Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

بی ام دبلیو سری 2 مدل 2021

بررسی اجمالی بی ام دبلیو سری 2 مدل 2021 یک خودروی لوکس ، پرقدرت و کم مصرف.
بی ام دبلیو سری 2 مدل 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

جوانب منفی

موارد جدید

https://khodrobarjonoob.ir/car2

بررسی اجمالی بی ام دبلیو سری 2 مدل 2021

ترکیب پویایی یک رانندگی هیجان انگیز ، یک کابین بروزآوری شده و درجه اطمینان قابل پیش بینی عالی همگی برای هدایت بی ام دبلیو سری 2 مدل 2021 به سمت بالای کلاس خودروهای لوکس کوچک مهیا شده اند.

جوانب مثبت منفی

شتاب سریع از تمامی موتورهای موجود

هندلینگ پر جنب و جوش

لیست طولانی از ویژگی های استاندارد و موجود

کیفیت کابین بالاتر

صندلی عقب تنگ در مدل های کوپه و کانورتیبل است

موارد جدید برای مدل 2021

رادیو ماهواره اکنون بصورت استاندارد است.

قدرت موتور از 228 تا 335 اسب بخار.

دیفرانسیل عقب و چهار چرخ متحرک  AWD

در مدل های کوپه و کانورتیبل اکنون Apple CarPlay بصورت استاندارد در دسترس می باشد

در Gran Coupe نسخه استاندارد Android Auto ارائه شده است.

رتبه بندی و تحقیق

بی ام دبلیو سری 2 مدل 2021 توانسته رتبه شماره 2 بر اساس امتیاز آن در گروه اتومبیل های لوکس کوچک را بدست آورد. در حال حاضر بی ام دبلیو سری 2 دارای نمره 8.6 از 10 است که بر اساس ارزیابی 43 عنصر تحقیقاتی و داده ای ما با استفاده از منابع مختلف است.

بی ام دبلیو سری 2 مدل 2021 یک خودروی عالی است. هدف اصلی در طراحی و ساخت آن عملکرد بالا بوده است . از این جهت ، پنج موتور قدرتمند با هندلینگ تخصصی به خوبی نمایان می شود. سواری راحت و مصرف سوخت مناسب نیز به جذابیت های کلی آن افزوده است.

بی ام دبلیو سری 2 یک اتومبیل لوکس کوچک است که در سبک های بدنه کوپه ، کانورتیبل و سدان (گرن کوپه) ارائه می شود. صندلی عقب کوپه و کانورتیبل تنگ است ، اما گرن کوپه دارای ردیف دوم مناسب بزرگسالان و در بین رقبا داری بیشترین فضای بار است. همه مدل ها با ویژگی های اطلاعات و سرگرمی بصری و فضای داخلی دلپذیری همگان را تحت تأثیر قرار می دهند.

بررسی ارزش خرید بی ام دبلیو سری 2 مدل 2021 :

اگر برای خرید یک اتومبیل لوکس کوچک که  رانندگی سرگرم کننده ای داشته باشد و در عین حال خیلی گران نباشد و هندلینگ پر قدرت و شتاب رضایت بخشی داشته باشد تا شما را تحت تاثیر قرار بدهد بی ام دبلیو سری 2 باید در لیست خودتان قرار بدهید. گیربکس دنده ای بدون هیچ هزینه خاصی جذابیت رانندگی با آن را بیشتر می کند. سبک بدنه کوپه استاندارد برای جلب خریدارانی طراحی شده که مدتی از این صنعت دو درها دور بوده اند.

گرن کوپه چهار درب ضمن حفظ کاراکتر سرحالی و اسپرت بودن ، کمبود فضا را در سبک های دیگر بدنه برطرف می کند. شما در پیدا کردن رقیب خودرویی با ترکیبی از این عملکرد بالا و لوکس بودن آن هم با این قیمت دچار مشکل خواهید بود.

تفاوت 2020 در مقابل 2021 سری 2 در چیست؟

بی ام دبلیو برای سال 2021  Apple CarPlay و رادیو ماهواره ای را بصورت استاندارد در سری 2 کوپه و کانورتیبل قرار داده است. در گرن کوپه ، رادیو ماهواره ای و Android Auto اکنون استاندارد هستند. این اولین ارائه Android Auto در مدل های سری 2 است.

