Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

لکسوس RX 350 مدل 2021

لکسوس RX 350 مدل 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

میزان پیش بینی قابلیت اطمینان عالی

سواری آرام و هندلینگ خوب

شتاب خوب

لیست طولانی از ویژگی های استاندارد و اختیاری

جوانب منفی

فضای بار زیر حد متوسط در کلاس

صندلی های ردیف سوم بسیار تنگ هستند

موارد جدید

نظارت بر نقاط کور ، هشدار عبور متقابل از عقب ، و آینه های بیرونی تاشو و اتو دایم آینه ها بصورت خودکار همگی این موارد اکنون بصورت استاندارد هستند

دستگاه بی سیم شارژ به تازگی بصورت اختیاری است

https://khodrobarjonoob.ir/suv4

بررسی لکسوس RX 350 مدل 2021

لکسوس RX 350 مدل 2021 با توجه به امتیاز عالی که در بخش قابلیت اطمینان پیش بینی شده کسب می کند و همچنین عملکرد کاملاً خوب ، در سطح بهترین ها در کلاس شاسی بلندهای متوسط لوکس ما قرار دارد ، اما نکته نه چندان مناسب آن شاید فضای بار کم آن باشد.

رتبه بندی و تحقیق

لکسوس RX 350 مدل 2021 جایگاه سوم را در گروه شاسی بلندهای لوکس متوسط کسب کرده است. در حال حاضر لکسوس RX  350 دارای نمره 8.2 از 10 است که بر اساس ارزیابی 34 عنصر تحقیقاتی و داده ای ما با استفاده از منابع مختلف است.

لکسوس RX یکی از بهترین یا سرگرم کننده ترین شاسی بلندهای این کلاس نیست ، اما درکل شاسی بلند خوبی است. بسیاری از نکات مثبت خودروهای خوب در لکسوس موجود است: قابلیت اطمینان قابل پیش بینی برجسته ، کیفیت کلی عالی و لیست طولانی از ویژگی های اطلاعات و سرگرمی استاندارد و اختیاری و فناوری ایمنی فعال. با موتور پرقدرت V6 .

سه رخ لکسوس RX 350 مدل 2021
لکسوس RX 350 مدل 2021

تفاوت مدل های 2020 و 2021 لکسوس RX 350 در چیست؟

برای مدل 2021 ، لکسوس نظارت بر نقاط کور ، هشدار عبور از وسایل نقلیه از عقب ، و آینه های بیرونی تاشو و اتودایم خودکار را در RX بصورت استاندارد قرار داده است. شارژ دستگاه بی سیم نیز گزینه جدیدی است.

بررسی قیمت لکسوس RX 350

لکسوس RX  با قیمت 45.070 دلار شروع می شود که یکی از پایین ترین قیمت های پایه در کلاس شاسی بلندهای لوکس متوسط است. RX L سه ردیف با قیمت 47900 دلار به فروش می رسد و قیمت RX F Sport با قیمت 48550 دلار شروع می شود. لکسوس بسته های بسیاری و گزینه های جداگانه ای را ارائه می دهد که می تواند قیمت هر مدل RX را چندین هزار دلار افزایش دهد.

لکسوس RX 350 مدل 2021 در مقابل سایر رقبا

لکسوس RX در مقابل اکورا MDX

Acura MDX و Lexus RX از موتورهای V6 قوی ، هندلینگ مناسب ، سواری راحت و لیست طولانی تجهیزات سرگرمی و آپشن های کمک راننده برخوردار هستند. MDX با سه ردیف صندلی به صورت استاندارد عرضه می شود ، در حالی که ردیف سوم در RX اختیاری است. برای سفرهای طولانی ، هیچ کدام از ردیف های سوم به اندازه کافی بزرگ نیستند. با انتخاب اکورا فضای بار بیشتری دراختیار خواهید داشت ، اما لکسوس در بحث کیفیت وسایل داخلی و اطمینان از قابلیت اطمینان بالاتری برخوردار است. این مورد جهت اعلام برنده بودن لکسوس کافی است ، این دو شاسی بلند در اکثر رده های دیگر بسیار نزدیک هستند.

لکسوس RX در مقابل لکسوس RX هیبریدی

لکسوس RX را برای عنوان هیبریدی نیز ارائه کرده است که احتمالاً برای اکثر خریداران آنچنان که به نظر می رسد ارزش خوبی نخواهد داشت. RX 450h دارای برآورد بهتری از لحاظ مصرف سوخت است ، اما بر اساس EPA ، کارآمدترین نسخه از هر شاسی بلند بهترین تخمین هزینه سوخت سالانه را دارد. این دو شاسی بلند لکسوس دارای لیست مشابهی از ویژگی ها ، رتبه بندی قابل اطمینان پیش بینی شده عالی و فضای سرنشین و بار تقریبا برابری باهمدیگر هستند.

بررسی فضای بار RX  350 مدل 2021

فضای بار لکسوس RX نسبت به سایر شاسی بلندهای متوسط لوکس کمتر است. در مدل استاندارد دو ردیفه ، شما 18.4 فوت مکعب فضای پشت صندلی های عقب و 56.3 فوت مکعب فضای خالی با صندلی های عقب تا شده دریافت می کنید.

