Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

مرسدس بنز GLA مدل 2021

مرسدس بنز GLA مدل 2021 با رانندگی راحت و فضای داخلی جادار آسان است. اگرچه این اسپرت ترین شاسی بلند در کلاس خود نیست ، اما هنوز هم موارد زیادی برای ارائه دارد. این خودرو نمره یا رتبه کلی ندارد زیرا به طور کامل تست تصادف نشده است.
مرسدس بنز GLA مدل 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

فناوری اطلاعات سرگرمی کاربر پسند

صندلی های جادار

میزان مصرف سوخت خوب

 

جوانب منفی

ظرفیت بار کمتر از حد متوسط در پشت صندلی های عقب

کیفیت کابین آن بهتر از بهترین فضای داخلی رقبای این کلاس نیست

سر و صدای زیاد بیرون به داخل کابین راه می یابد

 

موارد جدید

کاملاً از نو طراحی شده است

 

https://khodrobarjonoob.ir/suv45

مرسدس بنز GLA مدل 2021 با رانندگی راحت و فضای داخلی جادار آسان است. اگرچه این اسپرت ترین شاسی بلند در کلاس خود نیست ، اما هنوز هم موارد زیادی برای ارائه دارد. این خودرو نمره یا رتبه کلی ندارد زیرا به طور کامل تست تصادف نشده است.

جوانب مثبت منفی

فناوری اطلاعات سرگرمی کاربر پسند

صندلی های جادار

میزان مصرف سوخت خوب

ظرفیت بار کمتر از حد متوسط در پشت صندلی های عقب

کیفیت کابین آن بهتر از بهترین فضای داخلی رقبای این کلاس نیست

سر و صدای زیاد بیرون به داخل کابین راه می یابد

جدید برای 2021

کاملاً از نو طراحی شده است

تحقیق و رتبه بندی مرسدس بنز GLA مدل 2021

مرسدس بنز GLA به دلیل مفقود شدن اطلاعات ایمنی ، در شاسی بلند های لوکس ساب کامپکت فاقد رتبه است. در حال حاضر ، نمره کلی مرسدس بنز GLA در دسترس نیست ، اگرچه رتبه منتقدان ، نمره عملکرد و نمره داخلی آن بر اساس ارزیابی ما از 8 مورد تحقیق و داده است.

مرسدس بنز GLA یک شاسی بلند لوکس و کامپکت خوب است. موتور اصلی آن شتاب خوبی را ارائه می دهد و اگر واقعاً می خواهید سریع حرکت کنید ، دو مدل عملکرد محور نیز وجود دارد. GLA میزان مصرف خوبی دارد و همچنین سواری راحتی را ارائه می دهد. در داخل ، هر دو ردیف صندلی ها جادار هستند و یک سیستم اطلاعات سرگرمی بصری لیست آپشن ها را نمایش میدهد.

اما چند مورد وجود دارد که GLA از رقبای خود عقب می افتد. این کراس اوور کوچک برای رانندگی جالب نیست و فضای داخلی آن یک پله پایین تر از مجلل ترین کابین های کلاس است. سرنشینان در سرعت بزرگراه متوجه سر و صدای بیرون می شوند و فضای بار در پشت صندلی های عقب کمتر از حد متوسط است.

قیمت مرسدس بنز GLA چقدر است؟

قیمت پایه GLA از 36،230 دلار شروع می شود. این یکی از بالاترین قیمت های شروع در کلاس است ، اما تنها چند شاسی بلند لوکس ساب کامپکت با قیمت پایه به طور قابل توجهی زیر 34000 دلار وجود دارد ، بنابراین اینطور نیست که قیمت پایه اولیه  GLA به طرز فجیعی از قیمت پایه رقبا بالاتر باشد.

مرسدس بنز GLA مدل 2021
مرسدس بنز GLA مدل 2021

مرسدس بنز GLA در مقابل سایر رقبا

مرسدس بنز GLA در مقابل بی ام و X1

بی ام و X1 می توان شگفت انگیزترین شاسی بلندهای لوکس و کامپکت لوکس را برای رانندگی دانست. این موتور قدرتمند و هندلینگ عالی دارد ، اما سواری بالشتک را نیز ارائه می دهد و مسافت پیموده شده گاز خوبی را طی می کند. هر دوی این شاسی بلند ها دارای فضای داخلی زیبا و فناوری کاربر پسند هستند ، اما GLA فضای بیشتری برای سرنشینان فراهم می کند ، در حالی که بی ام و فضای بیشتری برای حمل بار دارد.

اطلاعات سرگرمی ، بلوتوث و ناوبری

GLA بازطراحی شده دارای سیستم اطلاعات سرگرمی Mercedes-Benz User Experience ( MBUX) است که جایگزین سیستم COMAND موجود در مدلهای قبلی شده است. رابط کاربری جدید موجب شده تا کارکردن با آن لذت بخش باشد. همچنین دسترسی به کنترل های آن آسان است و طرح بندی منوها بصورت بصری است. صفحه لمسی به ورودی ها سریعا پاسخ می دهد و یک امکان کنترل صوتی نیز وجود دارد که بسیار مفید است این سیستم به شما امکان می دهد با گفتن “Hey Mercedes” و سپس ارائه درخواست ، بتوانید تعدادی از عملکردها را فعال کنید.

