Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

تویوتا 4 رانر 2021

تویوتا 4 رانر 2021 یک شاسی بلند آفرود خوب است که مصرف بالای سوخت آن یک نقطه ضعف برای آن به شمار می رود.
سه رخ تویوتا 4 رانر 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

جوانب منفی

موارد جدید

بررسی تویوتا 4 رانر 2021

تویوتا 4 رانر 2021 در محدوده پایین کلاس شاسی بلند های متوسط قرار دارد. قابلیت اطمینان بالای پیش بینی شده 4 رانر و عملکرد فوق العاده آن در آفرود تحت الشعاع کیفیت نه چندان مناسب هندلینگ آن روی جاده قرار گرفته است، همچنین کیفیت معمولی وسایل داخل کابین و صرفه جویی ناچیز در مصرف سوخت از دیگر مواردی است که رتبه ان را پایین آورده است.

جوانب مثبت منفی

توانایی های آفرود و یدک کشی قوی

پیش بینی خوب میزان اطمینان

مصرف سوخت اقتصادی ضعیف

کیفیت سواری نه چندان مطلوب

فضای داخلی نه چندان مدرن

رتبه بندی و تحقیق

رتبه شماره 20 تویوتا 4 رانر 2021 بر اساس امتیاز آن در گروه شاسی بلندهای متوسط است. در حال حاضر تویوتا 4 رانر 2021 نمره 7.1 از 10 را کسب کرده است که بر اساس ارزیابی ما از 64 مقاله تحقیقاتی و عناصر داده با استفاده از منابع مختلف است.

تویوتا 4 رانر 2021 از برخی جهات یک شاسی بلند خوب و از سایر جهات یک شاسی بلند بد است. اکسل های 4 رانر همانند یک اسب کاری متمایز است. 4 رانر بصورت پنج و هفت سرنشینه کاربردی موجود است ، می تواند تا 5000 پوند یدک بکشد ، و فضای بار گسترده آن باعث می شود که حمل وسایل بزرگ تسهیل شود. سیستم تعلیق ناهموار 4 رانر این امکان را برای شما فراهم می کند تا از زمین های ناهموار به راحتی عبور کند که اکثر شاسی بلندهای دیگر را به حاشیه می برد و همین امر موجب شده تا در طول سال ها اعتبار قابل توجهی کسب کند.

بررسی قیمت 4 رانر

قیمت پایه تویوتا 4 رانر 2021 از  36340 دلار شروع می شود که تقریباً از هر شاسی بلند سایز متوسط دیگر در این کلاس بالاتر است. این قیمت برای تریم میان رده TRD آفرود به 40305 دلار افزایش می یابد و برای تریم TRD Pro بالاتر از 50470 دلار است.

نمای بغل تویوتا 4 رانر 2021
تویوتا 4 رانر 2021

تویوتا 4 رانر در مقابل سایر رقبای هم رده

تویوتا 4 رانر و جیپ گرند چروکی

جیپ گرند چروکی یکی از معدود شاسی بلندهای متوسط است که می تواند از نظر طی کردن سطوح ناهموار با 4 رانر به رقابت بپردازد. هرچند برای رانندگی روزمره در جاده قطعا یک برنده است. گرند چروکی هندلینگ بهتری در جاده دارد ، سواری آن راحت تر است ، وسایل زیباتری کابین به کار رفته اند و مصرف سوخت V6 بهتری را ارائه می دهد. قیمت شروع Grand Cherokee نیز پایین تر است و چند ویژگی راحتی را که 4 رانر فاقد آن است ، مانند نظارت بر نقاط کور ارائه می دهد. اگر شما نیاز به حمل مسافر یا بار زیادی دارید ، ممکن است بخواهید با 4 رانر را انتخاب کنید. دلیل آن این است که گرند چروکی با صندلی ردیف سوم ارائه نمی شود و فضای بار آن بطور قابل توجهی کوچکتر از 4 رانر است.

تویوتا 4 رانر در مقابل فورد اکسپلورر

فورد اکسپلورر ممکن است نام خشنی داشته باشد ، اما به اندازه 4 رانر مناسب فضای آفرود نیست. 4 رانر عملکرد فوق العاده ای در آفرود دارد و درجه اطمینان بالاتری را از این نظر ارائه می کند. با این وجود اکسپلورر در اکثر مناطق جلو تر است. اکسپلورر از یک سواری نرم تر ، گزینه های موتور قوی تر و کارآمدتر و همچنین یدک کش 5600 پوندی بهره می برد و همچنین نمره ایمنی بهتر و قیمت پایه پایین تر برخوردار است. هر دو شاسی بلند فضای بار قابل توجه ای را ارائه می دهند.