نمای داخل تویوتا اوالون هیبریدی مدل 2021
تویوتا اوالون هیبریدی مدل 2021

قیمت بی ام دبلیو سری 2 چقدر است؟

قیمت بی ام دبلیو سری 2  کوپه از 35900 دلار آغاز می شود. این مقدار میزان کمتری نسبت به سایر اتومبیل های لوکس کوچک را بخود اختصاص داده است. قیمت آن فقط چند صد دلار بیشتر از ارزان ترین خودروی بی ام دبلیو سری 2 ، X1 ، شاسی بلند لوکس و زیر مجموعه ها است.

قیمت بی ام دبلیو سری 2 که با نام Gran Coupe شناخته می شود 37700 دلار و مدل کانورتیبل از 41850 دلار شروع می شود.

بی ام دبلیو سری 2 در مقابل سایر رقبا

بی ام دبلیو سری 2 در مقابل آئودی A3

آئودی A3 یک ماشین کوچک لوکس و مناسب است اما در کل سری 2 بهتر است. شما با دیفرانسیل عقب BMW نسبت به آئودی دیفرانسیل جلو ، از هندلینگ پر جنب و جوش تری روبرو هستید همچنین گزینه های پیشرفته تری را در اختیار خواهید داشت. سری 2  بی ام دبلیو کوپه و گرن کوپه فضای صندوق عقب بیشتری نسبت به A3 دارند که فقط به عنوان یک سدان هر دوی این اتومبیل ها دارای کابین خوبی با فناوری ساده هستند و مدل های چهار در دارای امکانات مسافرتی قابل مقایسه ای هستند. بی ام دبلیو سری 2 دارای رتبه بندی قابلیت اطمینان پیش بینی شده خوبی است ، اما A3 ممکن است قابلیت اطمینان پیش بینی شده بهتری ارائه دهد. قیمت شروع آن چند هزار دلار کمتر از سری 2 است و لیست طولانی تری از تجهیزات استاندارد از جمله روکش چرم ، صندلی های گرم شونده جلو و سانروف را ارائه می دهد.

بی ام دبلیو سری 2 در مقابل مرسدس بنز کلاس A

مرسدس بنز کلاس A نیز یکی دیگر از پیشنهادات ارزان قیمت در این بخش است. بنز کلاس A یک بسته کلی پیشنهادی است ، دارای فضای داخلی ریتزی ، با قابلیت تشخیص صدا برای کنترل سیستم  اطلاعات و سرگرمی و هندلینگ ترکیبی است. با این وجود ، به اندازه بی ام دبلیو گزینه موتور ندارد. بنز A کلاس به صورت استاندارد با موتور 188 اسب بخار ارائه می شود ، اما این قدرت به طور قابل توجهی کمتر از آنچه در سری پایه 2 خواهید یافت ، است. بی ام دبلیو نیز از سر پیچ ها پاسخگویی خوبی دریافت می کند. هیچ یک از اتومبیل ها فضای سرنشین دوم خوبی ندارند ، اما صندوق عقب بسیار بزرگتر و درجه اطمینان قابل پیش بینی بهتری به نسبت بی ام دبلیو دارد و این کمک می کند تا در این رقابت نزدیک در رده های بالاتر قرار گیرد.

عملکرد سری 2: بازگشت به اصول بی ام دبلیو

موتور بی ام دبلیو سری2

بی ام دبلیو سری 2 مدل 2021 را با چندین گزینه موتور ارائه شده است که همه آنها عالی هستند. گزینه های چهار سیلندر توربوشارژ از 228 تا 301 اسب بخار قدرت دارند و حتی مواردی که در انتهای لیست هستند قدرت کافی برای رانندگی روزمره را تحویل می دهند. تاخیر توربو کم یا زیاد نیست و می توانید به سرعت به سرعت های بالا در بزرگراه برسید. با این حال ، اگر حالت درایو قابل انتخاب را در Comfort نگه دارید ، پاسخ گویی سیستم کمی کند می شود.

به محض عبور از آستانه 300 اسب بخار – که توسط هر یک از مدل های مارک M برآورده می شود – لذت واقعای آغاز می شود. M240i دارای یک موتور شش سیلندر خطی توربوشارژ است که باعث می شود سرعت آن تا حد زیادی بالا برود ، در حالی که M2 Competition با موتور 6 سیلندر خطی مجهز به توربوشارژر دوقلو با قدرت بالا به 400 اسب بخار  قدرت دست یافته است.

