Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

نیسان آلتیما مدل 2021

نیسان آلتیما مدل 2021 یک خودروی سواری با قابلیت های خوب است که رانندگی نرم و راحتی را همراه با مصرف سوخت اقتصادی ارائه می کند
نیسان آلتیما مدل 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

جوانب منفی

موارد جدید

بررسی نیسان آلتیما مدل 2021

2021 نیسان آلتیما یک خودروی راحت با 5 صندلی جادار است ، اما در نیمه بالایی رتبه بندی اتومبیل های متوسط ما قرار می گیرد ، زیرا با کیفیت کابین آن و همچنین جذابیت رانندگی آن از رقبا هم رده مطابقت ندارد.

جوانب مثبت منفی

سوار نرم و راحت

مصرف بهینه سوخت

صندلی های راحت و جادار

کابین به اندازه رقبا بروزآوری نشده است

از لحاظ قدرت پایین تر از رقبای هم رده است

رتبه بندی و تحقیق نیسان آلتیما

رتبه شماره 6 نیسان آلتیما 2021 بر اساس امتیاز آن در گروه اتومبیل های متوسط است. در حال حاضر نیسان آلتیما نمره 7.6 از 10 را کسب کرده است ، که بر اساس ارزیابی 29 عنصر تحقیقاتی و داده ای ما با استفاده از منابع مختلف بدست آمده است.

آلتیما دارای تنوع موتورهای قدرتمند ، مصرف سوخت مناسب ، سواری آرام و صندلی های مناسب بزرگسالان است. با این حال ، برخی از رقبای این کلاس دارای کابین های مجلل تر و سواری جذاب تری هستند.

نیسان آلتیما مدل 2021
نیسان آلتیما مدل 2021 در سایت خودرو بر جنوب

تفاوت مدل 2020 و 2021 آلتیما در چیست ؟

برای سال 2021 ، نیسان برخی از ویژگی های آلتیما را بین تریم ها تغییر داده است. در نتیجه ، Apple CarPlay و Android Auto دیگر در تریم پایه S استاندارد نیستند.

قیمت نیسان آلتیما مدل 2021

قیمت پایه نیسان آلتیما مدل 2021 از 24300 دلار شروع می شود که این کمی بالاتر از قیمت خودروهای رده متوسط است. کلاس متوسط آن در SV به 25400 دلار می رسد و برای تریم SR در حدود 26200 دلار است و تریم SL  در حدود 29990 دلار است. قیمت تریم سطح بالای ان در حدود 34100 دلار است.

نیسان آلتیما مدل 2021 در مقابل سایر رقبا

نیسان آلتیما در مقابل تویوتا کمری

تویوتا کمری یک ماشین متوسط و همه جانبه است و مسلما بهتر از آلتیما و سایر رقبا در این کلاس است.  مانند نیسان ، تویوتا با یک موتور چهار سیلندر سرحال و کم مصرف همراه است ، اما همچنین با یک موتور خورجینی V6 در دسترس است که از هر موتوری که آلتیما ارائه داده قوی تر است. به علاوه ، کابین کمری مملو از وسایل مجلل و ویژگی های اضافی دیگر مانند کنترل کروز تطبیقی و تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی نیز می باشد. تویوتا همچنین دارای درجه اطمینان پیش بینی شده کمی بالاتر است.

نیسان آلتیما و هوندا آکورد

هوندا آکورد سدان دیگری است که در رتبه بندی خودروهای متوسط ما بهتر از آلتیما عمل می کند. کابین هوندا ، کابین زیباتر و جادارتری به نسبت آلتیما است و همچنین فضای بار بیشتری نیز در اختیار شما قرار می دهد. از نظر عملکرد ، آکورد دارای فرمان تیزتر و موتورهای قدرتمندتری نسبت به آلتیما است. تنها دلیل در نظر گرفتن آلتیما بیش از آکورد این است که آیا شما می خواهید چهار چرخ محرک داشته باشید.

نیسان آلتیما مدل 2021
نیسان آلتیما مدل 2021 در سایت خودرو بر جنوب

اطلاعات و سرگرمی ، بلوتوث و پیمایش آلتیما

نیسان آلتیما مدل 2021 به صورت استاندارد با سیستم اطلاعات و سرگرمی کاربر پسند Nissan Connect ارائه می شود. کنترل های لمسی و فیزیکی هم به خوبی کنار هم چیده شده اند و به راحتی می توانید آنچه را که در هنگام رانندگی به دنبال آن می گردید را پیدا کنید. با این حال ، صفحه لمسی تاچ اسکرین می تواند به سرعت به ورودی های کاربر پاسخ دهد و Android Auto و Apple CarPlay دیگر در مدل پایه استاندارد وجود ندارند.

