Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

هیوندای النترا 2021

هیوندای النترا 2021 کاملاً از نو طراحی شده در میانه رتبه بندی خودروهای جمع و جور ما قرار دارد. این سیستم دارای سیستم اطلاعات سرگرمی کاربر پسند
هیوندای النترا 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

لیست طولانی از آپشن های استاندارد

کابین جادارا

مصرف سوخت عالی

سواری خوب و آرام

جوانب منفی

بازخورد محدود فرمان

کابین به اندازه رقبا قابل رقابت نیست

موارد جدید

به طور کامل دوباره طراحی شده است

مدل GT هاچ بک دیگر متوقف شده است

https://khodrobarjonoob.ir/car23

هیوندای النترا 2021 کاملاً از نو طراحی شده در میانه رتبه بندی خودروهای جمع و جور ما قرار دارد. این سیستم دارای سیستم اطلاعات سرگرمی کاربر پسند ، فضای بار زیاد و برآورد فوق العاده مناسب مصرف سوخت است ، اما چندین رقیب آن دارای کابین های بهتری هستند.

جوانب مثبت منفی هیوندای النترا 2021

لیست طولانی از آپشن های استاندارد

کابین جادارا

مصرف سوخت عالی

سواری خوب و آرام

بازخورد محدود فرمان

کابین به اندازه رقبا قابل رقابت نیست

موارد جدید برای 2021

به طور کامل دوباره طراحی شده است

مدل GT هاچ بک دیگر متوقف شده است

رتبه بندی و تحقیقات

هیوندای النترا 2021 رتبه 5 ام را در رده بندی خودروهای جمع و جور کسب است. در حال حاضر هیوندای النترا دارای امتیاز 8.1 از 10 است که بر اساس ارزیابی ما از 19 قطعه تحقیق و عناصر داده با استفاده از منابع مختلف است.

النترا 2021 یک ماشین جمع و جور خوب است. فضای زیادی در ردیف جلو وجود دارد و اکثر بزرگسالان برای نشستن در عقب احساس راحتی خواهند کرد. این خودرو دارای بسیاری از امکانات فناوری استاندارد می باشد ، از جمله Android Auto بی سیم  Apple CarPlay. النترا 2021 باز طراحی  شده است همچنین دارای مصرف سوخت عالی و سواری راحتی است. علاوه بر همه اینها ، از نظر ایمنی و قابلیت اطمینان پیش بینی خوبی دارد. با این حال ، کابین این سدان فاقد ظرافتی است که در برخی از همکلاسی هایش وجود دارد و رانندگی به اندازه برخی از رقبا آن سرگرم کننده نیست.

تفاوت النترا 2020 در مقابل 2021 در چیست؟

هیوندای النترا برای سال 2021 کاملاً از نو طراحی شده است و در حال حاضر بدنه ای آن پایین تر ، بلندتر و پهن تر طراحی شده است که ظاهر کوپه چهار در را به آن بخشیده است. همچنین دارای چندین ویژگی استاندارد از جمله صفحه نمایش لمسی 8 اینچی ، بی سیم Apple CarPlay و Android Auto ، رادیو HD ، پورت USB اضافی و سیستم تشخیص صدا است. در حال حاضر یک صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی و در صندوق عقب نیز به صورت هندز فری در دسترس است. هیوندای همچنین تریم های اصلی را کاهش داده است. به جای تریم های هاچ بک GT که قبلاً در دسترس بود ، دو تریم سدان با عملکرد (N Line و N) به خط تولید پیوسته اند. علاوه بر این ، هیوندای جدید النترا هیبریدی را معرفی می کند ، که ما آن را جداگانه بررسی می کنیم.

قیمت هیوندای النترا چقدر است؟

هیوندای النترا 2021 یکی از کمترین قیمت های اولیه را در کلاس خودروهای جمع و جور با 19،650 دلار دارد. Elantra N Line اسپرت با قیمت 24،100 دلار به فروش می رسد و تریم برتر Limited از 25،450 دلار شروع می شود. اطلاعات قیمت هنوز برای عملکرد و کاملاً جدید النتر  N در دسترس نیست.

 هیوندای النترا در مقابل سایر رقبا

هیوندای النترا در مقابل هوندا سیویک

هوندا سیویک خودرویی بسیار شناخته شده تری از النترا است. سیویک یکی از جذاب ترین سواری ها را در کلاس خودروهای جمع و جور را ارائه می دهد که از هندلینگ پر جنب و جوش تر و فرمان پذیری بالاتری نیز برخوردار است. سیویک همچنین دارای موتور قوی تری است که شامل یک موتور توربو چهار سیلندر با حداکثر قدرت 306 اسب بخار است. فراتر از آن ، در مقایسه با هیوندای ، کابین مجلل تری نیز در اختیار خواهید داشت. و بر خلاف النترا جدید ، هوندا سیویک به عنوان یک هاچ بک در دسترس است که فضای بار بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد. هیوندای دارای نمره قابلیت اطمینان بهتری است ، اما این مورد برای ما کافی نیست تا آن را بجای هوندا توصیه کنیم.

هیوندای النترا در مقابل کیا فورته

کیا فورته شباهت های زیادی با پسر عموی خود النترا دارد. هر دو مدل دارای فهرستی طولانی از آپشن های استاندارد ، کنترل اطلاعات سرگرمی کاربر پسند و برآورد مسافت پیموده شده گاز خوبی هستند. رانندگی با النترا کمی راحت تر است ، اما هر دو خودرو می توانند از بازخورد فرمان بیشتری استفاده کنند. در حالی که سیستم اطلاعات سرگرمی هیوندای به روزتر است ، فورته به دلیل کیفیت بالای مواد کابین و فضای بار کمی در رده بندی ما بالاتر قرار دارد.

