Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

هیوندای اکسنت 2021

هیوندای اکسنت 2021 یک سدان کامپکت با مصرف بهینه سوخت و همچنین فضای سرنشین زیاد است.
هیوندای اکسنت 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

جوانب منفی

موارد جدید

بررسی هیوندای اکسنت 2021

هیوندای اکسنت 2021 در محدوده پایین رتبه بندی خودروهای ساب کامپکت ما قرار دارد. فضای سرنشین آن بسیار زیاد است و همچنین یک سیستم اطلاعات و سرگرمی کاربر پسند ، هر چند اساسی است ، اما سرعت این سدان کوچک کمی کند است و برای رانندگی به اندازه برخی رقبای هم رده جذاب نیست.

جوانب مثبت منفی

صندلی های بزرگ

سیستم اطلاعات و سرگرمی مستقیم

مصرف سوخت بالاتر از متوسط با CVT

فضای بار محدود

موتور کم قدرت

سواری ناپایدار بر روی مسیرهای ناهموار

رتبه بندی و جوایز

رتبه شماره 6 هیوندای اکسنت بر اساس امتیاز آن در گروه خودروهای ساب کامپکت است. این برنده جایزه بهترین ماشین ساب کامپکت 2021 ما از جهت هزینه و قیمت خودرو بود. در حال حاضر امتیاز هیوندای اکسنت 7.6 از 10 است که بر اساس ارزیابی ما از 31 مورد تحقیق و عناصر داده است.

هیوندای اکسنت علی رغم رتبه پایین ، یک ماشین ساب کامپکت خوب است. در واقع ، ما آن را بهترین اتومبیل ساب کامپکت 2021 خود از لحاظ اقتصادی نامیدیم زیرا بهترین ترکیب کیفیت و ارزش را در کلاس خود ارائه می دهد. کابین جذاب و ویژگی های استاندارد آن ، قیمت پایین آن را نفی می کند. Accent همچنین دارای برآورد صرفه جویی در مصرف سوخت بیش از حد متوسط است همچنین دارای صندلی های عقب مناسب بزرگسالان است. با این حال ، فضای بار در مقایسه با بیشتر رقبای کلاس کم است ، و سواری با آن بر روی چاله ها و دست اندازهای جاده می تواند ناهموار باشد.

چراغ عقب هیوندای اکسنت 2021
چراغ عقب هیوندای اکسنت 2021

قیمت هیوندای اکسنت چقدر است؟

اکسنت 2021 با قیمت اولیه 15395 دلار عرضه می شود که برای کلاس خودروهای ساب کامپکت متوسط است. افزودن CVT به تریم پایه 1100 دلار اضافی هزینه دارد. تریم متوسط سطح SEL از 17،750 دلار شروع می شود ، در حالی که تریم برتر سطح محدود با قیمت 19،500 دلار شروع می شود.

هیوندای اکسنت در مقابل سایر رقبا

هیوندای اکسنت در مقابل کیا ریو

کیا ریو و هیوندای اکسنت خواهر و برادر شرکتی هستند که ویژگی های زیادی مشابه دارند ، اما تفاوت های قابل توجهی وجود دارد که باعث می شود ریو وسیله نقلیه مناسب تری باشد. در حالی که هر دو به عنوان یک سدان با اندازه مشابه در دسترس هستند ، ریو به صورت هاچ بک با فضای بار زیاد در دسترس است. علاوه بر این ، کیا دارای درجه اطمینان پیش بینی شده بالاتر ، سیستم اطلاعات و سرگرمی بهتر ، صفحه نمایش لمسی بزرگتر ، هندلینگ چابک تر و برآورد بهتری در مصرف سوخت است.

هیوندای اکسنت در مقابل هیوندای النترا

هیوندای النترا نسخه بزرگتری از اکسنت است و با این کار مزایای زیادی به همراه می آورد. علاوه بر فضای اضافی برای مسافر و بار می باشد. الانترا همچنین دارای ویژگی های ایمنی استاندارد تر ، از جمله هشدار برخورد به جلو با سیستم کمکی ترمز است. علاوه بر این ، النترا یا به صورت سدان یا هاچ بک عرضه می شود ، در حالی که اکسنت فقط یک سدان است. هیچ کدام از این دو اتومبیل ها برای رانندگی هیجان خاصی ندارند ، اما النترا دارای یک موتور چهار سیلندر پایه قدرتمندتر و همچنین سه گزینه موتور است که همگی این موتورهای از اکسنت قوی تر هستند. اگر توانایی پرداخت آن را دارید ، توصیه می کنیم النترا را انتخاب کنید.

موتور هیوندای اکسنت 2021
موتور هیوندای اکسنت 2021

بررسی فضای داخلی اکسنت  فضای نشستن سخاوتمندانه

بررسی فضای بار اکسنت

ظرفیت بار هیوندای 13.7 فوت مکعب است که برای یک ماشین ساب کامپکت کمتر از حد متوسط است. برخلاف اکسنت ، اکثر رقبا مدل های هاچ بک با فضای بار بیشتری ارائه می شود. تریم پیشرفته Limited با درب صندوق عقب بدون هندزفری ارائه می شود.

