Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

نیسان پت فایندر 2022

نیسان پت فایندر 2022 برای امسال از نو طراحی شده است دارای فضای داخلی با کیفیت و جاداری است  ، همچنین سیستم اطلاعات سرگرمی کاربر پسندی دارد
نیسان پت فایندر 2022

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

فضای داخلی عالی و دلپذیر

بسیاری از امکانات استاندارد فناوری و ایمنی

پویایی رانندگی دلپذیر

 

 

 

 

جوانب منفی

قیمت شروع آن بالاتر از حد متوسط است

موارد جدید

به طور کامل دوباره طراحی شده است

https://khodrobarjonoob.ir/suv36

نیسان پت فایندر 2022 برای امسال از نو طراحی شده است دارای فضای داخلی با کیفیت و جاداری است  ، همچنین سیستم اطلاعات سرگرمی کاربر پسندی دارد ، بسیاری از امکانات ایمنی بصورت استاندارد هستند و مصرف سوخت آن بالاتر از حد متوسط است. این خودرو به دلیل اطلاعات ناقص ایمنی و قابلیت اطمینان ، نمره یا رتبه کلی ندارد.

جوانب مثبت منفی

فضای داخلی عالی و دلپذیر

بسیاری از امکانات استاندارد فناوری و ایمنی

پویایی رانندگی دلپذیر

قیمت شروع آن بالاتر از حد متوسط است

موارد جدید برای سال 2022

به طور کامل دوباره طراحی شده است

تحقیق و رتبه بندی پت فایندر 2022

نیسان پت فایندر 2022 به دلیل مفقود شدن داده های ایمنی ، در بخش شاسی بلندهای متوسط امتیاز ندارد. در حال حاضر ، نمره کلی نیسان پت فایندر در دسترس نیست ، اگرچه رتبه منتقدین ، نمره عملکرد و نمره داخلی آن براساس ارزیابی ما از 10 تحقیق و داده است.

نیسان پت فایندر 2022 که از نو طراحی شده ، که شاسی بلند متوسط خوبی است و پیشرفت قابل توجهی در مدل جایگزین آن انجام شده است. Pathfinder جدید دارای ظاهری جسورانه و مربع شکلی است که با موتور V6 بروز شده است، و با هندلینگ خوب و قابلیت بکسل قوی تکمیل شده است. فضای داخلی آن دارای ظاهری مجلل با کیفیتی عالی است ، امکانات فنی بصری و صندلی برای حداکثر هشت مسافر را دارد. پت فاندر دارای فضای بار بزرگ و امکانات فراوان کمک راننده است که جذابیت رانندگی با آن را بالاتر می برد.

فقط انتظار نداشته باشید که با این شاسی بلند در مسیرهای پر و پیچ و خم و آفرود مسافت های طولانی را بپیمایید. علیرغم ظاهر خشن و نام ترسناک اش ، توانایی های آفرود پت فایندر در بهترین حالت باز هم برای آفرود رفتن کم است.

بررسی قیمت نیسان پت فایندر چقدر است؟

قیمت اولیه نیسان پت فایندر 33410 دلار است که این قیمت برای این رده از شاسی بلندها کمی بالاتر از حد متوسط است. قیمت تریم های متوسط SV و SL به ترتیب به 36،200 دلار و 39،590 دلار افزایش می یابد ، در حالی که تریم پلاتینیوم از 46،190 دلار شروع می شود.

نمای بغل نیسان پت فایندر 2022
نیسان پت فایندر 2022

نیسان پت فایندر در مقابل سایر رقبا

نیسان پت فایندر در مقابل کیا تلوراید

کیا تلوراید یک شاسی بلند عالی سه ردیفه است و در اکثر مناطق در رده بندی ها بالاتر از پت فایندر قرار دارد. تلوراید دارای موتور V6 قوی تر ، امکانات ایمنی استانداردتر ، کابین با کیفیت بالاتر و فضای نشیمن اضافی در ردیف دوم و سوم است. کیا همچنین دارای اتاق بار بیشتر ، قیمت اولیه پایین تر و گارانتی طولانی مدت برای موتور است. این بدان معنا نیست که پت فایندر طبقه بندی نشده است . میزان مصرف سوخت آن نیز کمی بهتر است و از لحاظ یدک کشی نیز می تواند 1000 پوند اضافی را یدک بکشید. اما در کل ، تلوراید انتخاب بهتری است.

