Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

جگوار E-Pace مدل 2021

جگوار E-Pace مدل 2021 دارای هندلینگ ماهرانه و کابینی مجلل و همچنین صندلی‌های عقب راحت و سواری محکمی است.
جگوار E-Pace مدل 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

سیستم اطلاعات سرگرمی کاربرپسند

کابینی شیک

هندلینگ فوق العاده

رتبه بندی قابلیت اطمینان پیش بینی شده عالی

 

جوانب منفی

برآورد مصرف سوخت ضعیف

سواری سفت و محکم

صندلی های عقب تنگ

 

موارد جدید

گرمکن صندلی های جلو در حال حاضر بصورت استاندارد هستند

سیستم اطلاعات سرگرمی به روز شده با صفحه نمایش لمسی بزرگتر

تریم HSE و R-Dynamic دیگر متوقف شده اند

طراحی داخلی و خارجی تازه شده.

 

https://khodrobarjonoob.ir/suv55

جگوار E-Pace مدل 2021 دارای هندلینگ ماهرانه و کابینی مجلل و همچنین صندلی‌های عقب راحت و سواری محکمی است. این وسیله نقلیه در بین شاسی‌بلندهای لوکس ساب کامپکت رتبه‌بندی ندارد زیرا به طور کامل تست تصادف نشده است.

جوانب مثبت منفی جگوار E-Pace مدل 2021

سیستم اطلاعات سرگرمی کاربرپسند

کابینی شیک

هندلینگ فوق العاده

رتبه بندی قابلیت اطمینان پیش بینی شده عالی

برآورد مصرف سوخت ضعیف

سواری سفت و محکم

صندلی های عقب تنگ

موارد جدید برای سال 2021

گرمکن صندلی های جلو در حال حاضر بصورت استاندارد هستند

سیستم اطلاعات سرگرمی به روز شده با صفحه نمایش لمسی بزرگتر

تریم HSE و R-Dynamic دیگر متوقف شده اند

طراحی داخلی و خارجی تازه شده.

تحقیق و رتبه بندی جگوار E-Pace مدل 2021

در حال حاضر، امتیاز کلی جگوار E-Pace در دسترس نیست، اگرچه رتبه بندی منتقدان، امتیاز عملکرد و امتیاز داخلی آن بر اساس ارزیابی ما از 22 تحقیق و داده است.

جگوار E-Pace مدل 2021 یک شاسی بلند لوکس ساب کامپکت خوبی است. هندلینگ چابک آن به رانندگی جذاب آن کمک شایانی می کند و مجموعه ای غنی از تجهیزات، سیستم اطلاعات سرگرمی ساده، و مواد و استایل ممتاز آن، کابینی درجه یک را ایجاد تشکیل می دهد. این جگوار همچنین دارای امتیاز قابل اطمینان پیش‌بینی شده خوبی در کلاس است و به صورت استاندارد با سیستم چهار چرخ متحرک عرضه می‌شود. با این حال، فضای صندلی‌های عقب حتی با استانداردهای کلاس شاسی بلندهای ساب کامپکت تنگ است. E-Pace همچنین برآوردهای ضعیفی در مصرف سوخت دارد و سواری آن می تواند سفت باشد.

نمای بغل جگوار E-Pace مدل 2021
جگوار E-Pace مدل 2021

جگوار E-Pace چقدر قیمت دارد؟

جگوار E-Pace با قیمت اولیه 40995 دلاری عرضه می شود ، که گران‌تر از اکثر شاسی‌بلندهای لوکس ساب کامپکت و حتی چند شاسی بلند کامپکت لوکس است.

