Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

لندروور دیسکاوری اسپرت ۲۰۲۱

لندروور دیسکاوری اسپورت 2021 یکی از بهترین آفرودرهای کلاس شاسی بلندهای کامپکت لوکس است، اما توانایی رانندگی آن بر روی مسیرهای عادی فاقد ظرافت است.
لندروور دیسکاوری اسپرت 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

قابلیت آفرود عالی

سیستم اطلاعات سرگرمی کاربر پسند.

کابین جادار با صندلی‌های راحت ردیف دوم

 

جوانب منفی

موتور پایین تر از حد انتظار.

سواری سفت و محکم

مصرف سوخت بالاتر از حد متوسط

 

موارد جدید

سیستم اطلاعات سرگرمی استاندارد Pivi Pro با Android Auto و Apple CarPlay.

سیستم تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی استاندارد و سیستم دوربین پارک با دید فراگیر.

تعداد تریم ها کمتر شده.

تحقیق و رتبه بندی لندروور دیسکاوری اسپرت

https://khodrobarjonoob.ir/suv51

بررسی اجمالی لندروور دیسکاوری اسپرت ۲۰۲۱

لندروور دیسکاوری اسپورت ۲۰۲۱ یکی از بهترین آفرودرهای کلاس شاسی بلندهای کامپکت لوکس است، اما توانایی رانندگی آن بر روی مسیرهای عادی فاقد ظرافت است. دیسکاوری اسپورت امتیاز یا رتبه بندی کلی ندارد زیرا فاقد داده های قابل اعتماد است و به طور کامل تست تصادف نشده است.

جوانب مثبت منفی لندروور دیسکاوری اسپرت ۲۰۲۱

قابلیت آفرود عالی

سیستم اطلاعات سرگرمی کاربر پسند.

کابین جادار با صندلی‌های راحت ردیف دوم

موتور پایین تر از حد انتظار.

سواری سفت و محکم

مصرف سوخت بالاتر از حد متوسط

موارد جدید برای سال ۲۰۲۱

سیستم اطلاعات سرگرمی استاندارد Pivi Pro با Android Auto و Apple CarPlay.

سیستم تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی استاندارد و سیستم دوربین پارک با دید فراگیر.

تعداد تریم ها کمتر شده.

تحقیق و رتبه بندی لندروور دیسکاوری اسپرت ۲۰۲۱

در حال حاضر، امتیاز کلی لندرور دیسکاوری اسپرت در دسترس نیست، اگرچه رتبه بندی منتقدان، امتیاز عملکرد و امتیاز داخلی آن بر اساس ارزیابی ما از ۳۱ تحقیق و داده است.

دیسکاوری اسپرت شاسی بلند کامپکت لوکس خیلی خوبی نیست. این لندرور در حالی که نکات مثبتی دارد، از جمله سیستم اطلاعات سرگرمی بصری، ردیف دوم راحت و جادار، و فضای بار فراوان، اما دارای معایبی نیز می باشد. ازجمله شامل شتاب آهسته، انحنای بیش از حد بدنه ، این درحالی است که مصرف سوخت آن بالاتر از حد متوسط کلاس است.

لندروور دیسکاوری اسپرت چقدر هزینه دارد؟

قیمت پایه لندروور دیسکاوری اسپرت ۲۰۲۱ از ۴۱۹۰۰ دلار شروع می شود که بالاتر از حد متوسط برای کلاس است. تریم رده بالای R-Dynamic SE با قیمت اولیه ۴۶۹۵۰ دلار شروع می شود.

لندرور دیسکاوری اسپرت در مقابل سایر رقبا

لندروور دیسکاوری اسپرت در مقابل مرسدس بنز GLC

مرسدس بنز GLC یک شاسی بلند کامپکت لوکس با رتبه برتر است که در مقایسه با دیسکاوری اسپرت رتبه بسیار بهتری دارد. GLC دارای یک سواری لذت بخش تر و موتورهای متنوعی است که از موتورهای دیسکاوری اسپرت دلپذیرتر هستند. مانند لندرور، مرسدس بنز نیز دارای یک سیستم اطلاعات سرگرمی کاربرپسند و فهرست سخاوتمندانه ای از امکانات استاندارد است، اما مرسدس بنز با یکی از زیباترین کابین ها در کلاس ارائه شده است. مگر اینکه بیش از هر چیز از نیاز به قابلیت های آفرود داشته باشید که دیسکاوری اسپرت را انتخاب کنید، در غیر اینصورت بهترین حالت برای شما این است که از GLC استفاده کنید.

لندروور دیسکاوری اسپرت در مقابل لندرور رنجرور ایووک

رنجرور ایووک یک لندرور قوی تر از دیسکاوری اسپرت است. این شاسی بلند لوکس ساب کامپکت همچنین یک آفرودر توانمند است، اما برای رانندگی در مسیرهای عادی چابک تر و راحت تر از دیسکاوری اسپرت است. ایووک همچنین مصرف سوخت بهتری نسبت به برادر بزرگتر خود دارد. از نظر فضای داخلی، رنجرور ایووک به صورت استاندارد با هات اسپات وای فای و سیستم ناوبری ارائه می شود که از ویژگی های اختیاری دیسکاوری اسپرت هستند. تنها چیزی که به نفع دیسکاوری اسپرت است اندازه بزرگتر آن است که این امکان را برای صندلی های ردیف سوم و فضای بار بیشتری برای شما فراهم می کند.

بررسی سیستم اطلاعات سرگرمی، بلوتوث و ناوبری دیسکاوری اسپرت ۲۰۲۱

برای سال ۲۰۲۱، سیستم سرگرمی Pivi Pro با Android Auto و Apple CarPlay استاندارد است. این سیستم بصری است و دارای گزینه های منوی ساده است.

