Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

فیات 500X مدل 2021

فیات 500X مدل 2021 یک شاسی بلند ساب کامپکت با تضادهای مختلف است ....
فیات 500X

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

فضای داخلی بزرگی دارد.

صفحه نمایش لمسی واضحی دارد

جوانب منفی

قیمت پایه آن بالاتر از سایر خودروها در این کلاس است.

سیستم انتقال نیرو معمولی است.

سواری سفتی دارد.

محفظه بار کوچکی دارد.

 

موارد جدید

موردی یافت نشد

https://khodrobarjonoob.ir/car13

بررسی فیات 500X مدل 2021

فیات 500X دارای فضای داخلی شیک و صفحه نمایش لمسی با کاربردی آسان است ، اما همچنین دارای فضای سرنشین و بار کمتر از حد متوسط سایر خودروها در این کلاس است ، سیستم انتقال قدرت معمولی دارد و سواری نرمی ندارد. فیات 500X نمره یا رتبه بندی کلی ندارد زیرا به طور کامل توسط نهادهای مربوطه از قبیل پلیس بزرگراه و شرکت های بیمه تست های ایمنی و تست تصادف نشده است.

تحقیق و رتبه بندی فیات 500X مدل 2021

فیات 500X به دلیل اینکه اطلاعات ایمنی مشخصی ندارد ، در بخش شاسی بلندهای ساب کامپکت رتبه بندی ندارد. در حال حاضر ، نمره کلی فیات 500X در دسترس نیست ، اگرچه منتقدان رتبه بندی را از طریق، عملکرد و فضا و امکانات داخلی را از 28 مورد تحقیق و داده ارائه کرده اند.

فیات 500X یک شاسی بلند ساب کامپکت خیلی خوب به شمار نمی رود. فیات 500X دارای یک سواری سفت ، گیربکسی کند و مصرف سوخت نسبتاً کم برای یک شاسی بلند در این اندازه است. صندلی های عقب آن بسیار تنگ است و فضای بار زیادی وجود ندارد. فیات 500X از لحاظ قیمتی از بسیاری از رقبای خود قیمت بیشتری دارد ، با این وجود ویژگی های استاندارد ایمنی کمتری را پوشش می دهد. همچنین پوشش ضمانت کمتری را ارائه می دهد. در نهایت ، این اشکالات نقاط قوت فیات 500X را تحت الشعاع قرار می دهد ، مانند موتور توربوشارژ پر زرق و برق ، فضای داخلی مجلل و سیستم اطلاعات و سرگرمی کاربر پسند.

فیات 500X
فیات 500X

بررسی قیمت فیات 500X مدل 2021

قیمت پایه فیات 500X از 24840 دلار شروع می شود که بالاترین قیمت در این کلاس است. تریم 500X Trekking Plus با قیمت 29745 دلار به فروش می رسد.

فیات 500X در مقابل سایر رقبا

فیات 500X در مقابل جیپ رنگید

جیپ رنگید اشتراکات زیادی با پسر عموی شرکتی اش یعنی فیات 500X دارد. هر دوی این شاسی بلندهای ساب کامپکت در یک کارخانه ساخته شده اند و دارای بسیاری از اجزای سازه ای ، ویژگی های فنی و ایمنی و حتی انتقال قدرت یکسان هستند. رنگاد از قیمت پایه کمتری برخوردار است ،دارای استایل ورزیده تری است ، خصوصاً در تریل هاوک – قابلیت آفرود برتری برخوردار است. رنگاد همچنین با موتور بزرگتر 2.4 لیتری ارائه می شود ، هرچند که چندان ارتقا نیافته است. فیات 500X ظاهر انحنا دار خود را با فضای داخلی باکلاس تر ارائه می کند. به نظر ما رنگاد در این جدال حق تقدم بالاتری دارد ، اما هیچ یک از این دو گزینه قابل رقابت با مدل های بالای جدول نیستند.

