Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

تویوتا کمری هیبرید 2021

تویوتا کمری هیبرید 2021 به لطف کابین جادار ، سواری نرم و پیشرانه قوی در بالای کلاس خودروهای هیبریدی و برقی قرار گرفته است.
تویوتا کمری هیبرید 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

سواری نرم

موتور قدرتمند و زنده

سیستم اطلاعات سرگرمی خوب

لیست طولانی از امکانات ایمنی

 

جوانب منفی

فرمان معمولی و نه چندان تیز

وضوح صفحه لمسی می تواند واضح تر باشد

 

موارد جدید

تریم XSE به خط پیوست

صفحه نمایش لمسی 9 اینچی جایگزین 8 اینچی موجود می شود

 

https://khodrobarjonoob.ir/car22

تویوتا کمری هیبرید 2021 به لطف کابین جادار ، سواری نرم و پیشرانه قوی در بالای کلاس خودروهای هیبریدی و برقی قرار گرفته است.

جوانب مثبت منفی تویوتا کمری هیبرید 2021

سواری نرم

موتور قدرتمند و زنده

سیستم اطلاعات سرگرمی خوب

لیست طولانی از امکانات ایمنی

فرمان معمولی و نه چندان تیز

وضوح صفحه لمسی می تواند واضح تر باشد

موارد جدید برای کمری هیبریدی 2021

تریم XSE به خط پیوست

صفحه نمایش لمسی 9 اینچی جایگزین 8 اینچی موجود می شود

رتبه بندی و تحقیقات درباره کمری هیبریدی 2021

تویوتا کمری هیبرید 2021 رتبه سوم را در گروه خودروهای هیبریدی و الکتریکی کسب کرده است. در حال حاضر تویوتا کمری هیبرید دارای نمره 8.6 از 10 است که بر اساس ارزیابی ما از 37 قطعه تحقیق و عناصر داده با استفاده از منابع مختلف بدست آمده است.

تویوتا کمری هیبرید 2021 خودروی فوق العاده ای در کلاس خودروهای هیبریدی و برقی به شمار می رود. سواری بسیار راحت ، قدرت کافی و همانطور که انتظار داشتید مصرف سوخت خوبی دارد. صندلی عقب جاداری دارد و دارای یک لیست طولانی از امکانات ایمنی و یک سیستم اطلاعات سرگرمی آسان برای استفاده است که جذابیت آن را بیشتر می کند.

هرچند یک خودرو تمام و کمال نیست زیرا در ساخت وسایل داخلی از پلاستیک های ارزان قیمت در تریم های پایین بکار رفته است.

بررسی قیمت تویوتا کمری هیبرید

سطح ابتدایی کمری هیبریدی LE دارای MSRP اولیه 27،270 دلار است که نسبت به کلاس یک مو کمتر از حد متوسط است. قیمت تریم XSE از 32720 دلار شروع می شود.

تویوتا کمری هیبرید 2021
تویوتا کمری هیبرید 2021

تویوتا کمری هیبریدی در مقابل سایر رقبا

تویوتا کمری هیبرید در مقابل هیوندای سوناتا هیبرید

هیوندای سوناتا هیبریدی و تویوتا کمری هیبرید در رتبه های اول خودروهای هیبریدی و برقی ما قرار دارند. هر دو خودرو جادار هستند و مصرف سوخت مناسبی دارند ، اما سوناتا هیبرید دارای صندوق عقب بزرگتر و امکانات بیشتری است ، از جمله صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی و سقف پنل خورشیدی که به شارژ مجدد باتری الکتریکی کمک می کند. مزیت قابل توجه تویوتا به نسبت سوناتا هیبریدی نمره ایمنی بالاتر آن است.

تویوتا کمری هیبرید در مقابل تویوتا کمری

انتخاب بین تویوتا کمری و مدل هیبریدی آن بیشتر به اولویت های شما از سواری که در نظر دارید بستگی دارد. هر دو خودرو دارای امکانات و فضای بار مشابه هستند. اما کمری هیبرید رتبه بندی مصرف سوخت بهینه بهتری را به خود اختصاص داده است ، اما کمری بنزینی را می توان با موتور V6 قدرتمند و تریم TRD انتخاب کرد ، اگرچه به قیمت آن اضافه می شود. هیچ کدام از این گزینه ها برای مدل هیبریدی در دسترس نیست.

بررسی فضای بار تویوتا کمری هیبریدی 2021

به دلیل قرار گرفتن بسته های باتری ، هیبریدی ها در مقایسه با غیر هیبریدها فضای صندوق عقب بیشتری را از دست می دهند. اما در مورد این تویوتا اینطور نیست. هر دو تویوتا کمری و کمری هیبرید دارای صندوق عقب 15.1 فوت مکعبی هستند. صندوق عقب هر دو خودرو دارای دهانه وسیعی هستند و صندلی های عقب تاشو آنها می تواند برای ایجاد فضای بیشتر استفاده شود. در حالی که صندوق عقب کمری هیبرید برای این کلاس متوسط است ، می توانید فضای بیشتری با هاچ بک هایی مانند تویوتا پریوس داشته باشید.

