Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

جنسیس GV80 مدل 2021

جنسیس GV80 مدل 2021 خودرویی کاملاً جدید در کلاس شاسی‌بلندهای سایز متوسط لوکس است که کاملا تمام توجهات را به سمت خود جلب کرده است
جنسیس GV80 مدل 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

فضای داخلی لوکس و دو ردیف صندلی مجلل

رانندگی نرم و آسان و لذت بخش

رتبه بندی ایمنی فوق العاده

میزان مصرف سوخت آن خوب است

 

 

جوانب منفی

در مدل هایی باعملکرد بالا صندلی های ردیف سوم تنگ هستند

 

موارد جدید

مدل کاملا جدید.

https://khodrobarjonoob.ir/suv61

بررسی جنسیس GV80 مدل 2021

جنسیس GV80 مدل 2021 خودرویی کاملاً جدید در کلاس شاسی‌بلندهای سایز متوسط لوکس است که کاملا تمام توجهات را به سمت خود جلب کرده است دلیل اصلی آن هم پکیج کامل آن است. شیک است، رانندگی لذت بخشی دارد، و فناوری های زیادی در آن به خدمت گرفته شده است.

جوانب مثبت منفی جنسیس GV80 مدل 2021

فضای داخلی لوکس و دو ردیف صندلی مجلل

رانندگی نرم و آسان و لذت بخش

رتبه بندی ایمنی فوق العاده

میزان مصرف سوخت آن خوب است

در مدل هایی باعملکرد بالا صندلی های ردیف سوم تنگ هستند

موارد جدید برای سال 2021

مدل کاملا جدید.

نمای بغل جنسیس GV80 مدل 2021
نمای بغل جنسیس GV80 مدل 2021

رتبه بندی و تحقیق جنسیس GV80 مدل 2021

جنسیس GV80 2021 رتبهه اول را در رده بندی شاسی بلندهای متوسط لوکس به خود اختصاص داده است. در حال حاضر جنسیس GV80 دارای امتیاز 8.6 از 10 است.

جنسیس GV80 شاسی بلند بسیار خوبی است. این کراس اوور دو موتور توربوشارژر پر قدرت را ارائه میدهد، هندلینگ جذابی دارد و میزان مصرف بنزین خوبی دارد. فضای داخلی دقیقا همان چیزی است که از یک شاسی بلند سایز متوسط لوکس انتظار دارید: زیبا، شیک و مملو از وسایلی با فناوری های بالا است. دو ردیف صندلی راحت و جادار و بسیاری از آپشن های استاندارد، از جمله یک صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی بزرگ وجود دارد.

بررسی قیمت جنسیس GV80 مدل 2021 :

جنسیس GV80  با قیمت اولیه 48900 دلار شروع می شود. این قیمت در میان شاسی بلندهای متوسط لوکس کمتر از حد متوسط است. قیمت مدل سه ردیفه Advanced+ از 65050 دلار شروع می شود، در حالی که مدل جنسیس GV80 Prestige با موتور V6 از 70950 دلار شروع می شود. این مقدار برای یک قیمت تریم برتر در این کلاس کمی کمتر از میانگین حد کلاس است.

داشبورد جنسیس GV80 مدل 2021
داشبورد جنسیس GV80 مدل 2021

جنسیس GV80 در مقایسه با سایر رقبا

جنسیس GV80 در مقابل مرسدس بنز GLE

مرسدس بنز GLE یکی از شاسی بلندهای سایز متوسط لوکس ما با بالاترین امتیاز است زیرا اساساً هیچ نقطه ضعفی ندارد. در داخل مجلل، راحت و جادار است. بسیاری از آپشن های فنی، از جمله سیستم اطلاعات سرگرمی کاربر پسند نیز در آن  وجود دارد. موتورهای پرقدرت متعددی نیز برای انتخاب وجود دارد، GLE به خوبی کنترل می شود و سوار آرامی دارد. با این حال، می توانید تقریباً همه چیزهای مشابه با آن را در مورد جنسیس GV80 بگویید ، البته با این تفاوت که قیمت اولیه پایین تری دارد.

جنسیس GV80 در مقابل آئودی Q7

آئودی Q7 در بسیاری از موارد عملکرد خوبی دارد، اما دارای نقاط ضعفی نیز می باشد. رانندگی با آن قدرتمند و لذت بخش است و سواری نرم و خوبی را ارائه می دهد. مانند جنسیس، فضای داخلی آئودی، حتی با استانداردهای شاسی بلند های لوکس، فوق‌العاده است و دارای فناوری بصری است. با این حال، Q7 فضای بار کمتری نسبت به بسیاری از همکلاسی های خود دارد.

