Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

دوج دورانگو 2021

دوج دورانگو 2021 در میانه ی رتبه بندی شاسی بلندهای متوسط ما قرار دارد. این خودروی شاسی بلند دارای فضای داخلی راحت، سیستم مالتی مدیا با کاربری آسان است.
دوج دورانگو 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

موتورهای V8 اختیاری پرقدرت

فضای مناسب برای سرنشینان

قابلیت یدک کشی فوق العاده

سیستم اطلاعات سرگرمی با رابط کاربری ساده

 

جوانب منفی

نتایج آزمایش تصادف متغییر و نچندان دلچسب

هندلینگ چندان پاسخگو نیست

 

موارد جدید

موارد مدل SRT Hellcat معرفی شد

طراحی داخلی و خارجی تازه و بروز شده

شارژ دستگاه بی‌سیم جدید و بی‌سیم Android Auto و Apple CarPlay

صفحه نمایش لمسی استاندارد 8.4 اینچی و صفحه نمایش لمسی 10.1 اینچی بصورت اختیاری در دسترس است

https://khodrobarjonoob.ir/suv63

بررسی دوج دورانگو 2021

دوج دورانگو 2021 در میانه ی رتبه بندی شاسی بلندهای متوسط ما قرار دارد. این خودروی شاسی بلند دارای فضای داخلی راحت، سیستم مالتی مدیا با کاربری آسان و انواع موتورهای قدرتمند می باشد، اما امتیاز ایمنی کلی آن یکی از پایین‌ترین امتیازها در این کلاس است.

جوانب مثبت منفی دوج دورانگو :

موتورهای V8 اختیاری پرقدرت

فضای مناسب برای سرنشینان

قابلیت یدک کشی فوق العاده

سیستم اطلاعات سرگرمی با رابط کاربری ساده

نتایج آزمایش تصادف متغییر و نچندان دلچسب

هندلینگ چندان پاسخگو نیست

جدید برای سال 2021

موارد مدل SRT Hellcat معرفی شد

طراحی داخلی و خارجی تازه و بروز شده

شارژ دستگاه بی‌سیم جدید و بی‌سیم Android Auto و Apple CarPlay

صفحه نمایش لمسی استاندارد 8.4 اینچی و صفحه نمایش لمسی 10.1 اینچی بصورت اختیاری در دسترس است

تحقیق و رتبه بندی دوج دورانگو 2021 :

در حال حاضر، دوج دورانگو دارای امتیاز 8.0 از 10 است که بر اساس ارزیابی ما از 64 مورد تحقیق و داده است.

دوج دورانگو دارای نکات مثبت زیادی است که به آن کمک می کند تا به یک شاسی بلند متوسط خوب تبدیل شود. دورانگو دارای امکاناتی از قبیل صندلی هایی مناسب برای هفت نفر است و همچنین یک سیستم مالتی مدیای شیک است.در واقع دورانگو چندین موتور V8 قدرتمند نیز دارد، از جمله نسخه جدید Hellcat برای سال 2021 با قدرت 710 اسب بخار.

در حالی که دورانگو از اسپرت ترین شاسی بلند همچنان در کلاس فاصله دارد، اما سواری منعطفی را ارائه می دهد. نقاط ضعف ذکر شده شامل موتور پایه می شود که  تا حدودی بی حال است البته به نسبت موتور هلت کت 710 اسب بخاری ، کیفیت داخلی نه چندان جالب البته در تریم های پایین تر و نتایج تست تصادف پایین تر از حد کلاس است.

قیمت دوج دورانگو :

قیمت پایه دوج دورانگو 2021 از 31765 دلار شروع می شود که دقیقاً در میانه کلاس شاسی بلندهای متوسط قرار دارد. قیمت تریم های میانی از 35965 دلار، 45305 دلار و 47805 دلار شروع می شوند. دیفرانسیل عقب بصورت استاندارد است و سیستم چهار چرخ متحرک یک گزینه 2600 دلاری نیز دارد.

