Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

شورولت تراکس 2021

شورولت تراکس 2021 در نیمه پایینی رتبه بندی شاسی بلند های ساب کامپکت ما قرار دارد تا حدی به دلیل موتور ضعیف و سواری خشن آن نتوانسته رتبه خوبی را کسب کند.
شورولت تراکس 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

فهرست کاملی از آپشن های استاندارد در سیستم مالتی مدیا

مانور آسان

 

جوانب منفی

موتور ضعیف

سواری سفت و سخت

صندلی ها می توانستند پشتیبانی بیشتری داشته باشند

 

موارد جدید

تریم Premier متوقف شد.

 

https://khodrobarjonoob.ir/suv64

بررسی شورولت تراکس 2021

شورولت تراکس در نیمه پایینی رتبه بندی شاسی بلند های ساب کامپکت ما قرار دارد تا حدی به دلیل موتور ضعیف و سواری خشن آن نتوانسته رتبه خوبی را کسب کند.

جوانب مثبت منفی

فهرست کاملی از آپشن های استاندارد در سیستم مالتی مدیا

مانور آسان

موتور ضعیف

سواری سفت و سخت

صندلی ها می توانستند پشتیبانی بیشتری داشته باشند

موارد جدید برای سال 2021

تریم Premier متوقف شد.

شورولت تراکس 2021
شورولت تراکس 2021

تحقیق و رتبه بندی تراکس 2021

در حال حاضر شورولت تراکس امتیاز 7.1 از 10 را دارد.

تراکس یک شاسی بلند ساب کامپکت معمولی است. اگرچه دارای قابلیت مانور آسان و تعداد زیادی آپشن های استاندارد در سیستم مالتی مدیا است، اما مزایا این شورولت نمی‌توانند بر معایب آن برتری داشته باشند. در این کراس اوور کوچک از وسایل داخلی ضعیف به خدمت گرفته شده است  و هر دو ردیف صندلی نیاز به بالشتک اضافی دارند. میزان مصرف سوخت ان نرمال است، اما با توجه به موتور کوچک Trax  میزان قدرت کافی را تولید نمی کند.

قیمت شورولت تراکس چقدر است؟

قیمت پایه تراکس 2021 از 21400 دلار شروع می شود که تقریباً برای کلاس شاسی بلندهای ساب کامپکت قیمتی متوسط است. تریم برتر LT دارای قیمت اولیه 23200 دلار است. سیستم چهار چرخ متحرک در هر دو تریم 620 دلار بیشتر است.

شورولت Trax در مقابل سایر رقبا

شورولت تراکس در مقابل بیوک انکور

بیوک انکور و شورولت تراکس چند مورد مشترک دارند، از جمله موتور چهار سیلندر ضعیف 138 اسب بخاری، فضای مشابه برای سرنشینان و همان ظرفیت بار 48.4 فوت مکعبی. با این حال، انکور به دلیل سواری نرم‌تر و مواد کابین زیباتر، انتخاب بهتری است.

شورولت تراکس در مقابل مزدا-CX30

مزدا-CX30  به اندازه تراکس فضای مسافر و بار را ارائه می دهد، اما با دینامیک رانندگی بهتر و کابینی با کیفیت بالاتر، که موقعیت آنرا بهتر می کند. سواری مزدا تعادلی عالی بین اسپرت بودن و راحتی را در بر دارد. مزدا-CX30  برآوردهای مصرف سوخت مشابه با تراکس دارد، اما قدرت بیشتری دارد (186 در مقابل 138 اسب بخار در شورولت). همه این ویژگی ها موجب شده تا مزدا-CX30 انتخاب بهتری باشد.

شورولت تراکس 2021
شورولت تراکس 2021

سیستم مالتی مدیا ، بلوتوث و ناوبری تراکس 2021 :

سیستم استاندارد شورولت 3Infotainment  ترکیبی از کنترل‌های لمسی و فیزیکی دارد که دسترسی و استفاده از آنها آسان است. فناوری ادغام تلفن های هوشمند از طریق Apple CarPlay و Android Auto نیز استاندارد است.

