Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

دوج شارژر ۲۰۲۱

دوج شارژر 2021 یک سواری بزرگ با تنوع موتورهای قدرت مند است که آنرا شبیه به خودروهای اسپرت کرده است....
دوج شارژر 2021 سفید

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

قدرت موتور باورنکردنی

سیستم اطلاعات و سرگرمی با کاربردی آسان

صندلی های راحت و جادار

هندلینگ بسیار خوب

 

جوانب منفی

کمترین درجه قابلیت اطمینان پیش بینی شده در بین رقبا

کیفیت داخلی در حد متوسط

موارد جدید

موردی یافت نشد

https://khodrobarjonoob.ir/car9

بررسی دوج شارژر ۲۰۲۱

دوج شارژر ۲۰۲۱ در محدوده پایین رتبه بندی سواری های بزرگ ما به پایان می رسد. البته مجموعه ای از موتورهای قدرتمند و فضای داخلی گسترده را ارائه می دهد ، اما رتبه بندی قابل اطمینان پیش بینی شده وحشتناک آن امتیاز کلی آن را به شدت کاهش داده است.

رتبه بندی و تحقیق

داج شارژر ۲۰۲۱ رتبه شماره ۶ را در گروه سواری های بزرگ کسب کرده است. در حال حاضر امتیاز دوج چارجر ۷.۴ از ۱۰ است که بر اساس ارزیابی ۶۳ عنصر تحقیقاتی و داده ای ما با استفاده از منابع مختلف بدست آمده است.

دوج شارژر ماشین خوبی است. تمام موتورهای آن قدرتمند هستند ، ضمن اینکه سواری نسبتاً آرامی را نیز ارائه می دهد ، شارژر از کنترل خوبی نیز برخوردار است. شارژر دارای فضای داخلی بزرگ ، ویژگی های فنی کاربر پسند و فضای مناسب صندوق عقب است. با این حال ، نکات منفی نیز در آن وجود دارد. دارای درجه اطمینان قابل پیش بینی افتضاحی است و به اندازه برخی دیگر از خودروهای بزرگ لوکس نیست.

بررسی قیمت دوج شارژر

شارژر با پایه قیمتی ۲۹۹۹۵ دلار شروع می شود. این قیمت کمتر از قیمت شروع چندین خودروی بزرگ دیگر در این گروه است ، اگرچه پایین ترین قیمت پایه در این کلاس نیست. تریم جدید SRT Hellcat Redeye قیمت MSRP آن ۷۸۵۹۵ دلار است. این گرانترین تریم در این بخش است و فاصله قیمتی زیادی با سایر تریم های پر طرفدار در این کلاس دارد.

چراغ های دوج شارژر 2021
دوج شارژر ۲۰۲۱

دوج شارژر ۲۰۲۱ در مقابل سایر رقبا

دوج شارژر در مقابل کرایسلر ۳۰۰

کرایسلر ۳۰۰ از بسیاری جهات به شارژر شباهت دارد و هر دو در انتهای رتبه بندی کلاس خودروهای بزرگ ما قرار دارند. هر دو خودرو دارای کابین های بزرگ ، سیستم اطلاعات و سرگرمی Uconnect با کاربرد آسان و آپشن های موتور V6 و V8 هستند. کرایسلر ۳۰۰ هیچ کدام از موتورهای Hemi با کارایی بالا را که می توانید در تریم های شارژر مانند Hellcat را در اختیار داشته باشید را ارائه نمی دهد. از طرف دیگر ، سطح اطمینان قابل پیش بینی کرایسلر ۳۰۰ بالاتر از دوج است.

دوج شارژر ۲۰۲۱ در مقابل دوج چلنجر

دوج چلنجر در بالای رده بندی اتومبیل های اسپرت ما قرار دارد ، اما چلنجر و شارژر تقریباً دوقلو هستند. این اتومبیل ها دارای مجموعه ای مشابه از موتورهای قدرتمند ، همان سیستم سرگرمی و فضای مشابه صندوق عقب هستند. این اتومبیل های دوج فضای داخلی نسبتاً وسیعی دارند. وجه تمایز اصلی آنها تنها در سبک بدنه آنها است. چارجر یک سدان چهار درب کاربردی است ، در حالی که چلنجر یک ماشین دو درب قدرتی است ، و این مورد تعداد درب ها مقوله را کمی خانوادگی می کند اما مطمئناً دو درب چشم نوازتر است.

