Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

شورولت اسپارک 2021

شورولت اسپارک 2021 یک خودروی ساب کامپکت شهری خوب است که مصرف سوخت خوبی دارد اما ....
شورولت اسپارک 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

سیستم اطلاعات و سرگرمی با توانایی و امکانات بالا

قدرت مانور آسان

قابلیت اطمینان پیش بینی شده بیشتر از حد متوسط

قیمت پایه بسیار پایین

 

جوانب منفی

صندلی های جلو زیاد راحت نیست

فضای ردیف دوم و فضای بار کوچک است

کیفیت کابین معمولی است

شتاب معمولی

موارد جدید

موردی یافت نشد

https://khodrobarjonoob.ir/suv8

بررسی شورولت اسپارک 2021

شورولت اسپارک 2021 از ویژگی های استاندارد چشمگیری بهره می برد از جمله : قیمت پایین و قابلیت اطمینان قابل پیش بینی خوب ، اما از لحاظ فضای داخل و عملکرد چندان قابل توجه نیست. اسپارک نمره یا رتبه بندی کلی ندارد زیرا به طور کامل تست تصادف نشده است.

بررسی اجمالی شورولت اسپارک 2021

شورولت اسپارک 2021 به دلیل در دسترس نبودن اطلاعات ایمنی ، در کلاس اتومبیل های ساب کامپکت رتبه بندی خاصی ندارند. در حال حاضر ، نمره کلی شورلت اسپارک در دسترس نیست ، اگرچه رتبه بندی منتقدان ، از لحاظ عملکرد و نمره داخلی براساس ارزیابی ما از 24 تحقیق و داده را به دست آورده است.

در مورد اسپارک چیزهای زیادی برای توجه و بررسی کردن وجودد دارد. اندازه کوچک و قدرت مانور آسان آن باعث می شود تا برای رانندگی در شهر مناسب باشد ، اگرچه در سرعت های بالا کمی احساس کمبود نیرو می کنید. این شورولت همچنین دارای درجه اطمینان قابل اعتماد پیش بینی شده نیست. با این وجود صندلی های جلو چندان راحت نیستند و ردیف دوم حتی برای در حد یک ماشین ساب کامپکت نیز کوچک به نظر میرسد. همچنین ، اسپارک با وجود هاچ بک بودن ، فضای بار زیادی ندارد.

بررسی قیمت شورلت اسپارک :

قیمت شورلت اسپارک 2021 از 13400 دلار شروع می شود که موجب شده تا این خودرو را به یکی از ارزان ترین اتومبیل های جدیدی که می توانید خریداری کنید تبدیل کند. تریم های بالاتر این اتومبیل از قیمت 16800 دلار فروخته می شود که در مقایسه با سایر مدل های موجود در کلاس ساب کامپکت ها باز هم قیمت اسپارک پایین تر است.

شورولت اسپارک 2021
شورولت اسپارک 2021

شورلت اسپارک 2021 در مقابل سایر رقبا

شورلت اسپارک در مقابل نیسان ورسا

نیسان ورسا به طور کامل در سال 2020 طراحی مجدد شد بنا بر این خودروی جدیدی به شمار می رود که با قیمت کمتر از 15000 دلار به فروش می رسد. از لحاظ قیمتی کمی گرانتر از اسپارک است ، اما احتمالاً انتخاب بهتری برای اکثر خریداران است. ورسا یک سدان پنج نفره است ، در حالی که اسپارک یک هاچ بک چهار نفره است.

ردیف دوم نیسان کمی فضای بیشتری دارد ، همچنین فضای داخلی دلپذیرتر و لیست بسیار طولانی تری از فناوری استاندارد ایمنی را شامل می شود. همچنین در قسمت صندوق عقب نیز فضای بیشتری نسبت به اسپارک دارد. هیچ یک از این دو خودرو از شتاب یا هندلینگ چشمگیری برخوردار نیستند ، اما هر دو برای رانندگی در سطح شهر مناسب هستند.