گزینه های گیربکس تقریباً به اندازه موتورهایی که با آنها جفت می شوند زیاد است. یک گیربکس اتوماتیک هشت سرعته استاندارد با لذت از چرخ دنده ها عبور می کند و به شتاب سریع کمک می کند. با استفاده از مدل های کوپه و کانورتیبل می توانید بدون هزینه اضافی گیربکس شش سرعته دستی را انتخاب کنید. M2 به صورت استاندارد با شش سرعته دستی ارائه می شود و هفت سرعته اتوماتیک دو کلاچه نیز بصورت اختیاری در دسترس است.

بررسی عملکرد موتور بی ام دبلیو سری2

موتور پایه: یک موتور مجهز به توربو شارژ  2.0 لیتری چهار سیلندر است که قدرتی معادل با 248 اسب بخار و 258 پوند فوت گشتاور تولید می کند. قیمت پایه آن از 35900 دلار (230i) شروع می شود.

موتور بی ام دبلیو سری 2 مدل 2021
موتور کروک بی ام دبلیو سری 2 مدل 2021

موتورهای موجود:

موتور چهار سیلندر 2.0 لیتری مجهز توربوشارژ با 228 اسب بخار قدرت و 258 پوند فوت گشتاور ؛ با قیمت پایه 37700 دلار ( i228 Gran Coupe ) شروع می شود.

موتور چهار سیلندر 2.0 لیتری مجهز به توربو شارژ با 301 اسب بخار قدرت و 331 پوند فوت گشتاور ؛ با قیمت 45500 دلار (M235i Gran Coupe) شروع می شود.

موتور شش سیلندر 3.0 لیتری مجهز به توربو شارژ با 335 اسب بخار قدرت و 368 پوند فوت گشتاور ؛ از 46350 دلار (M240i) شروع می شود.

موتور شش سیلندر 3.0 لیتری مجهز به توربوشارژر دوقلو با 405 اسب بخار قدرت و 406 پوند فوت گشتاور ؛ از 58900 دلار شروع می شود (Competition M2).

تعلیق عقب بصورت استاندارد ؛ چهار چرخ متحرک نیز موجود است.

گیربکس: بصورت استاندارد یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک؛ دنده ای شش سرعته؛ هفت سرعته اتوماتیک دو کلاچه موجود است.

بی ام دبلیو سری 2 مدل 2021 کوپه
بی ام دبلیو سری 2 مدل 2021

بررسی مصرف سوخت بی ام دبلیو سری 2 مدل 2021

کوپه 230i با گیربکس اتوماتیک EPA تخمین زده می شود که  9.4 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 7.35 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه مصرف کند. این برآوردها برای کلاس خودروهای لوکس کوچک بسیار خوب است. گرن کوپه و کانورتیبل هر دو در شهر 10.2 و در بزرگراه به 7.1 لیتر در هر 100 کیلومتر مصرف می کنند.

بدون در نظر گرفتن سبک بدنه و نوع دیفرانسیل ، تمام مدل های اتوماتیک M240i در شهر/ بزرگراه 11.2/7.9 لیتر در هر 100 کیلومتر مصرف می کنند، در حالی که M240i دستی 12.4/8.7  لیتر در هر 100 کیلومتر مصرف می کند. M2 Competition دارای میزان مصرف 13.1/9.8 لیتر در هر 100 کیلومتر است.

بررسی سواری و هندلینگ بی ام دبلیو سری 2 مدل 2021

این سری یکی از پر جنب و جوش ترین و پرانرژی ترین مدل های این برند است. سری 2 با شور و شوق گوشه ها را کنترل می کند و پاسخ های تیز فرمان در کنترل کردن گوشه های تیز ستودنی است. همچنین دارای قدرت ترمز کافی و سواری متعادل است. دست اندازهای کوچکتر در جاده به راحتی توسط سیستم تعلیق جذب می شوند با سری 2 فقط هنگام عبور از جاده های بسیار بد احساس سفتی می کنید.

