Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

بی ام و سری 4 مدل 2021

بی ام و سری 4 مدل 2021 یک خودروی لوکس در دو سبک بدنه کوپه و کروک با امکانات متنوع است که ....
بی ام و سری 4 مدل 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

رانندگی با آن سرگرم کننده است.

دارای موتورهای قدرتمند خوبی است.

فضای داخلی آن لاکچری است.

پیش بینی میزان اطمینان خوبی دارد.

 

جوانب منفی

صندوق عقب آن کوچک است

گرانتر از سایر رقبای هم رده است.

موارد جدید

موردی یافت نشد

https://khodrobarjonoob.ir/car15

بی ام و سری 4 مدل 2021

بی ام و سری 4 با یک طراحی جدید یکی از خوش ساخت ترین خودورهای کوپه کوچک لوکس است. رانندگی با سری 4 دارای رانندگی سرگرم کننده ای است ، دارای فضای داخلی مجللی است و همچنین دارای بسیاری از ویژگی های فن آوری بصری است. سری 4 نمره یا رتبه بندی کلی ندارد زیرا به طور کامل تست تصادف نشده است.

تحقیق و رتبه بندی بی ام و سری 4

سری 4 بی ام و 2021 به دلیل دردسترس نبودن اطلاعات ایمنی ، در کلاس اتومبیل های لوکس کوچک در رنکینگ قرار نمی گیرید و رتبه بندی آن فعلا مشخص نیست. در حال حاضر ، نمره کلی BMW 4-Series در دسترس نیست ، اگرچه رتبه بندی منتقدان را بر اساس ارزیابی ما از 8 مورد تحقیق و داده بدست آماده است.

بی ام و سری 4 مدل 2021 ماشین خوبی است. حتی در مدل پایه نیز از یک موتور توربوشارژ قوی بهره می برد و موتورهای قوی تری نیز در خط تولید این خودرو وجود دارد که در تریم عملکرد بالا M4 به اوج خود می رسد. این BMW سواری نرمی را ارائه می دهد ، هندلینگ خوبی دارد و مصرف سوخت بهینه ای دارد. کابین آن خوب به نظر می رسد و امکانات بسیار زیادی را در خود جای داده است و یک لیست طولانی از امکانات استاندارد برای استفاده وجود دارد. سری 4 حتی از قابلیت اطمینان قابل پیش بینی خوبی نیز برخوردار است. در دو مدل بدنه کوپه و کروک ارائه شده است.

صندلی های جلوی بی ام و سری 4 مدل 2021
بی ام و سری 4 مدل 2021

بررسی قیمت BMW 4 Series :

قیمت 430i از محدوده 45600 دلار آغاز می شود. این قیمت یکی از بالاترین قیمت های شروع در این کلاس است البته این قیمت فقط برای کوپه است: قیمت بدنه کروک از 53100 دلار شروع می شود. تریم عملکرد بالای آن یعنی M4 که فقط به صورت کوپه در دسترس است با قیمت اولیه 71،800 دلار شروع می شود. این رقم به مراتب بیشتر از قیمت تریم های رده بالای اکثر رقبای موجود در این کلاس می باشد. ، اگرچه بسیاری از رقبا برای رقابت با M4 تریم هایی با عملکرد بالا را ارائه نمی دهند.

نمای جلوی بی ام و سری 4 مدل 2021
بی ام و سری 4 مدل 2021

بی ام و سری 4 مدل 2021 در مقابل سایر رقبا

بی ام و سری 4 در مقابل آئودی A5

آئودی A5 یکی از خودروهای کوچک لوکس با بالاترین رتبه در این کلاس است و مشترکات زیادی با سری 4 فراتر از اصالت آلمانی بودنشان است. هر دوی این خودرو ها در سبک های مختلف بدنه عرضه می شوند و دارای موتورهای پرقدرتی هستند ، هرچند BMW کمی بهتر کار می کند و کمی هم کم مصرف تر است. در داخل ، هر دو صندلی های راحت و امکانات های فنی کاربر پسندی دارند. و در حالی که کابین BMW خوب به نظر می رسد اما از این لحاظ آئودی در جایگاه بهتری قرار دارد ، زیرا که یکی از بهترین فضای داخلی کلاس را دارد.

بی ام و سری 4 در مقابل لکسوس RC

لکسوس RC دارای درجه اطمینان پیش بینی شده بالاتری است و همچنین قیمت پایه کمتری نسبت به سری 4 دارد ، اما در مقایسه در سایر پارامترها ، بی ام و از هر لحاظ بهتر است. موتورهای قدرتمندتری دارد ، مصرف سوخت بهتری دارد و از RC چابک تر است. سری 4 همچنین دارای یک سیستم اطلاعات و سرگرمی با کاربرد آسان تر و یک صندوق عقب بزرگتر است و به صورت کروک یا کوپه در دسترس است ، در حالی که RC فقط کوپه است.

