Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

رنجرور ولار ۲۰۲۱

رنجرور ولار 2021 دارای شتاب سریع، عملکرد خوب در داخل و خارج از جاده، و کابینی زیبا است. این وسیله نقلیه دارای امتیاز کلی یا رتبه بندی نیست زیرا فاقد داده های قابل اعتماد است و به طور کامل تست تصادف نشده است.
رنجرور ولار 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

کابین لوکس و مجلل و امروزی
بسیاری از امکانات استاندارد و در دسترس
شتاب زیاد
هندلینگ متعادل و توانایی آفرود خوب

جوانب منفی

فضای پای سرنشینان عقب متوسط
سواری با آن تا حدی سفت است

موارد جدید

سیستم دوربین پارک با دید فراگیر اکنون استاندارد است
نرم افزار جدید سیستم اطلاعات سرگرمی
موتورهای شش سیلندر خطی توربوشارژ جایگزین موتورهای V6 سوپرشارژ می شوند
تریم SVAutobiography و موتور سوپرشارژ V8 دیگر متوقف شده است.

https://khodrobarjonoob.ir/suv49

بررسی اجمالی رنجرور ولار ۲۰۲۱

رنجرور ولار ۲۰۲۱ دارای شتاب سریع، عملکرد خوب در داخل و خارج از جاده، و کابینی زیبا است. این وسیله نقلیه دارای امتیاز کلی یا رتبه بندی نیست زیرا فاقد داده های قابل اعتماد است و به طور کامل تست تصادف نشده است.

جوانب مثبت منفی رنجرور ولار ۲۰۲۱

کابین لوکس و مجلل و امروزی

بسیاری از امکانات استاندارد و در دسترس

شتاب زیاد

هندلینگ متعادل و توانایی آفرود خوب

فضای پای سرنشینان عقب متوسط

سواری با آن تا حدی سفت است

موارد جدید برای سال ۲۰۲۱

سیستم دوربین پارک با دید فراگیر اکنون استاندارد است

نرم افزار جدید سیستم اطلاعات سرگرمی

موتورهای شش سیلندر خطی توربوشارژ جایگزین موتورهای V6 سوپرشارژ می شوند

تریم SVAutobiography و موتور سوپرشارژ V8 دیگر متوقف شده است.

تحقیق و رتبه بندی رنجرور ولار ۲۰۲۱

رنجرور ولار ۲۰۲۱ در بین شاسی‌بلندهای لوکس سایز متوسط به دلیل از دست دادن اطلاعات ایمنی رتبه‌بندی کلی نشده است. در حال حاضر، امتیاز کلی رنجرور ولار در دسترس نیست، اگرچه رتبه بندی منتقدان، امتیاز عملکرد و امتیاز داخلی آن بر اساس ارزیابی ما از ۲۰ تحقیق و داده است.

رنجرور ولار شاسی بلند متوسط لوکس خوبی است. این کراس اوور اسپرت دارای هندلینگی مطمئن، فرمانی تیز، و قدرت خوبی بخصوص در مسیرهای آفرود است و همچنین سه گزینه موتور قدرتمند را نیز ارائه می دهد. در داخل، کابین این رنجرور مملو از مواد درجه یک است. صندلی‌های جلو بسیار خوش ساخت و راحت هستند و سیستم اطلاعات سرگرمی به‌روز شده بسیار بهتر از نمونه‌های قبلی است. ولار چند ایراد جزئی نیز دارد: فضای بار و فضای پای عقب صرفاً برای این کلاس مناسب است و می توانست بهتر هم باشد و سواری با آن می تواند کمی سفت باشد هرچند به دلیل اسپرت بودن خودرو این سفت بودن از ان انتظار می رود.

قیمت رنجرور ولار ۲۰۲۱ چقدر است؟

رنجروور ولار ۲۰۲۱ با قیمت پایه ۵۶۹۰۰ دلاری عرضه می شود که بالاتر از حد متوسط برای این کلاس است. موتور استاندارد ولار یک موتور چهار سیلندر توربوشارژ است و مدل هایی با موتور شش سیلندر توربوشارژ از ۶۳۹۰۰ دلار شروع می شود. نسخه قدرتمندتر این موتور در مدل هایی با قیمت ۷۶۹۰۰ دلار نیز موجود است. رنجرور ولار می تواند به لیست بلندبالایی از امکانات اختیاری مجهز شود و افزودن بیشتر این امکانات رفاهی می تواند قیمت خودرو را به حدود ۱۱۰۰۰۰ دلار افزایش دهد.

