Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

هیوندای توسان 2022

هیوندای توسان 2022 که کاملا طراحی جدید دارد ، در صدر کلاس شاسی بلندهای کامپکت ما قرار دارد ، تا حدی به دلیل سواری خوب و هندلینگ مناسب
هیوندای توسان 2022

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

کابین درجه یک

فضای سرنشینان بزرگ و فضای بار مناسب

بسیاری از امکانات ایمنی استاندارد

سواری و هندلینگ بسیار خوب

جوانب منفی

سیستم اطلاعات سرگرمی آپشنال موجب حواس پرتی در دکمه های لمسی می شود

 

موارد جدید

توسان 2022 به طور کامل مجددا از نو طراحی شده است

https://khodrobarjonoob.ir/suv35

هیوندای توسان 2022 که کاملا طراحی جدید دارد ، در صدر کلاس شاسی بلندهای کامپکت ما قرار دارد ، تا حدی به دلیل سواری خوب و هندلینگ مناسب ، فضای داخلی وسیع و مجلل ، سیستم اطلاعات سرگرمی کاربر پسند و لیست طولانی از امکانات کمک راننده موجب شده تا در صدر لیست ما قرار بگیرد.

جوانب مثبت منفی توسان 2022

کابین درجه یک

فضای سرنشینان بزرگ و فضای بار مناسب

بسیاری از امکانات ایمنی استاندارد

سواری و هندلینگ بسیار خوب

سیستم اطلاعات سرگرمی آپشنال موجب حواس پرتی در دکمه های لمسی می شود

موارد جدید برای سال 2022

توسان 2022 به طور کامل مجددا از نو طراحی شده است

رتبه بندی توسان 2022

هیوندای توسان 2022 رتبه اول را در گروه شاسی بلندهای کامپکت کسب کرده است. در حال حاضر هیوندای توسان دارای امتیاز 9.0 از 10 است که بر اساس ارزیابی ما از 8 مورد تحقیقاتی و با استفاده از منابع مختلف بدست آمده است.

هیوندای توسان 2022 یک شاسی بلند کامپکت عالی است. توسان برای سال 2022 کاملا از نو طراحی شده است ، که دارای فضای داخلی پنج نفره جاداری می باشد ،  کابین از وسایل لوکس تشکیل شده است و محفظه بار چشمگیری دارد. این سیستم دارای سیستم اطلاعات سرگرمی نسبتاً شهودی و مجموعه وسیعی از امکانات ایمنی فعال است که بسیاری از آنها استاندارد هستند. در هنگام رانندگی با آن احساس چابکی و راحتی می کنید. توسان 2022 از یک موتور چهار سیلندر زیبا که دارای مصرف سوخت بهینه است استفاده می کند. همچنین دارای 10 سال گارانتی یا 160000 کیلومتر برای موتور است.

تفاوت مدلهای 2021 و 2022 توسان در چیست ؟

هیوندای توسان را برای سال 2022 دوباره طراحی کرد و این شاسی بلند جدید نسل چهارم یک گام بزرگ و رو به جلو است. توسان 2022 در حدود 6 اینچ بلندتر از مدل قبلی است و این به معنی فضای بیشتر برای صندلی های عقب و اتاق بار است. نمای بیرونی پیچیده تر و متمایزتر شده است ، کابین بسیار باکیفیت تر شده است و سیستم اطلاعات سرگرمی ظاهر شارپ تری دارد. مجموعه امکانات کمک راننده نیز به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

تنها معامله این است که قیمت اولیه توسان حدود 1300 دلار بیشتر از قیمت مدل قبلی است.

بررسی قیمت هیوندای توسان 2022

قیمت اولیه توسان  2022 در حدود 24950 دلار است که برای یک شاسی بلند کامپکت کمی کمتر از حد متوسط است. تریم های متوسط SEL و N Line به ترتیب 26،500 دلار و 30،600 دلار قیمت دارند. قیمت این محصول برای تریم Limited در محدوده 34700 دلار قرار دارد.

