Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

مرسدس بنز GLE مدل 2021

مرسدس بنز GLE مدل 2021 یک شاسی بلند لوکس است که دارای تنوع زیاد در موتور است و همچنین آپشن های متنوعی می باشد.
مرسدس بنز GLE مدل 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

جوانب منفی

موارد جدید

مرسدس بنز GLE مدل 2021

بنز GLE  مدل 2021 در بالای رده ی کلاس شاسی بلند های لوکس متوسط قرار دارد. GLE دارای پویایی رانندگی کاملاً عالی است ، موتور پر قدرتی دارد ، دارای فضای داخلی بزرگی است و دارای رده بالا و درجه اطمینان پیش بینی شده عالی است.

جوانب مثبت منفی

موتور پرقدرت

سواری و هندلینگ فوق العاده

صندلی های جادار و مواد بکار رفته در کابین درجه یک

پیشرفته ترین سیستم مالتی مدیا و سرگرمی

رتبه بندی قابل اطمینان کامل پیش بینی شده است

صندلی ردیف سوم اختیاری

رتبه بندی و تحقیق

رتبه بندی شماره 1 مرسدس بنز GLE کلاس 2021 بر اساس امتیاز آن در گروه شاس بلند های لوکس متوسط است. در حال حاضر مرسدس بنز GLE-Class نمره 8.9 از 10 را کسب کرده است ، که بر اساس ارزیابی 23 عنصر تحقیقاتی و داده ای ما با استفاده از منابع مختلف است.

تفاوت مدل های 2020 و 2021 مرسدس بنز GLE در چیست؟

دو تفاوت اصلی بین مدل های 2020 و 2021 وجود دارد. برای مدل 2021 ، مرسدس تریم های GLE 53 و GLE 63 S را اضافه کرده است که به ترتیب دارای موتورهای پرقدرت 429 و 603 اسب بخار هستند. این برند آلمانی همچنین سبک بدنه کوپه GLE را از نو معرفی کرده است.

مرسدس بنز GLE مدل 2021
مرسدس بنز GLE مدل 2021

مرسدس بنز GLE مدل 2021 در مقابل مسابقه

مرسدس بنز GLE در مقابل BMW X5

مانند GLE ، BMW X5 گزینه بسیار خوبی در بخش شاسی بلندهای لوکس رده متوسط می باشد. هر دوی این شاسی بلندها دارای گزینه های موتور پرقدرت ، هندلینگ کاملا عالی و انبوهی از ویژگی های ایمنی فعال هستند. همچنین هر دو فضای بار زیادی را ارائه می دهند و انعطاف پذیری لازم برای نشستن تا هفت مسافر را دارند. X5 از نظر سهولت استفاده در سیستم مالتی مدیا و سرگرمی انعطاف پذیری GLE را ندارد. از طرف دیگر ، GLE دارای فضای داخلی رده بالاتری است و قیمت اولیه آن چند هزار دلار از بی ام و پایین تر است. هر دو مدل را تست کنید تا ببینید کدام یک را ترجیح می دهید.

مرسدس بنز GLE در مقابل آئودی Q7

آئودی Q7 در مقایسه با GLE تا حدودی در یک سطح هستند. Q7 قیمت شروع مشابهی دارد ، اما به صورت استاندارد با چهار چرخ متحرک و هفت صندلی ارائه می شود ، ویژگی هایی که باید برای آنها در GLE هزینه بیشتری بپردازید. Q7 همچنین کیفیت داخلی قابل مقایسه و سیستم سرگرمی با فناوری پیشرفته را ارائه می دهد. گفته می شود ، آئودی به اندازه GLE تنوع ارائه موتور ندارد ،همچنین فضای بار کمتری را فراهم می کند و برای اطمینان پیش بینی شده کمتر از متوسط است. هر دو شاسی بلند گزینه های خوبی در این کلاس هستند ، اما GLE کمی بهتر است.

مرسدس بنز GLE مدل 2021
مرسدس بنز GLE مدل 2021

سیستم مالتی مدیا و سرگرمی ، بلوتوث و ناوبری GLE

مرسدس بنز GLE مجهز به سیستم مالتی مدیا و سرگرمی MBUX جدید در این برند است که از یک صفحه نمایش لمسی 12.3 اینچی برخوردار است که به زیبایی در یک کلاستر دیجیتال 12.3 اینچی قرار دارد. این صفحه نمایش گسترده دارای گرافیک واضح و زمان پاسخ سریع می باشد. صفحه لمسی به چندین روش قابل کنترل است ، از جمله با صفحه لمسی کنسول مرکزی ، دکمه های داشبورد و فرمان و سیستم تشخیص صدا که در برابر گفتار طبیعی واکنش نشان می دهد.