دو تریم SRT با عملکرد بالا بسیار گرانتر هستند: SRT392 با قیمت 62995 دلار به فروش می رسد و Durango SRT Hellcat جدید 80995 دلار قیمت دارد. هر دو به صورت استاندارد با سیستم چهار چرخ متحرک عرضه می شوند.

دوج دورانگو 2021

دوج دورانگو در مقابل سایر رقبا

دوج دورانگو در مقابل جیپ گرند چروکی

دوج دورانگو و جیپ گرند چروکی چندین ویژگی مثبت مشترک دارند: سیستم اطلاعات سرگرمی Uconnect کاربرپسند، مجموعه ای از موتورهای قدرتمند، و توانایی بکسل فوق العاده. برای جیپ، خط تولید آن با تریم Trackhawk و موتور Hellcat 707 اسب بخاری تریم برتر به شمار می رود. اینها هر دو گزینه های خوبی برای یک شاسی بلند هستند، اما تفاوت آنها احتمالاً در تصمیم گیری شما موثر است. جیپ فضای بار کمتری نسبت به دوج دارد، اما همچنین قابلیت آفرود فوق‌العاده و از هندلینگی بهتر در جاده برخوردار می باشد. اگر می‌خواهید محفظه بار بزرگ ‌تر، امتیاز یدک‌کشی بالاتر یا آپشن های مدرن‌تر سیستم مالتی مدیا  مانند صفحه نمایش لمسی 10.1 اینچی برخوردار باشید احتمالا دورانگو انتخاب بهتری باشد.

دوج دورانگو در مقابل مزدا CX9

مزدا CX9 به دلیل قدرت هندلینگ فوق العاده ماشینی چابکی به شمار میرود ، همچنین دارای کابین سطح بالا و مصرف سوخت عالی است ، CX9 در کلاس شاسی بلندهای سایز متوسط ​​رتبه بالایی دارد. مزدا CX9  فقط با یک موتور چهار سیلندر توربوشارژ در دسترس است، اما همچنان دارای شتاب بسیار خوبی است. مزدا همچنین دارای نتایج تست تصادف عالی، لیست بلندبالایی از آپشن های استاندارد کمک راننده و رنج قیمت پایین‌تری در تریم‌های خود نسبت به دوج است. دورانگو در ظرفیت یدک کشی و فضای بار مزایایی دارد و ردیف سوم آن جادارتر از مزدا CX9 است. انتخاب بین این دو بستگی به اولویت شما در یک شاسی بلند سه ردیفه دارد.

 

بررسی سیستم مالتی مدیا ، بلوتوث و ناوبری

دوج دورانگو برای سال 2021 یک جهش بزرگ در فناوری انجام داده است. قبلاً یک صفحه نمایش لمسی 7 اینچی استاندارد و یک صفحه نمایش لمسی 8.4 اینچی اختیاری بود. اکنون نسخه 8.4 اینچی استاندارد و صفحه نمایش لمسی 10.1 اینچی اختیاری را ارائه می دهد.

در یک ستاپ بزرگ‌تر، نرم‌افزار جدید فیات کرایسلر Uconnect5 را اجرا می‌کند، که شرکت ادعا می‌کند پنج برابر سریع‌تر از Uconnect4  (که هنوز هم با نمایشگر 8.4 اینچی استفاده می‌شود) است. سیستم اطلاعات سرگرمی اختیاری دورانگو اتصال بی سیم را برای Android Auto و Apple CarPlay فراهم می کند و همچنین آمازون الکسا را ​​برای اولین بار برای این شاسی بلند معرفی می کند.

هر کدام از صفحه نمایش های لمسی و رابط کاربری را که در نهایت داشته باشید، از منوی ساده و کنترل های آسان برای استفاده لذت خواهید برد. به عنوان بخشی از به‌روزرسانی طراحی دورانگو در سال 2021، دوج تغییراتی را ایجاد کرد که کابین را راننده محورتر کرده است ، از جمله جابجایی برخی از سوئیچ‌ها و زاویه‌دار کردن صفحه نمایش سیستم مالتی مدیا به سمت راننده.