نیسان پت فایندر در مقابل تویوتا هایلندر

تویوتا هایلندر یکی از رقبای جدی و نزدیک با پت فایندر جدید را دارد. هایلندر دارای پوشش گارانتی مشابه ، مجموعه ای از امکانات ایمنی استاندارد ، تقریباً به همان میزان فضای بار و فضای داخلی با کیفیت است. موتور V6 هایلندر با مصرف 8.1 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه کمی مصرف سوخت کمتری دارد ، در حالی که بهترین امتیاز نیسان در بزرگراه 8.7 لیتر در هر 100 کیلومتر است. از سوی دیگر ، پت فایندر دارای یک صندلی ردیف سوم بزرگتر با دسترسی راحت تر است ، همچنین ظرفیت بکسل بیشتر و قیمت شروع آن نیز کمی پایین تر است. هر دوی این شاسی بلندها گزینه های خوبی هستند و بهترین انتخاب بین این دو احتمالاً به ترجیح شخصی بستگی دارد.

داشبورد نیسان پت فایندر 2022
نیسان پت فایندر 2022

بررسی سیستم اطلاعات سرگرمی ، بلوتوث و ناوبری پت فایندر

نیسان پت فایندر 2022 با صفحه نمایش لمسی استاندارد 8 اینچی یا صفحه نمایش 9 اینچی اختیاری ارائه می شود. هر دو صفحه لمسی به خوبی کار می کنند ، پت فایندر به ورودی ها سریع پاسخ می دهند که منوهای ساده ای نیز دارد. هر دو با انواع دکمه ها و دستگیره هایی برای کنترل های صوتی و تهویه مطبوع همراه هستند. این تنظیمات بکاری گیری و کاربرد آنها را در حال حرکت را بسیار آسان می کند.

کلاستر سنج استاندارد آنالوگ به خوبی کار می کند و کلاستر سنج دیجیتال 12.3 اینچی آن ترفندهای منظمی را ارائه می دهد. از همه مهمتر ، می تواند نمای ناوبری مفیدی را بین سرعت سنج و سرعت سنج با جهت های دوار نشان دهد.

امکانات استاندارد سیستم مالتی مدیا و سرگرمی: صفحه لمسی 8 اینچی ، Apple CarPlay ، Android Auto ، بلوتوث ، چهار پورت USB ، رادیو ماهواره ای و استریو با شش بلندگو.

امکانات اطلاعات سرگرمی موجود: صفحه نمایش لمسی 9 اینچی ، خوشه سنج دیجیتال 12.3 اینچی ، سیستم ناوبری ، بی سیم Apple CarPlay ، دو پورت USB اضافی ، سیستم صوتی Bose با 13 بلندگو و شارژ دستگاه بی سیم.

امکانات استاندارد اضافی: ورود بدون کلید و کنترل خودکار تهویه مطبوع در سه منطقه.

سایر امکانات موجود: راه اندازی از راه دور و مونروف پانوراما.

موتور پت فایندر 2022

نیسان پت فایندر 2022 مجهز به موتور 3.5 لیتری V6 است که 284 اسب بخار قدرت و 259 پوند فوت گشتاور تولید می کند. یک گیربکس 9 سرعته اتوماتیک و دیفرانسیل جلو استاندارد هستند. چهار چرخ متحرک نیز موجود است.

این موتور V6 برای پت فایندر بسیار مناسب است. شتاب اولیه آن کمی کند است ، اما هنگامی که حرکت می کند ، موتور با اطمینان پت فایندر را در اطراف شهر به حرکت در می آورد. گیربکس تغییرات دنده ای روان و عمدتا سریع را نشان می دهد ، اگرچه در موقعیت هایی مانند عبور از وسایل نقلیه دیگر در بزرگراه تعویض دنده پایین تر گاهی اوقات کند می شود. روی هم رفته ، بسیار بهتر از خودکار متغیر پیوسته ای است که جایگزین آن شده است. صفر تا 100 کیلومتر آن حدود هفت ثانیه طول می کشد.

