Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

بی ام و سری 3 مدل 2021

بی ام و سری 3 مدل 2021 یک سواری لوکس کوچک با موتور قدرتمند و فضای داخلی جادار است...
بی ام و سری 3 مدل 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

شتاب سریع

هندلینگ بسیار خوب

کابین و صندوق عقب بزرگ

موتور پایه دارای مصرف سوخت عالی.

جوانب منفی

طراحی داخلی مناسب خودروهای لوکس نیست.

طراحی سیستم اطلاعات و سرگرمی آن کمی پیچیده شده است.

موارد جدید

پلاگین هیبریدی مدل 330e.

وجود تریم های عملکرد بالا M3 و M3 Competition

Android Auto اکنون بصورت استاندارد موجود است.

https://khodrobarjonoob.ir/car10

بی ام و سری 3 مدل 2021

بی ام و سری 3 مدل 2021 در اواسط رده بندی اتومبیل های لوکس کوچک ما قرار دارد. هندلینگ چابکی دارد و قدرت موتور خوبی را ارائه می دهد ، اما کابین آن در مقایسه با رقبا چنگی به دل نمی زند.

رتبه بندی و تحقیق بی ام و سری 3 مدل 2021

بی ام و سری 3 مدل 2021 رتبه شماره 8 را در گروه اتومبیل های لوکس کوچک بدست آورده است. در حال حاضر BMW 3 بی ام و سری 3 دارای نمره 7.8 از 10 است که بر اساس ارزیابی ما از 24 مورد از عناصر تحقیق و داده با استفاده از منابع مختلف بدست آمده است.

بی ام و سری 3 ماشین بسیار خوبی است. بی ام و سری 3  که دارای رتبه متوسط است بیشتر نماد نشان دهنده قدرت کلاس در این است. بی ام و سری 3 استانداردی را برای عملکرد در کلاس اتومبیل های لوکس کوچک ارائه کرده است ، این استاندارد شامل هندلینگ چابک است که مکملی برای هر یک از سه گزینه موتور قدرتمندی است که برای این سری در نظر گرفته شده است.

صندلی های جادار و راحت و یکی از بزرگترین صندوق عقب های موجود در این کلاس موجب شده تا جذابیت سری 3 را بیشتر کند. از نکات منفی این سری می توان به کیفیت کابین اشاره کرد که کاملاً با زیاده خواهی برخی رقبا و همچنین سیستم اطلاعات و سرگرمی فعلی آن مطابقت ندارد که به طور کلی کاربر پسند است اما دارای برخی از کنترل های اختیاری است که تا حدودی موجب ناراحتی کاربران شده است.

تفاوت مدل های 2020 در مقابل 2021 بی ام و سری 3 در چیست؟

دو مدل برای سال 2021 به سری 3 سری برگشته اند: بی ام و M3 که از قبل طراحی شده بود و پلاگین هیبریدی 330e . نسخه پلاگین هیبریدی سری 3 قبلاً برای سال های 2016 ، 2017 و 2018 در دسترس بود ، در حالی که M3 آخرین بار برای سال 2018 در دسترس قرار داشت.

بررسی قیمت تیپ های بی ام و سری 3 :

قیمت این سواری بی ام و 330i پایه 2021 از قیمت 41250 دلار آغاز می شود. این قیمت در اوج برای کلاس اتومبیل های لوکس کوچک است. اما قیمت آن مشابه قیمت رقبایی مانند مرسدس بنز کلاس C و آئودی A5 و همچنین کوپه های Lexus RC و Infiniti Q60 است.

330i دارای یک موتور چهار سیلندر توربو است. BMW 330e دارای یک مدل پلاگین هیبریدی نیز می باشد که قیمت آن از 44550 دلار شروع می شود ، در حالی که M340i دارای یک موتور شش سیلندر توربوشارژ است که قیمت آن از 54700 دلار آغاز می شود. هر سه تریم استاندارد با دیفرانسیل عقب ارائه می شود. چهار چرخ متحرک xDrive BMW با قیمت 2000 دلار اختیاری موجود است.

