoob.ir/car12

بررسی آکورا TLX مدل 2021

باوجود طراحی جدید و زیبای آکورا TLX مدل 2021  ، این خودرو در نیمه پایین کلاس اتومبیل های لوکس متوسط قرار گرفته است. آکورا TLX دارای فضای داخلی با کیفیت ، سواری خوب و همچنین دارای درجه اطمینان بالاتری از حد متوسط پیش بینی شده است. اما رتبه TLX عمدتا به علت طراحی صندلی های عقب اش که فضای کمی را در اختیار سرنشینان خود قرار میدهد پایین می آید.

رتبه بندی و تحقیق آکورا TLX مدل 2021

آکورا TLX رتبه 6 را در گروه اتومبیل های لوکس متوسط کسب کرده است. در حال حاضر Acura TLX نمره 8.0 از 10 را کسب کرده است ، که بر اساس ارزیابی ما از 21 مورد تحقیق و عناصر داده با استفاده از منابع مختلف بدست است.

آکورا TLX یک خودروی لوکس خوب است. TLX دارای فضای داخلی بسیار خوب با صندلی های جلوی جادار و راحت است، بسیاری از ویژگی های استاندارد را شامل می شود و همچنین دارای صندوق عقب بزرگی است. TLX در مسیرهای پر پیچ و خم احساس امنیت و چابکی می کنید، TLX با آسایش و آرامش روی آسفالت های ناهموار حرکت می کند. تمام مدل های TLX مجهز به یک موتور چهار سیلندر توربوشارژ هستند که شتاب سریع را امکان پذیر می کند ، و از مصرف سوخت مناسب برخوردار است. TLX دارای یک سطح اطمینان پیش بینی شده بالاتر از حد متوسط است که قیمت پایه آن زیر 40000 دلار است که این نکته برجسته ترین مورد TLX است.

فیس آکورا TLX مدل 2021
آکورا TLX مدل 2021

بررسی قیمت آکورا TLX مدل 2021

قیمت پایه Acura TLX با MSRP اولیه 37500 دلار است. که یکی از پایین ترین قیمت های پایه در کلاس اتومبیل های لوکس متوسط است. تنها مدل ارزان قیمت در این کلاس کادیلاک CT5 است. اگر سیستم چهار چرخ متحرک را اضافه کنید ، به این قیمت 2000 دلار افزوده می شود. قیمت مدل فول آپشن آن یعنی  TLX Advance در حدود 48300 دلار است.

آکورا TLX مدل 2021  در مقایسه با سایر رقبا

Acura TLX در مقابل Acura ILX

Acura ILX یک خودروی لوکس کوچک است و در قسمت سدان آکوراها درست زیر TLX قرار دارد. این دو ظاهری مشابه با همدیگر دارند ، اما این تنها مورد مشابه بین آنها است. TLX خودروی بهتری است. TLX  دارای موتوری با عملکرد پیشرفته تر است ، هندلینگ شارپ تری دارد و همچنین سواری نرم تر و فضای داخلی بزرگتری دارد و از لحاظ وسایل داخل کابین بسیار مجلل تر است. قیمت ILX  پایین تر است و از 25900 دلار شروع می شود که ممکن است وسوسه انگیز باشد ، اما اگر می توانید کمی بیشتر هزینه کنید ، مسلما TLX ارزش آن را دارد.

آکورا TLX در مقابل هوندا آکورد

TLX با رقابت شدید در مقابل پسر عموی شرکتی خود یعنی هوندا آکورد روبرو است. هر دوی این سدانهای چهار در دارای هندلینگ تیزی هستند ، دارای سواری روان ، موتورهای توربوشارژ پرقدرت و بسیاری از ویژگی های استاندارد ایمنی یکسان هستند. آکورد دارای قیمت پایه بسیار پایین تری است یعنی کمی بیش از 24000 دلار – و همچنین دارای امتیازات بهتری در بحث مصرف سوخت اقتصادی است ، صندلی های عقب آن جادار است و سیستم اطلاعات و سرگرمی ساده تری نیز برخوردار است. از طرف دیگر ، TLX علاوه بر سیستم تمام چرخ متحرک موجود ، فضای داخلی دلپذیرتر و ساکت تری نیز می باشد (آکورد فقط با دیفرانسیل جلو ارائه شده است). در نهایت ، هر دو گزینه خوبی هستند.

پشت آکورا TLX مدل 2021 آبی
آکورا TLX مدل 2021

بررسی فضای بار آکورا TLX

آکورا TLX دارای فضای صندوق عقب 13.5 فوت مکعب است که تقریباً برای یک خودروی متوسط لوکس متوسط است. این فضای کافی برای یک جفت کیف چوبی باشگاه گلف یا چند چمدان دستی است. صندلی های عقب در یک تقسیم 60/40 تا می شوند و جا دادن وسایل بلند را آسان می کند.