ویژگی های استاندارد مالتی مدیا و سرگرمی: صفحه نمایش لمسی 12.3 اینچی ، کلاستر دیجیتال 12.3 اینچی ، سیستم ناوبری ، Apple CarPlay ، Android Auto ، بلوتوث ، پنج پورت USB ، رادیو HD ، رادیو ماهواره ای و شارژ دستگاه بی سیم.

ویژگی های مالتی مدیا و سرگرمی موجود: سیستم صوتی 13 یا 25 بلندگوی Burmester.

ویژگی های استاندارد اضافی: کنترل خودکار تهویه مطبوع دو منطقه ای ، ورودی به خودرو بدون کلید مجاورت ، استارت دکمه ای ، در صندوق عقب پاوردار شامل هندز فری , سانروف.

سایر ویژگی های موجود: کنترل اقلیمی چهار منطقه ای اتوماتیک ، سیستم معطرکردن هوای کابین ، آفتابگیرهای عقب ، درهای پاور دار جهت بستن نرم درها و سانروف پانوراما.

مرسدس بنز GLE مدل 2021
مرسدس بنز GLE مدل 2021

عملکرد  GLE: مخالفان جذب می کنند

موتور مرسدس بنز GLE مدل 2021

مرسدس بنز GLE دارای طیف گسترده ای از آپشن های موتور است. سطح ابتدایی GLE 350 با موتور چهار سیلندر توربوشارژ 255 اسب بخار ، جعبه دنده 9 سرعته اتوماتیک و دیفرانسیل عقب عرضه می شود. همچنین چهار چرخ متحرک نیز موجود است. هرچند این موتور کوچک است ولی به هر حال شتاب خوبی دارد و شتاب 0 تا 100 آن حدود 7.1 ثانیه است ولی به هر حال در بزرگراه ها سرعت. گیربکس نیز انتقال قدرت و تغییرات دنده ای روان و به موقع را فراهم می کند. با این اوصاف ، موتور در زمان شتاب سخت کمی خسته به نظر رسد.

GLE 450 به یک موتور شش سیلندر توربوشارژ 362 اسب بخار مجهز شده است و احساس راحتی بهتری برای این شاسی بلند دارد. این موتور کاملاً نرم است و هرگز کمبود نیرو را احساس نمی کند ، حتی هنگام کشیدن تریلر یا عبور از وسیله نقلیه دیگر. شتاب  صفر تا 100 کیلومتر آن تنها 5.5 ثانیه طول می کشد. دلیل اصلی این کار این است که به دلیل سیستم هیبریدی ملایم 48 ولت ، به نام EQ Boost ، حتی از موتور چهار سیلندر نیز کم مصرف است. در واقع ، این ست آپ قدرت شتاب اضافی را ایجاد می کند ، می تواند در هنگام توقف خودرو موتور را روشن یا خاموش کند تا در مصرف سوخت صرفه جویی کند و هنگام ترمزگیری باتری را در اختیار می گیرد. همه اینها به صورت یکپارچه در پس زمینه کار می کنند.

میزان مصرف سوخت اقتصادی مرسدس بنز GLE مدل 2021

میانگین میزان مصرف سوخت اقتصاد GLE از خوب تا ضعیف است. GLE 350 دارای مصرف سوخت شهری 12.3 در هر 100 کیلومتر است و 9 لیتر درهر 100 کیلومتر در بزرگراه مصرف می کند. GLE 450 در شهر / بزرگراه 11.2 / 9 لیتر در هر 100 کیلومتر است که عملکرد بهتری دارد. GLE 53 و GLE 580 به ترتیب 13 / 10.7 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر / جاده مصرف می کند ، در حالی که GLE 63 S فقط 15.6 / 12.4 لیتر در هر 100 کیلومتر مصرف می کند.

مرسدس بنز EQA 250 تمام برقی

نام خودرو :

مرسدس بنز کلاس GLE

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

255

گنجایش موتور :

2000

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

11.2

مصرف جاده ای:

9
خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , مرسدس بنز کلاس GLE مدل 2021 , مرسدس بنز کلاس GLE , بنز , مرسدس بنز

مطالب مرتبط