موتور بی ام و سری 4 مدل 2021
بی ام و سری 4 مدل 2021

بررسی موتور بی ام و سری 4 مدل 2021

430i  با موتور چهار سیلندر مجهز به توربوشارژ می تواند قدرتی معادل با 255 اسب بخار تولید کند. البته این رقم روی کاغذ رقم چشمگیری به نظر نمی رسد ، اما این میزان در عمل و روی مسیر جاده چشمگیر است . با این مدل پایه هرگز در هر شرایط رانندگی احساس کندی و کمبود نیرو نمی کنید. M440i با موتور شش سیلندر 382 اسب بخار توربو مجموعه ای شگفت انگیز است و باعث می شود این بی ام و بیشتر از اینکه یک وسیله نقلیه لوکس کوچک باشد بیشتر شبیه یک ماشین اسپرت باشد.

سری عملکرد بالای این بی ام و یعنی M4’s به یک موتور شش سیلندر مجهز به توربوشارژر است که در نهایت می تواند 473 اسب بخار قدرت تولید کند و درواقع یک موتور شبیه موتورهای است که روی خودروهای اسپرت نصب می شود.

بررسی انواع موتور و عملکرد بی ام و سری 4:

موتور پایه: توربوشارژ 2.0 لیتری چهار سیلندر با 255 اسب بخار قدرت و 295 پوند فوت گشتاور (294 پوند فوت در مدل های کروک) قیمت پایه از 45،600 دلار (430i) شروع می شود.

موتورهای موجود:

موتور توربوشارژ 3.0 لیتری شش سیلندر با 382 اسب بخار قدرت و 369 پوند فوت گشتاور قیمت پایه از 58،500 دلار (M440i) شروع می شود.

موتور توربوشارژ 3.0 لیتری شش سیلندر با 473 اسب بخار قدرت و 406 پوند فوت گشتاور قیمت پایه از 71،800 دلار (M4) شروع می شود.

موتور توربوشارژ 3.0 لیتری شش سیلندر با 503 اسب بخار قدرت و 479 پوند فوت گشتاور قیمت پایه از 74،700 دلار شروع می شود (نوع عملکرد بالا M4).

دیفرانسیل عقب بصورت استاندارد ؛ چهار چرخ متحرک موجود است.

گیربکس : گیربکس هشت سرعته اتوماتیک (430i و M440i) بصورت استاندارد نصبت شده است؛ همچنین گیربکس های استاندارد شش سرعته دستی و هشت سرعته اتوماتیک استاندارد (مدل های M4) موجود می باشند.

بررسی میزان مصرف سوخت بی ام و سری 4

سری 4 هنگامی که به موتور پایه توربو-چهار سیلندر و دیفرانسیل عقب مجهز شود ، در شهر 9 لیتر در هر 100 کیلومتر مصرف می کند و در بزرگراه 6.9 لیتر در هر 100 کیلومتر مصرف می کند. این میزان مصرف سوخت برای کلاس خودروهای لوکس بالاتر از حد متوسط هستند. اگر سیستم چهار چرخ متحرک را انتخاب کنید مسلما مصرف سوخت نیز افزایش می یابد.

با وجود موتورهای قدرتمندتر میزان مصرف سوخت کمی بالاتر می رود. M440i  در شهر 10.7 لیتر در هر 100 کیلومتر و 7.6 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه مصرف می کند ، در حالی که M4 با عملکرد بالا فقط 10.2  در شهر مصرف می کند.

بررسی هندلینگ بی ام و سری 4:

موتورهای قدرتمند خوب هستند ، اما آنچه واقعاً رانندگی را برای شما سرگرم کننده می کند ، نحوه عملکرد آن است و آنجاست که سری 4 می درخشد. فرمان تیز و هندلینگ بسیار خوب و چابک آن ، رانندگی را از بسیاری از هم کلاسی هایش سرگرم کننده تر می کند. و در حالی که چابکی برخی از اتومبیل ها به قیمت کیفیت سواری تمام می شود ، سری 4 حتی در سطوح سنگفرش پیاده روها نیز سواری خوبی را ارائه می کند.

بررسی شتاب و سرعت بی ام و سری 4

طبق برآوردهای بی ام و ، هر کدام از سری 4 ها دارای شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت زیر شش ثانیه است. نوع پایه 430i این فاصله را در 5.5 ثانیه می پیماید ، در حالی که M440i xDrive این میزان را در 4.3 ثانیه انجام می دهد ، این زمانی است که خودروهای اسپرت میتوانند این شتاب را داشته باشند. M4 هنوز سریعتر است و در 4.1 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر می رسد وCompetition M4 با زمان 3.8 ثانیه به خود می بالد.

