Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

فورد موستانگ Mach-E مدل 2021

فورد موستانگ Mach-E مدل 2021 یک شاسی بلند تمام برقی به شمار میرود و یک مدل کاملاً جدید است که در کلاس شاسی‌بلندهای هیبریدی و برقی ظاهر شده.
فورد موستانگ Mach-E مدل 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

رانندگی اسپرت و سرگرم کننده

برد مسافت رانندگی طولانی

سیستم اطلاعات سرگرمی کاربر پسند

فضای داخلی خوش ساخت

 

جوانب منفی

زمان شارژ کند است

 

موارد جدید

مدل کاملا جدید.

 

https://khodrobarjonoob.ir/suv62

بررسی فورد موستانگ Mach-E مدل 2021

فورد موستانگ Mach-E مدل 2021 یک شاسی بلند تمام برقی به شمار میرود و یک مدل کاملاً جدید است که در کلاس شاسی‌بلندهای هیبریدی و برقی ظاهر شده و همه را به چالش کشیده است. این شاسی بلند اسپرت و لوکس است و برد رانندگی بسیار خوبی دارد که آن را به گزینه ای بسیار جذاب در این کلاس تبدیل کرده است.

بررسی جوانب مثبت منفی فورد موستانگ Mach-E :

رانندگی اسپرت و سرگرم کننده

برد مسافت رانندگی طولانی

سیستم اطلاعات سرگرمی کاربر پسند

فضای داخلی خوش ساخت

زمان شارژ کند است

موارد جدید برای سال 2021

مدل کاملا جدید.

رتبه بندی و تحقیق فورد موستانگ Mach-E مدل 2021:

فورد موستانگ Mach-E رتبه اول را در رده بندی شاسی بلندهای هیبریدی و الکتریکی کسب کرده است. در حال حاضر فورد موستانگ Mach-E دارای امتیاز 8.3 از 10 است.

فورد موستانگ Mach-E مدل 2021 شاسی بلند خوبی است. این شاسی بلند برقی شتاب خوبی دارد و رانندگی با آن را بسیار سرگرم‌کننده تر از بسیاری از خودروهای برقی دیگر می‌کند. همچنین سوارم نرم و راحتی دارد ، برد باتری طولانی دارد و مسافت پیموده شده و کارایی فوق العاده ای را که از یک خودروی برقی می خواهید را دریافت می کند. در داخل، Mach-E با صندلی‌های جادار و بسیاری از آپشن های فنی استاندارد، از جمله صفحه نمایش لمسی غول‌پیکر در اختیار شما است. این فورد تنها یک ایراد واقعی دارد: سرعت شارژ آن نسبت به سایر خودروهای برقی کمتر است.

فورد موستانگ Mach-E مدل 2021
فورد موستانگ Mach-E مدل 2021

بررسی قیمت فورد موستانگ Mach-E  :

قیمت پایه Mach-E از 42895 دلار شروع می شود که بسیار بالاتر از قیمت اولیه اکثر شاسی بلندهای هیبریدی و برقی غیرلوکس است. رده بالای Mach-E GT از 60500 دلار شروع می شود. این بالاترین قیمت تریم بالا در کلاس با اختلاف منصفانه است، اگرچه انصافاً در مورد این فورد، اکثر شاسی‌بلندهای هیبریدی و برقی دیگر تریم با عملکرد بالا در مقایسه با GT ارائه نمی‌دهند.

فورد موستانگ Mach-E در مقابل سایر رقبا

فورد موستانگ Mach-E در مقابل هیوندای کونا EV

هیوندای کونا EV، یکی دیگر از تازه‌واردهای کلاس شاسی‌بلند هیبریدی و برقی، به اندازه موستانگ Mach-E قیمت ندارد، اما آنقدرها هم چشمگیر نیست. موستانگ Mach-E اسپرت تر است، حداکثر برد بیشتری دارد (حدود 40 مایل) و فضای بیشتری را برای افراد و بار فراهم می کند. Mach-E همچنین دارای آپشن های استاندارد بیشتر و صفحه نمایش لمسی بزرگتر است. با این حال، کونا رتبه بندی مصرف سوخت بهتری دارد و باید سریعتر شارژ شود.

فورد موستانگ Mach-E در مقابل جگوار I-Pace

جگوار I-Pace یکی از شاسی بلندهای هیبریدی و برقی لوکس ما با بالاترین رتبه است، اما گران نیز است: قیمت پایه آن بسیار بالاتر از قیمت تریم برتر موستانگ Mach-E است. I-Pace دارای ویژگی های فراوان و فضای داخلی شیکی است، اما به اندازه Mach-E جادار نیست. فورد همچنین برد رانندگی طولانی تری دارد، اگرچه جگوار سریعتر شارژ می شود و قدرتمندتر است. هر دو انتخاب عالی هستند.

