Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

هیوندای ولاستر 2021

هیوندای ولاستر 2021 یک خودروی کامپکت و خوش فرم است که علاوه بر اپشن های خوب استاندارد دارای .....
هیوندای ولاستر 2021 نقره ای

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

هندلینگ فوق العاده

موتورهای توربوشارژ اختیاری Peppy

سیستم اطلاعات و سرگرمی پاسخگو

قیمت پایه پایین و لیست کاملی از ویژگی های استاندارد

جوانب منفی

کیفیت داخل کابین معمولی

مصرف سوخت بالاتر از کلاس

 

موارد جدید

در مدل ولاستر N چندین پیشرفت عملکردی اضافه شده است و گیربکس اتوماتیک هم اکنون در دسترس است.

https://khodrobarjonoob.ir/car17

هیوندای ولاستر 2021

هیوندای ولاستر 2021 دارای هندلینگ زنده و مهیج ، موتورهای اختیاری قدرتمند و فناوری کاربر پسند را ارائه می دهد ، اما کیفیت داخلی آن متفاوت است و از مصرف سوخت پایین تر از متوسط کلاس برخوردار است.

رتبه بندی و تحقیق

هیوندای ولاستر 2021 رتبه شماره 4 را در گروه ماشین های جمع و جور کسب کرده است. در حال حاضر امتیاز هیوندای ولاستر 8.3 از 10 است که بر اساس ارزیابی 28 عنصر تحقیقاتی و داده ای ما با استفاده از منابع مختلف داده بدست آمده است.

ولاستر ماشین خوبی است ، اگرچه در کلاس خودروهای کامپکت در برابر رقابت سختی قرار دارد. اما در مقوله رانندگی ، چابک و سرگرم کننده است ، درصورتیکه از موتور پایه صرفه نظر کنید و بجای آن از یک موتور توربوشارژ استفاده کنید ، هیجان بیشتری در اختیار خواهید داشت. البته برای هیجان بیشتر باید از مصرف سوخت بهینه چشم پوشی کنید.

پشت هیوندای ولاستر 2021 نقره ای
هیوندای ولاستر 2021

بررسی قیمت هیوندای ولاستر 2021:

ولاستر قیمت خوبی دارد که این قیمت خوب خریداران را به خود جذب می کند. با کمتر از 19000 دلار ، می توانید یک مدل پایه با سیستم اطلاعات و سرگرمی با کاربرد آسان که شامل Android Auto و Apple CarPlay است ، همچنین ویژگی های کمک راننده مانند ترمز اضطراری خودکار ، کمک به حفظ خط و نظارت بر هوشیاری راننده را تهیه کنید.

هیوندای ولاستر 2021 با قیمت 18900 دلار شروع می شود و آن را به یکی از کم هزینه ترین خودروهای کامپکت تبدیل می کند. چهار سطح تریم دیگر با قیمتی بین 23000 تا 28،500 دلار نیز در دسترس است. هیوندای همچنین ولاستر N را با عملکرد بالا ارائه می دهد که 32250 دلار قیمت دارد.

هیوندای ولاستر در مقابل سایر رقبا

هیوندای ولاستر در مقابل هوندا سیویک

هوندا سیویک در کلاس خودروهای کامپکت رتبه بالایی دارد و از بسیاری جهات از ولاستر بهتر است. در حالی که هیوندای در نوع خود جذاب و سرگرم کننده است ، هوندا با فرمان پاسخگو و هندلینگ تیز خود را بیشتر تحت تأثیر قرار می دهد. همچنین ، با موتور سیویک گزینه های قدرتمندتری دارید: از 158 اسب بخار در مدل پایه گرفته تا 205 اسب بخار Civic Si و 306 اسب بخار نوع R. با صرفه جویی در مصرف سوخت بهتر ، فضای داخلی زیبا و ردیف دوم جادار ، Civic باید جذابیت بیشتری نسبت به ولاستر برای شما داشته باشد. همچنین ، برخلاف هیوندای ، هوندا دارای چندین مدل بدنه برای انتخاب است: سدان ، کوپه و هاچ بک.

هیوندای ولاستر و مزدا 3

مزدا 3 برای اکثر خریداران یک انتخاب برتر نسبت به ولاستر است. اگر نحوه رانندگی با ولاستر را دوست دارید ، احتمالاً مزدا 3 را بیشتر ولاستر دوست خواهید داشت. هر اتومبیل دارای سه موتور برای انتخاب است . ولاستر 275 اسب بخار قدرت دارد و مزدا 3 توربو جدید 250 اسب بخار قدرت دارد. مزدا هاچ بک در فضای بار نیز با ولاستر قابل مقایسه است. شما برای مزدا هزینه بیشتری پرداخت خواهید کرد ، اما یک فضای داخلی درجه یک و امکانات استانداردتر کمک راننده را در اختیار خواهید داشت. مزدا 3 به صورت سدان یا هاچ بک در دسترس است. همانند ولاستر ، هر دو سبک بدنه فضای متوسطی در ردیف دوم را ارائه می دهند.

