Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

لندروور دیفندر 2021

لندروور دیفندر 2021 یک آفرودر فوق العاده است، اما فاقد ظرافت داخلی بسیاری از رقبا است. لندروور دیفندر امتیاز یا رتبه بندی کلی ندارد زیرا به طور کامل تصادفی تست نشده یا برای قابلیت اطمینان پیش بینی شده امتیازی کسب نکرده است.

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

توانایی فوق العاده در مسیرهای آفرود

هندلینگ مطمئن

سواری نرم و راحت

صندلی های راحت با پشتیبانی خوب

از لحاظ ظاهری به اندازه رقبایش شیک و امروزی نیست

 

 

جوانب منفی

مصرف سوخت بالاتر از رقبا است

مدل‌های دو در ظرفیت بار کمتری را ارائه می‌دهند

 

موارد جدید

تریم های بیشتری در مدل دو در Defender 90 موجود است

مدل جدید دیفندر X-Dynamic به خط تولید ملحق شد

قابلیت جابجایی اپشن ها بین تریم ها.

https://khodrobarjonoob.ir/suv52

لندروور دیفندر 2021 یک آفرودر فوق العاده است، اما فاقد ظرافت داخلی بسیاری از رقبا است. لندروور دیفندر امتیاز یا رتبه بندی کلی ندارد زیرا به طور کامل تصادفی تست نشده یا برای قابلیت اطمینان پیش بینی شده امتیازی کسب نکرده است.

جوانب مثبت منفی لندروور دیفندر 2021

توانایی فوق العاده در مسیرهای آفرود

هندلینگ مطمئن

سواری نرم و راحت

صندلی های راحت با پشتیبانی خوب

از لحاظ ظاهری به اندازه رقبایش شیک و امروزی نیست

مصرف سوخت بالاتر از رقبا است

مدل‌های دو در ظرفیت بار کمتری را ارائه می‌دهند

موارد جدید برای سال 2021

تریم های بیشتری در مدل دو در Defender 90 موجود است

مدل جدید دیفندر X-Dynamic به خط تولید ملحق شد

قابلیت جابجایی اپشن ها بین تریم ها.

تحقیق و رتبه بندی

در حال حاضر، امتیاز کلی لندرور دیفندر در دسترس نیست، اگرچه رتبه بندی منتقدان، امتیاز عملکرد و امتیاز داخلی آن بر اساس ارزیابی ما از 14 تحقیق و داده است.

لندرور دیفندر شاسی بلند خوبی است. این خودرو در مدل‌های بدنه دو و چهار در موجود است، موتورهای قدرتمند، هندلینگ چابک و قابلیت تقریباً بی‌نظیر آفرود دارد. سواری با آن نرم و راحت است، صندلی‌های نرم با پشتیبانی خوب دارد ، که در رانندگی‌های طولانی بسیار موثر هستند. بسیاری از آپشن ها به صورت استاندارد ارائه می‌شوند، از جمله سیستم اطلاعات سرگرمی کاربرپسند.

جلو لندروور دیفندر 2021

قیمت لندروور دیفندر چقدر است؟

قیمت پایه دیفندر برای مدل دو در 46100 دلار و برای مدل چهار در 50500 دلار است. این مقدار کمی کمتر از قیمت اولیه بسیاری از شاسی بلندهای سایز متوسط لوکس دیگر است. قیمت دیفندر ایکس با قیمت بالاتری از 80500 دلار برای مدل دو در و 83000 دلار برای مدل چهار در شروع می شود. تنها تعداد انگشت شماری از رقبای کلاس قیمت های بالاتری دارند.

لندروور دیفندر در مقابل سایر رقبا

لندرور دیفندر در مقابل جیپ رنگلر

جیپ رنگلر، یک شاسی بلند جمع و جوراست که یکی از بهترین شاسی بلندهای مناسب آفرود است که می توانید بخرید. هر دو خودرو در مجموعه‌های دو و چهار در با مجموعه‌ای از آپشن های استاندارد و اختیاری برای غلبه بر انواع زمین‌ها در دسترس هستند، اگرچه لندروور دیفندر فاصله و توانایی حرکت از سطح زمین بیشتری دارد. سیستم تعلیق مجلل لندرور و فضای داخلی مجلل تر نیز آن را برای رانندگی روزمره مناسب تر می کند. رنگلر بسیار ارزان‌تر است و قیمت اولیه آن تقریباً 20000 دلار کمتر از لندروور دیفندر است، اما دارای امکانات استاندارد بسیار کمتر و فضای داخلی کمتری است.

لندرور دیفندر در مقابل لندروور دیسکاوری

لندرور دیسکاوری یک شاسی بلند سایز متوسط ​​لوکس است و بهتر از دیفندر مرز بین لوکس بودن و توانایی را ارائه می کند. دیسکاوری در داخل لوکس تر است و فضای بار بیشتری دارد، اما دیفندر سیستم اطلاعات سرگرمی کاربرپسند تری دارد. هر دو لندرور برای آفرود خوب هستند، اما دیفندر در آفرود یک مزیت جزئی دارد. از نظر قیمت، این دو تقریبا یکسان هستند.

لندروور دیفندر 2021

بررسی سیستم اطلاعات سرگرمی ، بلوتوث و ناوبری لندروور دیفندر

رابط سرگرمی Pivi Pro کاربرپسند است و به منحنی یادگیری زیادی نیاز ندارد و کاربران سریع به ان عادت می کنند. صفحه نمایش لمسی به راحتی قابل مشاهده است و سایر کنترل های داشبورد به طور مستقیم قرار داده شده اند. سیستم به سرعت به ورودی ها پاسخ می دهد و کارکرد آن ساده است.