آپشن های استاندارد سرگرمی-سرگرمی: صفحه لمسی 7 اینچی ، کنترل کننده صفحه لمسی ، استریو با شش بلندگو ، رادیو HD ، چهار پورت USB ، بلوتوث ، Apple CarPlay و Android Auto

آپشن های اطلاعات و سرگرمی موجود: صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی ، سیستم صوتی Burmester با 12 بلندگو ، رادیو ماهواره ای ، شارژ دستگاه های بی سیم ، هات اسپات Wi-Fi و سیستم ناوبری.

سایر آپشن های استاندارد: کنترل خودکار تهویه مطبوع دو منطقه ای و استارت از راه دور.

سایر آپشن های موجود: سقف پانوراما شیشه ای.

مرسدس بنز GLA مدل 2021
مرسدس بنز GLA مدل 2021

مرسدس بنز GLA در مقابل آئودی Q3

آئودی Q3 دارای یکی از مجلل ترین فضای داخلی کلاس است که آن را یک قدم جلوتر از GLA قرار می دهد. Q3 همچنین دارای فضای بار بسیار بیشتری در قسمت پشت صندلی های عقب است ، اگرچه حداکثر ظرفیت GLA مقداری بالاتر است. هر دوی این کراس اوورها دارای فضای کافی برای بزرگسالان در دو ردیف و آپشن های بصری هستند. آئودی دارای موتور قوی است و رانندگی با آن نسبت به مرسدس لذت بخش تر است ، اما GLA مصرف بنزین بهتری را ارائه می کند.

موتور مرسدس بنز GLA مدل 2021

مرسدس GLA 250 دارای یک موتور چهار سیلندر توربوشارژ 221 اسب بخاری است. دو مدل مرسدس-ای ام جی نیز دارای موتور چهار سیلندر مجهز به توربو هستند ، هرچند بسیار قوی تر: 302 اسب بخار در AMG GLA 35 و 382 اسب بخار در AMG GLA 45. همه موتورها با گیربکس هشت سرعته اتوماتیک دو کلاچه ارائه می شوند.

GLA پایه فاقد پتانسیل قدرت در دو مدل AMG است ، شتاب هر دو از صفر به 100 کیلومتر در ساعت را در پنج ثانیه یا بهتر می پیمایند ، اما همچنان این ماشین برای رانندگی لذت بخش است. موتور پایه شتاب جالبی را ارائه می دهد و قدرت کافی برای رانندگی در بزرگراه را نیز ارائه می کند. البته نظرات درباره گیربکس متفاوت است ، برخی از نظر دهندگان این سیستم را روان می دانند و برخی دیگر استدلال می کنند که در سرعت های پایین مثل پارکینگ احساس کلافگی می کند.

ویژگی های ایمنی مرسدس بنز GLA مدل 2021

ویژگی های ایمنی پیشرفته استاندارد:

دوربین دنده عقب

هشدار برخورد به جلو

ترمز اضطراری خودکار

سیستم نظارت بر خواب آلودگی راننده

سیستم نظارت بر نقاط کور

هشدار خروج از خودرو (به رانندگان هشدار می دهد که هنگام باز شدن درها وسایل نقلیه یا دوچرخه سواران از پشت نزدیک می شوند)

سیستم کمکی در هنگام وزش باد مخالف

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

هدآپ دیسپلی

سیستم تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی

پارک دوبل و پارک پل

کروز کنترل تطبیقی

سیستم کمکی نگه داشتن خودرو روی خط

سیستم کمک محور مرکزی

سیستم کمکی فعال در تغییر خط

سیستم کمکی کنترل فرمان

سیستم کمکی در هنگام پیچ در تقاطع

Pre Safe Plus (کمربندهای ایمنی را محکم می کند و در صورت تشخیص برخورد قریب الوقوع از عقب ، پنجره ها را بالا می آورد)

انطباق سرعت مبتنی بر مسیر

سیستم دوربین پارکینگ با نمای فراگیر

نیسان کیکس 2021

نیسان کیکس 2021 در نیمه بالایی رده بندی شاسی بلند های ساب کامپکت ما قرار گرفته است. کیکس تا حدی به دلیل فضای بار زیاد و صندلی های جادار خود را در میان رده بالایی ها جا باز کرده است ، اما شتاب ضعیف آن را عقب نگهداشته است.

سوبارو کراس ترک 2021

سوبارو کراس ترک 2021 دارای سواری نرم و سیستم اطلاعات و سرگرمی بصری با رابط کاربری آسان است ، اما موتور پایه قدیمی آن را در رده بندی شاسی بلندهای کوچک کامپکت ما حفظ می کند.

 

نام خودرو :

مرسدس بنز GLA مدل 2021

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

221

گنجایش موتور :

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

مصرف جاده ای:

خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , مرسدس بنز GLA مدل 2021 , مرسدس بنز GLA , بنز GLA

مطالب مرتبط