داشبورد فورد موستانگ Mach-E مدل 2021
فورد موستانگ Mach-E مدل 2021

بررسی سیستم اطلاعات سرگرمی، بلوتوث و سیستم ناوبری موستانگ

سیستم اطلاعات سرگرمی SYNC4 سرفصل لیست چشمگیر آپشن های استاندارد Mach-E است. صفحه نمایش لمسی یکی از بزرگترین های موجود در بازار است و با زمان پاسخگویی سریع و نمادهای میانبر مفید روی صفحه، زندگی را برای شما آسان می کند. سیستم صوتی Bang & Olufsen موجود کیفیت صدای فوق العاده ای را ارائه می دهد.

آپشن های استاندارد اطلاعات سرگرمی: صفحه نمایش لمسی 15.5 اینچی، سیستم ناوبری، استریو با شش بلندگو، رادیو ماهواره ای، شارژ دستگاه بی سیم، بلوتوث، دو پورت USB، نقطه اتصال Wi-Fi، Android Auto و Apple CarPlay.

آپشن های سرگرمی اطلاعاتی موجود: سیستم صوتی Bang & Olufsen با نه بلندگو.

سایر آپشن های موجود: سانروف پانوراما.

فورد موستانگ Mach-E چقدر سریع است؟

هر مدل Mach-E به سرعت شتاب می گیرد و کندترین زمان صفر تا 100 کیلومتر در ساعت برای هر مدلی در 6.1 ثانیه است. برخی از مدل‌ها در کمتر از پنج ثانیه عرضه می‌شوند، اما مدل‌های GT و GT Performance Edition (GTPE) سریع‌ترین مدل‌ها هستند و به ترتیب 3.8 و 3.5 ثانیه هستند.

آیا فورد موستانگ Mach-E قابل اعتماد است؟

Mach-E دارای امتیاز قابلیت اطمینان پیش بینی شده 60 از 100 است. امتیاز قابلیت اطمینان پیش بینی شده JD Power 91-100 بهترین، 81-90 عالی، 70-80 میانگین، و 0-69 منصفانه و کمتر از حد متوسط در نظر گرفته می شود.

آپشن های ایمنی فورد موستانگ Mach-E مدل 2021 :

آپشن های ایمنی پیشرفته استاندارد:

دوربین دید عقب

MyKey (به شما امکان می دهد کارهایی مانند تعیین محدودیت سرعت و حجم صدا برای درایورهای ثانویه انجام دهید)

هشدار برخورد رو به جلو

ترمز اضطراری خودکار

کروز کنترل تطبیقی

تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی

نظارت بر نقاط کور

کمک حفظ خط

کمک به مرکز خط

کمک تقاطع

کمک فرمان فراری

هشدار ترافیک متقابل عقب

سنسور پارک جلو و عقب

کمک ترمز معکوس

آپشن های ایمنی پیشرفته موجود:

سیستم دوربین پارکینگ با دید فراگیر

کمک پارک موازی و عمود بر.

فورد موستانگ Mach-E مدل 2021
فورد موستانگ Mach-E مدل 2021

جنسیس GV80 مدل 2021

جنسیس GV80 مدل 2021 خودرویی کاملاً جدید در کلاس شاسی‌بلندهای سایز متوسط لوکس است که کاملا تمام توجهات را به سمت خود جلب کرده است دلیل اصلی آن هم پکیج کامل آن است. شیک است، رانندگی لذت بخشی دارد، و فناوری های زیادی در آن به خدمت گرفته شده است.

 

هوندا HR-V مدل 2021

هوندا HR-V مدل 2021 در نیمه بالای کلاس شاسی بلند های ساب کامپکت قرار دارد. مانور دادن با آن آسان است و فضای بار زیادی دارد، اما از موتور ضعیف و کنترل های مبهم در سیستم اطلاعات سرگرمی رنج می برد.

 

 

نام خودرو :

فورد موستانگ Mach-E مدل 2021

مدل :

2021

موتور :

موتور برقی

قدرت موتور:

گنجایش موتور :

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

مصرف جاده ای:

خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر ، شاسی بلند ، شاسی بلند برقی ، فورد موستانگ Mach-E مدل 2021 ، فورد موستانگ Mach-E ، Mach-E

مطالب مرتبط