نمای بغل رنجرور ولار 2021
رنجرور ولار ۲۰۲۱

رنجرور ولار ۲۰۲۱ در مقابل سایر رقبا

رنجرور ولار در مقابل لندروور رنجرور اسپرت

رنجرور اسپرت یکی  دیگر از شاسی بلند های سایز متوسط ​​لوکس است، اما تفاوت های اساسی بین این رنجرورها نیز وجود دارد. رنجرور اسپرت هندلینگ بهتری نسبت به ولار دارد و طیف وسیع تری از گزینه های موتور را شامل می شود که شامل موتور دیزل کم مصرف، موتور پلاگین هیبریدی، موتور شش سیلندر خطی پرقدرت ، و V8 های مجهز به سوپرشارژ قوی می شوند. از لحاظ آفرود هر دوی این رنجروورها به طور مشابهی توانایی مشابه دارند. هر کدام از آنها فضای داخلی درجه یک و حجم بار قابل مقایسه دارند. رنجرور اسپرت با ردیف سوم در دسترس است، اگرچه بسیار کوچک است و همچنان از سیستم اطلاعات سرگرمی قدیمی و غیرمعمول استفاده می کند. فناوری ولار کاربرپسندتر است.

نقطه اتصال نهایی در این تطابق احتمالاً قیمت خواهد بود. رنجرور اسپرت حدودا ۱۳۰۰۰ دلار بیشتر از ولار قیمت شروع دارد و سطوح تریم بالاتر از ۱۰۰۰۰۰ دلار می رسد. اگر بودجه بیشتری دارید و نسبت به سیستم اطلاعات سرگرمی پیچیده محتاط هستید، ولار را انتخاب کنید. برای عملکرد اسپرت تر، با رنج روور اسپرت همراه شوید.

رنجرور ولار در مقابل جگوار اف پیس

جگوار F-Pace نیز شاسی بلند جمع و جور لوکس خوبی است که بخشی از همان سازمان مادر ولار تشکیل است. هر دوی این شاسی بلندها دارای موتور پایه یکسان و گزینه های اختیاری برای موتور شش سیلندر هستند. با این حال، F-Pace هنوز با یک V8 با قدرت ۵۵۰ اسب بخار در دسترس است که در ولار دیگر متوقف شده است. ولار  و F-Pace علیرغم قرار گرفتن در کلاس‌های با اندازه‌های مختلف، دارای امکانات مشابهی در صندلی‌های عقب و حجم بار هستند. F-Pace چند هزار دلار کمتر از ولار عرضه می شود، اگرچه این اختلاف قیمت در کیفیت داخلی غیر قابل توجه جگوار مشهود است. بهتر است پول بیشتری را برای رنجرور لوکس خرج کنید، مگر اینکه موتور V8 قدرتمند جگوار اولویت اول شما باشد.

صندلی و داشبورد رنجرور ولار 2021
رنجرور ولار ۲۰۲۱

بررسی سیستم اطلاعات سرگرمی، بلوتوث و ناوبری رنجرور ولار ۲۰۲۱

بیشتر ظاهر نامرتب کابین به دلیل دو صفحه نمایش لمسی است که در قسمت مرکزی قرار گرفته اند. صفحه نمایش لمسی بالایی مرکزی اکثر نمایشگرهای رسانه، سیستم ناوبری و گوشی های هوشمند را کنترل می کند ، در حالی که صفحه پایینی تنظیمات تهویه مطبوع و صندلی را در میان سایر عملکردهای ثانویه نشان می دهد. دستگیره‌های فیزیکی باارزشی برای کنترل‌ها وجود دارد که در قسمت مرکزی درست بالای تعویض دنده قرار گرفته‌اند.

برای سال ۲۰۲۱، لندرور سیستم اطلاعات سرگرمی جدید Pivi Pro را به ولار می دهد. این یک پیشرفت قابل توجه نسبت به رابط کاربری Touch Pro Duo قبلی است که به دلیل زمان پاسخگویی آهسته و منوهای بیش از حد پیچیده مورد تمسخر قرار گرفته بود. در مقابل، Pivi Pro سریع راه‌اندازی می‌شود و مراحل مورد نیاز برای دسترسی به دستورات رایج را ساده می‌کند. ولار همچنین اکنون قادر به به روز رسانی نرم افزاری از طریق آنلاین است.

ویژگی های استاندارد اطلاعات سرگرمی: دو صفحه نمایش لمسی ۱۰ اینچی، سیستم ناوبری، استریو مریدین با ۱۲ بلندگو، اندروید اتو، اپل کارپلی، بلوتوث، دو پورت USB، رادیو ماهواره ای و رادیو HD.

