Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

تویوتا سکویا 2021

در مقایسه با دیگر شاسی بلندهای بزرگ ، تویوتا سکویا 2021 یک دایناسور واقعی است. اما فضای داخلی جادار و موتور قوی آن برای جبران قدیمی بودن سیستم اطلاعات و سرگرمی آن و همچنین فقدان امکانات راحتی کافی و سواری سخت کافی نیست.
تویوتا سکویا 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

رتبه قابلیت اطمینان پیش بینی شده خوب

موتور قوی

کابین جادار

 

جوانب منفی

سیستم اطلاعات سرگرمی قدیمی

کابین پر از پلاستیک های سخت

سواری می تواند ناراحت کننده باشد

میزان مصرف سوخت بالا

 

 

موارد جدید

بسته Nightshade Edition معرفی شد

https://khodrobarjonoob.ir/suv38

در مقایسه با دیگر شاسی بلندهای بزرگ ، تویوتا سکویا 2021 یک دایناسور واقعی است. اما فضای داخلی جادار و موتور قوی آن برای جبران قدیمی بودن سیستم اطلاعات و سرگرمی آن و همچنین فقدان امکانات راحتی کافی و سواری سخت کافی نیست تا آن را در رده های بالا قرار بدهد. به همین دلیل است که در محدوده پایین کلاس قرار می گیرد.

جوانب مثبت منفی تویوتا سکویا 2021

رتبه قابلیت اطمینان پیش بینی شده خوب.

موتور قوی.

کابین جادار.

سیستم اطلاعات سرگرمی قدیمی.

کابین پر از پلاستیک های سخت.

سواری می تواند ناراحت کننده باشد.

میزان مصرف سوخت بالا.

موارد جدید برای سکویا 2021.

بسته Nightshade Edition معرفی شد.

تویوتا سکویا 2021
تویوتا سکویا 2021

رتبه بندی و تحقیقات تویوتا سکویا 2021

تویوتا سکویا 2021 رتبه 7 را در رده بندی شاسی بلندهای بزرگ کسب است. در حال حاضر تویوتا سکویا دارای نمره 6.4 از 10 است که بر اساس ارزیابی ما از 63 قطعه تحقیق و عناصر داده با استفاده از منابع مختلف کسب کرده است.

در مجموع تویوتا سکویا یک شاسی بلند بزرگ خوب نیست ، اگرچه جذابیت های زیادی دارد. سکویا دارای موتور V8 پرقدرتی است ، هندلینگ متعادلی دارد ، همچنین دارای قابلیت های مناسب در آفرود است و دارای سه ردیف صندلی های جادار است. با این حال ، این وسیله نقلیه قدیمی است و در حین رانندگی خشن است ، رتبه ضعیف در مصرف سوخت دارد ، سیستم اطلاعات سرگرمی قدیمی و فراوانی پلاستیک های سخت در کابین نشان وجود دارد.

تویوتا سکویا 2021
تویوتا سکویا 2021

قیمت تویوتا سکویا چقدر است؟

تویوتا سکویا 2021 دارای قیمت پایه  50100 دلاری است که برای شاسی بلندهای بزرگ تقریباً قیمتی متوسط است. همین امر در مورد تریم پلاتینیوم با قیمت بالای 66150 دلار صادق است.

تویوتا سکویا 2021 در مقابل سایر رقبای همرده

تویوتا سکویا در مقابل شورولت تاهو

Chevy Tahoe یک شاسی بلند سه ردیفه است که از چند جهت از سکویا پیشی می گیرد. دارای فضای بار بیشتر در پشت هر ردیف و سیستم سرگرمی مدرن تر با صفحه نمایش لمسی بزرگتر و امکاناتی مانند بی سیم Apple CarPlay و Android Auto . تاهو می تواند 1000 پوند بیشتر از تویوتا یدک بکشد و دارای رتبه مصرف سوخت بهتری است و همچنین قابلیت اطمینان بالاتری دارد. علاوه بر همه اینها ، قیمت پایه تاهو حدود 1100 دلار کمتر از سکویای پایه است.