ویژگی های استاندارد اطلاعات سرگرمی: صفحه نمایش لمسی ۱۰ اینچی، Android Auto، Apple CarPlay، استریو با شش بلندگو، رادیو ماهواره ای، رادیو HD، بلوتوث و چندین پورت USB.

ویژگی‌های سرگرمی اطلاعاتی موجود: سیستم صوتی Meridian با ۱۴ بلندگو، شارژ دستگاه بی‌سیم، سیستم ناوبری، و نقطه اتصال Wi-Fi.

ویژگی های استاندارد اضافی: کنترل تهویه مطبوع خودکار دو منطقه ای و استارت دکمه ای.

سایر ویژگی های موجود: کلید فعالیت لندرور (فوب پوشیدنی که به شما امکان می دهد درها را قفل و باز کنید).

بررسی موتور دیسکاوری اسپرت :

یک موتور چهار سیلندر توربوشارژ ۲۴۶ اسب بخاری انرژی مورد نیاز دیسکاوری اسپرت را تامین می کند و به یک گیربکس ۹ سرعته اتوماتیک متصل می شود. این موتور به دلیل تاخیر توربو و تعویض دنده از گیربکس می تواند شتاب کندی داشته باشد.

بررسی قابلیت آفرود دیسکاوری اسپرت ۲۰۲۱

تنها چیزی که دیسکاوری اسپرت را متمایز می کند، قابلیت فوق العاده آفرود آن است. هر مدل دارای سیستم چهارچرخ متحرک، کنترل فرود از تپه، کنترل پیشرفت در انواع زمین (کروز کنترل برای رانندگی در خارج از جاده) و پاسخ زمینی ۲ (شامل خزیدن در سنگ، رانندگی عمومی، چمن/شن/برف، گل و لای و شیارها، و حالت های Sand drive). این لندرور همچنین دارای حسگر Wade Sensing است که به راننده اجازه می‌دهد متوجه شود که خودرو به حداکثر عمق حرکت خود نزدیک است. درواقع دیسکاوری اسپرت برای آفرود و کسانیکه عشق آفرود هستند طراحی و ساخته شده است.

بررسی ویژگی های ایمنی دیسکاوری اسپرت ۲۰۲۱

ویژگی های ایمنی پیشرفته استاندارد:

دوربین دنده عقب

سیستم دوربین پارکینگ با دید فراگیر

برف پاک کن های مجهز به سنسور باران

سیستم تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی

سیستم تشخیص هشدار برخورد رو به جلو

ترمز اضطراری خودکار با سرعت کم

سیستم کمکی حفظ خودرو روی خط

سیستم تشخیص خواب آلودگی راننده

سنسور پارک جلو و عقب

Wade Sensing (به شما هشدار می دهد زمانی که وسیله نقلیه به حداکثر عمق حرکت خود نزدیک می شود)

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

سیستم نظارت بر نقاط کور.

سیستم هشدار ترافیک درهنگام دنده عقب

کروز کنترل تطبیقی

سیستم مانیتورینگ خروج از خودرو در هنگام ترافیک (به شما کمک می‌کند وقتی ترافیک نزدیک است از خودرو خارج شوید).

سیستم نمایش دید واضح عقب (از دوربین نصب شده در پشت خودرو استفاده می کند تا در آینه دید عقب نمای بدون مانعی از آنچه در پشت خودرو است را به شما نشان دهد).

هدآپ دیسپلی

چراغ های جلوی اتوماتیک.

 

رنجرور ایووک ۲۰۲۱

رنجرور ایووک ۲۰۲۱ از فضای داخلی درجه یک و قدرت آفرود بالایی بهره می برد، اما موتور آن در حد متوسط است و فضای سرنشینان و بار بسیار عالی است. این وسیله نقلیه امتیاز کلی یا رتبه بندی ندارد زیرا به طور کامل تست تصادف نشده است.


رنجرور اسپرت ۲۰۲۱

لندروور رنجرور اسپرت ۲۰۲۱ دارای عملکرد موتور قوی می باشد که نقطه قوت ان نیز به شمار میرود، هندلینگ متعادلی دارد، همچنین دارای فضای داخلی شیک و بسیاری از امکانات استاندارد را ارائه می‌دهد، اما دارای بدترین امتیاز پیش‌بینی‌شده قابلیت اطمینان در کلاس است. این شاسی بلند امتیاز کلی یا رتبه بندی ندارد زیرا به طور کامل تست تصادف نشده است.

 

خودرو بر جنوب , امداد خودرو جنوب

خودرو بر جنوب جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو از انواع وسایل نقلیه از جمله انواع خودرو بر ، جرثقیل ، جرثقیل خودرو بر ، کفی خودرو بر ، نیسان خودرو بر ، یدک کش ، جهت حمل خودرو های مشتریان عزیز استفاده کرده است.

خودرو بر جنوب بصورت شبانه روزی در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات خودرو بر جنوب شامل جابجایی تمامی قطعات صنعتی و کانتینر و اتاقک و اتاق ماشین در اسرع وقت می باشد.

خودرو بر جنوب آماده به خدمت در حوزه حمل و نقل های خودرو ، داخل شهری و بیرون شهری استان های فارس ، بوشهر ، هرمزگان ، تهران ، اصفهان ، کرمان و سایر استان های ایران است.

 

نام خودرو :

لندروور دیسکاوری اسپرت 2021

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

246

گنجایش موتور :

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

مصرف جاده ای:

خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , امدادخودرو , امداد خودرو , امداد خودرو شیراز , جرثقیل , حمل خودرو

مطالب مرتبط