Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

فورد اکسپدیشن 2021

فورد اکسپدیشن 2021 دارای یک موتور پرقدرت ، هندلینگ متعادل و فضای فوق العاده سرنشین است که....
فورد اکسپدیشن 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

موتور پرقدرت

ظرفیت یدک کشی عالی

صرفه جویی در میزان مصرف سوخت بسیار خوب

راحتی کار با سیستم اطلاعات و سرگرمی

کابین بزرگ

 

جوانب منفی

سواری با آن بدلیل چرخ های 22 اینچی سخت است

در کابین چند قطعه از پلاستیک سخت وجود دارد

موارد جدید

مدل دو ردیفه هم اکنون موجود است

https://khodrobarjonoob.ir/suv12

بررسی اجمالی فورد اکسپدیشن 2021

یک موتور پرقدرت ، هندلینگ متعادل و فضای فوق العاده فضای کابین همه به فورد اکسپدیشن کمک می کند تا در نزدیکی بالای رتبه بندی شاسی بلندهای بزرگ ما قرار گیرد.

رتبه بندی و تحقیق

فورد اکسپدیشن 2021 رتبه شماره 1 را در گروه شاسی بلندهای بزرگ به خود اختصاص داده است. در حال حاضر فورد اکسپدیشن دارای امتیاز 8.5 از 10 است که بر اساس ارزیابی ما از 23 مورد تحقیق و عناصر داده با استفاده از منابع مختلف است.

فورد اکسپدیشین شاسی بلند بزرگ بسیار خوبی است و امتیاز عملکرد آن در این میان از بهترین های کلاس است. اکسپدیشن دارای یک موتور V6 مجهز به توئین توربو است که قدرت کافی است که حتی بیش از حد مورد انتظار است و به راحتی با موتورهای V8 قابل رقابت است. اکسپدیشن همچنین برای چنین خودرویی که سایز بزرگی دارد هندلینگ خوبی دارد. این فورد که به عنوان یک شاسی بلند دو یا سه ردیفه در دسترس است ، صندلی های جادار و محفظه بار جاداری را نیز ارائه می دهد.

بررسی قیمت فورد اکسپدیشن:

اکسپدیشن با تریم دو ردیف از قیمت 49995 دلار شروع می شود که با قیمت پایه سایر شاسی بلندهای بزرگ هماهنگی دارد. اکسپدیشن سه ردیفه از قیمت 52810 دلار شروع می شود که یکی از بالاترین قیمت های شروع را در کلاس دارد.

فورد اکسپدیشن 2021
فورد اکسپدیشن 2021

فورد اکسپدیشن 2021 در مقابل سایر رقبا

فورد اکسپدیشن در مقابل لینکلن ناویگیتور

ناویگیتور نیز یک شاسی بلند بزرگ لوکس است و پسر عموی لوکس اکسپدیشن است. هر دو شاسی بلند در سبک بدنه معمولی و گسترده ارائه می شوند و هر دو از سیستم اطلاعات و سرگرمی SYNC 3 بهره می برند. لینکلن نمی تواند با ظرفیت یدک کشی فورد یا برآورد میزان مصرف سوخت آن مطابقت داشته باشد ، اما کابین مجلل تری به نسبت اکسپدیشن دارد همچنین سواری ملایم تر و موتور قوی تری دارد. اگر می خواهید 26200 دلار اضافی برای خرید لینکلن هزینه کنید ، لینکلن یک انتخاب عالی است ، اما اکسپدیشن هنوز هم یک شاسی بلند عالی است.

فورد اکسپدیشن در مقابل شورولت تاهو

شورولت تاهو و فورد اکسپدیشن سایه به سایه همدیگر در رده بندی شاسی بلندهای بزرگ ما قرار دارند. Chevy دارای درجه اطمینان قابل پیش بینی برتر و همچنین فضای بار بیشتری است ، اما فورد در ردیف دوم و سوم فضای مسافر بیشتری دارد. فورد ظرفیت یدک کشی بالاتری دارد و سواری ملایم تری را نیز ارائه می کند. انتخاب بین این دو شاسی بلند فقط به اولویت های شما بستگی دارد.

بررسی فضای بار فورد اکسپدیشن 2021

حجم بار این اکسپدیشن به سبک بدنه آن بستگی دارد. اکسپدیشن با فاصله محوری استاندارد حدودا 580 لیتر فضای پشت ردیف سوم در اختیار شما قرار میدهد که بستگی به نحوه قرارگیری صندلی ها دارد. این میزان حدودا به 1727 لیتر تا پشت ردیف دوم و تا 2961 لیتر تا پشت ردیف جلو گسترش می یابد.

