Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

بی ام و Z4 مدل 2021

بی ام و z4 مدل 2021 یک سواری اسپرت لوکس خوبی دارد اما در این کلاس رقبای سرسخت و قوی دارد که ....
بی ام و z4 مدل 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

مصرف سوخت بهینه عالی

سیستم اطلاعات و سرگرمی کاربر پسند

 

جوانب منفی

بسیاری از رقبا عملکرد بهتری از Z4 را ارائه می دهند

موارد جدید

رادیو ماهواره ای Android Auto  بصورت استاندارد

https://khodrobarjonoob.ir/car19

بررسی اجمالی بی ام و Z4 مدل 2021

بی ام و Z4 مدل 2021 در نیمه پایینی رتبه بندی خودروهای لوکس اسپرت ما قرار دارد. Z4 کیفیت رانندگی داینامیک و دلپذیری دارد همچنین فضای داخلی راحتی را ارائه می دهد ، اما برخی از رقبا عملکرد بهتری دارند.

رتبه بندی و تحقیق بی ام و Z4 مدل 2021

بی ام و Z4 مدل 2021 رتبه 12 را در گروه اتومبیل های لوکس اسپرت به خود اختصاص است. در حال حاضر BMW Z4 نمره 8.1 از 10 را کسب می کند ، که بر اساس ارزیابی ما از 13 مقاله تحقیق و عناصر داده با استفاده از منابع مختلف بدست آمده است.

Z4 2021 خودروی اسپرت لوکس خوبی است. این کروک دو سرنشینه رانندگی روزانه راحتی را فراهم می کند و رانندگی با آن در پیچ ها بسیار سرگرم کننده است. Z4 دارای 2 موتور است که هر دو موتور موجود آن صرفه جویی زیادی در مصرف سوخت دارند و قدرت چشمگیری در تریم شش سیلندر sDrive M40i قابل مشاهده است. Z4 همچنین دارای صندلی های جادار و فضای صندوق عقب زیادی برای یک خودروی لوکس در اندازه آن است ، و همچنین بسیاری از ویژگی های استاندارد فن آوری و یک سیستم اطلاعات و سرگرمی ساده است. با این حال ، تعدادی از رقبای پویایی رانندگی جذاب تری را به نسبت Z4 ارائه می دهند.

بررسی قیمت بی ام و Z4 مدل 2021

بی ام و Z4  مدل 2021 با قیمت پایه 49700 دلار برای مدل پایه sDrive30i آغاز می شود که این خودرو را به یکی از کم قیمت ترین خودروها در کلاس خودروهای لوکس اسپرت تبدیل می کند. و در مدل Z4 sDrive M40i قیمت پایه آن از 63،700 دلار شروع می شود.

بی ام و z4 مدل 2021
بی ام و z4 مدل 2021

بی ام و Z4 مدل 2021 در مقابل سایر رقبا

بی ام و Z4 در مقابل تویوتا سوپرا

تویوتا سوپرا هم طراز با Z4 ساخته شده است ، بنابراین طبیعتاً موارد مشترک بسیاری با BMW دارد. هر دو عملکرد مشابه و صرفه جویی در مصرف سوخت مشابهی دارند ، اما تفاوت هایی نیز بین این دو وجود دارد. اولین مورد این است که Z4 یک خودروی کروک است ، در حالی که سوپرا یک خودروی کوپه است. Z4 از صفحه نمایش لمسی بزرگتری برخوردار است (10.25 اینچ در برابر 8.8 در تویوتا) ، در حالی که سوپرا صندوق عقبش کمی بزرگتر اس. انتخاب بین این دو اتومبیل لوکس اسپرت احتمالاً به این بستگی دارد که کدام سبک بدنه را ترجیح می دهید و چه مقدار مایل هستید برای آن بپردازید. افرادی که بودجه بالاتری دارند احتمالاً Z4 را به دلیل کابین مجلل تر و استایل پیشرفته تر ترجیح می دهند. اگر مایلید که خودرویی که اسپرت تر است همراه شوید بهتر است با سوپرا همراه شوید.

بی ام و Z4 در مقابل پورشه باکسستر

باکستر با داشتن گزینه های قدرتمند موتور و پویایی بالا در هندلینگ اس همچنین عملکرد خوبی در این کلاس دارد و رانندگی با آن بسیار لذت بخش است. Boxster همچنین یک گیربکس دنده ای نیز ارائه می دهد که نمی توانید آن را در Z4 در اختیار داشته باشید. علاوه بر این ، پورشه از کابین لوکس تری نسبت به BMW برخوردار است. یک چیز جالب وجود دارد: قیمت شروع باکستر تقریباً 10 هزار دلار بیشتر از Z4 است. اگر توانایی خرید آن را دارید ، پورشه ارزش پول اضافی را دارد.

رینگ های بی ام و z4 مدل 2021
بی ام و z4 مدل 2021

بررسی عملکرد و موتور بی ام و Z4 مدل 2021

Z4 دارای دو موتور برای انتخاب است. تریم پایه sDrive30i مجهز به یک موتور چهار سیلندر 2.0 لیتری توربوشارژ است که 255 اسب بخار قدرت تولید می کند ، در حالی که تریم پیشرفته sDrive M40i مجهز به توربوشارژ است که یک موتور 3.0 لیتری شش سیلندر است که 382 اسب بخار قدرت تولید می کند. یک جعبه دنده هشت سرعته اتوماتیک با سرعت سریع و دیفرانسیل عقب برای هر دو نوع موتور ارائه می شوند.

