Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

سوبارو اسنت 2021

سوبارو اسنت 2021 یک شاسی بلند در کلاس شاسی بلندهای متوسط است که فضای داخلی خوبی دارد و ...
سوبارو اسنت 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

صندلی های جادار

محفظه بار بزرگ

لیست ویژگی های استاندارد سخاوتمندانه

چهار چرخ متحرک بصورت استاندارد

 

جوانب منفی

قابلیت اطمینان پیش بینی شده آن کمتر از متوسط است

موارد جدید

چراغ های LED هدلایت جلو با قابلیت پاسخگویی به فرمان و همچنین چراغ های نوربالای اتوماتیک که اکنون استاندارد هستند.

کروز کنترل تطبیقی با قابلیت حفظ مرکزیت خط مسیر خیابان و کمک به حفظ خودرو بین خطوط.

https://khodrobarjonoob.ir/suv7

بررسی سوبارو اسنت 2021

سوبارو اسنت 2021 دارای یک سواری راحت ، صندلی های مناسب بزرگسالان و بسیاری از ویژگی های فنی خوب است. با این حال ، پیش بینی رتبه قابل اطمینان پایین بودن از حد متوسط کلاس ، آنرا به نیمه پایین رتبه بندی شاسی بلندهای متوسط ما رسانده است.

رتبه بندی و تحقیق

سوبارو اسنت 2021 رتبه شماره 13 را بر اساس امتیاز آن در گروه شاسی بلندهای متوسط کسب کرده است. در حال حاضر سوبارو اسنت دارای نمره 7.7 از 10 است که بر اساس ارزیابی ما از 30 مقاله از عناصر تحقیق و داده با استفاده از منابع مختلف بدست آمده است.

سوبارو اسنت 2021 یک شاسی بلند متوسط است. سیستم چهار چرخ متحرک استاندارد این سوبارو به آن جاده عالی می دهد و سیستم تعلیق برای سواری آرام در جاده های ناهموار تنظیم شده است. در داخل ، اسنت می تواند بزرگسالان را در هر سه ردیف جای دهد و هر تریم به مجموعه ای از فناوری ایمنی پیشرفته مجهز است. از نظر منفی ، اسنت یکی از بدترین رتبه های قابلیت اطمینان پیش بینی شده در کلاس را دارد.

بررسی قیمت سوبارو اسنت 2021

قیمت پایه اسنت جدید از 32295 دلار است که برای کلاس شاسی بلندهای متوسط قیمتی بالاتر از حد متوسط است. قیمت تریم متوسط آن به ترتیب از 34795 دلار و 39595 دلار آغاز می شود. تریم برتر Touring از 45445 دلار شروع می شود.

پشت سوبارو اسنت 2021
سوبارو اسنت 2021

سوبارو اسنت 2021 در مقابل سایر رقبا

سوبارو اسنت در مقابل فورد اکسپلورر

فورد اکسپلورر و سوبارو اسنت چندین مورد مشترک دارند. هر دو دارای سواری متعادل ، مصرف سوخت مناسب و فضای بار کافی هستند. با این وجود ، موتور فورد از سوبارو قدرتمندتر است و همچنین در اکسپلورر نسخه هیبریدی موجود است چیزی که اسنت فاقد آن است. از طرف دیگر ، اسنت از قیمت پایه مقرون به صرفه تری برخوردار است و وسایل کابین کمی زیباتری برخوردار است.

سوبارو اسنت در مقابل هوندا پایلوت

هوندا پایلوت و سوبارو اسنت هر دو شاسی بلند فضای کافی برای مسافران و بار را ارائه می دهند. همچنین هر دو از رتبه قابل اطمینان پیش بینی شده پایین در این کلاس رنج می برند. این شاسی بلندهای متوسط ​​نیز چندین تفاوت نیز باهم دارند که بزرگترین آنها مربوط به عملکرد آنها است. هوندا پایلوت از یک موتور V6 با قدرت 20 اسب بخار بیشتر از موتور چهار سیلندر توربوشارژ اسنت بهره می برد. هوندا با پویایی هندلینگ رانندگی لذت بخش تری را ارائه می دهد ، در حالی که سوبارو دارای گشتاور بهتر در دور موتور پایین تر برخوردار است البته تاخیر کمی در توربو موجود است. اسنت به صورت استاندارد با سیستم چهار چرخ متحرک ارائه می شود اما برآوردهای مشابهی را در مورد مصرف سوخت با پایلوت دیفرانسیل جلو دارد. با وجود مجهز بودن به AWD ، پایلوت کمی از مصرف سوخت بهتری برخوردار است.

در داخل ، اسنت از دلپذیری کابین بهتری از پایلوت برخوردار است ، دارای سطوح لمسی نرم تر و ویژگی های سرگرمی اضافی مانند Apple CarPlay و  Android Auto نیز برخوردار است. اگر می خواهید چهار چرخ متحرک استاندارد و فناوری اطلاعات و سرگرمی استاندارد داشته باشید بهتر است با سوبارو همراه باشید. اما برای عملکرد کمی بهتر ، هوندا را انتخاب کنید.

بررسی فضای داخلی اسنت 2021

فضای باری اسنت

سوبارو اسنت 2021 توانایی حمل چمدان های شما را در تعطیلات خانواده را دارد. اسنت 17.8 فوت مکعب فضای بار پشت ردیف آخر دارد همچنین فضای 47.5 فوت مکعبی پشت ردیف دوم با خوابانیدن ردیف دوم به شما میدهد و فضای بار 86.5 فوت مکعبی با خوابانیدن همه صندلی ها پشت ردیف اول برای شما مهیا می کند. این ارقام بالاتر از حد متوسط برای این کلاس هستند. همچنین یک محفظه ذخیره سازی در زیر کف بار و ریل های سقف وجود دارد تا بار اضافی را در آن قرار دهید. بالابر برقی نیز در آن بصورت استاندارد است.