ویژگی‌های سرگرمی اطلاعاتی قابل انتخاب: دسته ابزار دیجیتال ۱۲.۳ اینچی، نقطه اتصال Wi-Fi و استریوی Meridian با ۱۷ بلندگو.

ویژگی‌های استاندارد اضافی: سقف پانوراما، کنترل تهویه مطبوع خودکار دو منطقه‌ای، ورودی بدون کلید مجاورت، پاور درب عقب، و آینه عقب اتو دایم.

سایر امکانات موجود: کنترل تهویه مطبوع خودکار چهار منطقه ای، جعبه دستکش خنک شونده و یونیزاسیون هوای کابین.

بررسی هندلینگ رنجرور ولار ۲۰۲۱

ولار هندلینگ چابکی دارد و چرخش در گوشه ها کمی انحراف را از خود نشان می دهد. اما فرمان پاسخگو است، و در مکان های تنگ، ولار مانند یک خودروی کوچکتر رانندگی می کند.

از لحاظ کیفیت سواری نظرات متفاوتی را از منتقدان دریافت می کند، برخی می گویند برای یک شاسی بلند لوکس بسیار سفت به نظر می رسد و دیگران راحتی آن را تحسین می کنند. نحوه عبور ولار از دست اندازها به چند عامل بستگی دارد: اجتناب از چرخ‌های بزرگ‌تر که درنهایت به یک سواری مجلل‌تر منجر می شود، و می‌توانید یک سیستم تعلیق بادی قابل تنظیم را انتخاب کنید که همه چیز را یکنواخت‌تر کند. مدل‌هایی که هر دو موتور شش سیلندر توربوشارژ دارند به‌صورت استاندارد با تنظیمات هوا ارائه می‌شوند.

چراغ جلو رنجرور ولار 2021
رنجرور ولار ۲۰۲۱

ویژگی های ایمنی رنجرور ولار ۲۰۲۱

ویژگی های ایمنی پیشرفته استاندارد:

سیستم دوربین پارکینگ با دید فراگیر

سیستم هشدار خروج از خط

سیستم کمکی حفظ خودروی روی خط

سیستم نظارت بر نقاط کور

سیستم هشدار ترافیک درهنگام دنده عقب

سیستم تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی

سیستم  کنترل محدودیت سرعت اتوماتیک

هشدار برخورد رو به جلو

سیستم تشخیص عابر پیاده و دوچرخه سوار

ترمز اضطراری خودکار

چراغ های جلوی اتوماتیک

برف پاک کن های مجهز به سنسور باران

سنسور پارک جلو و عقب

دوربین دنده عقب

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

هدآپ دیسپلی

کروز کنترل تطبیقی

سیستم کمک پارک اتوماتیک

 

لکسوس NX هیبریدی ۲۰۲۱

لکسوس NX هیبریدی ۲۰۲۱ دارای مصرف سوخت مناسبی است و سواری نرمی را ارائه می‌کند، اما با کنترل‌های ناامیدکننده سیستم اطلاعاتی سرگرمی روبرو هستیم که در سری لکسوس بصورت موروثی شده است

لکسوس RX هیبریدی ۲۰۲۱
لکسوس RX هیبریدی ۲۰۲۱ دارای سواری راحتی است و از این نظر میتواند انتظارات شما را براورده کند. همچنین RX دارای کابینی درجه یک است، اما همچنان برای مطابقت با چابکی و فضای بار با رقبای خود در تلاش است.

خودرو بر جنوب , امداد خودرو جنوب

خودرو بر جنوب جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو از انواع وسایل نقلیه از جمله انواع خودرو بر ، جرثقیل ، جرثقیل خودرو بر ، کفی خودرو بر ، نیسان خودرو بر ، یدک کش ، جهت حمل خودرو های مشتریان عزیز استفاده کرده است.

خودرو بر جنوب بصورت شبانه روزی در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات خودرو بر جنوب شامل جابجایی تمامی قطعات صنعتی و کانتینر و اتاقک و اتاق ماشین در اسرع وقت می باشد.

خودرو بر جنوب آماده به خدمت در حوزه حمل و نقل های خودرو ، داخل شهری و بیرون شهری استان های فارس ، بوشهر ، هرمزگان ، تهران ، اصفهان ، کرمان و سایر استان های ایران است.

نام خودرو :

رنجرور ولار 2021

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

گنجایش موتور :

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

مصرف جاده ای:

خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , خودروبر شیراز, امدادخودرو , امداد خودرو , امدادخودرو شیراز , امداد خودرو شیراز , جرثقیل , حمل خودرو , کفی

مطالب مرتبط