Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

تویوتا اوالون 2021

تویوتا اوالون 2021 یک خودروی سواری بزرگ خوب است که علاوه بر قدرت مصرف سوخت کمی دارد.
سه رخ تویوتا اوالون 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

جوانب منفی

موارد جدید

بررسی اجمالی تویوتا اوالون 2021

رتبه بالای تویوتا آوالون 2021 در کلاس خودروهای بزرگ عمدتا به دلیل رتبه بالای اطمینان پیش بینی شده ، سواری راحت و لیست بلندی از آپشن های استاندارد است.

جوانب مثبت منفی

لیست ویژگی های استاندارد چشمگیر

کابین درجه یک

سواری راحت

موتور V6 قدرتمند

قیمت پایه بالاتر از حد متوسط کلاس

موارد جدید برای سال 2021

Android Auto و یک پورت USB اضافی بصورت استاندارد

چهار چرخ متحرک موجود با یک موتور چهار سیلندر

قدرت موتور از 205 تا 301 اسب بخار

5 سرنشینه

دیفرانسیل جلو و چهار متحرک

تریم XSE Nightshade Edition

رتبه بندی و جوایز

رتبه شماره دو تویوتا آوالون 2021 بر اساس امتیاز آن در گروه خودرو های سواری بزرگ است. آوالون برنده جایزه بهترین خودروی بزرگ 2021 از جنبه اقتصادی نیز می باشد. در حال حاضر تویوتا اوالون 2021 نمره 8.2 از 10 را کسب کرده است ، که بر اساس ارزیابی ما از 27 مورد از عناصر تحقیق و داده با استفاده از منابع مختلف است.

تویوتا آوالون 2021 یک خودروی بزرگ است. در واقع ، ما آوالون را بهترین خودروی بزرگ 2021  برای قیمت و ارزش مالی نامیدیم زیرا بهترین ترکیب ارزش و کیفیت را در کلاس خود ارائه می دهد. به داخل خودرو نگاه کنید ، وسایل درجه یک کابین و فضای زیادی برای نشستن راحت بزرگسالان وجود دارد. علاوه بر این ، این سدان بزرگ دارای بسیاری از فناوری های استاندارد ایمنی و یک سیستم اطلاعات و سرگرمی کاربر پسند است. موتور V6 آن دارای مقدار زیادی انرژی است و آوالون همچنین موفق به دریافت بهترین  رتبه های مسافت پیموده شده در این بخش می شود. علاوه بر این ، آوالون یکی از معدود وسایل نقلیه موجود در کلاس است که چهار چرخ محرک را ارائه می دهد. با این وجود مدل های AWD فقط با موتور چهار سیلندر در دسترس هستند.

چرا می توانید به ما اعتماد کنید: 27 مورد بررسی تحلیل شده

ما 27  مورد تویوتا آوالون 2021 را بررسی کردیم که شامل مشخصات عملکرد ، ابعاد داخلی ، رتبه بندی صرفه جویی در مصرف سوخت و موارد دیگر را در بر می گیرد تا تمام اطلاعاتی را که برای تصمیم گیری هوشمند در مورد خرید ماشین نیاز دارید به شما ارائه دهیم.

این بررسی آوالون 2021 شامل تحقیقات قابل استفاده برای همه مدل های این نسل است که برای سال 2019 راه اندازی شده است.

بلک تویوتا اوالون 2021
تویوتا اوالون 2021

بررسی ارزش خرید تویوتا آوالون 2021

اگر به دنبال یک سدان بزرگ خانوادگی روزمره هستید ، تویوتا آوالون  یکی از بهترین گزینه ها برای شماست. اگرچه اوالون قیمت شروع بالاتری نسبت به رقبا دارد ، پس از قیمت پایه برای شما یک پارامتر اصلی است ,  ما توصیه می کنیم قبل از تصمیم گیری برای خرید ، به دنبال خودروهای دارای رده خوبی مانند تویوتا کمری و کیا کادنزا را نیز مد نظر داشته باشید.

قیمت تویوتا آوالون 2021 چقدر است؟

قیمت پایه تویوتا آوالون 2021 از 35875 دلار شروع می شود و این خودرو را به یکی از گران ترین خودروها در کلاس خودروهای بزرگ تبدیل می کند. تریم پیشرفته TRD نیز با قیمت اولیه 42875 دلار شروع می شود.