تویوتا کمری هیبرید 2021
تویوتا کمری هیبرید 2021

بررسی سیستم ناوبری، مالتی مدیا و بلوتوث کمری هیبریدی 2021

سیستم اطلاعات سرگرمی تویوتا Entune 3.0 بصری است ، دارای دکمه های بزرگ روی صفحه و چیدمان منو به خوبی سازماندهی شده است. کنترل های فیزیکی زیادی نیز در اطراف صفحه وجود دارد. با این حال ، برخی منتقدان می گویند صفحه نمایش لمسی بزرگتر می تواند وضوح تصویر بهتری داشته باشد.

امکانات استاندارد سیستم اطلاعات و سرگرمی: صفحه لمسی 7 اینچی ، اندروید اتو ، Apple CarPlay Amazon Alexa ، هات اسپات Wi-Fi ، رادیو ماهواره ای ، استریو با شش بلندگو ، بلوتوث و دو پورت USB.

امکانات اطلاعات و سرگرمی موجود: صفحه لمسی 9 اینچی ، ناوبری ، شارژ دستگاه بی سیم ، سیستم صوتی JBL با نه بلندگو و رادیو HD.

سایر امکانات استاندارد: کنترل خودکار تهویه مطبوع  دو کاناله و استارت دکمه ای.

سایر امکانات موجود: مونروف.

بررسی موتور هیبرید کمری 2021

هر مدل کمری هیبریدی دارای موتور 2.5 لیتری چهار سیلندر بنزینی و موتور الکتریکی است. آنها با هم 208 اسب بخار قدرت تولید می کنند. این سیستم برای رانندگی روزانه مناسب است. گشتاور فوری که این موتور الکتریکی تولید می کند به این سدان کمک می کند تا از ابتدا به سکون به سرعت شتاب بگیرید و همچنین این موتور قدرت عبور مناسبی در بزرگراه ها برای شما فراهم می کند. انتقال بین بنزین و نیروی الکتریکی هموار است و اکثر منتقدان قوای محرکه را بی صدا می دانند ، اما تعداد کمی از آنها می گویند که در صورت فشار دادن پدال گاز صدای موتور می تواند بلند باشد.

تنها یک گیربکس اتوماتیک متغیر پیوسته (CVT) برای این خودروی هیبریدی در نظر گرفته شده است.

امکانات ایمنی کمری هیبرید 2021

استاندارد های پیشرفته ایمنی:

هشدار خروج از خط

سیستم کمکی نگهداری خودرو بین خطوط

راهنمای ردیابی خط

سیستم تشخیص عابر پیاده و دوچرخه سوار

سیستم تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی

سیستم هشدار برخورد به جلو

ترمز اضطراری خودکار به جلو

دوربین دنده عقب

کروز کنترل تطبیقی

چراغهای نور بالا اتوماتیک

امکانات ایمنی پیشرفته موجود:

سیستم دوربین پارکینگ نمای اطراف

سیستم نظارت بر نقاط کور

سیستم هشدار ترافیک در هنگام دنده عقب

ترمز اضطراری اتوماتیک در هنگام دنده عقب

هد آپ دیسپلی

تویوتا کمری هیبرید 2021
تویوتا کمری هیبرید 2021


درباره خودرو بر جنوب و امداد خودرو جنوب

خودرو بر جنوب سایت مرجع در زمینه حمل و امداد خودرو انواع خودروهای سواری , پیکاپ , شاسی بلند است. بعلاوه در زمینه حمل خودرو , امداد خودرو و خودرو بر مشغول به فعالیت می باشد. مجموعه امداد خودرو جنوب در زمینه امداد خودرو , خودرو بر , جرثقیل خودرو بر , حمل خودرو , کفی خودرو بر فعالیت دارد.

 

کیا سلتوس 2021

کیا سلتوس 2021 به دلیل فضای فوق العاده برای سرنشین ها و فضای بار خود در بین شاسی بلند های های ساب کامپکت متمایز می شود. با این حال شتاب آن کمی کند است. این خودرو نمره یا رتبه کلی ندارد زیرا از نظر قابلیت اطمینان پیش بینی شده ارزیابی نشده است.

کیا K5 مدل 2021

کیا K5 2021 سواری راحتی دارد و دارای امکانات فنی استاندارد است ، اما در مورد اسپرت بودن و فضای سر صندلی عقب از رقبا عقب مانده است.
جوانب مثبت منفی کیا K5 مدل 2021

 

نام خودرو :

تویوتا کمری هیبرید 2021

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

208

گنجایش موتور :

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

مصرف جاده ای:

خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , تویوتا کمری هیبرید 2021 , تویوتا کمری هیبریدی

مطالب مرتبط