فیات 500X در مقابل مینی کانتریمن

در کنار فیات 500X ، مینی کانتریمن یکی از معدود خودروهای سبک قدیمی در بازار است. مینی در ظاهری قدیمی ظاهر شده است ولی کاربردهای مدرن بهتری از فیات را کرده است. وسایل داخل کابین کانتریمن بهتر از فیات 500X است و دارای گزینه های پیشرفته تر موتور می باشد ، گیربکس بهتری دارد و از مصرف بنزین بهتری نیز برخوردار است. سواری و هندلینگ آن نیز کمی بهتر از فیات 500X است. هرچند مینی کامل نیست، از جمله اینکه قیمت شروع بالایی دارد و فضای بار کمی برای این کلاس دارد ، اما به طور کلی ، کانتریمن گزینه بهتری است.

بررسی سیستم اطلاعات سرگرمی ، بلوتوث و ناوبری فیات 500X

فیات 500X مجهز به سیستم اطلاعات و سرگرمی عالی Uconnect فیات است. صفحه نمایش لمسی 7 اینچی دارای منوهای ساده ای است بعلاوه اینکه گرافیکی واضح دارد و برای کنترل های اصلی صدا و تهویه مطبوع از دکمه های فیزیکی نیز بهره می برد. به طور کلی ، هنگام رانندگی استفاده از آن بسیار آسان است ، اگرچه صفحه لمسی گاهی اوقات کند است و به ورودی ها پاسخ نمی دهد. Apple CarPlay و Android Auto به صورت استاندارد ارائه می شوند.

ویژگی های سیستم اطلاعات و سرگرمی استاندارد: صفحه نمایش لمسی 7 اینچی ، Apple CarPlay ، Android Auto ، بلوتوث ، سه پورت USB و استریو شش بلندگو.

ویژگی های سیستم اطلاعات و سرگرمی قابل انتخاب : سیستم ناوبری ، رادیو ماهواره ای و استریوهای هشت و نه بلندگو.

ویژگی های استاندارد اضافی: کی لس ، استارت دکمه ای ، استارت از راه دور و کنترل خودکار تهویه مطبوع.

سایر ویژگی های موجود: کنترل خودکار تهویه مطبوع دو منطقه ای و سانروف پانوراما.

نمای پشت فیات 500X
فیات 500X

بررسی موتور فیات 500X مدل 2021

فیات 500X مجهز به یک موتور توربوشارژ 177 اسب بخاری ، یک گیربکس 9 سرعته اتوماتیک و چهار چرخ متحرک است. این موتور چهار سیلندر کوچک است ، اما توان خوبی دارد. فیات 500X روروک مخصوص بچه ها در اطراف شهر است و از قدرت کافی در بزرگراه ها برخوردار است ، اگرچه موتور در هنگام سرعتهای بالا انرژی کمی دارد و کمی سر و صدا می کند. سیستم انتقال قدرت مناسبی ندارد و در زمان دنده معکوس کمی کند است.

بررسی میزان مصرف سوخت فیات 500X

فیات 500X دارای مصرف سوخت 9.8 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 7.8 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه است که در بین بدترین رتبه های صرفه جویی در مصرف سوخت برای شاسی بلندهای ساب کامپکت قرار دارد. از بهترین های این کلاس در این زمینه می توان به Nissan Kicks ، Hyundai Venue و Buick Encore GX اشاره کرد.

ویژگی های استاندارد پیشرفته ایمنی:

دوربین دنده عقب

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

سنسورهای پارک جلو و عقب

هشدار برخورد به جلو

ترمز اضطراری خودکار

کروز کنترل تطبیقی

هشدار خروج از خط

سیستم کمکی نگهداری بین خطوط

سیستم نظارت بر نقاط کور

هشدار ترافیک در هنگام دنده عقب

چراغهای جلوی اتوماتیک

درباره خودرو بر جنوب

خودرو بر جنوب سایت مرجع در زمینه حمل و امداد خودرو انواع خودروهای سواری , پیکاپ , شاسی بلند است. که در زمینه حمل خودرو , امداد خودرو و خودرو بر مشغول به فعالیت می باشد. مجموعه خودرو بر جنوب در زمینه امداد خودرو , خودرو بر , جرثقیل خودرو بر , حمل خودرو , کفی خودرو بر فعالیت دارد.

نام خودرو :

فیات 500X

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

177

گنجایش موتور :

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

9.8

مصرف جاده ای:

7.8
خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر

مطالب مرتبط