Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

فورد رنجر 2021

فورد رنجر 2021 یک پیکاپ خوب برای آفرود و یدک کشی است که علاوه بر امکانت خوب آفرود دارای ....
فورد رنجر 2021 آبی

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

ظرفیت یدک کشی و ظرفیت حمل بالا.

موتور قوی و هندلینگ بسیار خوب.

میزان مصرف سوخت خوب.

 

جوانب منفی

کابین با طراحی نه چندان با روح.

سواری سفت.

 

موارد جدید

بسته آفرود Tremor اکنون در دسترس است.

https://khodrobarjonoob.ir/pickup01

بررسی فورد رنجر 2021

فورد رنجر 2021 در رده بالای جدول کلاس پیکاپ های کامپکت ما قرار دارد. این پیک آپ با رتبه بندی یدک کشی خوب ، امکانات آسان برای استفاده و صندلی های راحت تقریباً همه کارها را به خوبی انجام می دهد.

رتبه بندی و تحقیق

فورد رنجر 2021 رتبه شماره 2 را در گروه پیکاپ های کامپکت بدست آورده است. در حال حاضر فورد رنجر نمره 8.0 از 10 را کسب کرده است ، که بر اساس ارزیابی ما از 27 مورد تحقیق و عناصر داده با استفاده از منابع مختلف بدست آمده است.

فورد رنجر پیکاپ خوبی است. دارای موتور قدرتمندی است و به خوبی کار می کند ، و مصرف بنزین خوبی دارد. رنجر یک آفرود محکم و استوار است و ظرفیت های یدک کشی و حمل و نقل آن در این کلاس مناسب است. در داخل دارای صندلی های راحتی است و مدل های SuperCrew نسبت به بسیاری از رقبا فضای صندلی عقب بزرگتری دارد. بسیاری از امکانات کاربر پسند نیز وجود دارد.

فورد رنجر 2021 آفرود نورد
فورد رنجر 2021

بررسی قیمت فورد رنجر :

Ranger XL قیمت پایه ای در حدود 25000 دلار دارد. قیمت رنجر برای کلاس پیکاپ های کامپکت کمی پایین تر از حد متوسط است. Ranger XLT با سطح متوسط از حدود 29،000 دلار شروع می شود ، در حالی که Ranger Lariat با قیمتی بالاتر یعنی حدودا از 33،000 دلار شروع می شود. این مقدار کمی کمتر از قیمت های مناسب ترین قیمت شروع رقبایش است.

فورد رنجر 2021 در مقایل مهمترین رقبا

فورد رنجر در برابر تویوتا تاکوما

انتخاب بین رنجر و تویوتا تاکوما به این بستگی دارد که برای شما قابلیت های آفرود تا چه حد در اولویت باشد. اگر آفرود یک اولویت اصلی برای شما باشد ، احتمالا تاکوما بهترین انتخاب برای شما می باشد. اگرچه رنجر پکیج های آفرود را ارائه می دهد اما تاکوما دارای دو سطح کاملاً ویژه برای مقابله با زمین های ناهموار است و مدل پیشرفته TRD Pro یکی از عالی ترین آفرودهای این کلاس است.

بعلاوه تویوتا در این مدل به صورت استاندارد تاکوما را با سیستم اطلاعات و سرگرمی و صفحه نمایش لمسی ارائه می کند که انتخاب این گزینه ها هزینه های اضافی برای فورد بهمراه آورده است و همچنین یک موتور V6 پرقدرت را ارائه می دهد. با این اوصاف ، موتور چهار سیلندر مجهز به توربوشارژر رنجر از موتور چهار سیلندر پایه تاکوما برتر است و فورد می تواند بیشتر بکسل کند و میزان بیشتری بار حمل کند.

فورد رنجر در برابر شورولت کلرادو

شورولت کلرادو گزینه های موتور بیشتری نسبت به رنجر از جمله موتور V6 و توربودیزل را ارائه می دهد. همچنین توان بیشتری در بحث یدک کشی از رنجر دارد ، اگرچه فورد فضای بار بیشتری دارد. در داخل ، کلرادو نسبت به رنجر مجلل تر به نظر می رسد و به طور استاندارد با سیستم اطلاعات و سرگرمی صفحه لمسی ارائه می شود. کلرادو در سبک بدنه Crew Cab خود با یک تخت تمام اندازه در دسترس است ، در حالی که رنجرر فقط پیکربندی SuperCrew خود را با یک تخت کوتاه ارائه می دهد. شورولت نمره ایمنی کامپوزیتی کمتری دارد که درست زیر فورد قرار گرفته است.

بررسی عملکرد و موتور فورد رنجر 2021

فورد رنجر از یک موتور چهار سیلندر 2.3 لیتری توربو بهره می برد که 270 اسب بخار قدرت و 310 پوند فوت گشتاور تولید می کند. یک گیربکس 10 سرعته اتوماتیک به صورت استاندارد با آن ارائه شده است. موتور آن شتاب سریعی را فراهم می کند و تقریباً هیچ تاخیری در توربو مشاهده نمی شود. همچنین هنگامی که رنجر در حال یدک کشی یا حمل و نقل است ، احساس قدرت زیادی می کنید. جعبه دنده به نرمی بین دنده ها شیفت می کند.

