Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

فولکس واگن آرتئون 2021

فولکس واگن آرتئون 2021 یک خودروی لوکس کوچک با فضای بار و سرنشین فوق العاده و کابین بروز شده است...
فولکس واگن آرتئون 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

جوانب منفی

موارد جدید

https://khodrobarjonoob.ir/car6

بررسی فولکس واگن آرتئون 2021

فولکس واگن آرتئون 2021 در نیمه پایین کلاس خودروهای لوکس کوچک قرار دارد. آرتئون یک گزینه عالی با ظرفیت بار بسیار زیاد و ویژگی های فن آوری کاربر پسند است ، اما بسیاری از همکلاسی هایش از آن لوکس تر و قدرتمندتر هستند.

جوانب مثبت منفی فولکس واگن آرتئون 2021

ظرفیت بار بسیار بزرگ

کنترل های اطلاعات و سرگرمی کاربر پسند

سواری و هندلینگ متعادل

شتاب نه چندان مناسب

کیفیت وسایل داخلی متوسط

موارد جدید برای سال 2021

ظاهر طراحی داخلی از نو انجام شده است

سیستم اطلاعات و سرگرمی به روز شده

Apple CarPlay و Android Auto بی سیم اکنون استاندارد هستند

رتبه بندی و تحقیق

رتبه شماره 8 فولکس واگن آرتئون 2021 بر اساس امتیاز آن در گروه اتومبیل های لوکس کوچک است. در حال حاضر فولکس واگن آرتئون نمره 7.8 از 10 را کسب کرده است که بر اساس ارزیابی ما از 16 مقاله تحقیقاتی و عناصر داده با استفاده از منابع مختلف است.

فولکس واگن آرتئون یک ماشین کوچک لوکس و خوب با یک عالمه فضای بار و ویژگی های استاندارد فراوان است. همچنین دارای هندلینگ ترکیبی و سواری متعادل و راحت است. با این حال ، از سایر جهات ، VW Arteon با رقبای خود مطابقت ندارد: بسیاری از آنها شتاب زنده تر و کابین های مجلل تر دارند.

جلو پنجره و چراغ فولکس واگن آرتئون 2021
فولکس واگن آرتئون 2021

2020 در مقابل 2021 فولکس واگن آرتئون: تفاوت چیست؟

بیشتر تغییراتی که در آرتئون 2021 صورت گرفته در داخل خودرو ظاهر شده است. علاوه بر طراوت بخشیدن به سبک داخلی ، فولکس واگن سیستم اطلاعات و سرگرمی را به روز می کند – برای اولین بار اتصال تلفن های هوشمند بی سیم را معرفی کرده است. کابین دیجیتالی برند آن جایگزین کلاستر معمولی اش در همه مدل ها شده است. همچنین ، تریم های جدید آرتئون شامل مدل های SE (پایه) ، SEL R-Line و SEL Premium R-Line می شود.

بررسی قیمت فولکس واگن آرتئون 2021

سطح ابتدایی فولکس واگن آرتئون SE قیمتی 36995 دلاری دارد که در این کلاس قیمتی متعادل به حساب می آید. رده بالای SEL Premium R با قیمت 46995 دلار شروع می شود.

فولکس واگن آرتئون 2021 در مقابل سایر رقبا

فولکس واگن آرتئون در مقابل کیا استینگر

کیا استینگر یک ماشین کوچک لوکس و عالی است. کیا دارای موتور V6 است که قدرت آن بسیار بیشتر از آرتئون است و موتور پایه توربوی چهارسیلندر آن نیز موتور خوبی به شمار می رود. استینگر همچنین دارای هندلینگ تیز و کابین جذاب تر است. علاوه بر این ، قیمت پایه آن حدود 3900 دلار از ولکس کمتر است. آرتئون فضای مسافر و بار بیشتری دارد ، اما انتخاب کیا خرید بهتری است.

فولکس واگن آرتئون در مقابل فولکس واگن پاسات

فولکس واگن پاسات یک سدان متوسط است که قیمت خرید بسیار کمتری نسبت به آرتئون دارد ، اما این تنها مزیت عمده آن است. در غیر این صورت ، پاسات حرف بیشتری برای گفتن ندارد. موتور آن ضعیف تر از آرتئون است ، فضای اتاق بار کمتری دارد و همچنین امکانات کمتری دارد. به عنوان مثال ، نه کابین دیجیتال VW و نه چهار چرخ متحرک در پاسات در دسترس نیست.

فضای بار فولکس واگن آرتئون 2021
فولکس واگن آرتئون 2021

بررسی فضای داخلی آرتئون 2021

فضای بار آرتئون

آرتئون با 27.2 فوت مکعب فضا در پشت صندلی های عقب و 55 فوت مکعب در پشت صندلی های جلو ، دارای یک محفظه بزرگ غار مانند و شبیه شاسی بلندها است. فضای آن بیشتر از بیشتر هاچ بک های کلاس است.

صندلی آرتئون چند نفر است؟

پنج نفر می توانند در این هاچ بک بنشینند. روکش چرم مصنوعی استاندارد است و صندلی های جلو از نظر گرمایشی و تنظیمات پاور 12 طرفه عمل می کنند. در تریم های بالاتر می توانید تودوزی چرم اصل ، صندلی راننده دارای ماساژور است ، صندلی های جلوی دارای تهویه مطبوع هستند ، گرم کن صندلی های عقب و گرم کن فرمان در این نسخه بصورت استاندارد هستند.

