Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

رنجرور ایووک ۲۰۲۱

رنجرور ایووک 2021 از فضای داخلی درجه یک و قدرت آفرود بالایی بهره می برد، اما موتور آن در حد متوسط است و فضای سرنشینان و بار بسیار عالی است.
رنجرور ایووک 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

کابین مجهز و راحت

توانمندی آفرود بالا

مصرف سوخت پایین تر از حد معمول در کلاس

 

جوانب منفی

صندلی عقب کوچک

گیربکس نچندان دلچسب

موارد جدید برای سال 2021

موتور 296 اسب بخاری دیگر در دسترس نیست

سیستم اطلاعات سرگرمی Pivi Pro معرفی شد

رادیو ماهواره ای استاندارد و سیستم دوربین پارکینگ با دید فراگیر ارائه شدند

Wi-Fi  هات اسپات جدید بصورت آپشنال و شارژ دستگاه بی سیم.

 

موارد جدید

موتور 296 اسب بخاری دیگر در دسترس نیست

سیستم اطلاعات سرگرمی Pivi Pro معرفی شد

رادیو ماهواره ای استاندارد و سیستم دوربین پارکینگ با دید فراگیر ارائه شدند

Wi-Fi  هات اسپات جدید بصورت آپشنال و شارژ دستگاه بی سیم.

 

https://khodrobarjonoob.ir/suv50

رنجرور ایووک ۲۰۲۱ از فضای داخلی درجه یک و قدرت آفرود بالایی بهره می برد، اما موتور آن در حد متوسط است و فضای سرنشینان و بار بسیار عالی است. این وسیله نقلیه امتیاز کلی یا رتبه بندی ندارد زیرا به طور کامل تست تصادف نشده است.

جوانب مثبت منفی رنجرور ایووک ۲۰۲۱

کابین مجهز و راحت

توانمندی آفرود بالا

مصرف سوخت پایین تر از حد معمول در کلاس

صندلی عقب کوچک

گیربکس نچندان دلچسب

موارد جدید برای سال ۲۰۲۱

موتور ۲۹۶ اسب بخاری دیگر در دسترس نیست

سیستم اطلاعات سرگرمی Pivi Pro معرفی شد

رادیو ماهواره ای استاندارد و سیستم دوربین پارکینگ با دید فراگیر ارائه شدند

Wi-Fi  هات اسپات جدید بصورت آپشنال و شارژ دستگاه بی سیم.

تحقیق و رتبه بندی رنجرور ایووک ۲۰۲۱

در حال حاضر، امتیاز کلی رنجرور ایووک ۲۰۲۱ در دسترس نیست، اگرچه رتبه بندی منتقدان، امتیاز عملکرد و امتیاز داخلی آن بر اساس ارزیابی ما از ۱۳ مورد تحقیق و داده است.

رنجرور ایووک یک شاسی بلند لوکس ساب کامپکت است. ایووک نشان داده که بسیار توانا است بخصوص در مسیرهای آفرود. ایووک رفتار مناسبی در جاده دارد، اگرچه رنجرور ایووک فاقد هندلینگ اسپورت یا هر گونه موتور جایگزینی به غیر از یک موتور پایه است .

رتبه خوب رنجرور ایووک به دلیل بکار گیری مواد سطح بالا و طراحی زیبا در داخل کابین است. حجم بار و مسافر برای این بخش تقریباً متوسط است، و در حالی که فهرست بلندبالایی از امکانات استاندارد و اختیاری وجود دارد، یک سیستم اطلاعات سرگرمی تا حدودی پیچیده ممکن است کمی به آن عادت کند.

نمای بغل رنجرور ایووک 2021
رنجرور ایووک ۲۰۲۱

قیمت رنجرور ایووک چقدر است؟

رنجرور ایووک ۲۰۲۱ با اختلاف بالاترین MSRP پایه را در کلاس دارد. قیمت آن از ۴۳۳۰۰ دلار شروع می شود و حتی پایین ترین تریم دارای مجموعه ای از امکانات اختیاری است که می تواند قیمت آن را بیش از ۲۴۰۰۰ دلار افزایش دهد.