شتاب اولیه صفر تا 100 کیلومتر آن 5.2 ثانیه برای موتور پایه است که البته رسیدن به این زمان کمی برایش سخت است ولی در کل توان زیادی را برای رفت و آمد روزانه شما فراهم می کند. کسانی که مایل به دریافت قدرت بیشتری هستند بهتر است Z4 sDrive M40i را انتخاب کنند که در 3.9 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت می رسد. گیربکس اتوماتیک استاندارد دارای حالت های تعویض دنده Sport و Manual می باشد و همچنین شیفت های تعویض دنده که بصورت استاندارد روی فرمان تعبیه شده اند نیز در دسترس است.

بررسی آپشن های موتور / عملکرد بی ام و Z4:

موتور پایه: توربوشارژ 2.0 لیتری چهار سیلندر با قدرت 255 اسب بخار و گشتاور 294 پوند فوت ؛ قیمت پایه از 49،700 دلار (sDrive30i) شروع می شود.

موتور موجود: توربوشارژ 3.0 لیتری شش سیلندر با 382 اسب بخار قدرت و 368 پوند فوت گشتاور ؛ قیمت پایه از 63،700 دلار (sDrive M40i) شروع می شود.

دیفرانسیل: عقب

گیربکس: هشت سرعته اتوماتیک.

بررسی میزان مصرف سوخت بی ام و Z4

sDrive30i  تخمین زده می شود که 9.4 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و در بزرگراه 7.1 لیتر در هر 100 کیلومتر مصرف کند , که برای یک خودروی لوکس اسپرت بسیار مناسب است. sDrive M40i تخمین می زند کمی کمتر از 10.7 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 7.8 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه مصرف داشته باشد.

بررسی سواری و هندلینگ بی ام و Z4 مدل 2021

در حالی که برخی از رقبا حالت اسپرت بیشتری دارند ، سواری متعادل و راحت Z4 باعث می شود که مسافرت در سطح شهر خوب باشد و در حالی که وزش باد از موهای شما می گذرد ، یک رانندگی هیجان انگیز را تجربه خواهید کرد. هنوز هم ، برخی از تسترها آرزوی بازخورد بیشتری از فرمان را دارند شبیه به ان چیزی که شما در اتومبیل های اسپرت مانند پورشه باکسستر ارائه می دهند. تمام مدل های Z4 دارای چرخ متحرک هستند.

بررسی فضای بار بی ام و  Z4

مسلما صندوق عقب Z4 با فضای 283 لیتر نظر شما را جلب نخواهد کرد ، اما برای یک کروک لوکس کوچک مقدار فضای خوبی دارد. اما شما می توانید ماشین را برای گذراندن تعطیلات آخر هفته و بدون هیچ گونه ناراحتی به خوبی پر از وسایل مورد نیاز کنید.

داشبورد بی ام و z4 مدل 2021
بی ام و z4 مدل 2021

بررسی سیستم اطلاعات و سرگرمی Z4 ، بلوتوث و ناوبری

بکارگیری سیستم اطلاعات و سرگرمی استاندارد Z4 آسان است. در کل شامل صفحه نمایش لمسی ، کنترل های صوتی ، کنترل کننده تاچ پد و دکمه های فیزیکی در کنسول مرکزی است که قابلیت کنترل آسانی دارد. صفحه نمایش لمسی دارای گرافیک واضحی است و منوهای آن ساده هستند. این سیستم دارای یک نقطه ضعف دارد: دیدن صفحه نمایش در زیر نور مستقیم خورشید ممکن است کمی دشوار باشد.

امکانات های استاندارد سیستم اطلاعات و سرگرمی: صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی ، Android Auto ، Apple CarPlay ، بلوتوث ، دو پورت USB ، رادیو ماهواره ای ، رادیوی HD ،سیستم ناوبری و خوشه ابزار دیجیتال 10.25 اینچی.

امکانات سیستم اطلاعات و سرگرمی قابل انتخاب: شارژ دستگاه بی سیم ، نقطه اتصال Wi-Fi و سیستم صوتی پرمیوم Harman Kardon با 12 بلندگو.

امکانات استاندارد اضافی: کی لس ، استارت دکمه ای ، و کنترل خودکار تهویه مطبوع.

سایر امکانات موجود: ورودی بدون کلید مجاورت ، روشنایی محیطی و استارت از راه دور.

بررسی قابلیت اطمینان بی ام و Z4 مدل 2021

بی ام و Z4 مدل 2021 دارای درجه اطمینان قابل پیش بینی کمی بالاتر از حد متوسط 3.5 از 5 است.

گارانتی بی ام و Z4 مدل 2021

بی ام و Z4 مدل 2021 با چهار سال ضمانت محدود یا 80000 کیلومتر ارائه می شود.

ویژگی های ایمنی بی ام و Z4

ویژگی های استاندارد پیشرفته ایمنی:

دوربین دنده عقب

کروز کنترل تطبیقی

هشدار برخورد به جلو

ترمز اضطراری خودکار

سنسور باران

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

سیستم تشخیص عابر پیاده

سیستم کمکی پارک دوبل

سنسورهای پارک جلو و عقب

سیستم نظارت بر نقاط کور

هشدار خروج از خط

هدآپ دیسپلی

درباره خودرو بر و امداد خودرو جنوب

خودرو بر جنوب سایت مرجع در زمینه حمل و امداد خودرو انواع خودروهای سواری , پیکاپ , شاسی بلند است. بعلاوه در زمینه حمل خودرو , امداد خودرو و خودرو بر مشغول به فعالیت می باشد. مجموعه امداد خودرو جنوب در زمینه امداد خودرو , خودرو بر , جرثقیل خودرو بر , حمل خودرو , کفی خودرو بر فعالیت دارد.

 

نام خودرو :

بی ام و Z4

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

382

گنجایش موتور :

3000

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

10.7

مصرف جاده ای:

7.8
خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر

مطالب مرتبط