Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

جنسیس G70 مدل 2021

جنسیس G70 مدل 2021 یک خودروی کوچک لوکس با هندلینگ بسیار خوب و مصرف سوخت بهینه است.
جنسیس G70 مدل 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

هندلینگ بسیار خوب و سواری نرم و راحت

وسایل کابین ممتاز

لیست بالا بلندی از ویژگی های استاندارد

ایمنی بالا و رتبه بندی قابلیت اطمینان پیش بینی شده بسیار خوب

جوانب منفی

برآورد مصرف سوخت کمتر از حد متوسط

صندلی های عقب تنگ

صندوق عقب کوچک

موارد جدید

قدرت موتور از 252 تا 365 اسب بخار

دیفرانسیل عقب و چهار چرخ متحرک

 

جنسیس G70 مدل 2021

عملکرد هیجان انگیز ، کابین مجلل و ایمنی عالی و پیش بینی رتبه بندی قابلیت اطمینان به پیشبرد 2021 جنسیس G70 به سمت بالای رتبه بندی اتومبیل های لوکس کوچک کمک می کند.

جوانب مثبت منفی

هندلینگ بسیار خوب و سواری نرم و راحت

وسایل کابین ممتاز

لیست بالا بلندی از ویژگی های استاندارد

ایمنی بالا و رتبه بندی قابلیت اطمینان پیش بینی شده بسیار خوب

برآورد مصرف سوخت کمتر از حد متوسط

قدرت موتور از 252 تا 365 اسب بخار

دیفرانسیل عقب و چهار چرخ متحرک

صندلی های عقب تنگ

صندوق عقب کوچک

رتبه بندی و تحقیق

جنسیس G70 توانسته رتبه شماره 1 را در گروه اتومبیل های لوکس کوچک به خود اختصاص بدهد. در حال حاضر جنسیس G70 دارای امتیاز 8.8 از 10 است که بر اساس ارزیابی 24 عنصر تحقیقاتی و داده ای ما با استفاده از منابع مختلف بدست است.

جنسیس G70 یک ماشین کوچک لوکس و عالی است. همراه با ویژگی های کمک راننده ، و چابک بودن آن در حد یک سدان اسپرت است. این خودرو همچنین دارای گزینه پیشرفته موتور V6 ، کابین کلاس بالا و درجه اطمینان پیش بینی شده بسیار خوب در این بخش است. اگر فضای بیشتری برای مسافران یا بار می خواهید ، سدان های بهتری وجود دارد ، اما G70 یک ماشین عالی در این محدوده است.

چرا می توانید به ما اعتماد کنید: 24 مورد بررسی و تحلیل شده

هدف ما این است که خرید خودروی بعدی خود را تا حد ممکن آسان کنیم. هر آنچه در مورد این وسیله نقلیه باید بدانید را در بررسی جامع ما پیدا خواهید کرد. این داده ها شامل  رتبه بندی قدرت اسب بخار ، برآورد صرفه جویی در مصرف سوخت و ابعاد فضای بار و در کل 24 مورد حرفه ای جنسیس G70 را باهمدیگر ترکیب کرده ایم.

داخل جنسیس G70 مدل 2021
جنسیس G70 مدل 2021

آیا میتوانم با خیال راحت جنسیس G70 را بخرم؟

جنسیس G70 یک هنرپیشه ماهر است و دارای لیست سخاوتمندانه ای از ویژگی های استاندارد است و قطعاً شایسته توجه خریداران سدان لوکس است. هنوز هم تعداد زیادی وسیله نقلیه جذاب در این کلاس وجود دارد. سری 3 BMW از نظر چابکی با G70 مطابقت دارد اما یک صندوق عقب جادار نیز از آن اضافه تر دارد و مرسدس بنز کلاس C در انواع مختلفی از بدنه ارائه می شود و عملکرد بسیار خوبی از مدل های مرسدس-AMG رده بالای خود ارائه می دهد.

تفاوت جنسیس 2020 در مقابل جنسیس G70 مدل 2021 در چیست؟

به غیر از ارائه تریم 3.3T و چند ویژگی استاندارد دیگر ، مانند گرم کن فرمان و شارژ بی سیم ، جنسیس برای سال 2021 تغییر عمده ای در این خودرو ایجاد نکرده است.

قیمت پایه جنسیس G70 چقدر است؟

G70 دارای قیمت پایه 36000 دلار است که تقریباً برای یک ماشین کوچک لوکس تقریباً درحد متوسط است. قیمت G70 3.3T از 46200 دلار شروع می شود.