لندرور رنجرور ایووک در مقابل سایر رقبا

لندرور رنجرور ایووک در مقابل بی ام و X1

ب ام و X1 دارای بیشترین فضای بار در کلاس شاسی بلندهای لوکس ساب کامپکت است و ردیف دوم جادارتری نسبت به رنجرور ایووک دارد. از دیگر ویژگی های برجسته X1 می توان به هندلینگ چابک تر ، موتور پر انرژی تر و مصرف سوخت بهتر اشاره کرد. در مورد تنها معیار رانندگی که رنجرور ایووک که بر X1 برتری دارد، قابلیت آفرود ایووک است. مگر اینکه شما آن را در اولویت قرار دهید، در غیر اینصورت باید BMW را بخرید. X1 همچنین با قیمت چند هزار دلار کمتر از رنجرور ایووک به فروش می رسد.

رنجرور ایووک در مقابل آئودی Q3

آئودی Q3 به دلیل استحکام و محکمی اش برای ایمنی و همچنین به دلیل داشتن کابینی زیبا و سسیتم اطلاعات سرگرمی کاربرپسند، رتبه برتر در کلاس را به چالش می‌کشد. اگرچه قابلیت آفرود رنجرور ایووک را ندارد، اما سیستم چهار چرخ متحرک استاندارد Quattro Q3 چسبندگی و اطمینانی را که برای اکثر سناریوهای رانندگی به آن نیاز دارید را ارائه می دهد. این کراس اوورهای رقیب دارای فضای بار قابل مقایسه و مشابهی دارند ، عملکرد موتور آن ها نیز تا حدی مشابه هم هستند و ردیف دوم بسیار بزرگی دارند. قیمت پایه بسیار پایین‌تر آئودی به آن کمک می‌کند تا در کل برتری داشته باشد.

بررسی سیستم اطلاعات سرگرمی ، بلوتوث و ناوبری رنجرور ایووک ۲۰۲۱

رنجرور ایووک ۲۰۲۱ به صورت استاندارد با صفحه نمایش لمسی ۱۰ اینچی عرضه می شود. سیستم سرگرمی Pivi Pro جدید برای سال ۲۰۲۱ است که استفاده از آن بسیار ساده تر از رابط کاربری سال های گذشته است. با این حال، در مد معمولی لندرور، این نکته وجود دارد که یادگیری نکات و ریزه کاری های این سیستم ممکن است زمان ببرد. یک صفحه نمایش لمسی ۱۰ اینچی دوم که در زیر نمایشگر اصلی قرار می گیرد که بصورت اپشنال وجود دارد.

امکانات استاندارد اطلاعات سیستم اطلاعات سرگرمی: صفحه نمایش لمسی ۱۰ اینچی، Android Auto، Apple CarPlay، استریو با شش بلندگو، رادیو ماهواره ای، رادیو HD، تشخیص صدا، بلوتوث و دو پورت USB.

ویژگی های سرگرمی اطلاعاتی قابل انتخاب : صفحه نمایش لمسی ۱۰ اینچی دوم، شارژ دستگاه بی سیم، دسته ابزار دیجیتال ۱۲.۳ اینچی، استریو ۱۲ بلندگو مریدین، استریو صدای فراگیر ۱۴ بلندگو مریدین، نقطه اتصال Wi-Fi و دو پورت های USB اضافی.

ویژگی های استاندارد اضافی: کنترل تهویه مطبوع خودکار دو منطقه ای، آینه عقب اتو دایم و نمایشگر اطلاعات راننده ۷ اینچی.

سایر ویژگی‌های موجود: ورودی بدون کلید مجاورتی، سقف شیشه‌ای پانوراما ثابت، سانروف پانوراما کشویی، روشنایی داخلی محیط، تصفیه هوای کابین، کلید Activity (فوب پوشیدنی که به شما امکان قفل و باز کردن قفل درها را می‌دهد) و پاور درب عقب.