بررسی کیفیت داخلی آرتئون

مواد درجه یک مانند چرم مصنوعی اصل و همچنین چوب به احساس زیبایی در این Volkswagen کمک می کند. هنوز هم فضای داخلی آن به زیبایی رقبایی همچون ولوو یا مرسدس بنز نیست.

سیستم اطلاعات و سرگرمی فولکس واگن آرتئون 2021
فولکس واگن آرتئون 2021

بررسی سیستم اطلاعات و سرگرمی ، بلوتوث و ناوبری آرتئون 2021

در بیشتر موارد ، سیستم اطلاعات و سرگرمی ساده است. صفحه نمایش لمسی به سرعت به ورودی ها پاسخ می دهد ، و برای انجام بسیاری از کنترل های فیزیکی در نظر گرفته شده است. کابین دیجیتال شامل یک نمایشگر 12.3 اینچی پیشرفته است که جایگزین یک کلاستر سنتی شده است.

ویژگی های استاندارد اطلاعات و سرگرمی: صفحه نمایش لمسی 8 اینچی ، Android Auto و Apple CarPlay بی سیم ، سیستم ناوبری ، استریو هشت بلندگو ، رادیو HD ، رادیو ماهواره ای ، نقطه اتصال Wi-Fi ، دو پورت USB ، بلوتوث و فولکس واگن کابین دیجیتال.

ویژگی های اطلاعات و سرگرمی موجود: شارژ دستگاه بی سیم ،  پورت USB فقط شارژ و سیستم صوتی 12 بلندگو Harman Kardon.

ویژگی های استاندارد اضافی: استارت دکمه ای ، ورودی بدون کلید و کنترل خودکار تهویه مطبوع سه کاناله.

سایر ویژگی های موجود: سانروف پانوراما و استارت از راه دور.

بررسی موتور فولکس واگن آرتئون 2021

تنها موتور موجود برای این فولکس واگن یک موتور توربوشارژ 2.0 لیتری چهار سیلندر با قدرت 268 اسب بخار و 258 پوند فوت گشتاور است. این موتور چهار سیلندر توربو شارژر دار عملکردی رضایت بخش دارد. برای رفت و آمد روزانه و سایر موارد داراری عملکرد خوبی است ، اما شتاب شروع آرتئون کمی کند است. این موتور با یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک بصورت استاندارد جفت شده است.

بررسی میزان مصرف سوخت آرتئون 2021

مصرف پایه آرتئون 10.7 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 7.4 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه طبق استاندارد EPA تخمین زده می شود که تقریباً برای کلاس خودروهای لوکس کوچک متوسط است. با اضافه شدن سیستم چهار چرخ متحرک ، این تخمین ها به 11.8 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 7.6 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه افزایش می یابد.

داشبورد فولکس واگن آرتئون 2021
فولکس واگن آرتئون 2021

بررسی هندلینگ و سواری آرتئون 2021

یک سیستم تعلیق تطبیقی استاندارد به شما کمک می کند تا در مسیرهای پر پیچ و خم سواری روانی داشته باشید ، و همچنین به اندازه کافی محکم است که می تواند قدرت خوبی در کنترل کردن گوشه ها به این فولکس واگن بدهد. آرتئون به هیچ عنوان یک سدان اسپرت نیست ، اما با این وجود رانندگی بسیار مهیجی دارد. سیستم دیفرانسیل جلو بصورت استاندارد است و چهار چرخ متحرک نیز موجود است.

قابلیت اطمینان فولکس واگن آرتئون 2021

در زمان نوشتن این مقاله آرتئون 2021 از قابلیت اطمینان قابل پیش بینی برخوردار نبوده ، اما به نسلی تعلق دارد که به طور معمول سه از پنج امتیاز را کسب می کرده، که تقریباً متوسط است.

گارانتی فولکس واگن آرتئون

فولکس واگن با ضمانت چهار ساله / 80000 کیلومتر کلی از آرتئون پشتیبانی می کند.

ویژگی های ایمنی فولکس واگن آرتئون 2021

ویژگی های استاندارد پیشرفته ایمنی:

هشدار برخورد به جلو

ترمز اضطراری خودکار

تشخیص عابر پیاده

نظارت بر نقاط کور

هشدار ترافیک در هنگام دنده عقب

دوربین دنده عقب

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

سیستم کمکی پارک دوبل

هشدار خروج از خط

سیستم کمکی نگهداری بین خطوط

سیستم تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی

سیستم دوربین پارکینگ با نمای فراگیر

چراغهای جلوی اتوماتیک

چراغهای جلو تطبیقی

سنسورهای پارک جلو و عقب

کروز کنترل تطبیقی

درباره خودرو بر جنوب

خودرو بر جنوب سایت مرجع در زمینه حمل و امداد خودرو انواع خودروهای سواری , پیکاپ , شاسی بلند است. که در زمینه حمل خودرو , امداد خودرو و خودرو بر مشغول به فعالیت می باشد. مجموعه خودرو بر جنوب در زمینه امداد خودرو , خودرو بر , جرثقیل خودرو بر , حمل خودرو , کفی خودرو بر فعالیت دارد.

نام خودرو :

فولکس واگن آرتئون

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

268

گنجایش موتور :

2000

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

9.1

مصرف جاده ای:

7.4
خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , فولکس واگن آرتئون 2021 , فولکس واگن , آرتئون 2021

مطالب مرتبط