تویوتا آوالون 2021 در مقابل سایر رقبای هم رده

تویوتا آوالون در مقابل تویوتا کمری

تویوتا کمری خودرویی با اندازه متوسط است که دارای ویژگی های مشابه برادر بزرگتر خود است. کمری و آوالون با تعداد زیادی ویژگی ایمنی پیشرفته به صورت استاندارد ارائه می شوند و هر دو دارای درجه اطمینان پیش بینی شده بالاتر از متوسط و سیستم های اطلاعات و سرگرمی کاربر پسند هستند. کمری با یک موتور چهار سیلندر همراه است و با V6 در دسترس است ، در حالی که آوالون به صورت استاندارد با موتور V6 یا چهار سیلندر با سیستم محرک چهار چرخ ارائه می شود. انتخاب بین این دو وسیله نقلیه به قیمت و میزان فضای سرنشین مناسب برای شما بستگی دارد. اگر به صندلی عقب و فضای مخصوص صندلی عقب مورد نظر شما است ، به آوالون بچسبید. اگر می توانید بدون فضای اضافی مسافر کار را انجام دهید ، کمری با قیمت مناسب تر را انتخاب کنید.

تویوتا آوالون 2021 در مقابل کیا کادنزا

کیا کادنزا دارای یک خودروی بزرگ دارای رتبه بالا با ویژگی های مشابه آوالون است. هر دو خودرو دارای فضای داخلی بزرگ ، مجلل و صندوق عقب هایی با اندازه مناسب هستند. با این حال ، کادنزا با گارانتی طولانی تر ، ویژگی های ایمنی استاندارد تر و صفحه لمسی بزرگتر ارائه می شود ، در حالی که آوالون صرفه جویی در مصرف سوخت بهتری دارد ، شتاب سریعتر از یکی از ویژگی های خودروهای تمام چرخ متحرک است که در آوالون وجود دارد. انتخاب شما به اولویت های شخصی شما بر می گردد.

داخل تویوتا اوالون 2021
تویوتا اوالون 2021

بررسی فضای داخلی آوالون: فضای داخلی راحت تقریبا لوکس

بررسی فضای بار آوالون

فضای صندوق عقب آوالون 16.09 فوت مکعب می باشد که در میان اتومبیل های بزرگ یک فضای بار متوسط است و با پایین آوردن صندلی های عقب فضای خودرو به 60/40 تقسیم می شود ، حمل و نقل وسایل بزرگ را آسان تر می کند.

تویوتا آوالون 2021 چند نفر است؟

در آوالون حداکثر برای پنج نفر صندلی وجود دارد. صندلی ها پهن و منعطف هستند و صندلی های جلو نیز به خوبی طراحی شده اند. فضای سر و پا در هر دو ردیف بسیار خوب است ، حتی برای افراد بلند قد این فضا کافی است.

صندلی های کودک اتومبیل آوالون

دو مجموعه کامل اتصال LATCH برای صندلی های عقب و همچنین یک کانکتور اتصال دهنده برای صندلی وسط عقب وجود دارد. صندلی میانی همچنین می تواند اتصالات پایین تری را از صندلی های خارجی قرض بگیرد. این سیستم LATCH با کسب بالاترین رتبه Good + از موسسه بیمه ایمنی بزرگراه از ساده ترین سیستم های قابل استفاده است.

نمای داخل تویوتا اوالون 2021
تویوتا اوالون 2021

کیفیت داخلی تویوتا آوالون

داخل آوالون دارای یک فضای داخلی برتر با سطوح لمس نرم در داخل کابین و تزئینات آلومینیومی یا چوبی اصل است که در همه مدل ها به جز مدل پایه وجود دارد. روکش های چرمی مصنوعی بصورت استاندارد وجود دارد و روکش محدود همراه با صندلی های جلوی بروز شده چرمی ارائه می شود.

بررسی سیستم اطلاعات و سرگرمی و بلوتوث آوالون

رابط استاندارد اطلاعات و سرگرمی آوالون به راحتی قابل استفاده است. این سیستم هم دارای یک صفحه نمایش لمسی است البته شامل کنترل های فیزیکی نیز می شود که باعث تسهیل کار برای رانندگان باشد. Android Auto قبلاً در Avalon در دسترس نبود ، اکنون به صورت استاندارد ارائه می شود.

ویژگی های استاندارد اطلاعات و سرگرمی: صفحه نمایش لمسی 9 اینچی ، هشت بلندگو ، آمازون الکسا ، Apple CarPlay ، Android Auto ، بلوتوث ، پنج پورت USB ، رادیو ماهواره ای ، رادیو HD و نقطه اتصال Wi-Fi.

ویژگی های اطلاعات و سرگرمی موجود: سیستم ناوبری ، پد شارژ بی سیم و سیستم صوتی JBL با 14 بلندگو.

ویژگی های استاندارد اضافی: کی لس استارتر ، استارت دکمه ای و کنترل خودکار تهویه مطبوع در دو منطقه ای.

