Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

لکسوس UX 2021

لکسوس UX 2021 در رتبه اول کلاس شاسی بلندهای لوکس ساب کامپکت ما قرار دارد. UX دارای هندلینگی پیشرفته و فضای داخلی ممتازی در کلاس است، اما به دلیل عملکرد ضعیف موتور و سیستم اطلاعات سرگرمی آن مقداری ناامید کننده است.
لکسوس UX 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

کیفیت سواری خوب و هندلینگ پیشرفته

مصرف سوخت عالی

امتیاز قابلیت اطمینان پیش بینی شده بالا

 

جوانب منفی

کنترل های سیستم اطلاعاتی سرگرمی آن موجب حواس پرتی می شود

شتاب اولیه کم با موتور پایه

فضای بار آن نسبتاً کوچک است

 

موارد جدید

سیستم نظارت بر نقاط کور در حال حاضر بصورت استاندارد است.

 

https://khodrobarjonoob.ir/suv46

لکسوس UX 2021 در رتبه اول کلاس شاسی بلندهای لوکس ساب کامپکت ما قرار دارد. UX دارای هندلینگی پیشرفته و فضای داخلی ممتازی در کلاس است، اما به دلیل عملکرد ضعیف موتور و سیستم اطلاعات سرگرمی آن مقداری ناامید کننده است.

جوانب مثبت منفی

کیفیت سواری خوب و هندلینگ پیشرفته

مصرف سوخت عالی

امتیاز قابلیت اطمینان پیش بینی شده بالا

کنترل های سیستم اطلاعاتی سرگرمی آن موجب حواس پرتی می شود

شتاب اولیه کم با موتور پایه

فضای بار آن نسبتاً کوچک است

موارد جدید برای سال 2021

سیستم نظارت بر نقاط کور در حال حاضر بصورت استاندارد است.

تحقیق و رتبه بندی لکسوس UX 2021

در حال حاضر، لکسوس UX دارای امتیاز 7.2 از 10 است که بر اساس ارزیابی ما از 26 مورد تحقیق و داده است.

لکسوس UX 2021 یک شاسی بلند لوکس ساب کامپکت است. UX دارای فضای داخلی مجلل با صندلی های جلویی راحت و بسیاری از امکانات ایمنی استاندارد است. در مسیرهای پیچ و خم دارد احساس اسپرت بودن و ثبات می کند، پارک کردن با آن آسان است، و به آرامی بر روی دست اندازها و شیب ها در مسیرهای جاده مسلط است. UX همچنین از نظر قابلیت اطمینان پیش بینی شده امتیاز بالایی دارد و مصرف سوخت عالی را به ارمغان می آورد.

اگرچه این لکسوس بدون اشکال نیست. UX شتاب کندی دارد و استفاده از سیستم اطلاعات سرگرمی آن حواس را پرت می کند. صندلی‌های عقب و فضای بار نیز نسبتاً تنگ هستند.

لکسوس UX 2021
لکسوس UX 2021

بررسی قیمت لکسوس UX :

لکسوس UX دارای قیمت اولیه 33000 دلار است که پایین ترین قیمت در کلاس شاسی بلندهای لوکس ساب کامپکت است. قیمت پایه برای تریم لوکس و مجهز آن از 37700 دلار شروع می شود.

لکسوس UX در مقابل سایر رقبا

لکسوس UX 2021 در مقابل لکسوس NX

لکسوس NX یک شاسی بلند کامپکت لوکس است و درست بالاتر از UX در خط تولید شاسی بلندهای رو به رشد این برند قرار می گیرد. هر دو مدل بر روی سطوح ناهموار جاده سواری خوبی ارائه می دهند و همچنین در قابلیت اطمینان پیش بینی شده امتیاز بالایی دارند. UX و NX طیف گسترده ای از امکانات ایمنی استاندارد را نیز ارائه می دهند. با این حال، هر دو خودرو با یک سیستم اطلاعات سرگرمی مشابه ارائه می شوند. اگر میخواهید در بودجه صرفه جویی کنید UX را انتخاب کنید. زیرا مسافت پیموده شده بنزین بهتری دارد و قیمت اولیه آن حدود 4600 دلار از NX کمتر است. از سوی دیگر، اگر به دنبال شتاب گیری بالاتری هستید یا صندلی عقب جادارتر برای شما اولویت دارد NX را انتخاب کنید.

لکسوس UX در مقابل BMW X1

BMW X1 به دلایل خوبی در صدر کلاس شاسی بلندهای لوکس ساب کامپکت قرار دارد. X1 دارای هندلینگ پر جنب و جوش، فضای داخلی باکیفیت، و بسیاری از امکانات استاندارد فنی و ایمنی است. همچنین صندلی عقب راحت‌تر و فضای بار بزرگ‌تری نسبت به UX ارائه می‌دهد. علاوه بر این، X1 با موتور توربوشارژر پرقدرت تر و سیستم اطلاعاتی سرگرمی با کاربری آسان تر از UX پیشی می گیرد. X1 به راحتی در این رقابت برنده خواهد شد هرچند UX مصرف سوخت بهتری دارد و قیمت اولیه آن 2400 دلار کمتر است – اما به طور کلی، BMW همچنان انتخاب بهتری است.