عملکرد بی ام و M3  مدل 2021 با عملکرد بالا از 69900 دلار شروع می شود و قیمت رقبای M3 از 72800 دلار شروع می شوند. یک M3 کاملاً تجهیز شده حدود 105000 دلار برای شما هزینه خواهد داشت و آن را به یکی از گرانترین انواع سری 3 های تولید شده در تاریخ تبدیل کرده است.

صندلی عقب بی ام و سری 3 مدل 2021
بی ام و سری 3 مدل 2021

بی ام و سری 3 مدل 2021 در مقابل سایر رقبا

بی ام و سری 3 در مقابل آئودی A4

آئودی A4 برای بیشتر خریداران انتخاب بهتری نسبت به سری 3 است. A4 پایه دارای سیستم اطلاعات و سرگرمی استاندارد ساده تری نسبت به سری 3 به همراه صفحه نمایش لمسی بزرگتر است. قیمت پایه آئودی حدود 2000 دلار کمتر از BMW در مبحث خرده فروشی است و به صورت استاندارد با سیستم چهار چرخ متحرک عرضه می شود.

اگرچه موتور استاندارد آن تنها 201 اسب بخار قدرت دارد ، A4 هنوز خیلی سریع شتاب می گیرد. اما بازهم شما قادر هستید تا یک موتور دیگر با قدرت 261 اسب بخار را به خدمت بگیرید که از موتور استاندارد سری 3 که  255 اسب بخار قدرت دارد نیز پیشی بگیرید. هر دو خودرو لوکس کوچک از نظر هندلینگ و کیفیت سواری و همچنین فضای نشیمن و راحتی از امتیازات خوبی برخوردار هستند. با این حال ، آئودی دارای فضای داخلی ظریف تر و مجلل تری است که دارای ویژگی های اختیاری مانند ماساژور صندلی های جلویی نیز همراه شده است که نمی توانید از آنها در بی ام و سری 3 داشته باشید.

بی ام و سری 3 در مقابل مرسدس بنز کلاس C

مرسدس بنز کلاس C مسلماً دارای چشمگیرترین فضای داخلی در بخش اتومبیل های لوکس کوچک است که به راحتی کابین نامناسب سری 3 را از گردونه رقابت خارج می کند. کلاس C با توجه به تمرکز بر روی لوکس بودن ، راحتی سواری را علاوه بر هندلینگ اسپرت در اولویت خود قرار داده است ، بنابراین اگر لذت رانندگی از امتیازات شماست ، سری 3 را انتخاب کنید. این دو خودرو دارای قدرت اسب بخار مشابه برای موتورهای پایه هستند همچنین گزینه های دیگری که دارای یک مرحله بالاتر باشند نیز برای خود هستند که در مدل های عملکرد گرا M3 و AMG C 63 موجود هستند. در حالی که سری 3 فقط به صورت سدان در دسترس می باشد ، شما می توانید کلاس C را به صورت سدان ، کوپه یا کروک تهیه کنید. با قیمت های پایه مشابه و مکان های هم سطح در رتبه بندی ما ، انتخاب بین این دو رقیب بیشتر به این برمی گردد که به دنبال لوکس یا اسپرت بودن خودروی انتخابی شماست.

صندوق عقب بی ام و سری 3 مدل 2021
بی ام و سری 3 مدل 2021

بررسی فضای داخلی بی ام و سری3

فضای بار سری 3

با سری 3 شما 17 فوت مکعب فضای صندوق عقب در اختیار خواهید داشت ، میزانی که بیشتر از سایر اتومبیل های دیگر در کلاس را در اختیار شما قرار می دهد. برخی از رقبا با طراحی هاچ بک یا لیفت بک توانسته اند فضای بیشتری را ارائه می دهند. برای سهولت در حمل بار بیشتر می توانید از صندلی عقب تاشو 40/20/40 استاندارد تاشو استفاده کنید و برای سهولت دسترسی به باز کردن صندوق عقب هندزفری را در اختیار شما قرار داده است.