آپشن های استاندارد سیستم مالتی مدیا : نمایشگر کلاستر ابزار 7 اینچی، صفحه نمایش لمسی 8.4 اینچی، اندروید اتو، اپل کارپلی، رادیو ماهواره ای، سیستم تشخیص صدا، بلوتوث، استریو با شش بلندگو و چهار پورت USB .

آپشن های سیستم مالتی مدیای موجود: صفحه نمایش لمسی 10.1 اینچی، اندروید اتو بی‌سیم و اپل کارپلی، رادیو HD، سیستم ناوبری، آمازون الکسا، استریوی پریمیوم Alpine با 9 بلندگو، استریو پریمیوم هارمن کاردون با 19 بلندگو، سیستم سرگرمی صندلی‌های عقب، شارژ دستگاه بی سیم و دو پورت USB اضافی.

آپشن های استاندارد اضافی: ورود بدون کلید مجاورت.

سایر آپشن های موجود: سانروف، پریز برق خانگی، راه‌اندازی از راه دور، و بازکن جهانی درب گاراژ.

دوج دورانگو 2021
دوج دورانگو 2021

بررسی موتور دورانگو 2021 :

دوج دورانگو به صورت استاندارد با یک موتور 3.6 لیتری V6 عرضه می شود که 293 اسب بخار قدرت را از طریق یک اگزوز یا 295 اسب بخار با اگزوز دوگانه در دسترس تولید می کند. همچنین دارای گشتاور 260 پوند فوت است. اکثر رانندگانی عملکرد بالا برایشان در اولویت نیست ، احتمالاً این موتور V6 را کاملاً مناسب می دانند. ممکن است در هنگام شتاب‌گیری‌های سریع یا زمانی که فضای بار کامل است و خودرو پر از افراد یا محموله است، احساس ضعف کنید، اما گیربکس استاندارد هشت سرعته اتوماتیک تعویض‌های هوشمند و به‌موقعی را انجام می‌دهد که بیشترین استفاده را از قدرت موتور را می‌برد.

هرکسی که بیش از یک رانندگی روزانه انتظار دارد باید یکی از موتورهای V8 اختیاری دورانگو را در انتخاب کند. اگر یک چیز متوسط میخواهید که هم برای رانندگی روزانه خوب باشد هم قدرت خوبی داشته باشد بهتر است از یک موتور 5.7 لیتری Hemi بهره ببرید که 360 اسب بخار قدرت و 390 پوند فوت گشتاور تولید می کند.

گزینه بعدی یک موتور 6.4 لیتری Hemi V8 است که 475 اسب بخار قدرت و 475 پوند فوت گشتاور دارد. نقش آن به عنوان قلب تریم SRT392 اشاره ای به اندازه موتور در اینچ مکعب و همچنین پاسخی به موتورهای کلاسیک داج 392 است. دورانگو SRT شتاب شگفت انگیزی را ارائه می دهد و دارای ارتقاء عملکرد مانند لانچ کنترل  و حالت های ویژه رانندگی است. به گفته دوج، دوج دورانگو SRT می تواند در 4.4 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر در ساعت برسد.

پادشاه مطلق خط تولید دورانگو SRT Hellcat است که دوج اعلام کرده است که فقط برای مدل سال 2021 تولید خواهد شد. این خودرو دارای موتور 6.2 لیتری V8  مجهز به سوپرشارژر است که در ابتدا در مدل های دوج چلنجر و دوج چارجر هل کت معرفی شد. این موتور همچنین برای اولین بار در سال 2021 در یک کامیون در قالب Ram 1500 TRX عرضه می شود.

