Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

لکسوس NX هیبریدی 2021

لکسوس NX هیبریدی 2021 دارای مصرف سوخت مناسبی است و سواری نرمی را ارائه می‌کند، اما با کنترل‌های ناامیدکننده سیستم اطلاعاتی سرگرمی روبرو هستیم که در سری لکسوس بصورت موروثی شده است
لکسوس NX هیبریدی 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

سواری نرم و راحت

میزان مصرف سوخت بهینه

فضای داخلی کابین جادار است

 

جوانب منفی

سیستم اطلاعات سرگرمی آن موجب حواس پرتی راننده می شود

میزان فضای بار آن کوچک است

در بزرگراه شتاب کندی دارد

بدنه درهنگام چرخش سنگین می چرخد

 

موارد جدید

سیستم نظارت بر نقاط کور و سیستم هشدار ترافیک درهنگام دنده عقب اکنون استاندارد است

نسخه محدود F Sport Black Line.

 

https://khodrobarjonoob.ir/suv47

لکسوس NX هیبریدی 2021 دارای مصرف سوخت مناسبی است و سواری نرمی را ارائه می‌کند، اما با کنترل‌های ناامیدکننده سیستم اطلاعاتی سرگرمی روبرو هستیم که در سری لکسوس بصورت موروثی شده است ، فضای بار آن بسیار کوچک است ، و از لحاظ عملکردی ناامیدکننده است که موجب شده در رده های بالای رده بندی قرار نگیرد.

جوانب مثبت منفی لکسوس NX هیبریدی 2021

سواری نرم و راحت

میزان مصرف سوخت بهینه

فضای داخلی کابین جادار است

سیستم اطلاعات سرگرمی آن موجب حواس پرتی راننده می شود

میزان فضای بار آن کوچک است

در بزرگراه شتاب کندی دارد

بدنه درهنگام چرخش سنگین می چرخد

موارد جدید برای سال 2021

سیستم نظارت بر نقاط کور و سیستم هشدار ترافیک درهنگام دنده عقب اکنون استاندارد است

نسخه محدود F Sport Black Line.

رتبه بندی و تحقیق

لکسوس NX هیبریدی 2021 رتبه دهم را در رده بندی شاسی‌بلندهای هیبریدی و الکتریکی لوکس را به خود اختصاص داده است. در حال حاضر Lexus NX Hybrid دارای امتیاز 7.1 از 10 است که بر اساس ارزیابی ما از 30 مورد تحقیق و عناصر داده با استفاده از منابع مختلف بدست آمده است.

NX 300h شاسی بلند خوبی است. سواری نرم و راحت ، امتیازهای قابل توجه در مصرف بهینه سوخت  و فضای زیادی برای سرنشینان از جمله مزیت های این شاسی بلند لوکس است. NX بسیاری از امکانات استاندارد کمک راننده را نیز ارائه می دهد. با این حال، وقتی صحبت از شتاب، کیفیت داخلی، فضای بار و دسترسی به کنترل‌های سرگرمی اطلاعاتی آن به میان می‌آید، شاسی‌بلندهای هیبریدی و الکتریکی بسیاری برای رقابت با آن به صحنه رقابت می آیند.

نمای بغل لکسوس NX هیبریدی 2021
لکسوس NX هیبریدی 2021

لکسوس NX هیبریدی 2020 در مقابل 2021: تفاوت چیست؟

سیستم نظارت بر نقاط کور و هشدار ترافیک درهنگام دنده عقب اکنون در لکسوس NX 300h 2021 استاندارد هستند. این ویژگی های ایمنی قبلا بصورت آپشن در اختیار بودند. همچنین، لکسوس برای اولین بار تریم F Sport را به خط تولید هیبریدی NX معرفی می کند.

قیمت لکسوس NX هیبریدی چقدر است؟

لکسوس NX 300h مدل 2021 دارای قیمت پایه 40160 دلاری است که برای کلاس شاسی بلندهای هیبریدی و الکتریکی لوکس قیمتی مقرون به صرفه است.

لکسوس NX هیبریدی در مقابل سایر رقبا

لکسوس NX هیبریدی در مقابل لکسوس NX

اگرچه لکسوس NX شباهت‌های زیادی با همتای هیبریدی خود دارد، مانند لیست امکانات قابل مقایسه و کنترل‌های سرگرم‌کننده اطلاعاتی خسته‌کننده، اما تفاوت‌های کلیدی بین این کراس اوورها نیز وجود دارد. NX فقط بنزینی دارای موتور توربوشارژ قوی تر و همچنین فضای بار کمی بیشتر است. همچنین در تریم پایه آن حدود 2550 دلار مقرون به صرفه تر است. از سوی دیگر، NX 300h امتیاز مصرف سوخت برتری است و به‌صورت استاندارد با سیستم چهارچرخ محرک عرضه می‌شود که باید با چند هزار دلار آن را به NX غیرهیبریدی اضافه کنید.

لکسوس NX هیبریدی در مقابل آکورا RDX

آکورا RDX شاسی بلند کامپکت لوکس خوبی است. این خودرو دارای کابینی زیبا و فضای بار بسیار زیاد و سخاوتمندانه است، از جمله 13 فوت مکعب بیشتر از لکسوس NX 300h در پشت صندلی‌های عقب آن ، درکل به نظر می رسد اکورا خودروی بهتری باشد.

