Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

فورد اکو اسپرت 2021

فورد اکو اسپرت 2021 یک شاسی بلند ساب کامپکت شهری است
فورد اکو اسپرت 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

جوانب منفی

موارد جدید

فورد اکو اسپرت 2021

فورد اکو اسپرت 2021 با اکثر خودروهای محبوب کلاس شاسی بلند ساب کامپکت قابل قیاس نیست . این خودرو از موتور پایه کم قدرت ، سواری زمخت و سفت و ویژگی های ایمنی پیشرفته محدود رنج می برد. فورد اکو اسپرت نمره یا رتبه بندی کلی ندارد زیرا به طور کامل تست تصادف نشده است یا هنوز از جهت اطمینان رتبه بندی تست نشده است.

جوانب مثبت منفی فورد اکو اسپرت 2021

مانور آسان

سیستم مالتی مدیا و سرگرمی پیشرفته آپشنال

ظرفیت بار بیش از حد متوسط

چند ویژگی محدود فناوری استاندارد

شتاب آهسته

سواری تا حدی سفت و خشک

دید محدود راننده

تحقیق و رتبه بندی

فورد اکو اسپرت 2021 به دلیل پایین بودن موارد ایمنی ، در شاسی بلندهای ساب کامپکت نمره خوبی کسب نمی کند. در حال حاضر ، نمره کلی فورد اکو اسپرت در دسترس نیست.

ما 25 مورد از جنبه های فورد اکو اسپرت 2021  را در غالب مشخصات عملکرد ، ابعاد داخلی ، رتبه بندی صرفه جویی در مصرف سوخت و موارد دیگر را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده ایم تا تمام اطلاعاتی را که برای تصمیم گیری هوشمند در مورد خرید ماشین نیاز دارید به شما ارائه دهیم.

قیمت پایه فورد اکو اسپرت 2021 از 19995 دلار شروع می شود و در تریم SES به 27575 دلار می رسد.

فورد اکو اسپرت 2021
فورد اکو اسپرت 2021

فورد اکو اسپرت 2021  در مقابل رقبای همرده

فورد اکو اسپرت در مقابل هیوندای کونا

هیوندای کونا از فورد اکو اسپرت مایل ها بهتر است. Kona دارای موتور پایه قوی تر و سواری متعادل است که هم راحت و هم چابک است. هیوندای حتی با وجود قدرت اضافی ، میتواند مسافت بیشتری را بپیماید آن هم با مصرف بنزین کمتر از فورد. داخل ، Kona با فناوری استاندارد بسیار بیشتری همراه هستیم ، از جمله Android Auto و Apple CarPlay ، و همچنین ویژگی های کمک راننده مانند هشدار برخورد به جلو و کمک به حفظ خط. فورد اکو اسپرت 2021  نسبت به Kona فضای مسافر و بار بیشتری دارد ، اما هیوندای این ضعف را با وسایل کابین زیباتر جبران می کند.

فورد اکو اسپرت 2021  در مقابل کیا سول

کیا سول بسیار بیشتر از یک ظاهر طراحی شده عجیب و غریب آن است. Soul یکی از بیشترین ضمانت های کلاس را به همراه دارد و در کنار صندلی های مناسب بزرگسالان که در هر دو ردیف دید بسیار خوبی دارد. و در حالی که کیفیت داخلی Soul مانند فورد اکو اسپرت تاحدودی مشابه هم هستند ، سیستم اطلاعات و سرگرمی استاندارد کیا از فناوری پیشرفته تلفیق تلفن های هوشمند و صفحه لمسی 7 اینچی بهره می برد. همچنین ، Soul از یک موتور پایه کمی قوی تر و کم مصرف تر استفاده می کند. Soul وسیله ای کاملاً شناخته شده و مناسب نسبت به فورد اکو اسپرت است.

فورد اکو اسپرت 2021
فورد اکو اسپرت 2021

اطلاعات سرگرمی ، بلوتوث و ناوبری فورد اکو اسپرت 2021

سیستم سرگرمی و سرگرمی استاندارد SYNC دارای نمایشگر کوچکی است و از فن آوری پیشرفته تلفیق تلفن های هوشمند برخوردار نیست. محققین سیستم اطلاعات و سرگرمی SYNC 3 را که به روز شده است ، توصیه می کنند که در هر تریم نیز موجود است. این سیستم دارای یک صفحه لمسی است که بسیار بزرگتر از نمایشگر پایه است و شامل Apple CarPlay و Android Auto است. کنترل های لمسی آن پاسخگو بوده و استفاده از آن آسان است. به علاوه ، دکمه های فیزیکی مناسبی روی صفحه کنترل وجود دارد که تنظیم تنظیمات صدا را آسان می کند.

فورد اکو اسپرت 2021
فورد اکو اسپرت 2021

موتور فورد اکو اسپرت 2021

اکو اسپرت به صورت استاندارد با یک موتور سه سیلندر 1.0 لیتری توربو با قدرت 123 اسب بخار ارائه می شود. این موتور قدرت کافی برای رفت و آمد در سطح شهر را دارد ، اما هنگام حمل با بار کامل و مسافران و با مشکل مواجه می شود و شتاب آن کند می شود. خریداران احتمالاً موتور چهار سیلندر تنفس طبیعی 166 اسب بخاری را ترجیح می دهند زیرا شتاب سریع تری را فراهم می کند. هر دو موتور با یک گیربکس شش سرعته اتوماتیک با دنده روان جفت می شوند.

 

نام خودرو :

فورد اکو اسپرت

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

123

گنجایش موتور :

1000

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

مصرف جاده ای:

خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر

مطالب مرتبط