Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

لندرور دیفندر 2021

لندرور دیفندر 2021 یک شاسی بلند لوکس و پر قدرت با توان یدک کشی بالا و فضای سرنشین و بار بسیار عالی است

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

جوانب منفی

موارد جدید

بررسی لندرور دیفندر 2021

مطمئنا در بین غول های آفرود لندرور دیفندر بعنوان یک شاسی بلند لوکس کلاس متوسط می درخشد.

برای بسیاری در ایالات متحده ، نام لندرور دیفندر نام جدیدی خواهد بود. مطمئناً ، نمونه برجسته در دهه 1990 برای چند سال فروخته شد و شما آنها را اینجا یا آنجا به عنوان آثار کلاسیک وارداتی می بینید ، اما قدمت تاریخی دیفندر در اینجا چندان نام آشنا نیست. آنها هرگز تکیه گاه اصلی در مزارع یا پایگاههای نظامی نبودند ، و همچنین هیچ وقت آفرود انتخابی برای آفرودهای جدی نبودند. ما آنها را با سافاری نبردیم و قطعاً ملکه ای نداریم که صاحب چندین اتومبیل باشد. بنابراین ، بدون پیش فرض های تاریخی ، ما آزادانه می توانیم لندرور دیفندر 2021 را دقیقاً همانطور که هست بپذیریم: یک شاسی بلند فوق العاده همه کاره و کاملا شناخته شده.

دیفندر پر از قطعات شیک و کاربردی است. توانمند و راحت؛ مجلل در عین حال قدرتمند است. دیفندر 4 در مدل 110 برای سال 2021 ، مدل 90 دو درب دیفندر موجود است ، و این کاملاً یادآور شاسی بلندهای آفرود از جمله جیپ Wranglers است. با این حال ، از آنجا که این یک لندرور مدرن است (و گران قیمت تر است) ، مهندسی آن پیچیده تر است ، به ویژه سیستم تعلیق کاملا مستقل هوایی است که می تواند آن را بالا ببرد تا موانع را زیر پا بگذارد در حالی که یک سواری واقعا عالی ، به ویژه برای یک آفرودر ارائه می دهد. به طور کلی فرمان و هندلینگ روی سطح جاده های شهری آن نیز به مراتب از Wranglers و Toyota 4Runners از این جهات برتری دارد ، در حالی که شما می توانید موتور چهار سیلندر خطی مجهز به توربوشارژ و موتور هیبریدی خطی شش سیلندر را دارید که هر کدام بهترین قدرت را ارائه می دهد دیفندر را به یک یدک کش مقاوم 8200 پوندی تبدیل کرده است.

داخل کابین 110 کاملاً فضا خانوادگی است و دارای صندلی عقب بزرگ و فضای بار فراوان است. حتی می توانید در هر دو مدل صندلی جلو سه نفره است و صندلی ردیف سوم در 110 اختیاری است. دیفندر همچنین دارای طراحی ناهموارتری نسبت به سایر لندرورها همراه با کف پوش های لاستیکی که به راحتی تمیز می شوند ، است ، اما هنوز هم از کیفیت مواد خوب برای خودروی شاسی بلندی که دارای برچسب لوکس است ، برخوردار است. دیفندر یک شاسی بلند کاملا گران است ، که قیمت شروع آن با 50 هزار دلار برای 110 شروع می شود و در محدوده متوسط 80 هزار دلار قرار می گیرد – هنوز یک شاسی بلند متوسط از یک خودروساز لوکس است و قیمت آن نیز در همین رنج قرار می گیرد. ما فکر می کنیم که در نهایت اگر قیمت آن پایین تر بود باز به جذابیت آن افزوده می شد. دیفندر همیشه مجهز است و هرچه بالاتر بروید ، توجیه آن در مقایسه با Wranglers با دامنه برتر و 4Runners یا شاسی بلند های متوسط و لوکس تر با قیمت های مشابه دشوارتر می شود.

لندرور دیفندر 2021 شاسی بلند لوکس و پر قدرت

چه چیزی در لندرور دیفندر 2021 جدید شده است ؟

اگرچه دیفندر دو مدل 110 و 90 را تقریبا با همدیگر به دنیا معرفی کرد هرچند 90 را با کمی تاخیر بیشتر ,  اما شایان توجه است که دیفندر 110 برای دستیابی به قدرت مانور بیشتر ، مقدار قابل توجهی دارای فاصله دو محور بیشتری است ، که موجب شده تا طول کلی و فضای بار بیشتری را برای دیفندر 110 فراهم کند. همچنین دیفندر 110 ارزانتر هم هست سطوح تر و تمیز در تریم جدید X-Dynamic نیز با طراحی بیرونی سر سخت تر و دکوراسیون داخلی متفاوت ارائه می شود.