ویژگی های استاندارد اطلاعات و سرگرمی: صفحه نمایش لمسی 7 اینچی ، شش بلندگو ، سیستم تشخیص صدا ، بلوتوث ، دو پورت USB و رادیو ماهواره ای.

ویژگی های مالتی مدیا و سرگرمی موجود: صفحه نمایش لمسی 8 اینچی ، Android Auto ، Apple CarPlay ، سیستم صوتی Bose نه عدد بلندگو و سیستم ناوبری.

ویژگی های استاندارد اضافی: استارت دکمه ای ، ورود بدون کلید مجاورت و استارت از راه دور.

سایر ویژگی های موجود: کنترل خودکار تهویه مطبوع دو منطقه.

بررسی عملکرد آلتیما: سواری روان و صرفه جویی در مصرف سوخت عالی

نیسان آلتیما مدل 2021
نیسان آلتیما مدل 2021 در سایت خودرو بر جنوب

موتور نیسان آلتیما مدل 2021

بصورت پایه آلتیما به یک موتور 2.5 لیتری چهار سیلندر مجهز است که در مدل های دیفرانسیل جلو 188 اسب بخار قدرت و در مدل های چهار چرخ متحرک 182 اسب بخار قدرت تولید می کند. همچنین یک موتور چهار سیلندر 2.0 لیتری مجهز به توربوشارژر با قدرت 248 اسب بخار در تریم SR موجود است. هر دو موتور با گیربکس اتوماتیک متغیر مداوم (CVT) مجهز شده اند.

موتور پایه چندان عملکرد قدرتمندی ندارد ، اما برای رفت و آمد روزمره مناسب است. برای کسانی که به دنبال لذت بیشتر و رانندگی اسپرت پرهیجان هستند باید به دنبال موتور توربوشارژر بروند. CVT در هر حال پاسخگوی نیاز شما است و با هر یک از  این موتورها به خوبی هماهنگ می شود.

بررسی مصرف سوخت نیسان آلتیما مدل 2021

در واقع مصرف سوخت برای موتور استاندارد 2.5 لیتری در شهر حدود 8.4 لیتر در هر 100 کیلومتر است و مصرف آن در بزرگراه 6.03 لیتر در هر 100 کیلومتر است. درصورتیکه سیستم چهار چرخ متحرک را انتخاب کنید در شهر حدود 9.05 لیتر در هر 100 کیلومتر است و مصرف آن در بزرگراه 6.53 لیتر در هر 100 کیلومتر می شود.

مدل هایی که به توربوشارژر مجهز هستند در شهر حدود 9.41 لیتر در هر 100 کیلومتر است و مصرف آن در بزرگراه 6.92 لیتر در هر 100 کیلومتر است.

آیا نیسان آلتیما قابل اطمینان است؟

پیش بینی می شود که نیسان آلتیما 2021 دارای قابلیت اطمینان سه از پنج باشد ، که تقریباً در حد متوسط قرار می گیرد.

گارانتی نیسان

نیسان آلتیما با گارانتی 3 ساله و یا 50000 کیلومتر و خدمات پس از فروش 5 ساله و یا 100000 کیلومتر ارائه می شوند.

ایمنی آلتیما

نتایج تست تصادف آلتیما

اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها به آلتیما 2021 امتیاز ایمنی کلی 5 از پنج ستاره را داده است ، با پنج ستاره در آزمایش تصادف جانبی و واژگونی و چهار ستاره در تست تصادف از جلو.

موسسه بیمه ایمنی بزرگراه 2021 آلتیما را آزمایش نکرده است ، اما مدل مشابه 2020 بالاترین رتبه خوب را در هر شش آزمایش ایمنی تصادف IIHS بدست آورده است.

نیسان آلتیما مدل 2021
نیسان آلتیما مدل 2021 در سایت خودرو بر جنوب

ویژگی های ایمنی نیسان آلتیما مدل 2021

ویژگی های استاندارد پیشرفته ایمنی:

دوربین عقب

سیستم هشدار برخورد به جلو

ترمز اضطراری اتوماتیک جلو

سیستم تشخیص عابر پیاده

سیستم هشدار خروج از خط

سیستم نظارت بر خواب آلودگی راننده

چراغهای جلوی اتوماتیک

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

ترمز اضطراری خودکار معکوس

سیستم تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی

سیستم نظارت بر نقاط کور

سیستم هشدار ترافیک متقاطع عقب

سیستم دوربین پارکینگ 360 درجه

سنسورهای پارک عقب

چراغ های جلو LED

کروز کنترل تطبیقی

ProPilot Assist با کنترل کروز تطبیقی (کنترل فرمان ، شتاب و ترمز در شرایط خاص)

 

نام خودرو :

نیسان آلتیما

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

248

گنجایش موتور :

2000

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

8.16

مصرف جاده ای:

6.92
خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر

مطالب مرتبط