بی ام دبلیو سری 2 چقدر سریع است؟

بی ام دبلیو سری 2 M2 Competition سریعترین مدل در این سری است که با گیربکس استاندارد دستی یا اتوماتیک دو کلاچه شتاب 0 تا 100 کیلومتر در ساعت ان تنها 4.2 ثانیه می باشد. یک بسته اختیاری حداکثر سرعت خودرو را به 280 کیلومتر در ساعت می رساند.

M240i کوپه سریعترین مدل بعدی است که شتاب 0 تا 100 کیلومتر آن تنها 4.2 ثانیه با سیستم چهار چرخ متحرک است و با سیستم دیفرانسیل عقب این میزان 4.4 ثانیه است. مدل های کانورتیبل M240i یک تا دو دهم ثانیه کندتر هستند.

M235i xDrive Gran Coupe دارای شتاب 0 تا 100 کیلومتر در ساعت 4.7 ثانیه است. 230i کوپه در کمتر از 5.2 ثانیه و 230i کانورتیبل در 5.6 ثانیه کار می کنند. 228i xDrive گرن کوپه شتاب 0 تا 100 ان کمتر از شش ثانیه است که کمترین شتاب را در بین این مدل ها دارا است.

بررسی سیستم اطلاعات و سرگرمی ، بلوتوث و ناوبری بی ام دبلیو سری 2 مدل 2021

سه سری سیستم اطلاعات و سرگرمی برای بی ام دبلیو سری 2 جهت انتخاب وجود دارد. سیستم استاندارد در کوپه و کانورتیبل یک نمایشگر 6.5 اینچی با پشتیبانی از Apple CarPlay است. به جای صفحه لمسی ، سیستم اطلاعات و سرگرمی iDrive BMW از طریق یک دکمه چرخشی روی کنسول مرکزی کنترل می شود. بعد از اینکه با منوها و دستورات آشنا شدید ، کار با آن آسان است. سیستم اطلاعات و سرگرمی صفحه نمایش لمسی 8.8 اینچی در کوپه اختیاری است.

بی ام دبلیو سری 2  گرن کوپه دارای صفحه نمایش لمسی بزرگتر و جدید برای سال 2021 است ، همچنین پشتیبانی از Android Auto به صورت استاندارد ارائه می شود. این تنها بی ام دبلیو سری 2 است که Android Auto را ارائه می دهد. Gran Coupe همچنین دارای یک گزینه انحصاری از دو نمایشگر 10.25 اینچی است: یکی به عنوان یک ابزار کاملاً دیجیتالی و کلاستر گیج ها عمل می کند ، در حالی که دیگری عملکردهای اصلی اطلاعات و سرگرمی را انجام می دهد.

قابلیت اطمینان بی ام دبلیو سری 2

آیا بی ام دبلیو سری 2 قابل اطمینان است؟

بی ام دبلیو سری 2 مدل 2021 دارای درجه اطمینان پیش بینی شده از 5 از 5 است.

گارانتی بی ام دبلیو سری 2

بی ام دبلیو سری 2 را با چهار سال گارانتی 75000 کیلومتر پوشش می دهد.

ویژگی های ایمنی بی ام دبلیو سری 2 مدل 2021

ویژگی های استاندارد پیشرفته ایمنی:

هشدار برخورد به جلو

هشدار خروج از خط

تشخیص عابر پیاده

ترمز اضطراری خودکار

سنسور باران

دوربین عقب

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

کروز کنترل تطبیقی

کمک پارک اتوماتیک

چراغهای جلو تطبیقی

سیستم نظارت بر نقاط کور

سیستم تشخیص محدودیت سرعت

چراغهای جلوی اتوماتیک

هدآپ دیسپلی

درباره خودرو بر جنوب

خودرو بر جنوب سایت مرجع در زمینه حمل و امداد خودرو انواع خودروهای سواری , پیکاپ , شاسی بلند است. که در زمینه حمل خودرو , امداد خودرو و خودرو بر مشغول به فعالیت می باشد. مجموعه خودرو بر جنوب در زمینه امداد خودرو , خودرو بر , جرثقیل خودرو بر , حمل خودرو , کفی خودرو بر فعالیت دارد.

نام خودرو :

بی ام دبلیو سری 2

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

405

گنجایش موتور :

3000

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

مصرف جاده ای:

خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , بی ام دبلیو سری 2 مدل 2021 , بی ام دبلیو سری 2 , بی ام دبلیو

مطالب مرتبط