Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

شورولت بلیزر 2022

شورولت بلیزر 2022 تقریبا در نزدیکی پایین کلاس شاسی بلند های متوسط قرار دارد. Blazer دارای عملکرد قوی موتور ، هندلینگ بسیار خوب و صفحه لمسی کاربر پسند است
شورولت بلیزر 2022

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

موتورهای محکم و پرقدرت و کم مصرف

هندلینگ بسیار خوب

بسیاری از امکانات استاندارد

 

جوانب منفی

فضای صندلی عقب و بار کمتر از حد متوسط در کلاس

جنس مواد کابین چنگی به دل نمی زند

سواری سفت و محکم.

 

موارد جدید

تریم های L و 1LT دیگر تولید نمی شوند

موتور چهار سیلندر 2.5 لیتری متوقف شده است.

 

https://khodrobarjonoob.ir/suv31

شورولت بلیزر 2022 تقریبا در نزدیکی پایین کلاس شاسی بلند های متوسط قرار دارد. Blazer دارای عملکرد قوی موتور ، هندلینگ بسیار خوب و صفحه لمسی کاربر پسند است ، اما دارای ارگونومی دست و پا گیر ، فضای کم حجم بار و سواری سفتی است.

جوانب مثبت منفی شورولت بلیزر 2022

موتورهای محکم و پرقدرت و کم مصرف

هندلینگ بسیار خوب

بسیاری از امکانات استاندارد

فضای صندلی عقب و بار کمتر از حد متوسط در کلاس

جنس مواد کابین چنگی به دل نمی زند

سواری سفت و محکم.

موارد جدید برای سال 2022

تریم های L و 1LT دیگر تولید نمی شوند

موتور چهار سیلندر 2.5 لیتری متوقف شده است.

رتبه بندی و تحقیق شورولت بلیزر 2022

شورولت بلیزر 2022 رتبه  18 ام را در گروه شاسی بلند های متوسط کسب است. در حال حاضر شورولت بلیزر نمره 7.3 از 10 را کسب کرده است ، که بر اساس ارزیابی ما از 18 مورد تحقیق و عناصر داده با استفاده از منابع داده ای مختلف بدست امده است.

شورولت بلیزر 2022یک شاسی بلند متوسط و مناسب است. بلیزر دارای یک فضای بار نسبتاً کوچک و فضای عقب محدود است که برای یک شاسی بلند در اندازه و قیمت آن یک نقطه ضعف به شمار می رود. شتاب تند و تیزی دارد. از لحاظ ارگونومی کابین موارد ناخوشایندی وجود دارند مانند قرارگیری ناجور کنترل های تهویه مطبوع و فضای دید عقب بسیار محدود است. این واقعاً خیلی بد است ، زیرا بلیزر دارای امکانات بسیار خوبی است که به دلایل فوق رتبه آنرا کاهش داده و موارد خوب از قبیل موتورهای پرقدرت چهار و شش سیلندر ، هندلینگ بسیار خوب و بسیاری از امکانات استاندارد فنی و ایمنی را تحت تاثیر نکات منفی قرار گرفته اند.

بررسی قیمت شورولت بلیزر 2022

شورولت در زمان نگارش این مقاله قیمت گذاری برای سال 2022 منتشر نکرده است. با این حال ، ما انتظار داریم مدل پایه 2LT از حدود 33400 دلار شروع شود ، در حالی که قیمت تریم برتر Premier نزدیک به 43000 دلار است. این قیمت برای بخش شاسی بلند های متوسط کمی بالاتر از حد متوسط است ، به خصوص وقتی با سایر مدل های شاسی بلندهای دو ردیف مقایسه می شود.