داشبورد رنجرور ایووک 2021
رنجرور ایووک ۲۰۲۱

بررسی موتور رنجرور ایووک ۲۰۲۱ :

برای سال ۲۰۲۱، همه رنجرور ایووک ها به صورت استاندارد با موتور چهار سیلندر توربوشارژ ۲۴۶ اسب بخاری عرضه می شوند. این قدرت برای شما کافی است تا شما را بدون زحمت در اکثر نقاط جابجا کند ، و رنجرور ایووک عموماً با اشتیاق به سرعت های بالاتر می رسد. با این حال، ممکن است گیربکس ۹ سرعته اتوماتیک استاندارد ایراداتی داشته باشد زیرا گاهی اوقات می تواند دنده مناسب را به درستی پیدا نکند به هر حال این ایراد در گیربکس وجود دارد.

آیا رنجرور ایووک قابل اعتماد است؟

رنجرور ایووک ۲۰۲۱ دارای امتیاز پیش بینی شده ۶۸ از ۱۰۰ است. امتیاز قابلیت اطمینان JD Power 91-100 بهترین، ۸۱-۹۰ عالی، ۷۰-۸۰ میانگین، و ۰-۶۹ است. پس قابلیت اعتماد ان منصفانه و زیر حد متوسط در نظر گرفته شده است.

ویژگی های ایمنی رنجرور ایووک

ویژگی های ایمنی پیشرفته استاندارد:

سیستم هشدار خروج از خط

سیستم کمکی حفظ خودرو خط

سنسور پارک جلو و عقب

سیستم هشدار برخورد رو به جلو

سیستم تشخیص عابر پیاده و دوچرخه سوار

ترمز اضطراری خودکار

سیستم بررسی هوشیاری راننده

سیستم تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی

سیستم محدودیت سرعت اتوماتیک

سیستم دوربین پارکینگ با دید فراگیر

برف پاک کن های مجهز به سنسور باران

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

سیستم نظارت بر نقاط کور

هشدار ترافیک درهنگام دنده عقب

کمک خروج ایمن

کروز کنترل تطبیقی

هدآپ دیسپلی

چراغ های جلوی اتوماتیک

دوربین آینه دید عقب (فید دوربین از آنچه در پشت خودرو است روی آینه دید عقب نشان می دهد).

صندلی جلو رنجرور ایووک 2021
رنجرور ایووک ۲۰۲۱

رنجرور ولار ۲۰۲۱

رنجرور ولار ۲۰۲۱ دارای شتاب سریع، عملکرد خوب در داخل و خارج از جاده، و کابینی زیبا است. این وسیله نقلیه دارای امتیاز کلی یا رتبه بندی نیست زیرا فاقد داده های قابل اعتماد است و به طور کامل تست تصادف نشده است.

 

رنجرور اسپرت ۲۰۲۱

لندروور رنجرور اسپرت ۲۰۲۱ دارای عملکرد موتور قوی می باشد که نقطه قوت ان نیز به شمار میرود، هندلینگ متعادلی دارد، همچنین دارای فضای داخلی شیک و بسیاری از امکانات استاندارد را ارائه می‌دهد، اما دارای بدترین امتیاز پیش‌بینی‌شده قابلیت اطمینان در کلاس است. این شاسی بلند امتیاز کلی یا رتبه بندی ندارد زیرا به طور کامل تست تصادف نشده است.

 

خودرو بر جنوب , امداد خودرو جنوب

خودرو بر جنوب جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو از انواع وسایل نقلیه از جمله انواع خودرو بر ، جرثقیل ، جرثقیل خودرو بر ، کفی خودرو بر ، نیسان خودرو بر ، یدک کش ، جهت حمل خودرو های مشتریان عزیز استفاده کرده است.

خودرو بر جنوب بصورت شبانه روزی در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات خودرو بر جنوب شامل جابجایی تمامی قطعات صنعتی و کانتینر و اتاقک و اتاق ماشین در اسرع وقت می باشد.

خودرو بر جنوب آماده به خدمت در حوزه حمل و نقل های خودرو ، داخل شهری و بیرون شهری استان های فارس ، بوشهر ، هرمزگان ، تهران ، اصفهان ، کرمان و سایر استان های ایران است.

 

نام خودرو :

رنجرور ایووک 2021

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

246

گنجایش موتور :

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

مصرف جاده ای:

خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , امدادخودرو , امداد خودرو , امدادخودرو شیراز ، امداد خودرو شیراز , جرثقیل ، رنجرور , رنجرور ایووک

مطالب مرتبط