سیستم مالتی مدیای نیسان پت فایندر 2022
نیسان پت فایندر 2022

بررسی میزان مصرف سوخت پت فایندر 2022

پت فایندر دارای 11.2 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 9 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه است که برای بخش شاسی بلندهای متوسط رتبه خوبی است ، اما در کل در این کلاس هم مواردی وجود دارند که رتبه مصرف سوخت بهتری دارند. جالب اینجاست که انتخاب سیستم چهارچرخ محرک ، امتیاز بزرگراه پت فایندر را تا 8.7 لیتر در هر 100 کیلومتر کاهش می دهد.

عملکرد خارج از جاده پت فایندر 2022

نیسان پت فایندر دارای 7 اینچ فاصله از سطح زمین و چندین حالت کنترل کشش است که آن را به یک همراه مشتاق برای حرکت در خیابان های برفی و در مسیرهای مرطوب خاکی فصلی و در جاده های غیر آسفالت تبدیل می کند. با وجود نام آن ، پت فایندر واقعاً برای رانندگی آفرود طراحی نشده است. گزینه های بهتری نیز موجود هستند که عبارتند از تویوتا 4 رانر و جیپ گرند چروکی.

نتایج آزمایش تصادف پت فایندر 2022

نه اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها و نه موسسه بیمه ایمنی بزرگراه ها پت فایندر 2022 را تصادف نکرده اند.

ویژگی های ایمنی پت فایندر 2022

ویژگی های استاندارد کمک راننده:

دوربین دنده عقب

سنسورهای پارک عقب

سیستم نظارت بر نقاط کور

سیستم هشدار ترافیک در هنگام دنده عقب

هشدار برخورد جلو و عقب

سیستم تشخیص عابر پیاده

ترمز اضطراری خودکار

سیستم هشدار خروج از خط

چراغهای نور بالا اتوماتیک

سیستم نظارت بر خواب آلودگی راننده

سیستم هشدار درب عقب (به جلوگیری از باقی ماندن کودکان و حیوانات خانگی در داخل خودرو کمک می کند)

ویژگی های موجود برای کمک راننده:

ProPilot Assist (کروز کنترل تطبیقی با خط محور)

سیستم دوربین پارکینگ نمای اطراف

هدآپ دیسپلی

سیستم تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی

درباره خودرو بر جنوب و امداد خودرو جنوب

خودرو بر جنوب سایت مرجع در زمینه حمل و امداد خودرو انواع خودروهای سواری , پیکاپ , شاسی بلند است. بعلاوه در زمینه حمل خودرو , امداد خودرو و خودرو بر مشغول به فعالیت می باشد. مجموعه امداد خودرو جنوب در زمینه امداد خودرو , خودرو بر , جرثقیل خودرو بر , حمل خودرو , کفی خودرو بر فعالیت دارد.

کیا سلتوس 2021

کیا سلتوس 2021 به دلیل فضای فوق العاده برای سرنشین ها و فضای بار خود در بین شاسی بلند های های ساب کامپکت متمایز می شود. با این حال شتاب آن کمی کند است. این خودرو نمره یا رتبه کلی ندارد زیرا از نظر قابلیت اطمینان پیش بینی شده ارزیابی نشده است.

کیا K5 مدل 2021

کیا K5 2021 سواری راحتی دارد و دارای امکانات فنی استاندارد است ، اما در مورد اسپرت بودن و فضای سر صندلی عقب از رقبا عقب مانده است.

نام خودرو :

نیسان پت فایندر 2022

مدل :

2022

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

284

گنجایش موتور :

3500

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

11.2

مصرف جاده ای:

9
خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , نیسان پت فایندر 2022 , نیسان پت فایندر , پت فایندر 2022

مطالب مرتبط