Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

مزدا 3 مدل 2021

مزدا 3 مدل 2021 یک سواری خوش دست با هندلینگ عالی و کیفیت وسایل داخل کابین خوب با مصرف سوخت ....
سه رخ مزدا 3

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

هندلینگ شارپ

ترکیب انواع قدرتمند موتور

کیفیت خوب وسایل داخل کابین

سیستم اطلاعات و سرگرمی کاربر پسند

جوانب منفی

فضای صندلی عقب به نسبت تنگ است

موارد جدید

موتور چهار سیلندر استاندارد 2.0 لیتری

موتور 2.5 لیتری توربوشارژ اکنون موجود است

تریم های متنوع

https://khodrobarjonoob.ir/car11

بررسی اجمالی مزدا 3 مدل 2021

مزدا 3 یکی از خودروهای جمع و جور در رتبه های برتر است. و از هندلینگ اسپرت و فضای داخلی پیشرفته ای برخوردار است و چندین موتور سرحال را ارائه می دهد.

رتبه بندی و تحقیق

مزدا 3 در سال 2021 توانسته در رتبه بندی ها ، رتبه شماره 1 را در گروه سواری های کامپکت کسب کند. در حال حاضر مزدا مزدا 3 دارای امتیاز 8.4 از 10 است که بر اساس ارزیابی 32 عنصر تحقیقاتی و داده ای ما با استفاده از منابع مختلف بدست آمده است.

مزدا 3 مدل 2021 یک خودروی سواری کامپکت خوبی است. این سدان اسپرت یکی از سرگرم کننده ترین خودروها در کلاس خود است و فرمان پویا ، ترمزهای پاسخگو و شتاب سریعی را ارائه می دهد. همچنین سواری راحتی دارد که بسیاری از نقایص جاده را هموار می کند. در داخل ، مزدا 3 از سیستم اطلاعات و سرگرمی کاربرپسندی بهره می برد و در کل کابین آن وسایل مجلل وجود دارد. بارزترین ضعف آن صندلی عقب کوچک آن است.

بررسی قیمت مزدا 3 :

قیمت پایه سواری سدان مزدا 3 از 20500 دلار شروع می شود و قیمت مدل هاچ بک آن از قیمت 22500 دلار آغاز می شود. این قیمتها در این کلاس ، بالاتر از حد متوسط است.

پشت و چراغ های عقب مزدا 3
مزدا 3

مزدا 3 مدل 2021 در مقابل سایر رقبا

مزدا 3 در مقابل هوندا سیویک

هوندا سیویک و مزدا 3 هر دو فرمان دقیق و فرمان پذیری چابکی دارند اما تفاوت های اساسی بین این خودروها وجود دارد. موتور توربو چهار سیلندر سیویک Type R متمرکز بر عملکرد است و دارای اسب بخار بیشتری نسبت به موتور توربو چهار سیلندر مزدا 3 است (306 اسب در مقابل 250). علاوه بر این ، سبک بدنه سدان و هاچ بک سیویک جادارتر از مدل های مزدا 3 است. مزدا 3 سیستم چهار چرخ متحرک را ارائه می دهد که در Civic موجود نیست و همچنین دارای کابینی مجلل تر از هوندا است. تصمیم گیری شما در انتخاب بین این دو خودروی کامپکت عالی ، احتمالاً به اولویت شخصی شما بستگی دارد.

مزدا 3 در مقابل تویوتا کرولا

اگر به دنبال یک رانندگی روزانه با صرفه جویی در مصرف سوخت مناسب ، سواری راحت ، ویژگی های استاندارد فراوان و قابلیت اطمینان قابل پیش بینی فوق العاده هستید ، تویوتا کرولا گزینه عالی است. با این حال ، اگر به دنبال یک ماشین کوچک هستید که بتواند مقداری هیجان را در هنگام رفت و آمد روزانه شما اضافه کند ، کرولا اینطور نیست. مزدا 3 کیفیت داخلی برتر و سواری با نشاط تری را ارائه می دهد.

داشبورد مزدا 3
داشبورد مزدا 3

بررسی سیستم اطلاعات و سرگرمی ، بلوتوث و پیمایش مزدا 3 مدل 2021

سیستم اطلاعات و سرگرمی مزدا 3 توسط یک دکمه چرخشی آسان برای استفاده در نزدیکی دنده کنترل می شود. نمایشگر 8.8 اینچی از گرافیک واضح و منوهای ساده ای بهره می برد. Android Auto و Apple CarPlay بصورت استاندارد در دسترس نیستند ، بنابراین برای تهیه آنها باید حداقل تریم  2.5 S را انتخاب کنید.