در دوج دورانگو هلت کت ، قدرت خروجی 710 اسب بخار و گشتاور 645 پوند فوت است. این باعث می‌شود دورانگو  Hellcat قوی‌ترین شاسی بلند تولیدی باشد. این مدل قابلیت سرعت صفر تا 100 کیلومتر در ساعت را  3.5 ثانیه بپیماید و حداکثر سرعت آن 299 کیلومتر در ساعت است.

میزان مصرف سوخت دوج دورانگو 2021 :

دورانگو بهترین مصرف سوخت خود را با موتور V6  استاندارد ارائه می کند: با دیفرانسیل عقب، 12.4 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 9 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه تخمین زده می‌شود، در حالی که با سیستم چهارچرخ محرک تخمین‌ها را به 13.1/9.4 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر/بزرگراه افزایش می‌دهد. این ارقام برای یک شاسی بلند سایز متوسط ​​میزان متوسطی ​​است.

مدل‌هایی با موتور 5.7 لیتری V8  در شهر 16.8 لیتر در هر 100 کیلومتر و در بزرگراه 10.7 لیتر در هر 100 کیلومتر مصرف می کند، در حالی که دورانگو با موتور 6.4 لیتری Hemi 18.1/12.4 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر/بزرگراه سوخت مصرف می کند. دوج دورانگو هلت کت 19.6/13.4 لیتر در هر 100 کیلومتر سوخت مصرف می کند.

بررسی سواری و هندلینگ دورانگو :

دورانگو یک خودرو بزرگی است و به طور کلی مانند یک خودروی بزرگ نیز رانندگی می کند. پاسخ فرمان یا بازخورد زیادی از جاده وجود ندارد. علاوه بر این، می‌تواند در اطراف پیچ های جاده کمی احساس ناخوشایندی داشته باشد. هندلینگ در مدل‌های R/T و SRT به لطف فرمان و تعلیق‌های عملکرد محور، کمی ساده‌تر باشد.

 

طرف دیگر علی رقم هندلینگ غیر قابل توجیح آن از یک سواری نرم و راحت برخوردار است. دورانگو به آرامی از روی دست اندازها عبور می کند و از سرنشینان خود در برابر صدای بیرون محافظت می کند. شایان ذکر است که مدل‌های اسپرت بالا کمی سفت‌تر هستند.

بررسی قابلیت اعتماد دوج دورانگو :

دوج دورانگو 2021 دارای امتیاز پیش بینی شده قابلیت اطمینان 81 از 100 است. امتیاز قابلیت اطمینان پیش بینی شده JD Power 91-100 بهترین، 81-90 عالی، 70-80 متوسط، و 0-69 در زیر حد میانگین در نظر گرفته می شود.

ویژگی های ایمنی پیشرفته استاندارد:

دوربین دنده عقب

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

کروز کنترل تطبیقی

سیستم نظارت بر نقاط کور

سیستم هشدار ترافیک در هنگام دنده عقب

سیستم هشدار برخورد رو به جلو

ترمز اضطراری خودکار

سنسور پارک جلو و عقب

هشدار خروج از خط

برف پاک کن های مجهز به سنسور باران

چراغ های جلوی اتوماتیک.

 

دوج چلنجر 2021

 

دوج شارژر 2021


هوندا HR-V مدل 2021

هوندا HR-V مدل 2021 در نیمه بالای کلاس شاسی بلند های ساب کامپکت قرار دارد. مانور دادن با آن آسان است و فضای بار زیادی دارد، اما از موتور ضعیف و کنترل های مبهم در سیستم اطلاعات سرگرمی رنج می برد.

 

نام خودرو :

دوج دورانگو 2021

مدل :

2021

موتور :

موتور V8 مجهز به سوپر شارژر

قدرت موتور:

710

گنجایش موتور :

6200

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

مصرف جاده ای:

خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , دوج دورانگو 2021 , دورانگو 2021 , شاسی بلند ، خودرو

مطالب مرتبط