موتور دوج شارژر 2021
دوج شارژر ۲۰۲۱

بررسی عملکرد دوج شارژر ۲۰۲۱

بررسی موتور شارژر

موتور دوج شارژر که بصورت استاندارد ارائه می شود یک موتور V6 است که بهترین عملکرد برای رانندگی در شهر و بزرگراه را بخوبی به عهده گرفته است. شتاب فوق العاده ای دارد، و قدرت کافی برای مانورهای درون بزرگراه و سبفت گیری را در سرعت های بالاتر فراهم می کند. موتورهای V8 شارژر را به داخل قلمرو ماشین قدرتی وارد کرده است. زمانیکه پدال گاز را بفشارید قدرت شارژر شما را به صندلی می چسباند و با تمام وجود تپش قلب باورنکردنی را تجربه خواهید کرد. تمام موتورها با گیربکس هشت سرعته اتوماتیک جفت شده اند که به راحتی تغییر شیفت میدهند.

بررسی انواع قدرت موتورهای ارائه شده:

موتور پایه: ۳.۶ لیتری V6 با ۲۹۲ اسب بخار قدرت و ۲۶۰ پوند فوت گشتاور (SXT) ؛قیمت پایه از ۲۹۹۹۵ دلار شروع می شود.

موتورهای موجود:

موتور ۳.۶ موتور لیتری V6 با ۳۰۰ اسب بخار قدرت و ۲۶۴ پوند فوت گشتاور (SXT AWD ، GT ، GT AWD) ؛ قیمت پایه از ۳۱۹۹۵ دلار شروع می شود.

موتور ۵.۷ لیتری V8 با ۳۷۰ اسب بخار قدرت و ۳۹۵ پوند فوت گشتاور (R / T) ؛ قیمت پایه از ۳۶۹۹۵ دلار شروع می شود.

موتور ۶.۴ لیتری V8 با ۴۸۵ اسب بخار قدرت و ۴۷۵ پوند فوت گشتاور (Scat Pack) ؛ قیمت پایه از ۴۱،۰۹۵ دلار شروع می شود.

موتور ۶.۲ لیتری سوپرشارژ V8 با ۷۱۷ اسب بخار قدرت و ۶۵۰ پوند فوت گشتاور (Hellcat) ؛ قیمت پایه از ۶۹۹۹۵ دلار شروع می شود.

موتور ۶.۲ لیتری سوپرشارژ V8 با ۷۹۷ اسب بخار قدرت و ۷۰۷ پوند فوت گشتاور (SRT Hellcat Redeye)؛ قیمت پایه از ۷۸،۵۹۵ دلار شروع می شود.

پیشرانه: دیفرانسیل عقب استاندارد ؛ درایو تمام چرخ (AWD) موجود.

گیربکس: هشت سرعته اتوماتیک.

بررسی میزان مصرف سوخت دوج شارژر ۲۰۲۱

اگر مسافت پیموده شده بنزین را در اولویت خود قرار دهید ، دوج شارژر ۲۰۲۱ اتومبیل مناسب شما نیست. شارژر با موتور V6 و دیفرانسیل عقب خود ۱۲.۴ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در شهر و ۷.۸ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در بزرگراه مصرف می کند ، این میزان مصرف سوخت کمی بالاتر از حد متوسط است.

اگر هر یک از موتورهای V8 را انتخاب کنید ، میزان مصرف سوخت باز هم افزایش می یابد. تریم های Hellcat با داشتن موتورهای ۷۰۰ اسب بخار قدرت ، با مصرف سوخت ۱۹.۶ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در شهر و ۱۱.۲ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در بزرگراه ، که بدترین مصرف سوخت را در میان رقبا دارند.