سیستم اطلاعات سرگرمی تویوتا 4 رانر 2021
تویوتا 4 رانر 2021

بررسی سیستم های سرگرمی اطلاعات ، بلوتوث و ناوبری 4 رانر

تویوتا 4 رانر 2021 به صورت استاندارد با صفحه نمایش لمسی 8 اینچی ارائه می شود. صفحه نمایش دارای گرافیک واضح ، ساختار منوی بصری است و به سرعت به ورودی ها پاسخ می دهد. همچنین از سیستم های معروف Apple CarPlay و Android Auto پشتیبانی می کند و به کاربران امکان می دهد رابط تلفن های هوشمند خود را بر روی صفحه نمایش ادغام کنند. برای کنترل صدای اصلی و تهویه مطبوع ، دکمه ها و دیگری نیز روی داشبورد قرار گرفته است که دسترسی به این دکمه ها به آسانی در دسترس می باشند.

ویژگی های استاندارد اطلاعات و سرگرمی: صفحه نمایش لمسی 8 اینچی ، Apple CarPlay ، Android Auto ، Amazon Alexa ، استریو هشت بلندگو ، رادیو ماهواره ای ، بلوتوث ، چهار پورت USB و نقطه اتصال Wi-Fi.

ویژگی های اطلاعات و سرگرمی موجود: سیستم ناوبری ، رادیوی HD و سیستم صوتی JBL با 15 بلندگو.

ویژگی های استاندارد اضافی: ورودی از راه دور بدون کلید ، درگاه برقی و پریز برق به سبک خانگی 120 ولت.

سایر ویژگی های موجود: کنترل خودکار تهویه مطبوع دو کاناله ، ورودی بدون کلید مجاورت ، مون روف برقی ، آفتابگیر عقب و یخچال مخصوص نوشیدنی.

موتور تویوتا 4 رانر 2021
تویوتا 4 رانر 2021

موتور 4 رانر

تویوتا 4 رانر 2021 به موتور 4.0 لیتری V6 مجهز است که 270 اسب بخار قدرت و 278 پوند فوت گشتاور تولید می کند. جعبه دنده پنج سرعته اتوماتیک و دیفرانسیل عقب استاندارد هستند. همچنین چهار چرخ محرک نیز موجود است.

موتور V6 که قدرت 4 رانر را تأمین می کند کار را تمام می کند. گشتاور زیادی در دور موتور پایین وجود دارد که به 4 رانر کمک می کند تا در بزرگراه بتواند سرعت بالایی داشته باشد. موتور در دور موتور بالاتر بخوبی قبل عمل  نمی کند ، اما در صورت لزوم بازهم قدرت سرعت گیری کافی را فراهم می کند. جعبه دنده پنج سرعته در بیشتر قسمتها به راحتی تغییر می کند ، اگرچه گاهی اوقات تمایلی به تعویض دنده ندارد. بزرگترین عیب این موتور عطش سیری ناپذیر آن برای بنزین است.

بررسی میزان مصرف 4 رانر

تویوتا 4 رانر  دارای نمره EPA در شهر 14.7 و در بزرگراه 12.38 لیتر در هر 100 کیلومتر است که یکی از بدترین امتیازات مصرف سوخت در بین شاسی بلندهای متوسط است. برای مقایسه ، تویوتا های لندر با موتور V6 دارای مصرف سوخت حداکثر 11.2/8.9 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر / بزرگراه است.

آیا تویوتا 4 رانر 2021 قابل اطمینان است؟

تویوتا 4 رانر از قابلیت اطمینان قابل پیش بینی خوبی برخوردار است که در کل رتبه خوب چهار از پنج را به دست آورده است.

ویژگی های ایمنی تویوتا 4 رانر 2021

ویژگی های استاندارد پیشرفته ایمنی:

دوربین عقب

هشدار برخورد به جلو با امکان تشخیص عابر پیاده

ترمز اضطراری خودکار

کروز کنترل تطبیقی

هشدار خروج از خط

چراغهای جلوی اتوماتیک

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

سنسورهای پارک جلو و عقب

نام خودرو :

تویوتا 4 رانر

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

270

گنجایش موتور :

4000

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

مصرف جاده ای:

خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , تویوتا 4 رانر 2021

مطالب مرتبط