سیستم اطلاعات و سرگرمی فورد اکسپدیشن 2021
فورد اکسپدیشن 2021

بررسی سیستم اطلاعات و سرگرمی ، بلوتوث و ناوبری

اکسپدیشن دارای سیستم اطلاعات و سرگرمی استاندارد SYNC 3 ساده و کاربرپسندی است ، اگرچه هنگام استفاده از Apple CarPlay یا Android Auto نمی توانید به سیستم ناوبری فورد دسترسی پیدا کنید. گرافیک صفحه لمسی کمی قدیمی است ، اما سیستم پاسخگو است و منوها همه به صورت منطقی چیده شده اند. برای برخی از عملکردهای مربوطه به تهویه مطبوع و صدا نیز می توانید از دکمه های کلاستر مرکزی استفاده کنید.

امکانات های استاندارد سیستم اطلاعات و سرگرمی: یک صفحه لمسی 8 اینچی ، یک نقطه اتصال Wi-Fi ، چهار پورت USB ، استریو شش بلندگو ، Android Auto و Apple CarPlay.

امکانات های سیستم اطلاعات و سرگرمی قابل انتخاب: کلاستر دیجیتال 8 اینچی ، شارژ دستگاه بی سیم ، سیستم ناوبری ، استریو Bang & Olufsen 12 بلندگو ، رادیو HD ، رادیو ماهواره ، دو پورت USB دیگر و سیستم سرگرمی صندلی عقب با دو صفحه نمایش.

ویژگی های استاندارد اضافی: کنترل خودکار تهویه مطبوع سه منطقه ای.

سایر ویژگی های موجود: استارت از راه دور ، کی لس و سانروف پانوراما.

موتور فورد اکسپدیشن 2021
فورد اکسپدیشن 2021

بررسی عملکرد و موتور فورد اکسپدیشن 2021

هر کدام از تریم های اکسپدیشن دارای یک موتور 3.5 لیتری مجهز به توربوشارژ دوقلو EcoBoost V6 می باشند. این موتور در تمامی تریم ها به جز تریمPlatinum  تا 375 اسب بخار قدرت و 470 پوند فوت گشتاور تولید می کند ، اما در تریم پلاتینیوم خروجی آن به 400 اسب بخار و 480 پوند فوت گشتاور افزایش می یابد. در هر صورت ، این موتور توئین توربو قدرتی بیش از نیاز لازم برای رانندگی روزمره را ارائه می دهد. این موتور همچنین شتابی سریع و قدرت زیادی برای یدک کشی و حمل و نقل را نیز فراهم می کند. این خودرو با یک گیربکس 10 سرعته اتوماتیک که مکانیزم تغییر دنده روان دارد جفت شده است.

بررسی میزان مصرف سوخت فورد اکسپدیشن 2021

اکسپدیشن و اکسپدیشن Max با دیفرانسیل عقب تخمین زده می شود که 13.8 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 10.2 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه مصرف می کند. این میزان مصرف برای کلاس شاسی بلندهای بزرگ عالی است ، اگرچه بخاطر داشته باشید که بیشتر رقبای اکسپدیشن از موتورهای V8 استفاده می کنند که مسلما مصرف را بالا می برد. با چهار چرخ محرک ، تخمین ها اندکی افزایش می یابد: 13.8/10.7 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر / بزرگراه برای مدل استاندارد و 14.7/11.2 لیتر در هر 100 کیلومتر برای مدل اکسپدیشن Max تخمین زده می شود.

بررسی سواری و هندلینگ فورد اکسپدیشن 2021

اکسپدیشن خودروی بزرگی است ، به این معنی که در مناطق تنگ مانند پارکینگ ها مانور با آن سخت است. با این وجود ، این شاسی بلند با وجود کمترین چرخش بدنه در پیچ ها ، کنترل خوبی دارد. در جاده ها ، اکسپدیشن سواری خوب و آرامی از خود به نمایش می گذارد ، اما توجه داشته باشید مدل هایی که دارای چرخ های 22 اینچی آپشنال هستند ، دست اندازها را به سختی می گیرند.

ویژگی های ایمنی فورد اکسپدیشن 2021

ویژگی های استاندارد پیشرفته ایمنی:

دوربین دنده عقب

نظارت بر نقاط کور.

هشدار ترافیک درهنگام دنده عقب.

هشدار برخورد به جلو.

ترمز اضطراری خودکار

سیستم کمکی نگهداری بین خطوط.

چراغهای جلوی اتوماتیک

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

سیستم کمکی پارک دوبل.

کروز کنترل تطبیقی شامل توقف و حرکت

سیستم دوربین پارکینگ با دید فراگیر.

سنسورهای پارک جلو

سنسورهای پارک عقب

درباره خودرو بر و امداد خودرو جنوب

خودرو بر جنوب سایت مرجع در زمینه حمل و امداد خودرو انواع خودروهای سواری , پیکاپ , شاسی بلند است. بعلاوه در زمینه حمل خودرو , امداد خودرو و خودرو بر مشغول به فعالیت می باشد. مجموعه امداد خودرو جنوب در زمینه امداد خودرو , خودرو بر , جرثقیل خودرو بر , حمل خودرو , کفی خودرو بر فعالیت دارد.

نام خودرو :

فورد اکسپدیشن

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

375

گنجایش موتور :

3500

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

13.8

مصرف جاده ای:

10.2
خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر

مطالب مرتبط