سایر ویژگی های موجود: مون روف ، هدآپ دیسپلی و نورپردازی محیط.

موتور تویوتا اوالون 2021
تویوتا اوالون 2021

بررسی عملکرد و موتور تویوتا اوالون 2021

آوالون به صورت استاندارد با موتور V6 با قدرت 301 اسب بخار و دیفرانسیل جلو ارائه می شود. مدل های XLE و Limited می توانند به موتور چهار سیلندر 205 اسب بخاری و چهار چرخ متحرک بدون هزینه اضافی در دسترس هستند. مدل های دارای موتور V6 قدرتمندتر و سریعتر سرعت می گیرند ، اما مدل های چهار چرخ محرک کنترل جاده بهتری را ارائه می دهند. هر مدل با گیربکس هشت سرعته اتوماتیک همراه است که با هر موتور به خوبی جفت می شود گیربکس اتومات تعویض دنده های روان را انجام می دهد.

بررسی میزان مصرف سوخت آوالون

مدل پایه 2021 آوالون XLE با دیفرانسیل جلو و موتور V6 دارای 10.7 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 7.4 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه مصرف می کند. با موتور چهار سیلندر و چهار چرخ متحرک ، XLE دارای 9.4/6.9 لیتر در هر 100 کیلومتر شهر / بزرگراه است. با رانندگی دیفرانسیل جلو ، تریم های دیگر 11.2 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 7.7 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه مصرف می کنند.

بررسی سواری و هندلینگ آوالون 2021

آوالون هندلینگ بسیار خوبی دارد و سواری نرمی را ارائه می دهد ، حتی در جاده های پر از دست انداز نیز سواری راحتی دارد. یک مدل TRD با عملکرد بهتر با سیستم تعلیق سخت تر و ارتفاع سواری کمتر در دسترس است ، اما این مدل ها بیشتر از اسپرت بودن به راحتی متمایل هستند.

قابلیت اطمینان تویوتا اوالون 2021

آیا تویوتا آوالون قابل اطمینان است؟

تویوتا اوالون 2021 دارای امتیاز قابل پیش بینی خوب 4 از 5 است.

گارانتی تویوتا اوالون 2021

آوالون با سه سال ضمانت محدود / 50000 کیلومتر و پنج سال گارانتی موتور یا  100.000 کیلومتر ارائه می شود.

بررسی ایمنی تویوتا اوالون 2021

نتایج تست تصادف آوالون

اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها به تویوتا اوالون 2021 امتیاز ایمنی کلی 5 از پنج ستاره را داده است ، با پنج ستاره در آزمون تصادف جانبی و چهار ستاره در آزمایش های تصادف از جلو و واژگونی.

موسسه بیمه ایمنی بزرگراه به تویوتا اوالون 2021 بالاترین رتبه خوب را در هر شش گروه تست تصادف داده است. تریم های خاص دارای رتبه بندی از این جهت که چراغ های جلو آنها جاده را به خوبی روشن می کنند رتبه خوبی کسب کردند ، در حالی که چراغ های جلو در سایر تریم ها پایین ترین رتبه را کسب کردند.

ویژگی های ایمنی تویوتا اوالون 2021

ویژگی های استاندارد پیشرفته ایمنی:

دوربین دنده عقب

سیستم نظارت بر نقاط کور

سیستم هشدار ترافیک درهنگام دنده عقب

چراغهای جلوی اتوماتیک LED

سیستم هشدار برخورد به جلو

سیستم تشخیص عابر پیاده

سیستم ترمز اضطراری خودکار

کروز کنترل تطبیقی

هشدار خروج از خط

سیستم کمکی نگهداری بین خط

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

سنسورهای پارک جلو و عقب

سیستم دوربین پارکینگ با نمای فراگیر

هداپ دیسپلی

ترمز خودکار دنده عقب در هنگام عقب

بررسی تویوتا آوالون هیبریدی مدل 2021

درباره خودرو بر جنوب

خودرو بر جنوب یک سایت در زمینه حمل و امداد خودرو انواع خودروهای سواری , پیکاپ , شاسی بلند است. که در زمینه حمل خودرو و امداد خودرو و خودرو بر مشغول به فعالیت می باشد. مجموعه خودرو بر جنوب در زمینه امداد خودرو , خودرو بر , جرثقیل خودرو بر , حمل خودرو , کفی خودرو بر فعالیت دارد.

نام خودرو :

تویوتا اوالون

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

301

گنجایش موتور :

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

9

مصرف جاده ای:

7.4
خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر

مطالب مرتبط