330e دارای فضای صندوق عقب 13.2 فوت مکعبی است که تقریباً برای این کلاس فضای بار متوسطی به شمار می رود. M3 دارای یک صندوق عقب 13 فوت مکعبی است.

داشبورد بی ام و سری 3 مدل 2021
بی ام و سری 3 مدل 2021

بررسی سیستم اطلاعات و سرگرمی ، بلوتوث و ناوبری سری 3

دو سطح از سیستم اطلاعات و سرگرمی برای سری 3 وجود دارد. این سیستم های استاندارد از یک صفحه نمایش لمسی 8.8 اینچی با نسخه 6.0 نرم افزار iDrive این برند استفاده می کند. مسلط شدن به این سیستم آسان است و شما می توانید منوها و آیکون های خاص را در برخی از صفحه ها سفارشی کنید. علاوه بر صفحه نمایش لمسی ، می توانید از یک دکمه کنترل چرخشی روی کنسول مرکزی نیز استفاده کنید.

سیستم به روز شده آن یک صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی را با یک کلاستر ابزار دیجیتال 12.3 اینچی و iDrive 7.0 هماهنگ شده اند. از این قسمت شما می توانید کنترل حرکت را انتخاب کنید ، که به شما امکان می دهد ترفندهای حرکتی را بکار گیرید تا مواردی را کنترل کنید مثلا شما می توانید انگشت خود را به صورت دایره در هوا تکان دهید تا میزان صدا را کم یا زیاد کنید. با این حال ، برخی از رانندگان ذکر کرده اند که این حرکات همیشه شناسایی نمی شوند. سری 3 از فرامین صوتی نیز پشتیبانی می کند. اما فرامین صوتی نیز گاه گاهی دچار مشکل است و گاها فرامین صوتی نادیده گرفته شده اند.

ویژگی های استاندارد سیستم اطلاعات و سرگرمی: یک صفحه نمایش لمسی 8.8 اینچی ، Apple CarPlay ، Android Auto ، ناوبری ، بلوتوث ، دو پورت USB ، استریو 10 بلندگو و رادیو HD.

ویژگی های سیستم اطلاعات و سرگرمی موجود: صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی ، کلاستر ابزار دیجیتال 12.3 اینچی ، سیستم کنترل حرکت ، سیستم کنترل صدا ، شارژ دستگاه بی سیم ، هات اسپات Wi-Fi ، استریو صدای فراگیر 16 بلندگوی Harman Kardon و رادیو ماهواره ای.

ویژگی های استاندارد اضافی: کنترل خودکار تهویه مطبوع سه منطقه ای ، سقف ماهواره ای ، اتودایم آینه عقب و درب بازکن درب گاراژ.

سایر ویژگی های موجود: ورودی بدون کلید ، استارت از راه دور و ضبط کننده داده های عملکردی.

بررسی عملکرد بی ام و سری 3

بررسی انواع موتورهای 3 سری

بی ام و 330i به صورت استاندارد با موتور چهار سیلندر توربوشارژ ارائه می شود که قدرت 255 اسب بخار و گشتاور 294 پوند فوت را ارائه می دهد. این خروجی یکی از بالاترین قدرت موتورها برای یک موتور پایه در این کلاس است ، اما با برخی از رقبای اصلی مانند کیا استینگر و مرسدس بنز کلاس C بسیار نزدیک یا یکسان است. اگر به دنبال یک کروز راحت یا مسافربری هستید این موتور باید انتخاب اول شما باشد. شتاب آن راضی کننده است و جعبه دنده هشت سرعته اتوماتیک باعث تعویض دنده های سریع و نرمی می شود. نسخه پلاگین هیبریدی سری 3 نیز موجود است. ما در زیر 330e را با جزئیات بیشتری بحث می کنیم.

