Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

شورولت تریل بلیزر 2021

شورولت تریل بلیزر 2021 خودروی جاداری با سیستم اطلاعات سرگرمی بصری و بسیاری از امکانات استاندارد است، اما عملکرد موتور ضعیف و سواری ناآرامی دارد.
شورولت تریل بلیزر 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

صندلی های جادار و فضای بار زیاد

بسیاری از امکانات فنی استاندارد

صفحه نمایش لمسی با کاربری آسان

 

جوانب منفی

کیفیت سواری ناملایم و سخت

شتاب کند

 

موارد جدید

مدل کاملا جدید.

 

https://khodrobarjonoob.ir/suv66

بررسی شورولت تریل بلیزر 2021

شورولت تریل بلیزر 2021 خودروی جاداری با سیستم اطلاعات سرگرمی بصری و بسیاری از امکانات استاندارد است، اما عملکرد موتور ضعیف و سواری ناآرامی دارد. تریل بلیزر به دلیل عدم وجود داده های ایمنی و قابلیت اطمینان، امتیاز یا رتبه بندی کلی ندارد.

جوانب مثبت منفی

صندلی های جادار و فضای بار زیاد

بسیاری از امکانات فنی استاندارد

صفحه نمایش لمسی با کاربری آسان

کیفیت سواری ناملایم و سخت

شتاب کند

موارد جدید برای تریل بلیزر 2021

مدل کاملا جدید.

تحقیق و رتبه بندی شورولت تریل بلیزر 2021

در حال حاضر، امتیاز کلی شورولت تریل بلیزر در دسترس نیست. تریل بلیزر 2021 یک شاسی بلند ساب کامپکت کاملاً جدید مناسب است. تریل بلیزر 2021 دارای یک فضای داخلی مجلل و جادار، یک سیستم اطلاعات سرگرمی کاربرپسند، و مجموعه وسیعی از امکانات استاندارد مانند Apple CarPlay، سیستم هشدار برخورد رو به جلو، و سیستم کمکی حفظ خودرو روی خط را ارائه می‌دهد. تریل بلیزر شاسی بلند جمع جوری است که به راحتی می‌توان آن را در مکان‌های تنگ و فشرده پارک کرد و به راحتی با آن در خیابان‌های شهر حرکت کرد و موتور سه سیلندر آن دارای مصرف سوخت مناسبی است. با این اوصاف، جذابیت تریل بلیزر به دلیل شتاب ملایم و کیفیت سواری هیجانی آن در جاده‌های ناهموار، کاهش می‌یابد.

شورولت تریل بلیزر 2021
شورولت تریل بلیزر 2021

قیمت شورولت تریل بلیزر 2021 :

تریل بلیزر 2021 دارای قیمت اولیه 19000 دلار است که آن را به یکی از کم قیمت ترین خودروهای این کلاس تبدیل کرده است. قیمت آن برای مدل آفرود Trailblazer Active با سیستم چهار چرخ متحرک به 27000 دلار می رسد.

شورولت تریل بلیزر در مقایسه با سایر رقبا

شورلت تریل بلیزر در مقابل شورلت بلیزر

در مورد شورولت بلیزر و تریل بلیزر امروزی مقداری سردرگمی وجود دارد. بلیزر جدید یک شاسی بلند سایز متوسط ​​است و تریل بلیزر جدید یک شاسی بلند ساب کامپکت است. هنوز همپوشانی مشخصی از نظر استایل و در دسترس بودن امکانات شان وجود دارد. بلیزر یک و نیم فوت بلندتر از تریل بلیزر است و فضای داخلی آن جادارتر است و گزینه های موتور قدرتمند تری دارد. از سوی دیگر، امکانات برجسته تریل بلیزر 2021 مسافت پیموده شده بهتر و قیمت اولیه پایین تری دارد (19000 دلار در مقابل 28800 دلار) است.

شورلت تریل بلیزر در مقابل شورلت تراکس

شورولت ترکس دیگر شاسی بلند ساب کامپکت این برند است. تراکس چند اینچ کوتاهتر از تریل بلیزر است اما در سطح پایه آن 2300 دلار گرانتر است و به سختی می توان دلیل آن را فهمید. فضای داخلی شورولت تراکس زیباتر از تریل بلیزر نیست، رانندگی با آن آرامش خاصی ندارد و شتاب آن ضعیف است. تراکس با امکانات ایمنی فعال کمتری نیز ارائه شده است. تریل بلیزر ممکن است تغییرات و اصلاحات کمی نسبت به یک شاسی بلند عالی داشته باشد، اما همچنان بهتر از تراکس است.

