Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

تویوتا اوالون هیبریدی مدل 2021

تویوتا اوالون هیبریدی مدل 2021 یک خودروی سواری بزرگ با سواری راحت و مصرف سوخت بهینه است که فضای بار زیادی دارد.
تویوتا اوالون هیبریدی مدل 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

جوانب منفی

موارد جدید

https://khodrobarjonoob.ir/car1

تویوتا اوالون هیبریدی مدل 2021

بخاطر کابین بزرگ و لوکس و سواری منعطف ، تویوتا آوالون هیبرید 2021 در بالای رده بندی اتومبیل های هیبریدی و برقی ما قرار دارد.

جوانب مثبت و منفی تویوتا اوالون هیبریدی مدل 2021

کابین مجلل

صندلی مناسب بزرگسالان

ظرفیت بار بیش از حد متوسط

سواری راحت

مصرف سوخت آن از اکثر خودروهای هیبریدی بالاتر است.

صفحه لمسی با سرعت معمولی به ورودی ها پاسخ می دهد

موارد جدید برای سال 2021.

بسته باتری لیتیوم یون جایگزین باتری هیدرید فلز نیکل شده است

Android Auto اکنون بصورت استاندارد وجود دارد.

رتبه بندی و تحقیق تویوتا اوالون هیبریدی مدل 2021

رتبه شماره 2 تویوتا آوالون هیبرید 2021 بر اساس امتیاز آن در گروه هیبرید و ماشین های الکتریکی است. در حال حاضر Toyota Avalon Hybrid نمره 8.4 از 10 را کسب کرده است که بر اساس ارزیابی ما از 27 مقاله تحقیقاتی و عناصر داده با استفاده از منابع مختلف بدست است.

آوالون هیبرید 2021 ماشین خوبی است. فضای کافی برای سر و پای بزرگسالان در ان درنظر گرفته شده است. بزرگسالان می توانند در هر دو ردیف راحت بنشینند و فضای صندوق عقب بیشتری نسبت به بیشتر رقبا دارد. همچنین ، به نظر می رسد فضای داخلی آوالون هیبرید متعلق به یک خودروی سطح بالا باشد. از نظر عملکرد ، این سدان بزرگ قدرت کافی برای جلب رضایت بیشتر خریداران را دارد و نسبت به اندازه خود کم مصرف است. با این حال ، امتیازات مصرف سوخت آن در مقایسه با سایر خودروهای هیبریدی و الکتریکی چشمگیر نیست و سیستم اطلاعات و سرگرمی در برخی مواقع کند است.

تفاوت 2020 در برابر 2021 Toyota Avalon Hybrid در چیست؟

برای مدل 2021 ، اوالون هیبرید به صورت استاندارد با Android Auto (که قبلاً در دسترس نبود) ارائه می شود و یک بسته باتری لیتیوم یونی جایگزین باتری هیدرید فلز نیکل و فلز قبلی می شود.

قیمت تویوتا آوالون هیبرید چقدر است؟

آوالون هیبرید 2021 با قیمت 37000 دلار آغاز می شود و همین امر آن را به یکی از گرانترین خودروها در کلاس خودروهای هیبریدی و برقی تبدیل می کند. تریم XSE با سطح متوسط از 39،500 دلار شروع می شود ، در حالی که تریم محدود با قیمت 43،300 $ شروع می شود.

تویوتا اوالون مدل 2021 در مقابل سایر رقبا

تویوتا آوالون هیبرید در مقابل تویوتا کمری هیبرید

تویوتا کمری هیبرید و تویوتا آوالون هیبرید دارای لیستی طولانی از ویژگی های ایمنی فعال هستند ، همچنین آنها دارای پیش بینی رتبه بندی مناسب و سواری راحت هستند. با این حال ، این دو هیبرید از بسیاری جهات با یکدیگر متفاوت هستند. از طرفی کمری یک ماشین متوسط است ، در حالی که آوالون یک ماشین بزرگ محسوب می شود. کمری هیبرید از یک سیستم اطلاعات سرگرمی با پاسخگویی بیشتر ، مصرف سوخت بهتر و قیمت شروع پایین تر بهره می برد. نمره ایمنی بالاتری نیز دارد. از طرف دیگر ، Avalon Hybrid کابین مجلل تری را در کنار فضای بیشتر برای اتاق مسافر و بار فراهم می کند. اگر به فضای بیشتری نیاز دارید ، احتمالاً Avalon Hybrid را ترجیح می دهید.

