Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

بی ام و سری 2

بی ام و سری 2 یک خودروی لوکس است که با موتورهای متنوع ارائه شده تا علاوه بر زیبایی قدرت را نیز به رخ رقیبان بکشد.
بی ام و سری 2 مدل 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

جوانب منفی

موارد جدید

بررسی بی ام و سری 2 مدل 2021

یک رانندگی هیجان انگیز با پویایی بالا بهمراه یک کابین بروزآوری شده با درجه اطمینان قابل پیش بینی عالی , همگی برای پیشبرد BMW  سری 2 به سمت بالای جدول کلاس خودروهای لوکس کوچک باهم بخوبی ترکیب شده اند.

جوانب مثبت منفی بی ام و سری 2

سریعترین شتاب از موتورهای همرده

هندلینگ زنده و فعال

لیست طولانی از ویژگی های استاندارد و موجود

کیفیت کابین بالاتر

صندلی عقب به نسبت رقبا در مدل های کوپه و کانورتیبل کوچک تر است

رتبه بندی و تحقیق بی ام و سری 2

بی ام و سری 2 توانسته رتبه 2 را در جدول گروه اتومبیل های لوکس کوچک بدست آورد . در حال حاضر BMW 2-Series دارای نمره 8.6 از 10 است که بر اساس ارزیابی 43 عنصر تحقیقاتی و داده ای ما با استفاده از منابع مختلف بدست آمده است.

تفاوت بی ام و سری 2 در مدل های 2020 و 2021 چیست :

بی ام و برای سال 2021 استاندارد CarPlay و رادیو ماهواره ای را در سری 2 کوپه و کانورتیبل استاندارد می کند. در گرن کوپه ، رادیو ماهواره ای و Android Auto اکنون استاندارد هستند. این اولین Android Auto در مدل های سری 2 است.

بررسی بی ام و سری 2 در مقابل سایر رقبا

بی ام و سری 2 در مقابل آئودی A3

آئودی A3 یک ماشین کوچک لوکس و مناسب است اما در کل سری 2 بهتر به نظر می رسد. شما با موتور دیفرانسیل عقب بی ام و , نسبت به آئودی دیفرانسیل جلو ، از هندلینگ پویا تری برخوردار هستید همچنین از گزینه های موتور قدرتمندتری در بی ام و سری 2 برخوردار خواهید شد . سری 2 کوپه و گرن کوپه فضای صندوق عقب بیشتری نسبت به A3 دارند که فقط به عنوان یک سدان هر دوی این اتومبیل ها دارای کابین خوبی با فناوری ساده هستند , مدل های چهار در دارای امکانات مسافرتی قابل مقایسه ای هستند.

بی ام و سری 2 دارای رتبه بندی قابلیت اطمینان بهتری است ، اما A3 ممکن است قیمت پایه بهتری ارائه می دهد. قیمت شروع آن چند هزار دلار کمتر از بی ام و سری 2 است و لیست طولانی تری از تجهیزات استاندارد , از جمله روکش چرم ، صندلی های گرم شونده جلو و سانروف را ارائه می دهد.

بی ام و سری 2 مدل 2021
بی ام و سری 2 مدل 2021

بی ام و سری 2 در مقابل مرسدس بنز کلاس A

مرسدس بنز کلاس A نیز یکی دیگر از پیشنهادات ارزان قیمت در این بخش است. این بنز یک پکیج کلی است ، دارای فضای داخلی ریتزی ، کنترل سیستم اطلاعات و سرگرمی با امکانات مهیج و هندلینگ مرکب. با این وجود ، به اندازه بی ام و گزینه قابل انتخاب جهت موتور را ندارد.

بنز A کلاس به صورت استاندارد با موتور 188 اسب بخار ارائه می شود ، اما این قدرت به طور قابل توجهی کمتر از آنچه در سری پایه 2 خواهید یافت ، است. بی ام و نیز سر پیچ ها احساس پاسخگویی بیشتری دارد.

هیچ یک از اتومبیل ها فضای ردیف دوم خوبی ندارند ، اما صندوق عقب بسیار بزرگتر و درجه اطمینان قابل پیش بینی بهتر به بی ام و کمک می کند تا در این رقابت نزدیک در رده های بالاتر قرار گیرد.

عملکرد سری 2: بازگشت به اصول بی ام و

موتور 2 سری

بی ام و سری 2 مدل 2021  با چندین گزینه موتور ارائه می شود و همه آنها عالی هستند. گزینه های چهار سیلندر توربوشارژ از 228 تا 301 اسب بخار قدرت دارند و حتی کسانی که در انتهای این لیست قرار دارند قدرت کافی برای رانندگی های بالاتر از حد نرمال را بخوبی تحویل می دهند.

تاخیر توربو کم یا زیاد نیست و می توانید به سرعت و در کمترین زمان به سرعت بزرگراه برسید. با این حال ، اگر حالت درایو قابل انتخاب را در Comfort نگه دارید مسلما پاسخگویی کمی کاهش پیدا می کند.

به محض عبور از آستانه موتورهایی با قدرت بیش از 300 اسب بخار , که توسط هر یک از مدل های برند M محقق می شود , لذت رانندگی واقعاً آغاز می شود.

M240i دارای یک موتور شش سیلندر خطی توربوشارژ است که باعث می شود سرعت آن تا حد زیادی بالا برود ، در حالی که M2 Competition با قدرت موتور بالای 400 اسب بخار ارائه شده است که این قدرت موتور را توسط یک موتور شش سیلندر مجهز به توربو شارژر دوقلو کسب کرده است.

سیستم انتقال قدرت تقریباً به اندازه موتورهایی که با آنها مچ می شوند پر اهمیت است. یک گیربکس اتوماتیک هشت سرعته استاندارد با لذت هرچه تمام تر قدرت را بخوبی منتقل می کند و به شتاب سریع کمک می کند.

با استفاده از مدل های کوپه و کانورتیبل می توانید بدون هزینه اضافی گیربکس شش سرعته دنده ای را انتخاب کنید. M2 به صورت استاندارد با شش سرعته دنده ای ارائه می شود و هفت سرعته اتوماتیک دو کلاچه نیز بصورت آپشن در دسترس است.

بی ام و سری 2 چقدر سریع است؟

2021 BMW M2 Competition سریعترین مدل در این سری است که با گیربکس استاندارد دنده ای یا با گیربکس اتوماتیک دو کلاچه به سرعت صفر تا 100 کیلومتر در ساعت 4.2 ثانیه است. یک بسته اختیاری حداکثر سرعت خودرو را به 280 کیلومتر در ساعت می رساند.

آیا بی ام و سری 2 به سیستم چهار چرخ محرک است:

بله ، سری 2 به سیستم چهار چرخ متحرکت همراه شده است. این در هر کوپه و کانورتیبل و در استاندارد گرن کوپه بصورت آپشنال است. در بی ام و M2 سیستم چهار چرخ متحرک ارائه نشده است.

جهت بررسی بی ام و کامپکت X1 کلیک کنید.

سایر خودروهای سبک

نام خودرو :

بی ام و سری 2

مدل :

2021

موتور :

موتور 6 سیلندر خطی

قدرت موتور:

400

گنجایش موتور :

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

مصرف جاده ای:

خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر . بی ام و سری 2 , بی ام و ,

مطالب مرتبط