هیوندای توسان 2022
هیوندای توسان 2022

هیوندای توسان در مقابل سایر رقبا

هیوندای توسان در مقابل هیوندای سانتافه

هیوندای سانتافه درست در بالای توسان در ترکیب شاسی بلندهای این برند قرار دارد. هر دوی این شاسی بلندهای اسپورت پنج سرنشینه هستند ، دکوراسیون داخلی مجللی دارند ، دارای فضای مسافر و اتاق بار مشابهی هستند و بسیاری از امکانات مشابه در سیستم اطلاعات سرگرمی و مالتی مدیای مشابهی هستند. رانندگی هر دو شاسی بلند نیز روز به روز دلپذیرتر می شود و به طور استاندارد با موتور چهار سیلندر مشابه عرضه می شوند ، اگرچه قدرت خروجی آنها باهم کمی متفاوت است.

مزیت سانتافه موتور توربوشارژ آپشنال آن است که شتاب بیشتر و ظرفیت بکسل بیشتر (تا 3500 پوند) را امکان پذیر می کند. از سوی دیگر ، توسان از لحاظ قیمتی ارزش بهتری دارد. قیمت پایه آن حدود 2000 دلار کمتر از سانتافه است و به ویژه در بزرگراه ها رتبه مصرف سوخت بهتری دارد.

هیوندای توسان در مقابل هیوندای کونا

هیوندای کونا یک شاسی بلند پنج سرنشینه همانند توسان است ، اما تا حدی کوچکتر. از لحاظ طولی ، طول هیوندای کونا حدودا یک و نیم متر کوتاه تر است که این امر موجب شده تا فضای کمتری برای صندلی عقب و اتاق بار داشته باشد. ظاهراً توسان وسیله ای کاربردی تر و دارای امکانات غنی تری برای خانواده ها باشد ، اما اگر بودجه کمی دارید یا فضای پارک محدودی دارید ، کونا ممکن است انتخاب بهتری باشد. بهترین انتخاب برای شما در این مورد یک امر ترجیحی است.

بررسی سیستم اطلاعات سرگرمی ، بلوتوث و ناوبری توسان

توسان با دو سیستم اطلاعات سرگرمی ارائه می شود. در سیستم استاندارد یک صفحه نمایش لمسی 8 اینچی در قسمت مرکزی با یک کلاستر سنج آنالوگ در پشت فرمان ارائه می شود. البته این فرمت چندان چشمگیر نیست ، اما کاربر پسند است. گرافیک واضحی دارد ، منوها بصری هستند و صفحه لمسی به ورودی ها سریعا پاسخ می دهد. این دکمه ها و دکمه های فیزیکی برای کنترل های سیستم صوتی و تهویه مطبوع اصلی وجود دارند که می توانید هنگام رانندگی از آنها استفاده کنید.

اما در تریم های بالاتر بر پایه یک صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی و کلاستر گیج دیجیتال منطبق شده است. این طرح زیباتر به نظر می رسد و حتی در زیر نور خورشید نیز به راحتی قابل مشاهده است. نکته منفی این است که این تنظیم دکمه های فیزیکی خود را با یک صفحه حساس لمسی جایگزین می شود ، که هنگام رانندگی نیاز به توجه بیشتری دارد. البته با گذشت زمان و تمرین آسان تر می شود.

امکانات استاندارد اطلاعات سرگرمی: صفحه لمسی 8 اینچی ، بی سیم Apple CarPlay و Android Auto ، بلوتوث ، دو پورت USB ، رادیو HD و استریو با شش بلندگو.

امکانات اطلاعات سرگرمی موجود: صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی ، خوشه سنج دیجیتال 10.25 اینچی ، سیستم ناوبری ، شارژ دستگاه های بی سیم ، رادیو ماهواره ای ، استریو Bose با هشت بلندگو و دو پورت USB صندلی عقب.

سایر امکانات موجود: کنترل تهویه مطبوع دو منطقه ای ، ورود بدون کلید ، استارت دکمه ای ، کلید دیجیتال و سانروف پانوراما.