تویوتا آوالون هیبرید در مقابل هوندا آکورد هیبرید

هوندا آکورد هیبرید و تویوتا آوالون هیبرید هر دو صندوق عقب بزرگ و فضای سرنشینان زیادی را ارائه می دهند و همچنین بسیاری از ویژگی های پیشرفته ایمنی را در اختیار شما قرار می دهند. تویوتا نسبت به هوندا از رده بالاتری برخوردار است و از نظر قابلیت اطمینان نیز پیش بینی بالاتری دارد اما آکورد خودرویی کاملاً شناخته شده است. آکورد هیبرید از نظر مصرف سوخت , مصرف بهینه تری دارد و از سیستم اطلاعات و سرگرمی پاسخگو تری بهره می برد. هوندا از لحاظ قیمت نیز به صرفه تر است و در تریم پایه خود حدود 12000 دلار کمتر از اوالون هیبریدی قیمت دارد.

داخل تویوتا اوالون هیبریدی مدل 2021
تویوتا اوالون هیبریدی مدل 2021

بررسی فضای داخلی آوالون هیبرید: یک داخل تصفیه شده و جادار

فضای بار هیبریدی آوالون

فضای بار در آوالون هیبرید با وجود یک صندوق عقب 16.09 فوت مکعب است که بسیار فضای زیاد است. خودروهای هیبریدی و الکتریکی زیادی وجود ندارند که بتوانند با چنین حجم صندوق عقبی رقابت داشته باشند. با جمع کردن صندلی های عقب تاشو 60/40 ، می توانید وسایل بلند تری را در آن جای دهید.

صندلی ترکیبی آوالون چند نفره است؟

در Avalon Hybrid برای حداکثر پنج نفر صندلی وجود دارد. رانندگان از ساپورت های جانبی صندلی های جلو بسیار رضایت دارند و بزرگسالان در ردیف های جلو و عقب فضای زیادی در اختیار دارند.

صندلی های کودک تویوتا اوالون هیبریدی

دو مجموعه کامل اتصال LATCH برای صندلی های عقب و همچنین یک اتصال دهنده برای صندلی وسط عقب وجود دارد. صندلی میانی می تواند اتصال پایین تری را از صندلی های مجاور قرض بگیرد. این نوع تنظیم از ساده ترین موارد استفاده از این کانکتورها است و بالاترین امتیاز Good + را از موسسه بیمه ایمنی بزرگراه کسب بدست آورده است.

بررسی سیستم اطلاعات و سرگرمی ، بلوتوث و ناوبری تویوتا اوالون هیبریدی مدل 2021

آوالون هیبریدی با سیستم اطلاعات و سرگرمی Entune کاربر پسند ارائه می شود که از یک صفحه نمایش های لمسی بزرگ با دسترسی آسان است .  همچنین این سیستم از دکمه های فیزیکی بهره می برد که عملکردهای صوتی و تهویه مطبوع را برای راننده راحت تر می کند. نکته منفی این است که کنترل های لمسی به آرامی پاسخ می دهند.

ویژگی های اطلاعات و سرگرمی استاندارد: صفحه نمایش لمسی 9 اینچی ، آمازون الکسا ، Apple CarPlay ، Android Auto ، سیستم صوتی هشت بلندگو ، رادیو ماهواره ای ، بلوتوث ، پنج پورت USB و نقطه اتصال Wi-Fi.

ویژگی های اطلاعات و سرگرمی موجود: سیستم ناوبری ، سیستم صوتی 14 بلندگو JBL و شارژ دستگاه بی سیم.

ویژگی های استاندارد اضافی: کنترل خودکار تهویه مطبوع دو منطقه ای.

سایر ویژگی های موجود: مونروف و روشنایی محیطی.

بررسی موتور هیبریدی آوالون

موتور آوالون هیبرید از یک موتور 2.5 لیتری چهار سیلندر و دو موتور الکتریکی با ترکیب 215 اسب بخار تشکیل شده است. گیربکس اتوماتیک متغیر مداوم (CVT) بصورت استاندارد نصب شده است. این تنظیمات هماهنگ موتور و گیربکس توان مناسبی به آوالون می دهد که بیشتر خریداران را راضی نگه میدارد. با این حال ، این سریعترین شتاب را ندارد.

