Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

جیپ گرند چروکی L مدل 2021

جیپ گرند چروکی L مدل 2021 کاملاً جدید دارای کیفیت کابین فوق‌العاده، فضای زیاد سرنشینان و البته قابلیت آفرودی است که از یک جیپ انتظار دارید.
جیپ گرند چروکی L مدل 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

توانایی چشمگیر در مسیرهای آفرود

سواری نرم و راحت

فضای داخل کابین خوش ساخت

صندلی های جادار و راحت در هر سه ردیف

 

جوانب منفی

برخی از رقبا چابک تر هستند

 

موارد جدید

مدل کاملا جدید.

 

https://khodrobarjonoob.ir/suv54

بررسی اجمالی جیپ گرند چروکی L مدل 2021

جیپ گرند چروکی L مدل 2021 کاملاً جدید دارای کیفیت کابین فوق‌العاده، فضای زیاد سرنشینان و البته قابلیت آفرودی است که از یک جیپ انتظار دارید. این شاسی بلند سایز متوسط به دلیل اطلاعات ناقص ایمنی و قابلیت اطمینان، امتیاز یا رتبه بندی کلی ندارد.

جوانب مثبت منفی جیپ گرند چروکی L مدل 2021

توانایی چشمگیر در مسیرهای آفرود

سواری نرم و راحت

فضای داخل کابین خوش ساخت

صندلی های جادار و راحت در هر سه ردیف

برخی از رقبا چابک تر هستند

جدید برای سال 2021

مدل کاملا جدید.

نمای بغل جیپ گرند چروکی L مدل 2021
جیپ گرند چروکی L مدل 2021

تحقیق و رتبه بندی جیپ گرند چروکی L مدل 2021

جیپ گرند چروکی L مدل 2021 به دلیل از دست دادن اطلاعات ایمنی در بین شاسی بلندهای سایز متوسط رتبه بندی نشده است. در حال حاضر، امتیاز کلی جیپ گرند چروکی L در دسترس نیست، اگرچه رتبه بندی منتقدان، امتیاز عملکرد و امتیاز داخلی آن بر اساس ارزیابی ما از 8 تحقیق و داده است.

قیمت جیپ گرند چروکی L چقدر است؟

جیپ گرند چروکی L دارای قیمت پایه اولیه 36995 دلار است که یکی از بالاترین قیمت های پایه در کلاس است. گرند چروکی L Overland که پایین‌ترین مدل موتور V8  است، از 52995 دلار شروع می‌شود. قیمت پایه L Summit Reserve از 61995 دلار شروع می شود. تعداد کمی از شاسی بلندهای سایز متوسط دیگر دارای تریم های گران قیمت هستند.

جیپ گرند چروکی L در مقابل سایر رقبا

جیپ گرند چروکی L مدل 2021 در مقابل جیپ گرند چروکی

جیپ گرند چروکی اساساً یک نسخه دو ردیفه از گرند چروکی L است. هر دو شاسی بلندهای سایز متوسط ​​هستند و دارای موتورهای  مشابه، رتبه‌بندی مصرف سوخت، قابلیت های آفرود و لیست امکانات مشابهی هستند. علاوه بر نداشتن ردیف سوم، گرند چروکی به اندازه L فضای بار زیادی ندارد. مگر اینکه به فضای اضافی L نیاز داشته باشید، شاید گرند چروکی کوچکتر برای شما بهتر باشد.

جیپ گرند چروکی L در مقابل دوج دورانگو

دوج دورانگو در پیکربندی‌های دو و سه ردیفه موجود است که به آن اجازه می‌دهد پنج تا هفت نفر را در خود جای دهد. فضای مسافر و بار با گرند چروکی L قابل مقایسه است، اما جیپ لوکس تر است و لیست امکانات استاندارد بسیار طولانی تری دارد. جیپ همچنین یک آفرورد به مراتب بهتر است، اما دوج چندین موتور V8  را ارائه می دهد که به طور قابل توجهی از هر موتور گرند چروکی L قدرتمندتر هستند. رتبه بندی کیفیت سواری و مصرف سوخت برای این دو خودرو تقریباً یکسان است.

داشبورد جیپ گرند چروکی L مدل 2021
جیپ گرند چروکی L مدل 2021

بررسی سیستم اطلاعات سرگرمی بلوتوث و ناوبری جیپ گرند چروکی L مدل 2021

رابط سرگرمی جدید Uconnect 5  بسیار کاربرپسند است. صفحه نمایش لمسی به سرعت به ورودی ها پاسخ می دهد و گرافیک واضحی دارد و خود رابط بصری بسیار واضح است. اگر امکانات استاندارد اتصال بی‌سیم تلفن هوشمند را به کار ببرید، خواهید دید که به یکی از بهترین سیستم‌ها در این کلاس نگاه می‌کنید.

امکانات استاندارد اطلاعات سرگرمی: صفحه نمایش لمسی 8.4 اینچی، استریو با شش بلندگو، رادیو ماهواره ای، رادیو HD، پورت USB، بلوتوث، و اندروید اتو بی سیم و اپل کارپلی.

ویژگی های سرگرمی اطلاعاتی موجود: صفحه نمایش لمسی 10.1 اینچی، سیستم صوتی Alpine با 9 بلندگو، سیستم صوتی مک اینتاش با 19 بلندگو، شارژ دستگاه بی سیم، و سیستم ناوبری.