بررسی سیستم اطلاعات سرگرمی ، بلوتوث و ناوبری UX 2021

لکسوس UX 2021 با یک صفحه نمایش استاندارد ۷ اینچی اطلاعات سرگرمی یا یک صفحه نمایش ۱۰.۲ اینچی در دسترس ارائه می شود. این نمایشگرها در بالای داشبورد و در محدوده دید راننده قرار دارند، اما با استفاده از یک پد لمسی روی کنسول مرکزی کنترل می‌شوند، مشابه آنچه در رایانه‌های لپ‌تاپ یافت می‌شود. این نوع نحوی کنترل سیستم موجب حواس‌پرتی در حین رانندگی است . این سیستم به خوبی با Apple CarPlay یا Android Auto ادغام نمی‌شود. نکته مثبت این است که کنترل های اصلی صدا و تهویه مطبوع ساده هستند. آنها را می توان با استفاده از دکمه های روی کنسول مرکزی و کلیدهای روی داشبورد تنظیم کرد.

ویژگی های استاندارد اطلاعات سرگرمی: نمایشگر 7 اینچی، خوشه سنج دیجیتال 7 اینچی، اپل کارپلی، اندروید اتو، آمازون الکسا، بلوتوث، چهار پورت USB، رادیو ماهواره ای، استریو با شش بلندگو و نقطه اتصال Wi-Fi.

ویژگی های سرگرمی اطلاعاتی موجود: صفحه نمایش 10.3 اینچی، خوشه سنج دیجیتال 8 اینچی، سیستم ناوبری، شارژ دستگاه بی سیم و استریو با هشت بلندگو.

ویژگی های استاندارد اضافی: ورود بدون کلید مجاورت، استارت دکمه ای، و کنترل تهویه مطبوع

خودکار دو منطقه ای.

سایر ویژگی های موجود: مونروف و درب برقی هندزفری.

 

بررسی موتور لکسوس UX 2021 :

لکسوس UX به موتور چهار سیلندر 169 اسب بخاری، گیربکس اتوماتیک متغیر پیوسته (CVT) و دیفرانسیل جلو مجهز شده است. موتور شتاب گیری سریعی را امکان پذیر می کند و به UX کمک می کند برای رانندگی در شهر و در ترافیک توقف و حرکت، سریع و سرزنده باشد. اما به نسبت سایر رقبا این موتور چندان چنگی به دل نمی زند. این موتور در دور موتورهای بالاتر صدای بلندی دارد. شتاب از صفر به 100 کیلومتر در ساعت 8.9 ثانیه زمان می برد.

بررسی ویژگی های ایمنی لکسوس UX 2021

ویژگی های ایمنی پیشرفته استاندارد:

دوربین دنده عقب

سیستم نظارت بر نقاط کور

سیستم هشدار ترافیک درهنگام دنده عقب

هشدار برخورد رو به جلو

سیستم تشخیص عابر پیاده و دوچرخه سوار

ترمز اضطراری خودکار

کروز کنترل تطبیقی

هشدار خروج از خط

سیستم کمکی حفظ خودرو روی خط

سیستم تشخیص علائم جاده

چراغ های جلوی اتوماتیک

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

چراغ های جلو تطبیقی

سنسور پارک جلو و عقب

دستیار پارک هندزفری

هدآپ دیسپلی

لکسوس UX 2021
لکسوس UX 2021

بررسی لکسوس RX 350 مدل 2021

لکسوس RX 350 مدل 2021 با توجه به امتیاز عالی که در بخش قابلیت اطمینان پیش بینی شده کسب می کند و همچنین عملکرد کاملاً خوب ، در سطح بهترین ها در کلاس شاسی بلندهای متوسط لوکس ما قرار دارد ، اما نکته نه چندان مناسب آن شاید فضای بار کم آن باشد.

 

مازراتی لوانته 2021
مازراتی لوانته 2021 یکی از سرگرم‌کننده‌ترین خودروها در کلاس شاسی‌بلند های سایز متوسط لوکس است، اما فاقد ظرافت داخلی به اندازه برخی از رقبا است. این کراس اوور ایتالیایی به دلیل فقدان اطلاعات ایمنی و قابلیت اطمینان، امتیاز یا رتبه بندی کلی ندارد.

 

خودرو بر جنوب , امداد خودرو جنوب

خودرو بر جنوب جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو از انواع وسایل نقلیه از جمله انواع خودرو بر ، جرثقیل ، جرثقیل خودرو بر ، کفی خودرو بر ، نیسان خودرو بر ، یدک کش ، جهت حمل خودرو های مشتریان عزیز استفاده کرده است.

خودرو بر جنوب بصورت شبانه روزی در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات خودرو بر جنوب شامل جابجایی تمامی قطعات صنعتی و کانتینر و اتاقک و اتاق ماشین در اسرع وقت می باشد.

خودرو بر جنوب آماده به خدمت در حوزه حمل و نقل های خودرو ، داخل شهری و بیرون شهری استان های فارس ، بوشهر ، هرمزگان ، تهران ، اصفهان ، کرمان و سایر استان های ایران است.

خودروبر، خودروبر جنوب ، امدادخودرو ، امدادخودرو شیراز.

نام خودرو :

لکسوس UX 2021

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

169

گنجایش موتور :

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

مصرف جاده ای:

خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر

مطالب مرتبط