هیوندای توسان 2022
هیوندای توسان 2022

بررسی موتور توسان 2022

هیوندای توسان 2022 مجهز به موتور 2.5 لیتری چهار سیلندر است که 187 اسب بخار قدرت و 178 پوند فوت گشتاور تولید می کند. گیربکس هشت سرعته اتوماتیک و دیفرانسیل جلو هم اکنون بصورت استاندارد هستند. البته سیستم چهار چرخ متحرک نیز موجود است.

این موتور صدای زیادی تولید نمی کند و در اکثر اوقات صدای کمی در فضای داخل کابین نفوذ می کند – اما باعث نمی شود که توسان به سرعت شتاب بگیرد. البته این موتور برای گردش اطراف شهر برای این شاسی بلند قدرت کافی را ایجاد می کند. گیربکس تعویض دنده ها را نرم و عمدتا سریع انجام می دهد. سرعت گرفتن با این شاسی بلند در سرعت های بالا در بزرگراه مستلزم صبر و حوصله است ، اما با سرعت گرفتن در زمان مناسب ، توسان دیگر با اطمینان حرکت می کند و قدرت عبور کافی را در بزرگراه ها ارائه می دهد.

بررسی مصرف سوخت توسان 2022

توسان دیفرانسیل جلو دارای 9.1 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 7.1 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه است که برای یک شاسی بلند کامپکت کاملاً مناسب است. استفاده از سیستم چهارچرخ محرک باعث افزایش در مصرف سوخت به طور متوسط به میزان 9.8/8.1 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر/ بزرگراه می شود.

آیا هیوندای توسان قابل اعتماد است؟

هیوندای توسان 2022 هنوز دارای قابلیت اطمینان پیش بینی شده J.D. Power نیست.

گارانتی هیوندای توسان

هیوندای توسان 2022 را با پنج سال ضمانت محدود/100000 کیلومتر و 10 سال گارانتی 160000 کیلومتر برای نیروی محرکه را تحت پوشش قرار می دهد.

بررسی امکانات ایمنی توسان 2022

امکانات استاندارد کمک راننده:

دوربین دنده عقب

هشدار برخورد به جلو

سیستم تشخیص عابر پیاده

ترمز اضطراری خودکار

سیستم هشدار خروج از خط

سیستم کمکی نگهداری خودرو بین خطوط

چراغهای نور بالا اتوماتیک

سیستم نظارت بر خواب آلودگی راننده

هشدار صندلی عقب (به جلوگیری از باقی ماندن کودکان و حیوانات خانگی در داخل خودرو کمک می کند)

امکانات موجود کمک راننده:

سنسور پارک جلو و عقب

سیستم نظارت بر نقاط کور

هشدار ترافیک در هنگام دنده عقب

کمک خروجی ایمن (از سنسورها برای تشخیص زمان باز بودن درهای عقب استفاده می کند)

کروز کنترل تطبیقی

هشدار برخورد در هنگام دنده عقب

سیستم دوربین پارکینگ با نمای اطراف و نمای نقطه کور

کمک پارکینگ هوشمند از راه دور (به شما امکان می دهد از کلید برای بیرون آوردن شاسی بلند از محل پارک در خارج از خودرو استفاده کنید)

کمک رانندگی در بزرگراه (کروز کنترل تطبیقی پیشرفته با محوریت خط)

 

کیا سلتوس 2021

کیا سلتوس 2021 به دلیل فضای فوق العاده برای سرنشین ها و فضای بار خود در بین شاسی بلند های های ساب کامپکت متمایز می شود. با این حال شتاب آن کمی کند است. این خودرو نمره یا رتبه کلی ندارد زیرا از نظر قابلیت اطمینان پیش بینی شده ارزیابی نشده است.

کیا K5 مدل 2021

کیا K5 2021 سواری راحتی دارد و دارای امکانات فنی استاندارد است ، اما در مورد اسپرت بودن و فضای سر صندلی عقب از رقبا عقب مانده است.
جوانب مثبت منفی کیا K5 مدل 2021

 

نام خودرو :

هیوندای توسان 2022

مدل :

2022

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

187

گنجایش موتور :

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

9.1

مصرف جاده ای:

7.1
خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , هیوندای توسان 2022 , توسان 2022

مطالب مرتبط