آپشن های استاندارد اطلاعات سرگرمی: صفحه نمایش لمسی 7 اینچی، Android Auto، Apple CarPlay، نقطه اتصال Wi-Fi، رادیو ماهواره ای، استریو با شش بلندگو، بلوتوث، فرمان صوتی و دو پورت USB

آپشن های استاندارد اضافی: ورود بدون کلید از راه دور.

سایر آپشن های موجود: کروز کنترل و استارت از راه دور.

شورولت تراکس 2021
شورولت تراکس 2021

بررسی موتور تراکس 2021 :

تراکس به صورت استاندارد با موتور 1.4 لیتری چهار سیلندر توربوشارژ 138 اسب بخاری عرضه می شود. با یک گیربکس شش سرعته اتوماتیک جفت می شود. این موتور قدرت کافی برای رانندگی در شهر را فراهم می کند، اما در بزرگراه و سرعت های بالا ضعف خود را بخوبی نشان میدهد.

آیا شورولت تراکس قابل اعتماد است؟

تراکس 2021 دارای رتبه پیش بینی قابلیت اطمینان 3 از 5 است که تقریباً متوسط است. تراکس 2021 دارای امتیاز پیش بینی شده 85 از 100 است. JD Power امتیاز قابلیت اطمینان 91-100 را بهترین، 81- در نظر گرفته است. 90 عالی است، 70-80 میانه است و 0-69 منصفانه است و زیر حد متوسط در نظر گرفته می شود.

ویژگی های ایمنی تراکس 2021

آپشن های ایمنی پیشرفته استاندارد:

دوربین دنده عقب

آپشن های ایمنی پیشرفته موجود:

نظارت بر نقاط کور

هشدار ترافیک در هنگام دنده عقب

سنسورهای پارک عقب.

کدام مدل شورولت تراکس برای من مناسب تر است؟

شورولت تراکس 2021 در دو تریم LS و LT عرضه می شود. تریم پایه LS دارای فناوری مالتی مدیای فراوانی است، اما آپشن های ایمنی فعال استاندارد محدود به دوربین دنده عقب می شود. برای دریافت آپشن هایی مانند نظارت بر نقاط کور و هشدار درهنگام دنده  عقب، باید به تریم LT بروید و سپس بسته Driver Confidence را اضافه کنید.

سیستم چهار چرخ متحرک در هر دو تیپ با 620 دلار اضافی موجود است.

 حرف پایانی :

تراکس 2021 یک کراس اوور کوچک با قابلیت مانور آسان و سیستم اطلاعات سرگرمی کاربرپسندی است. با این حال، چندین رقیب شاسی بلند ساب کامپکت وجود دارد که صندلی‌های با ساپورت بهتر، کابین‌هایی زیباتر و سواری نرم‌تری را ارائه می‌دهند.

دوج دورانگو 2021

دوج دورانگو 2021 در میانه ی رتبه بندی شاسی بلندهای متوسط ما قرار دارد. این خودروی شاسی بلند دارای فضای داخلی راحت، سیستم مالتی مدیا با کاربری آسان و انواع موتورهای قدرتمند می باشد، اما امتیاز ایمنی کلی آن یکی از پایین‌ترین امتیازها در این کلاس است.

جی ام سی یوکان 2021

جی ام سی یوکان 2021  نزدیک به صدر رده بندی شاسی بلند های بزرگ ما قرار دارد. هم در داخل و هم از بیرون بسیار زیاد است و همچنین قدرتمند و راحت است.

نام خودرو :

شورولت تراکس 2021

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

138

گنجایش موتور :

1400

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

مصرف جاده ای:

خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , شورولت تراکس 2021 , تراکس 2021 , شاسی بلند ، خودرو

مطالب مرتبط