بررسی سیستم مالتی مدیا ، بلوتوث و ناوبری النترا 2021

استفاده از سیستم اطلاعات و سرگرمی النترا آسان است و دارای منوهای منطقی و چندین روش برای استفاده از جمله کنترل های لمسی ، فیزیکی و صوتی است. سیستم بی سیم Apple CarPlay و Android Auto به تازگی استاندارد هستند ، اگرچه فقط در مدلهایی با صفحه لمسی کوچکتر در دسترس است. مدل هایی با صفحه نمایش لمسی ارتقا یافته 10.25 اینچی به کابل نیاز دارند تا از این برنامه های ادغام گوشی های هوشمند استفاده کنند.

امکانات استاندارد سیستم اطلاعات سرگرمی: صفحه نمایش لمسی 8 اینچی با Android Auto بی سیم و Apple CarPlay ، استریو با چهار بلندگو ، رادیو HD ، دو پورت USB ، بلوتوث و سیستم تشخیص صدا.

امکانات سیستم اطلاعات و سرگرمی موجود: صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی با سیستم عامل Android Auto و Apple CarPlay ، سیستم ناوبری ، سیستم صوتی Bose با هشت بلندگو و شارژ دستگاه بی سیم.

سایر امکانات استاندارد: ورود بدون کلید از راه دور.

سایر امکانات موجود: نورپردازی داخلی محیط و سانروف.

بررسی موتور النترا 2021

اکنون موتور چهار سیلندر 2.0 لیتری 147 اسب بخاری متوسط در تریم های SE ، SEL و Limited استاندارد است. با گیربکس اتوماتیک متغیر پیوسته (CVT) جفت می شود. با استفاده از این پیشرانه ، شتاب النترا کمی طول می کشد ، اما برای سفرهای روزانه شما نیروی کافی را فراهم می آورد. گیربکس در مدل پایه از قدرت موجود به خوبی استفاده می کند و مانند سایر CVT ها صداهای بلند هنگام شروع به حرکت ایجاد نمی کند.

اگر به دنبال قدرت بیشتر از النترا هستید ، دو گزینه دارید. تریم N Line با موتور 1.6 لیتری چهار سیلندر 201 اسب بخاری که مجهز به توربوشارژ می باشد و یک گیربکس شش سرعته دستی یا گیربکس هفت سرعته اتوماتیک دو کلاچه عرضه می شود. تریم N دارای یک پیشرانه 2.0 لیتری چهار سیلندر است که 275 اسب بخار قدرت دارد و به گیربکس شش سرعته دستی یا هشت سرعته دو کلاچه اتوماتیک متصل می شود.

بررسی مصرف سوخت النترا 2021

مصرف سوخت النترا در مدل پایه 7.1 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 5.4 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه برآورد می شود که برای یک ماشین جمع و جور عالی است. تریم های SEL 7.6 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 5.7 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه مصرف می کنند ، در حالی که N Line شهر/بزرگراه 9.4/6.9 لیتر در هر 100 کیلومتر و با گیربکس دستی و 8.4/6.5 لیتر در هر 100 کیلومتر را با اتوماتیک مصرف می کنند.

ویژگی های ایمنی النترا 2021

استاندارد ایمنی پیشرفته:

دوربین دنده عقب

هشدار برخورد به جلو

ترمز اضطراری خودکار

سیستم تشخیص عابر پیاده

سیستم نظارت بر نقاط کور

هشدار ترافیک درهنگام عقب

سیستم کمکی نگهداشتن  خودرو روی خط

راهنمای دنبال کردن خط

سیستم هشدار توجه راننده

نور بالای خودکار

هشدار خروج ایمن

امکانات ایمنی پیشرفته موجود:

سیستم تشخیص دوچرخه سوار

کروز کنترل تطبیقی

سنسورهای پارک عقب

هشدار فاصله پارک

سیستم کمکی اجتناب از برخورد

سیستم کمک رانندگی در بزرگراه

 

هیوندای النترا هیبریدی 2021

هیوندای النترا هیبریدی 2021 در رده یک سوم بالای خودروهای هیبریدی و برقی قرار می گیرد. این خودرو مصرف سوخت استثنایی ، پیشرانه مناسب ، هندلینگ مناسب و امکانات فراوانی را ارائه می دهد. علاوه بر این ، از نظر ایمنی و قابلیت اطمینان پیش بینی خوبی دارد.


درباره خودرو بر جنوب و امداد خودرو جنوب

خودرو بر جنوب سایت مرجع در زمینه حمل و امداد خودرو انواع خودروهای سواری , پیکاپ , شاسی بلند است. بعلاوه در زمینه حمل خودرو , امداد خودرو و خودرو بر مشغول به فعالیت می باشد. مجموعه امداد خودرو جنوب در زمینه امداد خودرو , خودرو بر , جرثقیل خودرو بر , حمل خودرو , کفی خودرو بر فعالیت دارد.

 

 

نام خودرو :

هیوندای النترا 2021

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

201

گنجایش موتور :

1600

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

7.1

مصرف جاده ای:

5.4
خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , هیوندای النترا 2021 , النترا 2021

مطالب مرتبط