RX 350 صندلی چند نفره است؟

لکسوس RX استاندارد یک شاسی بلند دو ردیفه است که پنج نفر را در خود جای می دهد. RX L یک مدل سه ردیفه است که تا هفت نفر جا دارد. در مدل های سه ردیفه می توانید نیمکت ردیف دوم را برای دو صندلی کاپیتانی عوض کنید که ظرفیت نشستن را به شش نفر می رساند.

دو ردیف صندلی اول با فضای کافی برای سرنشینان بلندتر راحت و در دسترس است. ردیف سوم صندلی های RX L بسیار محدود تر است و به غیر از سرنشینان کوچکتر ، برای هیچ کس توصیه نمی شود.

داشبورد لکسوس RX 350 مدل 2021
لکسوس RX 350 مدل 2021

اطلاعات سرگرمی ، بلوتوث و ناوبری لکسوس RX

لکسوس RX به صورت استاندارد با سیستم اطلاعات و سرگرمی صفحه نمایش لمسی ارائه می شود که پاسخگویی کامل و سریع دارد و استفاده از آن آسان است. نمایشگر لمسی بزرگتر اختیاری است ، اما به همراه کنترل کننده نه چندان جالب Lexus Remote Touch ارائه می شود.

ویژگی های استاندارد اطلاعات و سرگرمی: صفحه نمایش لمسی 8 اینچی ، سیتم تشخیص صدا ، Android Auto ، Apple CarPlay ، آمازون الکسا ، رادیو ماهواره ای ، رادیو HD ، نقطه اتصال Wi-Fi ، شش پورت USB ، بلوتوث و استریو ممتاز با 9 بلندگو.

ویژگی های اطلاعات و سرگرمی موجود: دو پورت USB ردیف دوم ، شارژ دستگاه بی سیم ، صفحه نمایش لمسی 12.3 اینچی ، صفحه لمسی از راه دور ، سیستم ناوبری ، استریوی ممتاز 12 بلندگو و استریو صدای فراگیر Mark Levinson  با 15 بلندگو.

ویژگی های استاندارد اضافی: کنترل خودکار تهویه مطبوع دو کاناله ، اتو دایم خودکار آینه عقب و ورودی بدون کلید.

سایر ویژگی های موجود: کنترل خودکار تهویه مطبوع سه منطقه ای ، روشنایی محیط داخلی ، سقف ماهواره ای و سقف پانوراما.

موتور لکسوس RX 350 مدل 2021
لکسوس RX 350 مدل 2021

بررسی عملکرد و موتور لکسوس  RX 350 مدل 2021

هر مدل لکسوس RX با یک موتور V6  3.5 لیتری بسیار قدرتمند ارائه شده است که 295 اسب بخار قدرت و 268 پوند فوت گشتاور تولید می کند. این امر به شما کمک می کند تا با اقتدار شتاب بگیرید ، نیروی موتور نرم و ثابت است.

گیربکس استاندارد هشت سرعته اتوماتیک به طور کلی روان کار می کند ، اما گاهی اوقات می تواند پرش کند تا دنده مناسب را شکار کند.

بررسی میزان مصرف سوخت لکسوس RX 350

برای یک شاسی بلند متوسط لوکس صرفه جویی در مصرف سوخت لکسوس RX 350 مدل 2021  بالاتر از حد متوسط است. در شهر بین 13.1 تا 11.8 و در بزرگراه بین 9.4 تا 8.7 لیتر در هر 100 کیلومتر مصرف می کند. کارایی مدل های چهار چرخ متحرک و RX L اندکی نسبت به نمونه های دیفرانسیل جلو و چرخ معمولی آنها کمی کمتر است.

قابلیت اطمینان RX 350

لکسوس RX  350 مدل 2021 دارای درجه اطمینان قابل پیش بینی ستاره ای پنج از پنج است.

ویژگی های ایمنی RX  350 مدل 2021

ویژگی های استاندارد پیشرفته ایمنی:

هشدار برخورد به جلو

تشخیص عابر پیاده

ترمز اضطراری خودکار

هشدار خروج از خط

سیستم کمکی نگهداری بین خطوط

کمک ردیابی خط

نظارت بر نقاط کور

هشدار ترافیک در هنگام دنده عقب

سیستم تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی

کروز کنترل تطبیقی

چراغهای جلوی اتوماتیک

سنسور باران

دوربین دنده عقب

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

هد آپ دیسپلی

چراغهای جلو تطبیقی

سنسورهای پارک جلو و عقب

ترمز اضطراری اتوماتیک دنده عقب

سیستم دوربین پارکینگ با نمای فراگیر

درباره خودرو بر جنوب

خودرو بر جنوب سایت مرجع در زمینه حمل و امداد خودرو انواع خودروهای سواری , پیکاپ , شاسی بلند است. که در زمینه حمل خودرو , امداد خودرو و خودرو بر مشغول به فعالیت می باشد. مجموعه خودرو بر جنوب در زمینه امداد خودرو , خودرو بر , جرثقیل خودرو بر , حمل خودرو , کفی خودرو بر فعالیت دارد.

نام خودرو :

لکسوس RX 350

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

گنجایش موتور :

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

مصرف جاده ای:

خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر

مطالب مرتبط