بررسی میزان مصرف سوخت فورد رنجر 2021

اکثر رقبای آن در این کلاس نمی توانند با رده بندی مصرف سوخت اقتصادی رنجر رقابت داشته باشند. در سیستم دیفرانسیل عقب ، این فورد 11.2 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 9 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه مصرف می کند. با چهار چرخ محرک ، میزان مصرف سوخت آن در شهر به 11.8 و در بزرگراه به 9.8 لیتر در هر 100 کیلومتر می رسد.

موتور فورد رنجر 2021
فورد رنجر 2021

بررسی سواری و هندلینگ فورد رنجر 2021

رانندگی با این فورد سخت تر از برخی دیگر از پیکاپ های کامپکت در این گروه است ، اما سیستم تعلیق بدون ایجاد مزاحمت برای سرنشینان ، بسیاری از نقص های مسیر را جذب می کند. رانندگی با این پیکاپ به دلیل فرمان تیز و هندلینگ آماده برای رانندگی ، از بسیاری از رقبا سرگرم کننده تر است و برخی می گویند که بیشتر از پیکاپ بودن ، احساس رانندگی با یک کراس اوور یا شاسی بلند را دارند.

بررسی عملکرد آفرود فورد رنجر 2021

فورد رنجر نمی تواند با برخی از نخبگان آفرود در این کلاس مانند جیپ گلادیاتور ، تویوتا تاکوما TRD پرو و شورولت کلرادو ZR2 رقابت کند ، اما در موقعیت های خارج از جاده توانایی های خوبی دارد. رنجر به شما اجازه می دهد به جای استفاده از تریم های ویژه آفرود ، آپشن هایی را به آن اضافه کنید که شامل امکاناتی مانند سیستم تعلیق تنظیم شده مخصوص آفرود ، تایرهای مخصوص آفرود ، قفل دیفرانسیل عقب ، صفحات کشویی ، سیستم مدیریتی برای انواع زمین های مورد پیمایش و کنترل کشش را در اختیار شما قرار میدهد.

صندلی های جلوی فورد رنجر 2021
فورد رنجر 2021

بررسی سیستم اطلاعات و سرگرمی ، بلوتوث و ناوبری

تعداد امکانات استاندارد فورد رنجر بسیار محدود است پس مسلما شما می خواهید آن را ارتقا دهید. سیستم SYNC فعال شده با صدا مناسب و معقول است ، اما در مقایسه با سیستم های رقیب نمایشگر کوچکی دارد. سیستم اطلاعات و سرگرمی SYNC 3 همان چیزی است که شما می خواهید. این رابط شامل یک رابط بصری و یک صفحه نمایش لمسی بزرگ با قدرت پاسخگویی مناسب است. برای برخی از عملکردها کنترل های فیزیکی نیز وجود دارد.

ویژگی های سیستم اطلاعات و سرگرمی استاندارد: پورت USB ، بلوتوث ، چهار بلندگو و نقطه اتصال Wi-Fi.

ویژگی های اطلاعات و سرگرمی قابل انتخاب: صفحه نمایش 4.2 اینچی ، صفحه لمسی 8 اینچی ، سیستم ناوبری ، سیستم صوتی شش یا 10 بلندگو ، سیستم صوتی 10 بلندگو Bang & Olufsen ، رادیو ماهواره ای ، رادیوی HD ، دو پورت USB ، اپل CarPlay و Android Auto.

سایر ویژگی های قابل انتخاب: کنترل خودکار تهویه مطبوع دو منطقه ای ، استارت از راه دور و استارت دکمه ای.

بررسی قابلیت اطمینان فورد رنجر 2021

قابلیت اطمینان پیش بینی پیش بینی شده برای رنجر 2021 مقدار 88 از 100 است. JD Power پیش بینی نمره اطمینان 91-100 بهترین ، 81-90 عالی ، 70-80 نمره متوسط و 0-69 منصفانه در نظر گرفته می شود که پایین تر از میانگین به شمار می رود.

بررسی ویژگی های ایمنی فورد رنجر 2021

ویژگی های استاندارد پیشرفته ایمنی:

دوربین دنده عقب

MyKey (به شما امکان می دهد برای درایورهای ثانویه محدودیت سرعت و میزان صدا را تنظیم کنید)

سیستم هشدار برخورد به جلو

ترمز اضطراری خودکار

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

سنسورهای پارک جلو و عقب

کروز کنترل تطبیقی

هشدار خروج از خط

سیستم نگهداری بین خطوط

سیستم نظارت بر نقاط کور

هشدار ترافیک در هنگام دنده عقب

درباره خودرو بر و امداد خودرو جنوب

خودرو بر جنوب سایت مرجع در زمینه حمل و امداد خودرو انواع خودروهای سواری , پیکاپ , شاسی بلند است. بعلاوه در زمینه حمل خودرو , امداد خودرو و خودرو بر مشغول به فعالیت می باشد. مجموعه امداد خودرو جنوب در زمینه امداد خودرو , خودرو بر , جرثقیل خودرو بر , حمل خودرو , کفی خودرو بر فعالیت دارد.

نام خودرو :

فورد رنجر

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

270

گنجایش موتور :

2300

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

11.2

مصرف جاده ای:

9
خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر

مطالب مرتبط