شورلت اسپارک در مقابل شورولت سونیک

شورولت سونیک و اسپارک از چند جهت شبیه به هم هستند. هر دو خودرو از لحاظ کیفیت داخلی و سایر ویژگی ها تا حدودی باهم رقابت نزدیکی دارند. به عنوان مثال ، هر دو به صورت استاندارد با سیستم اطلاعات و سرگرمی ، Android Auto و Apple CarPlay ارائه می شوند ، اما شیشه های برقی و قفل درها اختیاری هستند. با این وجود سونیک به صورت سدان یا هاچ بک در دسترس است و فضای بار کافی و همچنین فضای ردیف دوم جادارتری را در اختیار سرنشینان قرار میدهد. سونیک همچنین به یک موتور توربوشارژ پر قدرت و هندلینگ چابک مجهز است که رانندگی با آن مهیج تر از اسپارک است. قیمت سونیک بیشتر از اسپارک است ، اما انتخاب بهتری به نسبت اسپارک به نظر می رسد.

داشبورد شورولت اسپارک 2021
شورولت اسپارک 2021

بررسی سیستم اطلاعات و سرگرمی ، بلوتوث و ناوبری

اسپارک به صورت استاندارد با سیستم اطلاعات و سرگرمی سیستم 3 شورولت ارائه می شود که یکی از بهترین رابط های کاربری بررسی شده در بازار است. صفحه نمایش آن خوب به نظر می رسد و یافتن موارد مورد نظر آسان است. در بقیه قسمتهای مرکزی دارای دکمه ها و دستگیره هایی است که دسترسی به آنها آسان است.

ویژگی های اطلاعات و سرگرمی استاندارد: صفحه نمایش لمسی 7 اینچی ، Android Auto ، Apple CarPlay ، بلوتوث ، دو پورت USB ، سیستم تشخیص صدا ، استریو چهار بلندگو و نقطه اتصال Wi-Fi.

ویژگی های اطلاعات و سرگرمی قابل انتخاب: رادیو ماهواره ای استریو شش بلندگو.

سایر ویژگی های موجود: شیشه های برقی و قفل درب ، ورودی بدون کلید از راه دور ، کروز کنترل ، کنترل های نصب شده بر روی فرمان ، کی لس ، استارت دکمه و سانروف.

بررسی عملکرد و موتور شورولت اسپارک 2021

شورولت اسپارک یکی از دو اتومبیل جدیدی است که می توانید با قدرت کمتر از 100 اسب بخار خریداری کنید: اسپارک دارای 98 اسب بخار است که میتسوبیشی میراژی که 78 اسب بخار تولید می کند را آزار می دهد. موتور چهار سیلندر آن نرم کار می کند و بخوبی سرعت می گیرد ، اما رسیدن به سرعت های بالاتر نیاز به انعطاف پذیری بیشتری دارد.

گیربکس استاندارد پنج سرعته دستی خوبی با موتور مطابقت دارد. از دیگر گزینه های گیربکس ، یک گیربکس اتوماتیک مداوم متغیر (CVT) است. CVT می تواند گاه به گاه باعث افت قدرت موتور و یا تولید صداهای خاص در موتور می شود و از قدرت محدود موتور نهایت استفاده را نمی کند بنابراین به نظر می رسد گیربکس دنده ای انتخاب بهتری باشد.

بررسی میزان مصرف سوخت شورولت اسپارک 2021

شورولت اسپارک 2021 دارای مصرف سوخت 7.8 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 6.2 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه می باشد. این تخمین ها برای یک ماشین ساب کامپکت تقریباً متوسط است.

بررسی ویژگی های ایمنی شورولت اسپارک

ویژگی های استاندارد پیشرفته ایمنی:

دوربین دنده عقب

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

سیستم هشدار برخورد به جلو

ترمز اضطراری خودکار

سیستم هشدار خروج از خط

سنسورهای پارک عقب

درباره خودرو بر جنوب

خودرو بر جنوب سایت مرجع در زمینه حمل و امداد خودرو انواع خودروهای سواری , پیکاپ , شاسی بلند است. که در زمینه حمل خودرو , امداد خودرو و خودرو بر مشغول به فعالیت می باشد. مجموعه خودرو بر جنوب در زمینه امداد خودرو , خودرو بر , جرثقیل خودرو بر , حمل خودرو , کفی خودرو بر فعالیت دارد.

نام خودرو :

شورولت اسپارک

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

98

گنجایش موتور :

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

7.8

مصرف جاده ای:

6.2
خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , شورولت اسپارک , شورولت اسپارک 2021 شورولت اسپارک , شورولت

مطالب مرتبط