بررسی فناوری داخلی دیفندر چگونه است؟

کابین دیفندر با خطوط افقی برجسته ، تزئینات فلزی ، کف لاستیکی ، دستگیره های متعدد و سطل زباله ، جلوه ای ناهموار اما کاربردی دارد. مطمئناً بیشتر از هر لندرور دیگر. با این حال ، ممکن است از نظر ظاهری ناهموار باشد ، اما مواد استفاده شده عموماً چیزهای درجه یک هستند. جلوه بهتر را می توان با گزینه های چرمی دو رنگ فانتزی نیز افزایش داد.

سایز لندرور دیفندر 2021 چقدر است؟

پاسخ این سوال بستگی بسیار زیادی به مدل دیفندر دارد. فاصله دو محور در مدل 90 حدود 10 اینچ کوتاه تر و طول کلی آن 17 اینچ کوتاه تر از مدل 110 است که این اعداد قابل توجه است. نتیجه یک وسیله نقلیه با قابلیت مانور بالاست . نتیجه را میتوان در رانندگی روی سطح جاده با یک کابین کوچکتر تجربه بهتری دانست. فضای پا در مدل 90 برای صندلی عقب در واقع بسیار خوب است ، که در حدود 36.6 اینچ است و فقط 1.8 اینچ کمتر از 110 است. فضای بار کاملاً متفاوت است. مدل 90 و 15.6 فوت مکعب کمتر از آنچه در پشت ردیف سوم بسیاری از شاسی بلند های متوسط وجود دارد ، فضای بار در اختیار شما قرار میدهد. در دیفندر 90 قطعاً به یک باربری نیاز خواهید داشت.

لندرور دیفندر 2021

بررسی عملکرد و مصرف سوخت لندرور دیفندر

موتور استاندارد دیفندر یک موتور چهار سیلندر خطی 2.0 لیتری مجهز به توربوشارژر است که 296 اسب بخار قدرت و 295 پوند فوت گشتاور تولید می کند. یک گیربکس اتوماتیک هشت سرعته همراه با یک سیستم چهار چرخ متحرک دائمی در آن وجود دارد.

مصرف سوخت اقتصادی شهری آن 13.8 لیتر در هر 100 کیلومتر است و مصرف بزرگراه دیفندر حدود 11.7 لیتر در هر 100 کیلومتر است و مصرف ترکیبی دیفندر در حدود 11 لیتر در هر 100 کیلومتر است.

طبق اظهارات لندرور دیفندر 110 میتواند تنها ظرف مدت 7.7 ثانیه به شتاب 0 تا 100 برسد. هر دو پارامتر شتاب و مصرف سوخت بهینه برای یک شاسی بلند لوکس آن هم در این اندازه بسیار چشمگیر است.

موتور آپشنال 3.0 لیتری که یک موتور شش سیلندر است و دارای یک عنصر تقویت کننده نیرو نیز می باشد. که این تقویت کننده نیرو شامل توربوشارژر ، سوپرشارژر برقی و سیستم هیبریدی ملایم می شود. خروجی این موتور برابر است با 395 اسب بخار قدرت و 406 پوند فوت گشتاور که بسیار رقم قابل توجهی است. شتاب 0-100 کیلومتر در مدل 110 برابر است با 5.7 ثانیه این در حالی است که شتاب 0-100 برای مدل 90 دیفندر به 5.8 ثانیه می رسد (علیرغم تفاوت ابعادی ، نسخه کوچکتر فقط 200 پوند کمتر وزن دارد).

سواری لندرور دیفندر 2021 چگونه است

مانند سایر لندرورها ، سیستم تعلیق بادی دیفندر منجر به سواری نرم و کنترل شده ای می شود که از اکثر قریب به اتفاق سایر شاسی بلندها بهتر است ، چه رسد به آفرودهای ناهموار مانند Wrangler و 4Runner. فرمان آن کمی ملایم است و نیاز به چرخش زیادی در هر مکان خارج از جاده دارد ، اما همچنان فوق العاده دقیق است و بازخورد چشمگیری را برای عبور از موانع آفرود را دارد.

در کل ، در مورد رانندگی در روی سطح جاده بین دیفندر و سایر رقبای آفرودش بی رقیب است و واقعاً هیچ مشکلی وجود ندارد. البته لندرور دیفندر 2021 نیز بسیار گرانتر است.

مرسدس بنز EQA 250 تمام برقی

نام خودرو :

لندرور دیفندر

مدل :

2021

موتور :

موتور 6 سیلندر خطی

قدرت موتور:

395

گنجایش موتور :

3000

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

11

مصرف جاده ای:

11.7
خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , لندرور دیفندر , لندرور , دیفندر

مطالب مرتبط