سیستم اطلاعات و سرگرمی استاندارد شامل : نمایشگر 8.8 اینچی ، استریوی هشت بلندگو ، رادیوی HD ، فرمان صوتی ، دو پورت USB و بلوتوث.

سیستم اطلاعات و سرگرمی قابل انتخاب شامل: Apple CarPlay ، Android Auto ، رادیو ماهواره ای ، سیستم ناوبری و سیستم صوتی برتر Bose 12 بلندگو.

ویژگی های استاندارد اضافی: استارت دکمه ای و کی لس .

سایر ویژگی های موجود: سقف ماهواره ای.

موتور مزدا 3
موتور مزدا 3

بررسی عملکرد مزدا 3 مدل 2021

برای سال 2021 ، مزدا سه موتور را برای مزدا 3 ارائه کرده است. یک موتور چهار سیلندر 2.0 لیتری تنفس طبیعی که 155 اسب بخار قدرت تولید می کند و به تازگی در مدل سدان پایه استاندارد ارائه شده است. تریم های میان سطح تنها با موتور مدل قبلی را به خود اختصاص داده اند که یک موتور چهار سیلندر 2.5 لیتری 186 اسب بخاری است. برای حداکثر قدرت از این خودرو ، شما باید یکی از دو تریم پرمیوم را انتخاب کنید که به یک موتور چهار سیلندر 2.5 لیتری توربو مجهز است که 227 یا 250 اسب بخار قدرت تولید می کند ، بسته به اینکه از سوخت معمولی یا ممتاز استفاده می کنید. گیربکس شش سرعته اتوماتیک اکنون بصورت استاندارد ارائه شده است؛ یک گیربکس دنده ای شش سرعته نیز در دسترس است ، اما فقط در تریم های هاچ بک پرمیوم قابل انتخاب است.

بررسی میزان مصرف سوخت مزدا 3 مدل 2021

مدل سدان استاندارد مزدا 3 دارای مصرف سوخت 8.4 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر است و در بزرگراه 6.5 لیتر در هر 100 کیلومتر مصرف می کند. که برابر با مصرف سوخت رقبای این کلاس است. مزدا 3 هاچ بک پایه در شهر 9 و در بزرگراه 6.9 لیتر در هر 100 کیلومتر مصرف می کند. با افزوده شدن سیستم تمام چرخ متحرک یا ارتقا به مدل با موتور جدید توربوشارژ ، مصرف سوخت افزایش پیدا می کند.

قابلیت اطمینان مزدا 3

پیش بینی می شود قابلیت اطمینان مزدا 3 مدل 2021 در حدود سه از پنج باشد ، که تقریباً متوسط است.

ویژگی های ایمنی مزدا 3

ویژگی های استاندارد پیشرفته ایمنی:

دوربین دنده عقب

چراغهای جلوی اتوماتیک

سیستم نظارت بر هوشیاری راننده

کروز کنترل تطبیقی

هشدار خروج از خط

سیستم کمکی نگهداری بین خطوط

سنسور باران

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

سیستم نظارت بر نقاط کور

هشدار ترافیک در هنگام دنده عقب

هدآپ دیسپلی

سیستم تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی

چراغهای جلو تطبیقی

سیستم دوربین پارکینگ با نمای فراگیر

سیستم کمکی در هنگام ترافیک (کنترل ترمز ، شتاب و فرمان در شرایط ترافیکی با سرعت پایین).

بررسی مزدا CX 5 مدل 2021 شاسی بلند مزدا

بررسی اجمالی مزدا CX-30 مدل 2021 شاسی بلند مزدا

درباره خودرو بر جنوب

خودرو بر جنوب سایت مرجع در زمینه حمل و امداد خودرو انواع خودروهای سواری , پیکاپ , شاسی بلند است. که در زمینه حمل خودرو , امداد خودرو و خودرو بر مشغول به فعالیت می باشد. مجموعه خودرو بر جنوب در زمینه امداد خودرو , خودرو بر , جرثقیل خودرو بر , حمل خودرو , کفی خودرو بر فعالیت دارد.

نام خودرو :

مزدا 3

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

255

گنجایش موتور :

2000

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

8.4

مصرف جاده ای:

6.5
خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر

مطالب مرتبط