ویژگی های استاندارد اطلاعات سرگرمی: صفحه نمایش لمسی 10 اینچی، Android Auto، Apple CarPlay، رادیو HD، سیستم ناوبری، شارژ دستگاه بی سیم، رادیو ماهواره ای و استریو با شش بلندگو.

ویژگی های سرگرمی اطلاعاتی قابل انتخاب : نقطه اتصال Wi-Fi و سیستم صوتی Meridian با 10 یا 14 بلندگو.

ویژگی های استاندارد اضافی: کنترل تهویه مطبوع خودکار دو منطقه ای.

سایر ویژگی‌های موجود: سقف پانوراما، سقف پارچه‌ای تاشو (که به سرنشینان صندلی عقب اجازه می‌دهد در حالت ایستاده داخل خودرو بایستند)، کنترل تهویه مطبوع خودکار سه منطقه‌ای، سنسور کیفیت هوا و سیستم تصفیه هوای کابین، کنسول وسط جلو. یخچال و یک دسته ابزار دیجیتال 12.3 اینچی.

بررسی موتور لندروور دیفندر 2021

دیفندر به صورت استاندارد با یک موتور 4 سیلندر مجهز به توربوشارژ ارائه می شود که در نهایت 296 اسب بخار قدرت ارائه می دهد و همچنین یک موتور شش سیلندر مجهز به توربوشارژ 395 اسب بخاری نیز جهت عرضه وجود دارد. هر کدام با یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک ارائه می شوند.

موتور پایه برای کارهای روزمره کاملا خوب است، اما نمی تواند با موتور شش سیلندر اختیاری رقابتی داشته باشد. موتور شش سیلندر از اندکی تأخیر توربو در دریچه گاز اولیه رنج می برد ، اما پس از حرکت انرژی کافی را تولید می کند. موتور شش سیلندر نیز یک هیبریدی ملایم است، به این معنی که در هنگام شتاب گیری با سرعت کم، یک تقویت الکتریکی کوچک دریافت می کند. گیربکس اتوماتیک نرم و صاف است.

عملکرد آفرود لندروور دیفندر 2021

لندروور دیفندر توانایی‌های خارق‌العاده‌ای در آفرود دارد و تعداد کمی از رقبا – در هر کلاسی – می‌توانند به آن ادامه دهند. این شاسی بلند به‌صورت استاندارد با تجهیزاتی مانند جعبه انتقال دو سرعته، سیستم پاسخ‌دهی به زمین مناسب، کنترل فرود از تپه، سنسور Wade و دوربین دید جلوی آفرود عرضه می‌شود. سپس می‌توانید آپشن هایی مانند سیستم واکنش زمین ارتقایافته، دیفرانسیل فعال الکترونیکی، کروز کنترل همه‌جانبه و اسنورکل ورودی هوای بالا را اضافه کنید.

عقب لندروور دیفندر 2021

ویژگی های ایمنی پیشرفته استاندارد:

دوربین دنده عقب

سیستم هشدار خروج خودرو

سیستم هشدار برخورد رو به جلو

ترمز اضطراری خودکار

سیستم تشخیص عابر پیاده

سیستم نظارت بر نقاط کور

سیستم هشدار خروج از خط

سیستم کمکی حفظ خودرو روی خط

سیستم دوربین پارکینگ با دید فراگیر

سنسور پارک جلو و عقب

سیستم پایش خواب آلودگی راننده

سیستم تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

هداپ دیسپلی

دوربین آینه عقب

سیستم هشدار ترافیک درهنگام دنده عقب

کروز کنترل تطبیقی.

 


رنجرور ایووک 2021

رنجرور ایووک 2021 از فضای داخلی درجه یک و قدرت آفرود بالایی بهره می برد، اما موتور آن در حد متوسط است و فضای سرنشینان و بار بسیار عالی است. این وسیله نقلیه امتیاز کلی یا رتبه بندی ندارد زیرا به طور کامل تست تصادف نشده است.


رنجرور اسپرت 2021

لندروور رنجرور اسپرت 2021 دارای عملکرد موتور قوی می باشد که نقطه قوت ان نیز به شمار میرود، هندلینگ متعادلی دارد، همچنین دارای فضای داخلی شیک و بسیاری از امکانات استاندارد را ارائه می‌دهد، اما دارای بدترین امتیاز پیش‌بینی‌شده قابلیت اطمینان در کلاس است. این شاسی بلند امتیاز کلی یا رتبه بندی ندارد زیرا به طور کامل تست تصادف نشده است.

 

خودرو بر جنوب , امداد خودرو جنوب

خودرو بر جنوب جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو از انواع وسایل نقلیه از جمله انواع خودرو بر ، جرثقیل ، جرثقیل خودرو بر ، کفی خودرو بر ، نیسان خودرو بر ، یدک کش ، جهت حمل خودرو های مشتریان عزیز استفاده کرده است.

خودرو بر جنوب بصورت شبانه روزی در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات خودرو بر جنوب شامل جابجایی تمامی قطعات صنعتی و کانتینر و اتاقک و اتاق ماشین در اسرع وقت می باشد.

خودرو بر جنوب آماده به خدمت در حوزه حمل و نقل های خودرو ، داخل شهری و بیرون شهری استان های فارس ، بوشهر ، هرمزگان ، تهران ، اصفهان ، کرمان و سایر استان های ایران است.

نام خودرو :

لندروور دیفندر 2021

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

296

گنجایش موتور :

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

مصرف جاده ای:

خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , لندروور دیفندر 2021 , دیفندر 2021 , امدادخودرو ، امداد خودرو شیراز ، امدادخودرو شیراز ، امداد خودرو

مطالب مرتبط