تویوتا سکویا 2021 در مقابل تویوتا هایلندر

تویوتا هایلندر یک شاسی بلند کراس اوور هشت سرنشین متوسط ​​است. هایلندر کوچکتر از سکویا است ، با ردیف سومی با جاداری کمتر و ظرفیت بار کمتر. هایلندر از لحاظ موتوری دارای موتوری کوچکتری نسبت به خیشاوندان خود است ، اما وزن آن نیز کمتر است. البته هایلندر سواری ملایم تری دارد ، همچنین مواد کابین باکیفیت بیشتری در ان مشاهده می شود و آپشن های بیشتر را ارائه می دهد. تریم بالای Highlander Platinum دارای امکاناتی از قبیل صفحه نمایش لمسی 12.3 اینچی بزرگ ، گرم کن فرمان و صفحه نمایشی با هزینه کمتر از هزینه ای است که برای سکویا پایه بدون هیچ یک از این امکانات هزینه می کنید.

تویوتا سکویا 2021
تویوتا سکویا 2021

بررسی سیستم مالتی مدیا، ناوبری و بلوتوث تویوتا سکویا 2021

به جز برخی از کنترل های فیزیکی که دسترسی به آنها دشوار است ، استفاده از این سیستم اطلاعات سرگرمی تویوتا Entune آسان است. با این حال ، بسیاری از رقبا دارای صفحه نمایش لمسی بزرگتر با گرافیک واضح تر هستند.

ویژگی های استاندارد سیستم اطلاعات سرگرمی: صفحه نمایش لمسی 7 اینچی ، نقطه Wi-Fi ، Amazon Alexa ، Apple CarPlay ، Android Auto ، رادیو ماهواره ای ، رادیو HD ، استریو با هشت بلندگو ، سه پورت USB و بلوتوث.

ویژگی های سیستم اطلاعات و سرگرمی موجود: سیستم ناوبری ، استریو با 12 یا 14 بلندگو و سیستم سرگرمی صندلی عقب با صفحه نمایش 9 اینچی.

سایر امکانات استاندارد: ورودی بدون کلید مجاور ، مونروف و کنترل خودکار تهویه مطبوع سه ناحیه ای.

تویوتا سکویا 2021
تویوتا سکویا 2021

بررسی موتور سکویا 2021

نیروی مورد نیاز این تویوتا یک موتور 5.7 لیتری V8 است که 381 اسب بخار قدرت و 401 پوند فوت گشتاور دارد. به گیربکس شش سرعته اتوماتیک متصل می شود. موتور سکویا یک موتور پرقدرت کامل است که نه عبور از سایر خودروها و نه رانندگی در سربالایی مشکلی برای آن ایجاد نمی کند. علاوه بر این ، موتور آن ساکت است و گیربکس تعویض ها را به موقع را انجام می دهد.

بررسی عملکرد آفرود تویوتا سکویا 2021

اگرچه نمی تواند کاملاً با قدرت آفرود تویوتا لندکروز مطابقت داشته باشد ، اما سکویا نیز دارای قابلیت های شایسته ای فراتر از انتظارات روی سطح جاده است. TRD Pro تریم اصلی آفرود است که دارای استاندارد 4WD است ، کمک فنرهای Fox ، صفحه جلو اسکی ، سیستم تعلیق بلند شده و قاب انتقال دو سرعته است.

ویژگی های ایمنی سکویا 2021

استاندارد ایمنی پیشرفته:

دوربین دنده عقب

سنسورهای پارک جلو و عقب

سیستم هشدار برخورد به جلو

ترمز اضطراری خودکار

سیستم تشخیص عابر پیاده

سیستم نظارت بر نقاط کور

سیستم هشدار ترافیک درهنگام دنده عقب

چراغهای نور بالا اتوماتیک

سیستم هشدار خروج از خط

کروز کنترل تطبیقی

ولوو XC60 مدل 2021

ولوو XC60 مدل 2021 در رده بالای شاسی بلندهای کامپکت لوکس قرار دارد. XC60 شیک و راحت است ، اگرچه به اندازه برخی از رقبایش اسپرت نیست.

فولکس واگن اطلس 2021

فولکس واگن اطلس 2021 دارای فضای داخلی جادار ، امکانات کاربرپسند و هندلینگ راحت است ، اما از عملکرد موتور معمولی رنج می برد. این شاسی بلند به دلیل نقص اطلاعات در بخش قابلیت اطمینان نمره یا رتبه بندی کلی ندارد.

 

نام خودرو :

تویوتا سکویا 2021

مدل :

2021

موتور :

موتور V8

قدرت موتور:

381

گنجایش موتور :

5700

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

مصرف جاده ای:

خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , تویوتا سکویا 2021 , سکویا 2021 , خودرو بر ، خودروبر ، خودروبر شیراز ، خودرو بر شیراز ، امدادخودرو ، امداخودرو

مطالب مرتبط