شورولت بلیزر 2022
شورولت بلیزر 2022

شورولت بلیزر در مقابل سایر رقبا

شورلت بلیزر در مقابل شورلت تریل بلیزر

با وجود نام های مشابه ، Chevy Trailblazer نسخه آفرود بلیزر نیست. این دو هیچ ارتباط باهم ندارند. تریل بلیزر یک کراس اور است و ابعاد آن تقریباً یک فوت و نیم کوتاهتر از بلیزر است. از فضای نشیمن و اتاق بار کمتری برخوردار است و گزینه های موتور آن به هیچ وجه محدود کننده نیست. با این حال ، تریل بلیزر نرخ مصرف بنزین بهتری را ارائه می دهد ، دارای مجموعه ای از امکانات استاندارد فنی و ایمنی است و قیمت اولیه آن درحدود 11000 دلار کمتر از بلیزر است. اگر فقط یک شاسی بلند ارزان قیمت با پنج صندلی می خواهید ، Trailblazer انتخاب بهتری است.

شورولت بلیزر در برابر شورولت Equinox

شورولت Equinox یک شاسی بلند جمع و جور است ، اما تقریباً از لحاظ کارایی با فعالیت های روزمره بلیزر مطابقت دارد. Equinox تقریباً فضای مسافر و بار یکسانی با بلیزر دارد و با بسیاری از امکانات استاندارد مجهز شده است. موتور توربوشارژ کوچک آن به شما کمک می کند تا میزان مصرف سوخت بهینه ای داشته باشید ، اما کمی کم وزن است و فقط 1500 پوند وزن دارد. از طرف مثبت ، قیمت پایه Equinox در حدود 7،600 دلار از بلیزر کمتر است. اگر در حال خرید یک شاسی بلند دو ردیفه هستید ، Equinox ارزشمند تر است.

شورولت بلیزر 2022
شورولت بلیزر 2022

بررسی سیستم مالتی مدیا ، بلوتوث و ناوبری بلیزر 2022

شورولت بلیزر 2022 با یک صفحه نمایش لمسی 8 اینچی که جدیدترین نرم افزار های مالتی مدیای جنرال موتورز را اجرا می کند ، در تمامی نسخه های بلیزر در اختیار شماست. گرافیکی واضح دارد و پاسخگویی به ورودی های صفحه نمایش سریع به ورودی ها پاسخ می دهد. این یک سیستم کاملاً ساده است و با چند دکمه چرخشی و دکمه فیزیکی تکمیل می شود ، بنابراین برای مدیریت هر عملکرد نیازی به تپ یا کش رفتن ندارید.

کنترل های آب و هوایی دارای برخی از عملکردهای منحصر به فرد هستند. دمای هوا و سرعت فن با چرخاندن حلقه های اطراف منافذ تنظیم می شود. دکمه های اضافی در زیر تاقچه داشبورد قرارگرفته اند ، اما دیدن آنها هنگام رانندگی دشوار است ، به خصوص برای رانندگان قد بلند.

امکانات سیستم مالتی مدیا بصورت استاندارد: یک صفحه نمایش لمسی 8 اینچی ، Apple CarPlay ، Android Auto ، Amazon Alexa ، بلوتوث ، چهار پورت USB ، استریو شش بلندگو ، رادیو ماهواره ای و یک نقطه اتصال Wi-Fi.

امکانات سیستم مالتی مدیا موجود: سیستم ناوبری ، استریو هشت بلندگو ، دو پورت USB اضافی و شارژ دستگاه بی سیم.

امکانات استاندارد اضافی: کنترل خودکار تهویه مطبوع دو منطقه ای ، ورود بدون کلید و استارت دکمه ای.

سایر امکانات موجود: استارت از راه دور.

شورولت بلیزر 2022
شورولت بلیزر 2022

بررسی موتور شورولت بلیزر 2022

شورولت بلیزر 2022 دارای دو گزینه جهت موتور است: موتور چهار سیلندر توربوشارژ 228 اسب بخار و یک موتور V6 با قدرت 308  اسب بخار. هر دو موتور به صورت استاندارد با گیربکس 9 سرعته اتوماتیک و دیفرانسیل جلو ارائه می شوند. سیستم چهار چرخ متحرک نیز موجود است.