نمای جلو دوج شارژر 2021
دوج شارژر ۲۰۲۱

بررسی شتاب دوج شارژر ۲۰۲۱

دوج برای تمام شارژرهای ۲۰۲۱ شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت را اعلام نکرده است ، اما بر اساس مدل های اخیر (که دارای همان پیشرانه ها هستند) ، می توانید انتظار داشته باشید که مدل های شارژر SXT و GT شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعتی در حدود ۶.۵ ثانیه داشته باشند ، در حالی که شارژر R / T می تواند این شتاب را در حدود ۵.۵ ثانیه بپیماید.

شارژر Scat Pack می تواند در مدت زمان ۴.۳ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد و Charger Hellcat نیز در عرض ۳.۶ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می رسد. شارژر SRT Hellcat Redeye به لطف موتور نزدیک به ۸۰۰ اسب بخاری سریعترین سری است. Redeye در همان شتاب ۳.۶ ثانیه ای Hellcat از صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت را دارد و سرعت آن یک ربع مایل در ۱۰.۶ ثانیه (۰.۳۶ ثانیه سریعتر از Hellcat) خواهد بود. همچنین حداکثر سرعت آن ۳۲۰ کیلومتر در ساعت است.

بررسی فضای داخلی شارژر ۲۰۲۱

بررسی فضای بار شارژر

فضای شارژر شامل یک صندوق عقب ۱۶.۵ فوت مکعبی است که یک فضای بار ویژه برای این کلاس محسوب می شود. صندلی های عقب نیز تا می شوند و در هنگام حمل وسایل بزرگتر ، انعطاف پذیری بیشتری به شما می دهند.

صندلی های دوج شارژر 2021
دوج شارژر ۲۰۲۱

بررسی اطلاعات و سرگرمی شارژر ، بلوتوث و ناوبری دوج شارژر ۲۰۲۱

سیستم اطلاعات و سرگرمی با صفحه نمایش لمسی Uconnect که سیستمی کاربر پسند است. دارای منوهای ساده ، گرافیک واضح و پاسخ سریع است. صفحه نمایش با دکمه ها و دستگیره های فیزیکی تکمیل می شود ، کنترل تنظیمات هنگام حرکت آسان است.

ویژگی های اطلاعات و سرگرمی استاندارد: یک صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی ، شش بلندگو ، رادیو ماهواره ای ، چهار پورت USB ، بلوتوث ، Android Auto و Apple CarPlay.

ویژگی های اطلاعات و سرگرمی موجود: صفحه نمایش لمسی ۸.۴ اینچی ، سیستم صوتی آلپاین شش یا نه بلندگو ، سیستم صوتی ۱۹ بلندگوی Harman Kardon ، رادیو HD ، نقطه اتصال Wi-Fi و سیستم ناوبری.

سایر ویژگی های موجود: سانروف و کنترل اتوماتیک تهویه مطبوع دو کاناله.

بررسی قابلیت اطمینان دوج شارژر ۲۰۲۱

دوج چارجر ۲۰۲۱ دارای کمترین درجه اطمینان پیش بینی شده از دو از پنج است.

ویژگی های ایمنی دوج شارژر ۲۰۲۱

ویژگی های استاندارد پیشرفته ایمنی:

دوربین دنده عقب

سنسورهای پارک عقب

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

کروز کنترل تطبیقی

سیستم نظارت بر نقاط کور

هشدار ترافیک در هنگام دنده  عقب

هشدار برخورد به جلو

ترمز اضطراری خودکار

هشدار خروج از خط

سیستم کمکی رانندگی بین خطوط

چراغهای جلوی اتوماتیک

درباره خودرو بر جنوب

خودرو بر جنوب سایت مرجع در زمینه حمل و امداد خودرو انواع خودروهای سواری , پیکاپ , شاسی بلند است. که در زمینه حمل خودرو , امداد خودرو و خودرو بر مشغول به فعالیت می باشد. مجموعه خودرو بر جنوب در زمینه امداد خودرو , خودرو بر , جرثقیل خودرو بر , حمل خودرو , کفی خودرو بر فعالیت دارد.

نام خودرو :

دوج شارژر

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

797

گنجایش موتور :

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

مصرف جاده ای:

خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , دوج شارژر 2021 , شارژر 2021 , دوج 2021

مطالب مرتبط