صندلی کودک اسنت 2021

دو مجموعه اتصال دهنده LATCH برای صندلی های ردیف دوم و همچنین یک اتصال دهنده اتصال بالا و یک اتصال پایین برای صندلی وسط ردیف دوم وجود دارد. ردیف سوم دارای یک مجموعه کامل در سمت راننده و اتصالات بالا برای دو صندلی ردیف سوم دیگر است. استفاده از سیستم Ascent’s LATCH آسان است.

داشبورد سوبارو اسنت 2021
سوبارو اسنت 2021

بررسی سیستم اطلاعات و سرگرمی ، بلوتوث و ناوبری اسنت 2021

اسنت 2021 بصورت استاندارد با تعداد معقولی از ویژگی های استاندارد از جمله Apple CarPlay و Android Auto تلفیق تلفن های هوشمند ارائه می شود. رابط اطلاعات و سرگرمی Starlink دارای کنترل های لمسی کاربر پسند است و دکمه های فیزیکی نیز وجود دارند که تغییر تنظیمات صدا و تهویه مطبوع را برای راننده آسان می کند.

ویژگی های استاندارد اطلاعات و سرگرمی: صفحه نمایش لمسی 6.5 اینچی ، Apple CarPlay ، Android Auto ، شش بلندگو ، رادیو ماهواره ای ، بلوتوث و چهار پورت USB (دو ردیف اول و دوم).

ویژگی های اطلاعات و سرگرمی موجود: صفحه نمایش لمسی 8 اینچی ، نقطه اتصال Wi-Fi ، دو پورت USB در ردیف سوم ، سیستم ناوبری و سیستم صوتی با 14 بلندگوی Harman Kardon.

ویژگی های استاندارد اضافی: کنترل خودکار تهویه مطبوع سه منطقه ای و ورود بدون کلید.

سایر ویژگی های موجود: کنترل های تهویه مطبوع در ردیف دوم ، روشن شدن خودرو از راه دور ، ورود بدون کلید و استارت دکمه ای.

موتور سوبارو اسنت 2021
سوبارو اسنت 2021

بررسی عملکرد و موتور سوبارو اسنت 2021

این سوبارو مجهز به یک موتور چهار سیلندر 2.4 لیتری توربوشارژ 260 اسب بخاری است که با گیربکس اتوماتیک مداوم متغیر (CVT) متصل شده است. اسنت دارای موتوری قدرتمند است و شتاب سریعی را ارائه می دهد.

بررسی مصرف سوخت سوبارو اسنت 2021

مصرف سوخت پایه اسنت 2021 در شهر 11.2 لیتر در هر 100 کیلومتر و در بزرگراه 8.7 لیتر در هر 100 کیلومتر است که برای این کلاس پایین تر از حد متوسط است و مخصوصاً با توجه به اینکه اسنت بصورت استاندارد با حالت رانندگی تمام چرخ متحرک ارائه می شود این مسئله بسیار چشمگیر است. تریم های Limited و Touring  مقداری مصرف سوخت بیشتری دارند.

بررسی سواری و هندلینگ سوبارو اسنت 2021

رانندگی با اسنت همانند رانندگی با یک وسیله نقلیه کوچکتر است و فرمان دقیق ، هندلینگ بسیار خوب و سواری راحت را حتی در مسیر های پر از دست انداز فراهم می کند. اگرچه اسنت 2021 هیجان انگیزترین شاسی بلند متوسط برای رانندگی نیست ، اما سواری متعادل اسنت می تواند بیشتر خریداران را راضی کند.

قابلیت اطمینان سوبارو اسنت 2021

سوبارو اسنت 2021 دارای درجه اطمینان پیش بینی شده زیر متوسط 2.5 از 5 است که همین امر موجب شده تا رتبه کلی خودرو را در این کلاس پایین بیاورد.

بررسی ویژگی های ایمنی اسنت 2021

ویژگی های استاندارد پیشرفته ایمنی:

ترمز اضطراری اتوماتیک جلو

مدیریت پدال گاز قبل از برخورد

کروز کنترل تطبیقی

رانندگی بین خط و کمک نگه داشتن خط

چراغ های LED با قابلیت پاسخگویی به فرمان

نور بالای اتوماتیک

هشدار خروج از خط و نوسان

دوربین دنده عقب

یادآوری صندلی عقب

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

ترمز اضطراری اتوماتیک در حالت دنده عقب

سیستم نظارت بر نقاط کور

هشدار ترافیک در هنگام دنده عقب

سیستم کمکی تغییر خط

سنسور باران

دوربین دید عقب بر روی آینه

دوربین جلو

چراغ مه شکن LED

درباره خودرو بر جنوب

خودرو بر جنوب سایت مرجع در زمینه حمل و امداد خودرو انواع خودروهای سواری , پیکاپ , شاسی بلند است. که در زمینه حمل خودرو , امداد خودرو و خودرو بر مشغول به فعالیت می باشد. مجموعه خودرو بر جنوب در زمینه امداد خودرو , خودرو بر , جرثقیل خودرو بر , حمل خودرو , کفی خودرو بر فعالیت دارد.

نام خودرو :

سوبارو اسنت

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

گنجایش موتور :

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

مصرف جاده ای:

خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , سوبارو اسنت 2021 , سوبارو 2021 , اسنت 2021

مطالب مرتبط