بررسی سیستم اطلاعات سرگرمی، بلوتوث و ناوبری GV80 :

اکثر منتقدان سیستم اطلاعات سرگرمی جنسیس GV80 را تحسین می کنند. صفحه نمایش 14.5 اینچی غول پیکر دارای گرافیک واضح است و چند کنترل صفحه نمایش لمسی در آن وجود دارد. بیشتر سیستم با یک کنترلر چرخشی کار می کند که به شما امکان می دهد تنظیمات را به روش های مختلف از جمله با نوشتن دستورات تنظیم کنید. علیرغم تطبیق پذیری آن، تعدادی از کاربران می گویند استفاده از صفحه چرخشی باعث حواس پرتی می شود.

آپشن های استاندارد اطلاعات سرگرمی: صفحه نمایش 14.5 اینچی، سیستم ناوبری، سیستم صوتی با 12 بلندگو، رادیو HD، رادیو ماهواره ای، چهار پورت USB، بلوتوث، Apple CarPlay و Android Auto.

آپشن های سرگرمی اطلاعاتی موجود: شارژ دستگاه بی سیم و سیستم صوتی Lexicon با 21 بلندگو.

آپشن های استاندارد اضافی: کنترل تهویه مطبوع خودکار دو منطقه ای.

سایر آپشن های موجود: سانروف پانوراما و کنترل تهویه مطبوع خودکار سه منطقه ای.

بررسی موتور جنسیس GV80 مدل 2021 :

دو گزینه موتور برای GV80 وجود دارد: یک موتور چهار سیلندر پایه 300 اسب بخاری و یک توربوشارژ V6 با قدرت 375 اسب بخار. هر دو با یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک جفت می شوند.

هیچ یک از این دو موتور شما را ناامید نخواهند کرد، زیرا هر دو شتاب سریع و قدرت کافی برای رانندگی در شهر و بزرگراه را دارند. همانطور که گفته شد، اما به هر حال موتور شش سیلندر پرقدرت تر است و وقتی پدال گاز را می فشارید، قدرت اضافی را احساس خواهید کرد. گیربکس اتوماتیک کار خود را به طرز تحسین برانگیزی انجام می دهد و نسبت به برخی از گیربکس های رقیب ظریف تر عمل می کند.

صندلی جنسیس GV80 مدل 2021

آیا جنسیس GV80 مدل 2021 قابل اعتماد است؟

جنسیس GV80 مدل 2021 دارای امتیاز قابلیت اطمینان پیش‌بینی‌شده 81 از 100 است. J.D. Power امتیاز قابلیت اطمینان 91-100 را پیش‌بینی کرده است که بهترین است ، رتبه 81-90 عالی است.

آپشن های ایمنی پیشرفته استاندارد:

دوربین دنده عقب

سنسور پارک جلو و عقب

سیستم هشدار برخورد رو به جلو

سیستم هشدار ترافیک جلو و عقب

سیستم تشخیص عابر پیاده

ترمز اضطراری خودکار به جلو

کروز کنترل تطبیقی

هشدار خروج از خط

سیستم کمکی حفظ خودرو روی خط

سیستم کمکی تغییر خط

سیستم نظارت بر نقاط کور

هشدار خروج خودرو

پایش خواب آلودگی راننده

آپشن های ایمنی پیشرفته موجود:

هدآپ دیسپلی

دوربین نقطه کور

سیستم دوربین پارکینگ با دید فراگیر

دستیار پارک هوشمند از راه دور (در صورت لزوم موقعیت را پس از پارک کمی تنظیم می کند)

ترمز اضطراری اتوماتیک معکوس.

کدام مدل جنسیس GV80 برای من مناسب است؟

جنسیس GV80 مدل 2021 در سه تریم پایه، پیشرفته و پرستیژ عرضه می شود. حتی تریم پایه دارای آپشن های زیادی است، اما اکثر خریداران باید به Advanced نگاه کنند. نسبت به تریم پایه دارای امکانات رفاهی، اطلاعات سرگرمی و ایمنی فعال بیشتری است و Advanced تنها تریمی است که ردیف سوم صندلی ها (Advanced+) را ارائه می دهد.

 

هوندا پاسپورت 2021

هوندا پاسپورت 2021 در نیمه بالای رتبه بندی شاسی بلند های سایز متوسط ما قرار دارد. عملکرد خوب و کابین جادار آن بسیار جذاب است، اما کنترل‌های سرگرمی اطلاعاتی پیچیده مانع از آن می‌شوند تا در رتبه های بالا قرار بگیرد.

 

هوندا HR-V مدل 2021

هوندا HR-V مدل 2021 در نیمه بالای کلاس شاسی بلند های ساب کامپکت قرار دارد. مانور دادن با آن آسان است و فضای بار زیادی دارد، اما از موتور ضعیف و کنترل های مبهم در سیستم اطلاعات سرگرمی رنج می برد.

 

 

نام خودرو :

جنسیس GV80 مدل 2021

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

300

گنجایش موتور :

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

مصرف جاده ای:

خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر ، جنسیس GV80 مدل 2021 ، جنسیس GV80 ،

مطالب مرتبط