بررسی سیستم اطلاعات سرگرمی بلوتوث و ناوبری لکسوس NX

تقریبا می توان گفت که تمام رقبای هم کلاسی در بحث سیستم اطلاعات سرگرمی نسبت به NX سیستم اطلاعات سرگرمی واضح تری دارند. صفحه نمایش لمسی وجود ندارد. درعوض، سیستم را از طریق کنترلر Remote Touch Lexus اداره می کنید. انجام این کار در حین رانندگی سخت است، زیرا باید چشمان خود را از جاده بردارید که موجب حواس پرتی راننده خواهد شد. دکمه های فیزیکی در کنسول مرکزی وجود دارد، اما آنها در زوایای عجیب و غریب قرار گرفته اند.

ویژگی های استاندارد اطلاعات سرگرمی: صفحه نمایش 8 اینچی، اندروید اتو، آمازون الکسا، اپل کارپلی، استریو با هشت بلندگو، پورت USB، بلوتوث و نقطه اتصال Wi-Fi.

ویژگی های سرگرمی اطلاعاتی قابل انتخاب : صفحه نمایش 10.3 اینچی و سیستم ناوبری.

ویژگی‌های استاندارد اضافی: استارت از راه دور، استارت دکمه‌ای، و ورود بدون کلید مجاورت.

سایر ویژگی های موجود: مونروف.

داشبورد لکسوس NX هیبریدی 2021
لکسوس NX هیبریدی 2021

بررسی موتور هیبریدی NX

NX هیبریدی از یک موتور چهار سیلندر 2.5 لیتری و سه موتور الکتریکی بهره می برد. مجموعا آنها با هم 194 اسب بخار قدرت تولید می کنند. این موتورها با یک گیربکس اتوماتیک متغیر پیوسته ارائه می شوند.

به لطف گشتاور فوری موتورهای الکتریکی، لکسوس NX 300h در زمان شروع به حرکت احساس شادابی می‌کند، این موتور را برای رانندگی شهری کاملا مناسب می‌کند. با این حال، در سرعت های بالاتر در بزرگراه نیاز به قدرت بیشتری احساس می شود. عبور از یک وسیله نقلیه دیگر در بزرگراه با این موتور مقداری زمان می برد و باید واقعاً روی پدال گاز فشار بگذارید.

ویژگی های ایمنی هیبریدی NX

ویژگی های ایمنی پیشرفته استاندارد:

دوربین دنده عقب

سیستم هشدار برخورد رو به جلو

سیستم ترمز اضطراری خودکار

سیستم کمکی حفظ خودرو روی خط

سیستم هشدار خروج از خط

سیستم کمک ردیابی خط

سیستم تشخیص علائم جاده

کروز کنترل تطبیقی

چراغ های جلوی اتوماتیک

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

سیستم دوربین پارکینگ با دید فراگیر

سیستم کمکی پارک دوبل و پارک پل

چراغ های جلو تطبیقی.

 

بررسی لکسوس RX 350 مدل 2021

لکسوس RX 350 مدل 2021 با توجه به امتیاز عالی که در بخش قابلیت اطمینان پیش بینی شده کسب می کند و همچنین عملکرد کاملاً خوب ، در سطح بهترین ها در کلاس شاسی بلندهای متوسط لوکس ما قرار دارد ، اما نکته نه چندان مناسب آن شاید فضای بار کم آن باشد.

 

مازراتی لوانته 2021
مازراتی لوانته 2021 یکی از سرگرم‌کننده‌ترین خودروها در کلاس شاسی‌بلند های سایز متوسط لوکس است، اما فاقد ظرافت داخلی به اندازه برخی از رقبا است. این کراس اوور ایتالیایی به دلیل فقدان اطلاعات ایمنی و قابلیت اطمینان، امتیاز یا رتبه بندی کلی ندارد.

 

خودرو بر جنوب , امداد خودرو جنوب

خودرو بر جنوب جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو از انواع وسایل نقلیه از جمله انواع خودرو بر ، جرثقیل ، جرثقیل خودرو بر ، کفی خودرو بر ، نیسان خودرو بر ، یدک کش ، جهت حمل خودرو های مشتریان عزیز استفاده کرده است.

خودرو بر جنوب بصورت شبانه روزی در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات خودرو بر جنوب شامل جابجایی تمامی قطعات صنعتی و کانتینر و اتاقک و اتاق ماشین در اسرع وقت می باشد.

خودرو بر جنوب آماده به خدمت در حوزه حمل و نقل های خودرو ، داخل شهری و بیرون شهری استان های فارس ، بوشهر ، هرمزگان ، تهران ، اصفهان ، کرمان و سایر استان های ایران است.

خودروبر، خودروبر جنوب ، امدادخودرو ، امدادخودرو شیراز.

نام خودرو :

لکسوس NX هیبریدی 2021

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

194

گنجایش موتور :

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

مصرف جاده ای:

خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر ، امدادخودرو ، امدادخودرو شیراز ، امداد خودرو ، امداد خودرو شیراز ، جرثقیل ، حمل خودرو ، کفی خودروبر

مطالب مرتبط