بررسی میزان مص

پشت تویوتا اوالون هیبریدی مدل 2021
تویوتا اوالون هیبریدی مدل 2021

رف سوخت تویوتا اوالون هیبریدی مدل 2021

مصرف سوخت آوالون هیبرید در شهر 5.47 و در بزرگراه 5.35 لیتر در هر 100 کیلومتر تخمین زده می شود. در مقایسه با خودروهای غیر هیبریدی ، این ارقام خارق العاده است ، اما در میان سایر هیبریدها ، مسافت پیموده شده آوالون کمتر از سایر رقبا است.

به عنوان مثال ، تویوتا کمری هیبرید دارای 4.6 لیتر در هر 100 کیلومتر ترکیبی شهر / بزرگراه است و هوندا آکورد هیبرید با 4.9 لیتر در هر 100 کیلومتر بصورت ترکیبی مصرف می کند.

 

سواری و هندلینگ تویوتا آوالون هیبریدی مدل 2021

سواری آن حتی در جاده های پر از دست انداز نیز راحت است. همچنین می توانید با استفاده از یکی از چهار حالت رانندگی EV ، Eco ، Normal و Sport ، سواری را مطابق با علاقه خود سبک رانندگی را تنظیم کنید. دیفرانسیل جلو بصورت حالت رانندگی استاندارد است.

قابلیت اطمینان تویوتا آوالون هیبریدی مدل 2021

آیا تویوتا آوالون هیبرید قابل اطمینان است؟

تویوتا آوالون هیبرید 2021 دارای قابلیت اطمینان قابل پیش بینی خوبی از چهار از پنج است.

بررسی گارانتی تویوتا آوالون هیبریدی

این خودرو با سه سال گارانتی محدود یا 50000 کیلومتر  گارانتی ، پنج سال / 100000 کیلومتر گارانتی موتور و هشت سال / 160000 کیلومتر ضمانت اکثر اجزای تشکیل دنده ارائه می شود. باتری 10 سال / 240000 کیلومتر گارانتی دارد.

ایمنی تویوتا اوالون هیبریدی مدل 2021

نتایج تست تصادف ترکیبی آوالون

اداره ایمنی ترافیک بزرگراه ملی به تویوتا آوالون هیبریدی 2021 امتیاز ایمنی کلی 5 از 5 ستاره را داده است ، با چهار ستاره در تست تصادف جلو و پنج ستاره در تست تصادف جانبی.

موسسه بیمه ایمنی بزرگراه به این تویوتا بالاترین رتبه خوب را در هر شش گروه تست تصادف داده است. تریم های XLE و XSE کمترین امتیاز Poor را به دلیل اینکه چراغ های جلو فضای کمی از جاده را روشن می کنند ، دریافت کردند ، در حالی که چراغ های جلوی Limited دارای رتبه خوبی هستند.

آپشن های ایمنی تویوتا آوالون هیبریدی

ویژگی های استاندارد پیشرفته ایمنی:

دوربین عقب

نظارت بر نقاط کور

هشدار ترافیک درهنگام دنده عقب

کروز کنترل تطبیقی

هشدار خروج از خط

سیستم کمکی نگهداری بین خطوط

چراغهای جلوی اتوماتیک

هشدار برخورد به جلو

سیستم تشخیص عابرین پیاده

ترمز اضطراری خودکار

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

هدآپ دیسپلی

سیستم دوربین پارکینگ با نمای فراگیر

سنسورهای پارک جلو و عقب

ترمز اضطراری دنده عقب

جهت دسترسی به مقاله تویوتا آوالون 2021 .

درباره خودرو بر جنوب

خودرو بر جنوب سایت مرجع در زمینه حمل و امداد خودرو انواع خودروهای سواری , پیکاپ , شاسی بلند است. که در زمینه حمل خودرو , امداد خودرو و خودرو بر مشغول به فعالیت می باشد. مجموعه خودرو بر جنوب در زمینه امداد خودرو , خودرو بر , جرثقیل خودرو بر , حمل خودرو , کفی خودرو بر فعالیت دارد.

نام خودرو :

تویوتا اوالون هیبریدی

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

215

گنجایش موتور :

2500

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

مصرف جاده ای:

خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , تویوتا اوالون هیبریدی 2021 , تویوتا آوالون هیبریدی 2021 ,

مطالب مرتبط