صندلی کودک

دو مجموعه کامل اتصال LATCH برای صندلی های عقب اکسنت وجود دارد. یک اتصال دهنده برای صندلی وسط عقب نیز تعبیه شده است. موسسه بیمه ایمنی بزرگراه ها به این سیستم LATCH رتبه دوم بالاترین رتبه قابل قبول برای سهولت استفاده از آن را به اکسنت داده است. استفاده از آن معمولاً آسان است ، اما اتصالات پایین در صندلی ها پایین قرار گرفته اند.

بررسی کیفیت داخلی اکسنت

اکسنت ارزان ترین خودروی هیوندای است و جای تعجب نیست که این مورد استفاده در پلاستیک های سخت و همچنین برخی دیگر از سطوح با کیفیت معمولی در داخل کابین است. هنوز هم ، بازرسان می گویند که کابین مطابق با استانداردهای کلاس خودروهای ساب کامپکت است.

سیستم اطلاعات و سرگرمی اکسنت ، بلوتوث و ناوبری هیوندای اکسنت 2021

اکسنت 2021 به صورت استاندارد با صفحه نمایش لمسی ساده ارائه می شود ، اما فاقد Apple CarPlay و Android Auto است و صدای استریو پایه در حد معمول است. سیستم اطلاعات و سرگرمی ارتقا یافته در SEL به دلیل صفحه نمایش لمسی بزرگتر و فناوری تلفیق تلفن های هوشمند ، انتخاب بهتری است.

ویژگی های اطلاعا و سرگرمی استاندارد: صفحه نمایش لمسی 5 اینچی ، سیستم صوتی چهار بلندگو ، Siri Eyes Free ، بلوتوث و پورت USB.

ویژگی های اطلاعات و سرگرمی موجود: یک صفحه نمایش لمسی 7 اینچی ، یک سیستم صوتی شش بلندگو ، رادیوی ماهواره ای ، دو پورت USB اضافی ، Apple CarPlay ، Android Auto و سیستم ارتباط از راه دور Hyundai Blue Link.

رینگ هیوندای اکسنت 2021
رینگ هیوندای اکسنت 2021

سایر ویژگی های موجود: کنترل خودکار تهویه مطبوع .

عملکرد هیوندای اکسنت 2021 : سواری سفت اما کم مصرف

موتور اکسنت

اکسنت با یک موتور چهار سیلندر 120 اسب بخاری ارائه می شود. برای سفرهای روزانه شما به اندازه کافی قدرت دارد ، اما برای تردد در بزرگراه کمی ضعیف به نظر می رسد. یک گیربکس شش سرعته دنده ای در تریم پایه SE بصورت استاندارد است ، در حالی که یک گیربکس اتوماتیک متغیر مداوم (CVT) در تریم پایه و در سایر موارد استاندارد موجود است.

میزان مصرف سوخت اکسنت 2021

با گیربکس استاندارد دستی ،  تخمین زده می شود اکسنت تا 8.1 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 6 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه داشته باشد. این ارقام برای کلاس متوسط است. مدل های دارای CVT  مقداری به مصرف سوخت اضافه می شود و این خودرو را به یکی از کم مصرف ترین خودروهای موجود در این کلاس تبدیل می کند.

بررسی سواری و هندلینگ اکسنت 2021

اکسنت به خوبی گوشه ها را کنترل می کند اما از نظر رانندگی اسپرت به پایه رقبای داخل کلاس نمی رسد. سواری اکسنت به طور کلی نرم است ، اگرچه در مسیرهای ناهموار سفت به نظر می رسد.

قابلیت اطمینان هیوندای اکسنت 2021

آیا هیوندای اکسنت قابل اطمینان است؟

هیوندای اکسنت 2021 دارای درجه اطمینان پیش بینی شده کمی بالاتر از متوسط 3.5 از 5 است.

گارانتی هیوندای اکسنت 2021

هیوندای اکسنت 2021 با پنج سال ضمانت محدود / 100000 کیلومتر  و یا  10 سال / 160.000 کیلومتر ضمانت موتور ارائه می شود.

ویژگی های ایمنی هیوندای اکسنت 2021

ویژگی های استاندارد پیشرفته ایمنی:

دوربین عقب

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

هشدار برخورد به جلو

ترمز اضطراری خودکار

درباره ما

خودرو بر جنوب یک سایت در زمینه حمل و امداد خودرو انواع خودروهای سواری , پیکاپ , شاسی بلند است. که در زمینه حمل خودرو و امداد خودرو و خودرو بر مشغول به فعالیت می باشد. مجموعه خودرو بر جنوب در زمینه امداد خودرو , خودرو بر , جرثقیل خودرو بر , حمل خودرو , کفی خودرو بر فعالیت دارد.

نام خودرو :

هیوندای اکسنت

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

120

گنجایش موتور :

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

مصرف جاده ای:

خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , هیوندای اکسنت 2021 , هیوندای , اکسنت , هیوندای اکسنت

مطالب مرتبط