سیستم اطلاعات سرگرمی ، بلوتوث و ناوبری اکورا TLX

اکورا TLX به رابط لمسی برند True Touchpad مجهز شده است. این سیستم اطلاعات و سرگرمی از یک نمایشگر 10.2 اینچی که در قسمت بالای داشبورد که در دید راننده است نصب شده است ، بهره می برد. صفحه نمایش با استفاده از یک صفحه لمسی در کنسول مرکزی ، مشابه آنچه در رایانه های لپ تاپ یافت می شود ، همراه با چند دکمه و دکمه فیزیکی برای کنترل های اصلی صدا و تهویه مطبوع کنترل می شود. این طرح کارایی خوبی دارد و از کنترل های صفحه لمسی استفاده شده در لکسوس ES جلوه بیشتری دارد، اما هنوز هم برای سهولت استفاده نمی تواند با سیستم های BMW iDrive یا MMI آئودی رقابت داشته باشد. قبل از خرید حتماً این سیستم را تست کنید.

ویژگی های استاندارد سیستم اطلاعات و سرگرمی: یک نمایشگر 10.2 اینچی و کنترل کننده تاچ پد ، Apple CarPlay ، Android Auto ، بلوتوث ، دو پورت USB ، 10 بلندگو ، رادیو HD ، رادیو ماهواره ای و نقطه اتصال Wi-Fi.

ویژگی های سرگرمی و سرگرمی قابل انتخاب : سیستم ناوبری ، استریوهای 13 و 17 بلندگو ، دو پورت USB اضافی و شارژ بی سیم.

ویژگی های استاندارد اضافی: کنترل خودکار تهویه مطبوع دو منطقه ای ، کی لس ، استارت دکمه ای و سقف ماهواره ای.

سایر ویژگی های موجود: استارت از راه دور.

موتور آکورا TLX مدل 2021
آکورا TLX مدل 2021

بررسی عملکرد و قدرت آکورا TLX

آکورا TLX به صورت استاندارد با یک موتور 4 سیلندر 2.0 لیتری توربو شارژ با قدرت 272 اسب بخار ، گیربکس 10 سرعته اتوماتیک و دیفرانسیل جلو ارائه می شود. چهار چرخ متحرک نیز موجود است.

به نظر می رسد موتور بروزآوری شده است و بیشترین گشتاور آن را در دور کم تولید می کند و به TLX کمک می کند تا شتاب بالایی داشته باشد. گیربکس 10 سرعته اتوماتیک به راحتی کار می کند و در رانندگی روزمره احساس مزاحمت نمی کنید. در عبور از سرعت بزرگراه قدرت عبور کافی جهت سبقت گیری وجود دارد . در هنگام دنده معکوس شتاب خوبی دارد به ویژه در مدل های چهار چرخ متحرک. پاسخ دریچه گاز و تعویض دنده هنگام استفاده از شیفت پدل کمی کند است.

انتظار می رود یک موتور V6 توربوشارژ در اواسط سال 2021 در برای مدل TLX Type S وارد شود که می تواند اعتبار این سدان اسپورت را ارتقا دهد.

بررسی میزان مصرف سوخت آکورا TLX

آکورا TLX در شهر 10.7 لیتر در هر 100 کیلومتر و در بزرگراه 7.6 مگا لیتر در هر 100 کیلومتر مصرف می کند که برای یک اتومبیل لوکس متوسط با موتور چهار سیلندر مقدار مناسبی است. ارتقا به چهار چرخ متحرک ، این میزان را به 11.2/8.1 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر / بزرگراه افزایش می دهد.

بررسی قابلیت اطمینان آکورا TLX

آکورا TLX مدل 2021 دارای درجه اطمینان پیش بینی شده کمی بالاتر از متوسط یعنی در حدود 3.5 از 5 است.

ویژگی های ایمنی TLX

ویژگی های استاندارد پیشرفته ایمنی:

دوربین دنده عقب

سنسور هشدار برخورد به جلو

سیستم تشخیص عابر پیاده

ترمز اضطراری خودکار

کروز کنترل تطبیقی

هشدار خروج از خط

سیستم کمکی نگهداری خودرو بین خطوط.

تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی.

چراغهای جلوی خودکار.

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

سنسورهای پارک جلو و عقب

سیستم نظارت بر نقاط کور.

هشدار ترافیک در هنگام دنده عقب.

سیستم دوربین پارکینگ با نمای فراگیر.

هدآپ دیسپلی.

 

درباره خودرو بر جنوب

خودرو بر جنوب سایت مرجع در زمینه حمل و امداد خودرو انواع خودروهای سواری , پیکاپ , شاسی بلند است. که در زمینه حمل خودرو , امداد خودرو و خودرو بر مشغول به فعالیت می باشد. مجموعه خودرو بر جنوب در زمینه امداد خودرو , خودرو بر , جرثقیل خودرو بر , حمل خودرو , کفی خودرو بر فعالیت دارد.

نام خودرو :

آکورا TLX

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

272

گنجایش موتور :

2000

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

10.7

مصرف جاده ای:

7.6
خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , آکورا TLX مدل 2021

مطالب مرتبط