مدل های 430i و M440i دارای حداکثر سرعت الکترونیکی 210 کیلومتر در ساعت هستند ، اگرچه یک آپگرید اختیاری می تواند آن را به 250 کیلومتر در ساعت برساند. مدل های M4 حداکثر سرعت الکترونیکی آن برابر با 250 کیلومتر در ساعت است و گزینه های عملکرد بالای آن قابلیت افزایش سرعت تا 290 کیلومتر در ساعت را دارند.

بررسی فضای داخلی بی ام و 4 سری: راحت و خوش صلیقه

بررسی فضای بار سری 4

ظرفیت بار سری 4 با 12 فوت مکعب فضای کوچکی به شمار می رود ، حتی برای این کلاس که پر از ماشین های کوچک است. اما هنوز فضای کافی برای چمدان های تعطیلات آخر هفته با خانواده یا در کل در حدود هشت کیف خرید فضا دارد.

صندلی های سری 4 چند نفر هستند؟

این بی ام و چهار نفر را به دو سبک کوپه و کروک در خود به راحتی جای میدهد. صندلی های جلو جادار و راحت هستند و از رانندگی های طولانی در بزرگراه بخوبی شما را ساپورت می کند. صندلی های عقب فضای سر و پای کافی ندارند ، اما هنوز هم بسیار راحت هستند و بزرگسالان در مسافرت های کوتاه به راحتی میتوانند از این قسمت استفاده کنند.

صندلی های کودک سری 4

دو مجموعه کامل اتصال LATCH برای صندلی های عقب سری 4 و یک لنگر اتصال دهنده برای صندلی وسط عقب وجود دارد.

بررسی کیفیت داخلی سری 4

کابین سری 4 خیلی با فضای داخلی سایر بی ام و ها تفاوت چندانی ندارد اما این مورد چیز بدی نیست. زیرا در همه این خودروها زیبایی و شیک بودن پارامتر اصلی است و وسایل بکار رفته در آنها همه از موارد درجه یک هستند.

بررسی قابلیت اطمینان بی ام و سری 4

بی ام و سری 4 مدل 2021 دارای قابلیت اطمینان قابل پیش بینی خوب چهار از پنج است.

بررسی بی ام و سری 4 از لحاظ ایمنی

نتایج تست تصادف سری 4

نه اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها و نه موسسه بیمه ایمنی بزرگراه ها آزمایشی بر روی  بی ام و سری 4 انجام نداده اند.

داشبورد بی ام و سری 4 مدل 2021
بی ام و سری 4 مدل 2021

بررسی امکانات ایمنی بی ام و سری 4 مدل 2021

ویژگی های استاندارد پیشرفته ایمنی:

دوربین دنده عقب.

سیستم نظارت بر خواب آلودگی راننده.

کروز کنترل تطبیقی.

هشدار برخورد به جلو.

سیستم تشخیص عابر پیاده.

ترمز اضطراری خودکار.

سیستم محافظت فعال (در صورت تشخیص قریب الوقوع بودن برخورد سنسورها ، پنجره ها را جمع کرده و کمربندهای ایمنی را محکم می کند).

سیستم نظارت بر نقاط کور.

سیستم هشدار خروج از خط.

سنسورهای پارک جلو و عقب.

هشدار ترافیک در هنگام دنده عقب.

سیستم تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی.

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

هدآپ دیسپلی.

سیستم کمکی درهنگام ترافیک (کنترل ترمز ، شتاب و فرمان در شرایط ترافیکی با سرعت پایین).

دستیار رانندگی فعال Pro.

سیستم دوربین پارکینگ با نمای فراگیر.

کمک پارک دوبل و پارک پل.

درباره خودرو بر جنوب

خودرو بر جنوب سایت مرجع در زمینه حمل و امداد خودرو انواع خودروهای سواری , پیکاپ , شاسی بلند است. که در زمینه حمل خودرو , امداد خودرو و خودرو بر مشغول به فعالیت می باشد. مجموعه خودرو بر جنوب در زمینه امداد خودرو , خودرو بر , جرثقیل خودرو بر , حمل خودرو , کفی خودرو بر فعالیت دارد.

 

نام خودرو :

بی ام و سری 4

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

503

گنجایش موتور :

3000

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

9

مصرف جاده ای:

6.9
خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , بی ام و سری 4 , بی ام و سری 4 مدل 2021

مطالب مرتبط