ویژگی های استاندارد اضافی: کنترل تهویه مطبوع خودکار دو منطقه ای و خوشه سنج دیجیتال 10.25 اینچی.

سایر ویژگی های موجود: سانروف، سانروف پانوراما دو جداره، کنترل تهویه مطبوع خودکار چهار منطقه ای، استارت از راه دور و دوربین مانیتورینگ صندلی عقب.

بررسی موتور جیپ گرند چروکی L مدل 2021

دو انتخاب موتور برای این جیپ وجود دارد: موتور پایه V6 با قدرت 293 اسب بخار و موتور V8 با قدرت 357 اسب بخار. هر دو با یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک با قابلیت تعویض دنده ارائه می شوند.

شما واقعاً با انتخاب هرکدام از این موتورها به قدرت مورد نظر دست پیدا خواهید کرد . V6 تقریباً در تمام شرایط رانندگی توانایی دارد، اگرچه باعث شگفت زدگی شما نخواهد شد. موتور V8 قدرت بیشتری دارد، شتاب بهتر و غرش دلچسب‌تری ارائه می‌دهد. همچنین این موتوری است که حداکثر ظرفیت بکسل این جیپ را ارائه می کند.

عملکرد آفرود جیپ گرند چروکی L مدل 2021

جیپ گرند چروکی L با نام جیپ به پایان می رسد. وقتی که آن را به آفرود می‌برید مسیرهای صخره‌ای، گل و لای و آب‌های عمیق خوراک آن است ، و وقتی صحبت از توانایی آفرود به میان می‌آید، کاملا از همکلاسی‌های سه ردیفه‌اش جلو می افتد. تریم Overland در حال حاضر بهترین انتخاب در خط تولید برای انجام ماجراجویی ها در گل و لای است، اما اگر جیپ تریم Trailhawk را برای جیپ گرند چروکی L اضافه کند، ممکن است در سال های آینده تغییر کند.

البته سیستم چهار چرخ متحرک در دسترس است، اما می‌توانید تعدادی دیگر از امکانات آفرود را اضافه کنید، از جمله دوربین آفرود، سیستم تعلیق بادی قابل تنظیم (که به شما امکان می‌دهد فاصله از زمین را افزایش دهید)، کنترل فرود از تپه، سیستم انتقال چندگانه کیس ها، صفحات لغزنده و دیفرانسیل عقب با لغزش محدود.

داشبورد جیپ گرند چروکی L مدل 2021
جیپ گرند چروکی L مدل 2021

ویژگی های ایمنی پیشرفته استاندارد:

دوربین دنده عقب

کروز کنترل تطبیقی

سیستم نظارت بر نقاط کور

سیستم هشدار برخورد رو به جلو

سیستم تشخیص عابر پیاده

ترمز اضطراری خودکار

سیستم کمکی حفظ خودرو روی خط

سیستم هشدار خروج از خط

سنسورهای پارک عقب

سیستم هشدار ترافیک درهنگام دنده عقب

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

هدآپ دیسپلی

سیستم تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی

سیستم پایش خواب آلودگی راننده

سیستم کمکی در هنگام پیچش در تقاطع

سنسورهای پارک جلو

سیستم دوربین پارکینگ با دید فراگیر

سیستم کمکی دید در شب

سیستم کمک پارک دوبل و پارک پل.

سیستم کمکی رانندگی فعال.

 

کیا سورنتو هیبریدی 2021

کیا سورنتو هیبریدی 2021 جدید کاملاً پرانرژی است در عین حال کم مصرف، جادار و راحت است و آن را به یک انتخاب خوب در کلاس شاسی بلندهای هیبریدی و الکتریکی تبدیل می کند.

 

لندروور دیسکاوری 2021

لندروور دیسکاوری 2021 توانایی استثنایی در آفرود دارد و همچنین دارای صندلی‌های جاداری است. با این حال، موتور آن به اندازه برخی از رقبا قدرتمند نیست. این خودرو امتیاز یا رتبه بندی کلی ندارد زیرا به طور کامل تست تصادف نشده است.


خودرو بر جنوب , امداد خودرو جنوب

خودرو بر جنوب جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو از انواع وسایل نقلیه از جمله انواع خودرو بر ، جرثقیل ، جرثقیل خودرو بر ، کفی خودرو بر ، نیسان خودرو بر ، یدک کش ، جهت حمل خودرو های مشتریان عزیز استفاده کرده است.

خودرو بر جنوب بصورت شبانه روزی در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات خودرو بر جنوب شامل جابجایی تمامی قطعات صنعتی و کانتینر و اتاقک و اتاق ماشین در اسرع وقت می باشد.

خودرو بر جنوب آماده به خدمت در حوزه حمل و نقل های خودرو ، داخل شهری و بیرون شهری استان های فارس ، بوشهر ، هرمزگان ، تهران ، اصفهان ، کرمان و سایر استان های ایران است.

نام خودرو :

جیپ گرند چروکی L مدل 2021

مدل :

2021

موتور :

موتور v6 و موتور v8

قدرت موتور:

293

گنجایش موتور :

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

مصرف جاده ای:

خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر

مطالب مرتبط