موتور چهار سیلندر پایه شتاب سریعی را فراهم می کند و قدرت کافی را برای گشت و گذار در اطراف شهر و حتی برای سرعت بللا در بزرگراه فراهم می کند. V6 اختیاری ، مخصوصاً در دورهای بالاتر ، شما این قدرت موتور را کاملا احساس می کنید که باعث افزایش قدرت عبور در آزادراه می شود. سیستم انتقال قدرت در بیشتر وقتها دنده ها را به نرمی و با سرعت تغییر می دهد ، اما گاهی اوقات در تعویض دنده دچار تردید می شود.

بررسی مصرف سوخت بلیزر 2022

بلیزر هنگامی که به موتور توربو چهار سیلندر مجهز است 11.7 لیتر درهر 100 کیلومتر در شهر و 8.1 لیتر درهر 100 کیلومتر در بزرگراه تخمین می زند. این برای یک شاسی بلند سایز متوسط خوب است و تقریباً با هیوندای سانتافه و فورد اج برابری می کند. به روزرسانی به V6 موجب می شود تا کمی مصرف سوخت افزایش یابد بطوریکه مصرف سوخت در شهر / بزرگراه 12.4/7.8  لیتر درهر 100 کیلومتر خواهد شد که هنوز هم با موتور توربوی 4 سیلندر قابل رقابت است.

ویژگی های ایمنی بلیزر

ویژگی های استاندارد کمک راننده:

دوربین دنده عقب

سیستم هشدار برخورد به جلو

سیستم تشخیص عابر پیاده

ترمز اضطراری خودکار

سیستم هشدار خروج از خط

سیستم نگهداری خودرو بین خطوط

چراغهای جلوی اتوماتیک

Teen Driver (به شما امکان می دهد مواردی مانند تنظیم میزان صدا و محدودیت سرعت صدا برای درایورهای ثانویه)

یادآوری صندلی عقب (به جلوگیری از رها شدن کودکان و حیوانات خانگی در داخل خودرو کمک می کند)

ویژگی های کمک راننده موجود:

سنسورهای پارک عقب

سیستم نظارت بر نقاط کور

هشدار ترافیک در هنگام دنده عقب

کروز کنترل تطبیقی

سیستم دوربین پارکینگ با دید فراگیر

آینه دید عقب با نمایشگر دوربین یکپارچه

صندلی هشدار ایمنی (برای هشدار خطرات احتمالی صندلی راننده را لرزاند)

 

میتسوبیشی اوتلندر 2022

میتسوبیشی اوتلندر 2022 در رده های میانی کلاس شاسی بلندهای کامپکت قرار دارد. اوتلندر دارای فضای داخلی با کیفیت ، ویژگی های فنی بصری ، هندلینگ بسیار خوب و فضای بار بزرگ است ، اما نقطه ضعف آن موتور کم قدرت اش می باشد که موجب شده تا در میانه کلاس شاسی بلندهای کامپکت قرار بگیرد.

 


درباره خودرو بر جنوب و امداد خودرو جنوب

خودرو بر جنوب سایت مرجع در زمینه حمل و امداد خودرو انواع خودروهای سواری , پیکاپ , شاسی بلند است. بعلاوه در زمینه حمل خودرو , امداد خودرو و خودرو بر مشغول به فعالیت می باشد. مجموعه امداد خودرو جنوب در زمینه امداد خودرو , خودرو بر , جرثقیل خودرو بر , حمل خودرو , کفی خودرو بر فعالیت دارد.

رم 1500

رام 1500 مدل 2021

رام 1500 مدل 2021 در رده های بالای رتبه بندی پیک آپ های سایز بزرگ ما به قرار دارد. این پیکاپ تقریباً هیچ نقصی ندارد. رام 1500 شامل سواری نرم و فضای داخلی درجه یک و موتور قدرتمند و توانمند است.

 

نام خودرو :

شورولت بلیزر 2022

مدل :

2022

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

228

گنجایش موتور :

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

11.7

مصرف جاده ای:

8.1
خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر

مطالب مرتبط