در زیر کاپوت بی ام و سری 3 تریم M340i یک موتور شش سیلندر توربو وجود دارد که میتواند 382 اسب بخار قدرت و 368 پوند فوت گشتاور مناسب تولید کند. این موتور شش سیلندر خطی کاملاً جدید به خودرو قدرت و شتاب مناسب را انتقال میدهد طوریکه به شما امکان می دهد در کمتر از 4.1 ثانیه به شتاب صفر تا 100کیلومتر در ساعت برسید. این مدل همچنین ضریب عملکرد را با فرمان متغیر اسپرت و دیفرانسیل اسپرت M ، ترمز و سیستم تعلیق باز بالاتر برده است.

نسخه طراحی کامل M3 برای سال 2021 که دوباره به صحنه می آید. M3 با یک موتور شش سیلندر توربوی دوقلو در زیر کاپوت خود ، 473 اسب بخار قدرت و 406 پوند فوت گشتاور تولید می کند. بی ام و سری 3 دارای شتاب 4.1 ثانیه برای رسیدن از صفر به 100 کیلومتر در ساعت را تخمین می زند.

بررسی میزان مصرف سوخت بی ام و سری 3

سری 3 ب ام و با موتور استاندارد و دیفرانسیل عقب خود دارای مصرف سوخت 9.1 لیتر در هر 100 کیلومتری در شهر و 6.5 لیتر در هر 100 کیلومتری در بزرگراه است. این ارقام برای یک ماشین کوچک لوکس عالی هستند. مصرف سوخت این سری 330i xDrive اندکی بالاتر است و به 9.4 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 6.9 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه افزایش می یابد.

M340i دارای مصرف بیشتری در مبحث مصرف سوخت شهری / بزرگراه 10.2/7.4 لیتر در هر 100 کیلومتر با دیفرانسیل عقب و 10.7/7.6 لیتر در هر 100 کیلومتر  با چهار چرخ متحرک xDrive است. 2021 M3 دارای 14.7/10.2 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر / بزرگراه است.

بررسی هندلینگ و سواری بی ام و سری 3

بی ام و سری 3 دارای فرمانی واضح و واکنشی است که به خوبی حرکات بدنه را کنترل می کند. تنظیم بهینه سیستم تعلیق ، کیفیت سواری خودرو را بخوبی حفظ می کند. مدل M340i با پیشرفت عملکرد ، نسبت به مدل پایه اسپرت تر است و برای رانندگی های پرهیجان مناسب است.

بررسی قابلیت اطمینان بی ام و سری 3

قابلیت اطمینان پیش بینی شده سری 3  نمره سه از پنج است که تقریباً متوسط است.

3 ویژگی ایمنی

ویژگی های استاندارد پیشرفته ایمنی:

هشدار برخورد به جلو

ترمز اضطراری خودکار

هشدار خروج از خط

سنسور باران برای شیشه جلو

دوربین دنده عقب

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

سیستم نظارت بر نقاط کور

کروز کنترل تطبیقی شامل سیستم توقف و حرکت

سیستم کمکی فرمان خودکار در سرعت های پایین

سیستم کمکی نگه داری بین خطوط

تغییر مسیر خودکار

سیستم هشدار ترافیک در محدودی جلوی خودرو

سیستم کمکی در هنگام سبقت گیری

سیستم کمکی در توقف اضطراری

هد آپ دیسپلی

سیستم دوربین پارکینگ با نمای فراگیر

کمک پارک اتوماتیک

سنسورهای پارک جلو و عقب

چراغهای جلو تطبیقی

چراغهای جلوی اتوماتیک

درباره خودرو بر جنوب

خودرو بر جنوب سایت مرجع در زمینه حمل و امداد خودرو انواع خودروهای سواری , پیکاپ , شاسی بلند است. که در زمینه حمل خودرو , امداد خودرو و خودرو بر مشغول به فعالیت می باشد. مجموعه خودرو بر جنوب در زمینه امداد خودرو , خودرو بر , جرثقیل خودرو بر , حمل خودرو , کفی خودرو بر فعالیت دارد.

نام خودرو :

بی ام و سری 3

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

473

گنجایش موتور :

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

مصرف جاده ای:

خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , بی ام و سری 3 مدل 2021

مطالب مرتبط