جگوار E-Pace در مقابل سایر رقبا

جگوار E-Pace در مقابل لندروور رنجرور ایووک

لندروور رنجرور ایووک و E-Pace بر روی یک پلت فرم ساخته شده اند و با موتور پایه یکسان و لیستی از امکانات مشابه عرضه می شوند. با این حال، ایووک در آفرود بهتر عمل می کند، زیرا با تجهیزات ماجراجویی بیشتری همراه است. از سوی دیگر، E-Pace دارای موتورهای در دسترس قوی‌تر و امتیاز قابلیت اطمینان پیش‌بینی‌شده بسیار بهتری است. همچنین جگوار قیمت اولیه رنجرور را حدود 2300 دلار کاهش می دهد. هر دوی این شاسی بلندها انتخاب های خوبی هستند.

جگوار E-Pace در مقابل جگوار F-Pace

جگوار F-Pace یک شاسی بلند کامپکت لوکس خوبی است. به این ترتیب، کمی بزرگتر و گرانتر از برادر خود است: خرید F-Pace پایه حدود 9000 دلار بیشتر از E-Pace هزینه دارد. این دو شاسی بلند به طور مشابه مجهز هستند و هر دو به صورت استاندارد با سیستم چهار چرخ متحرک عرضه می شوند. اگرچه چند تفاوت بین انها وجود دارد. گزینه های موتور F-Pace، از جمله یک V8 سوپرشارژر 550 اسب بخاری، از هر چیزی در E-Pace عبور می کند. F-Pace همچنین دارای فضای بار بیشتر و صندلی‌های عقب جادارتری است. اگر بودجه شما تا این حد است، جگوار F-Pace را انتخاب کنید، اما اگر نه، E-Pace هنوز انتخاب مناسبی است.

داشبورد جگوار E-Pace مدل 2021
جگوار E-Pace مدل 2021

بررسی سیستم اطلاعات سرگمی، بلوتوث و ناوبری جگوار E-Pace

در حالی که سیستم اطلاعات سرگرمی قبلی E-Pace، Touch Pro، به دلیل سخت بودن استفاده از سوی منتقدان مورد انتقاد قرار گرفت، سیستم جدید Piri این جگوار به دلیل قابلیت استفاده آن مورد تحسین قرار گرفته است. از صفحه نمایش لمسی خمیده بزرگی تشکیل شده است و به راحتی قابل خواندن است و تعداد زیادی کنترل فیزیکی به خوبی در آن قرار گرفته است.

ویژگی های استاندارد اطلاعات سرگرمی: صفحه نمایش لمسی 11.4 اینچی، استریو Meridian با 12 بلندگو، رادیو HD، رادیو ماهواره ای، Android Auto، Apple CarPlay و شارژ دستگاه بی سیم.

ویژگی های سرگرمی اطلاعاتی موجود: خوشه سنج دیجیتال 12.3 اینچی، استریو 14 بلندگو Meridian، نقطه اتصال Wi-Fi، و سیستم ناوبری.

ویژگی های استاندارد اضافی: استارت دکمه ای، ورود کی لس ، و کنترل تهویه مطبوع خودکار دو منطقه ای.

سایر ویژگی‌های موجود: سانروف پانوراما، تصفیه‌کننده هوا، و کلید فعالیت جگوار (یک دستبند ضدآب که به شما امکان می‌دهد SUV را قفل، باز کنید و راه‌اندازی کنید).

بررسی موتور E-Pace :

با این شاسی بلند می توانید دو موتور دیگر را نیز انتخاب کنید. استاندارد در تریم های پایه و SE یک موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر توربو شارژ است که 246 اسب بخار قدرت و 269 پوند فوت گشتاور تولید می کند. جگوار این را P250  می نامد. این موتور توانایی زیادی دارد و قدرت رضایت بخشی را برای رانندگی معمولی ارائه می دهد، اگرچه برخی از منتقدان آن را به دلیل ایجاد برخی صداها ناخوشایند می دانند.

یک موتور 300 اسپرت توربو چهارسیلندر P250  را با یک موتور الکتریکی جفت می کند و یک مجموعه هیبریدی ملایم با خروجی 296 اسب بخار و 295 پوند فوت گشتاور ایجاد می کند. این موتور که P300  نام دارد، کمی پرانرژی تر است. گیربکس 9 سرعته اتوماتیک برای هر دو موتور استاندارد است.