جنسیس G70 در مقابل سایر رقبای هم رده

جنسیس G70 در مقابل BMW سری 3

BMW سری 3 یک ماشین کوچک لوکس و بسیار خوب است و از لحاظ عملکرد رقیب جذاب جنسیس G70 است. هر دو سدان اسپرت دارای موتورهای قوی ، شتاب سریع و هندلینگ اسپرت هستند. فضای بی ام و برای مسافران و بار بیشتر و همچنین دارای امتیازات مصرف سوخت بالاتر است ، اما جنسیس از وسایل کابین مجلل بیشتری برخوردار است. ایمنی کامل و رتبه بندی قابل اطمینان پیش بینی شده G70 به همین دلیل است که بسیار بالاتر از بی ام دبلیو سری 3 در رتبه بندی ما است.

جنسیس G70 در مقابل کیا استینگر

کیا استینگر و جنسیس G70 هر دو محصول شرکت هیوندای موتور هستند. هر دو سدان لوکس دارای یک موتور چهار سیلندر توربوشارژ استاندارد و همچنین یک گزینه موتور V6 توربو دوقلو هستند. هر دو دارای فضای داخلی مجلل و برآورد قابل مقایسه ای از لحاظ میزان مصرف سوخت هستند. استینگر یک صندوق عقب بزرگتر و یک صندلی عقب راحت تر ارائه می دهد ، اما G70 از ویژگی های ایمنی استاندارد بیشتری برخوردار است. بار دیگر ، امتیازات ایمنی و قابلیت اطمینان فوق العاده G70 همان چیزی است که به آن امتیاز می دهد.

بررسی فضای داخل جنسیس G70: داخلی خوش فرم ، کابین کوچک

بررسی فضای بار G70

G70 دارای یک صندوق عقب 10.5 فوت مکعبی است که در مقایسه با سدان های رقیب کوچک تر است. با این وجود صندلی های عقب می توانند تا شوند تا فضای بیشتری را برای فضای بار فراهم کنند. درب صندوق بصورت استاندارد عقب هندزفری است و پاور درب صندوق عقب نیز موجود است.

صندلی جنسیس G70 چند نفر است؟

پنج نفر می توانند در این وسیله نقلیه بنشینند. تودوزی چرم مصنوعی ، صندلی راننده با قابلیت تنظیم 12 جهته و صندلی جلو و قابل تنظیم با هشت حالت مختلف همگی بصورت استاندارد در خودرو موجود هستند. چندین نسخه پیشرفته از جمله روکش چرم اصل ، صندلی های گرم شونده و تهویه جلو ، صندلی های عقب گرم شونده ، صندلی جلو 12 نفره قابل تنظیم با صندلی جلو ، فرمان قابل تنظیم برقی و فرمان گرم شونده نیز در دسترس است.

جنسیس G70 یک ماشین راننده محور است. صندلی های جلو از تقویت کننده های زیادی برخوردار هستند سر راننده را ثابت نگه دارد. فضای سرنشینان در قسمت جلو مناسب است ، فضای سرنشینان جلو به مراتب بیشتر از فضای سرنشینان در قسمت عقب است زیرا در قسمت عقب سقف شیب دار به فضای سر تا حدودی نفوذ می کند ، اما با این حال باز هم فضای عقب مناسب است. فضای پا هم تا حدی تنگ است.

صندلی های کودک اتومبیل G70

دو مجموعه اتصال دهنده LATCH برای صندلی های عقب و یک لنگر اتصال دهنده برای صندلی وسط عقب وجود دارد. موسسه بیمه ایمنی بزرگراه ها به دلیل سهولت استفاده از این سیستم ، رتبه دوم پایین ترین رتبه مارجینال را به خود اختصاص داده است. لنگرهای پایین عمیقا در صندلی ها قرار گرفته اند و به سختی می توان در آن محدوده مانور داد.

کیفیت داخلی جنسیس G70

جنسیس از برندهای لوکس هیوندای است و این مورد لوکس بودن در G70 می درخشد. کیفیت ساخت قطعات درجه یک هستند و مواد برتر به وفور یافت می شوند. برخی از مدل ها دارای جلوه های مجللی مانند روکش چرم لحافی یا تزئینات آلومینیومی هستند.

داشبورد جنسیس G70 مدل 2021
جنسیس G70 مدل 2021

سیستم اطلاعات سرگرمی ، بلوتوث و ناوبری جنسیس G70

G70 از یک سیستم اطلاعات و سرگرمی غنی از ویژگی های استاندارد برخوردار هستند ، اما برخی از منتقدان ادعا می کنند که صفحه نمایش لمسی هنگام پاسخ به ورودی کاربر کند است. با این وجود دکمه ها و صفحه شماره گیری های فیزیکی زیادی در زیر صفحه نمایش لمسی نصب شده اند که دسترسی سریع به تنظیمات تهویه مطبوع و صدا را فراهم می کنند.

ویژگی های سیستم اطلاعات و سرگرمی استاندارد: صفحه نمایش لمسی 8 اینچی ، Android Auto ، Apple CarPlay ، سیستم صوتی شش بلندگو ، رادیوی HD ، رادیو ماهواره ای ، بلوتوث و دو پورت USB.