شورولت تریل بلیزر 2021
شورولت تریل بلیزر 2021

بررسی سیستم اطلاعات سرگرمی ، بلوتوث و ناوبری

شورولت تریل بلیزر استاندارد با صفحه نمایش لمسی 7 اینچی عرضه می شود. صفحه نمایش 8 اینچی لمسی موجود است. هر دو نمایشگر دارای گرافیکی واضح، آیکون های بزرگ هستند و به سرعت به ورودی ها پاسخ می دهند. آنها همچنین با دکمه ها و دستگیره های فیزیکی برای کنترل های صوتی و تهویه مطبوع همراه هستند که تنظیم این عملکردها را هنگام رانندگی آسان می کند. Apple CarPlay و Android Auto نیز گنجانده شده‌اند و به کاربران اجازه می‌دهند برنامه‌های آیفون و اندروید خود را روی صفحه نمایش یکپارچه کنند.

امکانات استاندارد سیستم اطلاعات سرگرمی: صفحه نمایش لمسی 7 اینچی، Apple CarPlay، Android Auto، استریو با چهار بلندگو، بلوتوث، دو پورت USB و نقطه اتصال Wi-Fi.

امکانات سیستم سرگرمی اطلاعاتی موجود: صفحه نمایش لمسی 8 اینچی، رادیو HD، رادیو ماهواره ای، دو پورت USB اضافی، استریو با شش یا هفت بلندگو و شارژ دستگاه بی سیم.

امکانات استاندارد اضافی: ورود بدون کلید از راه دور.

سایر امکانات موجود: کنترل تهویه مطبوع خودکار، ورود بدون کلید مجاورتی، استارت دکمه ای، استارت از راه دور، کروز کنترل، سانروف پانوراما، و درب برقی.

موتور شورولت تریل بلیزر 2021

تریل بلیزر 2021  با دو گزینه موتور ارائه می شود: یک موتور 1.2 لیتری توربوشارژ سه سیلندر با قدرت 137 اسب بخار و یک سه سیلندر 1.3 لیتری توربوشارژ با قدرت 155 اسب بخار. هیچ کدام از موتورها تریل بلیزر قدرت زیادی ندارند. در وحله اول قدرت در سرعت های پایین احساس می شود این قدرت برای گشت و گذار در اطراف شهر به اندازه کافی مناسب است. اما این قدرت با افزایش سرعت  به سرعت از بین می رود و هنگام بالا رفتن از تپه های شیب دار، یا در بزرگراه یا درهنگام سبقت گرفتن از وسیله نقلیه دیگر، تریل بلیزر را از نفس می اندازد.

تریل بلیزرهای دیفرانسیل جلو با یک گیربکس اتوماتیک متغیر پیوسته (CVT) عرضه می شوند و می توان با هر دو موتور آن را در اختیار داشت. مدل های چهار چرخ متحرک تنها با موتور 1.3 لیتری و گیربکس 9 سرعته اتوماتیک عرضه می شوند. CVT در بیشتر موارد به آرامی کار می کند. گیربکس 9 سرعته اتوماتیک تغییرات را سریع و نسبتاً آرام نشان می دهد.

شورولت تریل بلیزر 2021
شورولت تریل بلیزر 2021

بررسی عملکرد آفرود شورولت تریل بلیزر 2021 :

تریل بلیزر 2021 علیرغم نامش، واقعاً یک شاسی بلند آفرود نیست. تریل بلیزر تا 8 اینچ فاصله از زمین و سیستم چهار چرخ متحرک آن نیز موجود می باشد، اما در نهایت، در مسیر های آفرود از رقبای هم کلاسی مانند سوبارو کراس‌ترک تواناتر نیست.

امکانات ایمنی پیشرفته استاندارد:

دوربین دنده عقب

Teen Driver (به شما امکان می دهد کارهایی مانند تنظیم میزان صدا و محدودیت سرعت برای رانندگان ثانویه انجام دهید)

سیستم هشدار برخورد رو به جلو

سیستم تشخیص عابر پیاده

ترمز اضطراری خودکار

چراغ های جلوی اتوماتیک

سیستم هشدار خروج از خط

سیستم کمکی حفظ خودرو روی خط

امکانات ایمنی پیشرفته موجود:

سنسورهای پارک عقب

سیستم نظارت بر نقاط کور

هشدار ترافیک درهنگام دنده عقب

کروز کنترل تطبیقی.

 

شورولت تراکس 2021

شورولت تراکس در نیمه پایینی رتبه بندی شاسی بلند های ساب کامپکت ما قرار دارد تا حدی به دلیل موتور ضعیف و سواری خشن آن نتوانسته رتبه خوبی را کسب کند.

 

شورولت تراورس 2021

شورولت تراورس 2021 در رتبه سوم و در رده های بالایی رده‌بندی شاسی‌بلندهای متوسط ما قرار دارد. این اسپرت ترین خودرو در کلاس نیست، اما در بحث جابجایی افراد و بار عالی عمل می کند همچنین سواری راحتی دارد.

نام خودرو :

شورولت تریل بلیزر 2021

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

137

گنجایش موتور :

1200

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

مصرف جاده ای:

خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , شورولت تریل بلیزر 2021 , تریل بلیزر 2021 , تریل بلیزر

مطالب مرتبط