صندی های جگوار E-Pace مدل 2021
جگوار E-Pace مدل 2021

بررسی مصرف سوخت E-Pace:

مصرف سوخت E-Pace  حدودا  11.8  لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 9 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه با موتور پایه توسط EPA تخمین زده می شود. این برآوردها برای یک کراس اوور لوکس کوچک بسیار کمتر از حد متوسط است. مدل‌هایی با سیستم هیبریدی ملایم قوی‌تر، عملکرد بهتری ندارند، 11.2 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 9 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه مصرف می کنند.

آیا جگوار E-Pace قابل اعتماد است؟

جگوار E-Pace 2021 دارای امتیاز قابلیت اطمینان پیش بینی شده 82 از 100 است. امتیاز قابلیت اطمینان پیش بینی شده توسط J.D. پاور 91-100 بهترین در نظر گرفته می شود و 81-90 عالی است.

ویژگی های ایمنی E-Pace

ویژگی های ایمنی پیشرفته استاندارد:

سنسور پارک جلو و عقب

سیستم هشدار برخورد رو به جلو

ترمز اضطراری خودکار

سیستم تشخیص عابر پیاده و دوچرخه سوار

سیستم کمکی حفظ خودرو روی خط

سیستم دوربین پارکینگ با دید فراگیر

برف پاک کن های مجهز به سنسور باران

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

کروز کنترل تطبیقی

سیستم نظارت بر نقاط کور

سیستم هشدار ترافیک درهنگام دنده عقب

سیستم تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی

دوربین عقب در آینه دید عقب

چراغ های جلوی اتوماتیک

هدآپ دیسپلی.

 

جیپ گرند چروکی L مدل 2021

جیپ گرند چروکی L مدل 2021 کاملاً جدید دارای کیفیت کابین فوق‌العاده، فضای زیاد سرنشینان و البته قابلیت آفرودی است که از یک جیپ انتظار دارید. این شاسی بلند سایز متوسط به دلیل اطلاعات ناقص ایمنی و قابلیت اطمینان، امتیاز یا رتبه بندی کلی ندارد.

 

جیپ گرند چروکی 2021

جیپ گرند چروکی 2021 در نیمه پایینی و در وضعیتی رقابتی در کلاس شاسی بلندهای سایز متوسط قرار دارد. گرند چروکی دارای فضای داخلی شیک، سیستم اطلاعات سرگرمی کاربرپسند و توانایی عالی در مسیرهای آفرود است، اما همچنین دارای یک سواری سفت و فضای بار غیرقابل قبولی است.


خودرو بر جنوب , امداد خودرو جنوب

خودرو بر جنوب جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو از انواع وسایل نقلیه از جمله انواع خودرو بر ، جرثقیل ، جرثقیل خودرو بر ، کفی خودرو بر ، نیسان خودرو بر ، یدک کش ، جهت حمل خودرو های مشتریان عزیز استفاده کرده است.

خودرو بر جنوب بصورت شبانه روزی در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات خودرو بر جنوب شامل جابجایی تمامی قطعات صنعتی و کانتینر و اتاقک و اتاق ماشین در اسرع وقت می باشد.

خودرو بر جنوب آماده به خدمت در حوزه حمل و نقل های خودرو ، داخل شهری و بیرون شهری استان های فارس ، بوشهر ، هرمزگان ، تهران ، اصفهان ، کرمان و سایر استان های ایران است.

نام خودرو :

جگوار E-Pace

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

246

گنجایش موتور :

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

11.8

مصرف جاده ای:

9
خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , امدادخودرو , امداد خودرو , امداد خودرو شیراز , امدادخودرو شیراز , جرثقیل

مطالب مرتبط