ویژگی های اطلاعات و سرگرمی موجود: سیستم ناوبری ، شارژ دستگاه بی سیم و استریو 15 بلندگوی Lexicon

ویژگی های استاندارد اضافی: کی لس ، استارت دکمه ای و کنترل خودکار تهویه مطبوع دو کاناله.

سایر ویژگی های موجود: سانروف.

بررسی موتور جنسیس G70 مدل 2021

شما در این سدان دو موتور را می توانید انتخاب کنید. جنسیس آنها را در دو تریم 2.0T و 3.3T تعریف می کند. تریم 2.0T با موتور چهار سیلندر 2.0 لیتری توربوشارژ با 252 اسب بخار قدرت و 260 پوند فوت گشتاور ارائه می شود. با این موتور یا جعبه دنده شش سرعته دستی یا هشت سرعته اتوماتیک ارائه شده است. این موتور توربوشارژر برای رانندگی روزمره بسیار مناسب است و قدرت و شتاب گیری کاملا مناسبی دارد، اما گیربکس اتوماتیک سرعت تغییرات دنده و پاسخگویی کمتری نسبت به رقبایش از جمله مرسدس بنز یا بی ام و دارد.

اما شما میتوانید یک گزینه قوی تر نیز داشته باشید ، موتور 3.3T یک م

موتور جنسیس G70 مدل 2021
جنسیس G70 مدل 2021

وتور 3.6 لیتری توئین توربوشارژ V6 گزینه مناسب تر برای کسانی است که به دنبال قدرت و شتاب بیشتر هستند. قدرت آن 365 اسب بخار و گشتاوری معادل با 376 پوند فوت است. تنها گزینه انتقال قدرت ، یک گیر بکس هشت سرعته اتوماتیک است. این موتور در جنسیس G80 بصورت اختیاری در دسترس است ولی در G90 بصورت استاندارد روی خودرو نصب شده است.

 

بررسی میزان مصرف سوخت جنسیس G70 مدل 2021

G70 با موتور توربو-چهار سیلند تخمین زده می شود در شهر / بزرگراه حدودا 107/7.8 لیتر در هر 100 کیلومتر مصرف کند. این بهترین رتبه بندی برای این سبک خودرو است ، اما برای یک سدان لوکس کوچک رتبه قابل توجهی نیست. افزودن سیستم چهار چرخ  متحرک ، این ارقام را به 11.8 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 8.7 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه افزایش می دهد .

با انتخاب موتور قوی تر ، این خودرو در شهر 13.9 و در بزرگراه 9 لیتر در هر 100 کیلومتر مصرف می کند ، البته این امر به فعال بودن دیفرانسیل عقب یا AWD نیز بستگی دارد.

قابلیت اطمینان جنسیس G70 مدل 2021

آیا جنسیس G70 قابل اطمینان است؟

جنسیس G70 دارای امتیاز قابل اطمینان پیش بینی شده عالی از 5 از 5 است.

ضمانت جنسیس G70

جنسیس G70 را با پنج سال گارانتی اساسی / 100000 کیلومتر و همچنین  10 سال / 160،000 کیلومتر گارانتی موتور را پوشش می دهد.

ویژگی های ایمنی جنسیس G70 مدل 2021

ویژگی های استاندارد پیشرفته ایمنی:

سیستم نگه داری بین خطوط

هشدار برخورد به جلو

ترمز اضطراری خودکار

سیستم تشخیص عابر پیاده

کروز کنترل تطبیقی توقف و حرکت

سیستم نظارت بر نقاط کور

هشدار ترافیک در هنگام دنده عقب

چراغهای جلوی خودکار

مانیتور وضعیت هوشیاری راننده

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

سیستم دوربین پارکینگ با نمای فراگیر

سنسورهای پارک جلو و عقب

چراغهای جلو تطبیقی

هدآپ دیسپلی

درباره ما

خودرو بر جنوب سایت مرجع در زمینه حمل و امداد خودرو انواع خودروهای سواری , پیکاپ , شاسی بلند است. که در زمینه حمل خودرو , امداد خودرو و خودرو بر مشغول به فعالیت می باشد. مجموعه خودرو بر جنوب در زمینه امداد خودرو , خودرو بر , جرثقیل خودرو بر , حمل خودرو , کفی خودرو بر فعالیت دارد.

بی ام و i3 مدل 2021

بی ام و i3 مدل 2021

بی ام و i3 در پایین رده بندی خودروهای لوکس هیبریدی و برقی ما قرار دارد. رانندگی سریع و سرگرم کننده ای دارد، اما از لحاظ فضای سرنشینان و امکانات استاندارد با رقبای خود مشکل دارد.

نام خودرو :

جنسیس G70

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

365

گنجایش موتور :

3600

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

مصرف جاده ای:

خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , جنسیس G70 مدل 2021 , جنسیس G70

مطالب مرتبط