بررسی فضای بار ولاستر

هیوندای ولاستر فضای بار بیشتری نسبت به سدان های کلاس خودروهای کامپکت ارائه می دهد اما نه به اندازه سایر هاچ بک ها. ولاستر دارای 19.9 فوت مکعب فضای ذخیره سازی با صندلی های عقب و حداکثر 44.5 فوت مکعب با صندلی های عقب تا شده است. برخی از رقبای هاچ بک حداکثر 10 فوت مکعب اضافی با صندلی های عقب پایین را ارائه می دهند.

داشبورد هیوندای ولاستر 2021
هیوندای ولاستر 2021

بررسی سیستم اطلاعات و سرگرمی ، بلوتوث و ناوبری ولاستر

سیستم اطلاعات و سرگرمی هیوندای با منوهای ساده و کنترل های منطقی ، یادگیری این سیستم را آسان ساخته است. همچنین دکمه ها و دستگیره های فیزیکی زیادی روی کلاستر مرکزی وجود دارد.

 

ویژگی های اطلاعات و سرگرمی استاندارد: یک صفحه نمایش لمسی 7 اینچی ، Android Auto ، Apple CarPlay و بلوتوث.

ویژگی های سرگرمی و سرگرمی قابل انتخاب: صفحه نمایش لمسی 8 اینچی ، شارژ دستگاه بی سیم ، استریوی بی سیم هشت و بلندگوی بی سیم ، سیستم مخابراتی BlueLink ، رادیو ماهواره ای ، تشخیص صدا ، ناوبری و رادیو HD.

سایر ویژگی های موجود: سانروف ، ورودی بدون کلید مجاورت و کنترل خودکار تهویه مطبوع.

موتور هیوندای ولاستر 2021
هیوندای ولاستر 2021

بررسی موتور ولاستر 2021

هیوندای ولاستر به صورت استاندارد با یک موتور چهار سیلندر خطی 147 اسب بخار تنفس طبیعی ارائه می شود. برای رانندگی روزمره خوب است اما مورد قابل توجهی نیست. درهنگام شتاب گیری اولیه یا سبقت گیری در بزرگراه این گزینه بیشتر توجه شما را جلب می کند که احتیاج به موتور قوی تری دارید.

دو گزینه دیگر که مجهز به توربوشارژ هستند مناسب ترند و باید انتخاب بهتری برای شما باشد که به ولاستر به عنوان یک هاچ بک عملکردی نگاه می کند. در تریم هایی که از توربوشارژ استفاده می شود از یک پیشرانه 1.6 لیتری توربو با قدرت 201 اسب بخار برخوردار می شوند. این موتور بسیار پر جنب و جوش تر از موتور استاندارد است البته دارای کمی تاخیر توربو و قدرت کافی در کل دور موتور است.

گیربکس شش سرعته دستی استاندارد است و اگرچه کلاچ کمی سفت است ، اما برای یک تجربه رانندگی اسپرت خوب است. موتور استاندارد با گیربکس شش سرعته اتوماتیک نیز در دسترس است ، در حالی که موتورهای توربوشارژ را می توان با گیربکس اتوماتیک هفت سرعته دو کلاچه تهیه کرد.

مدل عملکرد گرایانه این سری ولاستر N است. که از یک موتور 2.0 لیتری مجهز به توربو 275 اسب بخار نیرو می گیرد. به صورت استاندارد با گیربکس دنده ای ارائه می شود که مورد جدیدی برای سال 2021 است ، با جعبه دنده اتوماتیک هشت سرعته دو کلاچه با پدل شیفتر و کنترل لانچ در دسترس است.

بررسی میزان مصرف سوخت ولاستر 2021

ولاستر 2021 بهترین برآورد مصرف سوخت خود را با موتور 1.6 لیتری توربو و گیربکس اتوماتیک دو کلاچه بدست می آورد: 8.4 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 6.9 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه مصرف می کند. با موتور پایه و شش سرعته اتوماتیک ، تخمین زده می شود که ولستر 8.7 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 6.9 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه مصرف داشته باشد. مصرف سوخت برای مدل های دارای گیربکس دستی مقداری افزایش می یابد.

 

در بین خودروهای کامپکت ، مصرف سوخت این هیوندای پایین تر از حد متوسط است. تعدادی از  رقبای آن در این کلاس مصرف سوختی معادل با  7.8 لیتر در هر 100 کیلومتر یا بیشتر در شهر و بیش از 5.9 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه مصرف می کنند.

چراغ جلو هیوندای ولاستر 2021
هیوندای ولاستر 2021

بررسی سواری و هندلینگ ولاستر

ولاستر با دیفرانسیل جلو حتی در سیستم پایه خود نیز یک رانندگی کاملاً جذاب و چابک ارائه می دهد. در حالی که سیستم تعلیق برای قسمت های سخت تری تنظیم شده است ، این هاچ بک کوچک هنوز از روی سنگ فرش ناهموار به نرمی حرکت می کند.

مدل هایی با موتورهای قدرتمندتر با به روزرسانی های اسپرت ارائه می شوند. مدل های توربو دارای فرمان تنظیم شده اسپرت هستند و مدل های خاصی نیز با لاستیک های عملکرد تابستانی میشلن ارائه می شوند. ولاستر N دارای سیستم تعلیق اسپرت ، دیفرانسیل با سیستم لغزش محدود ، اگزوز متغیر ، روتور ترمز جلو و عقب بزرگتر و پیرلی است.

ویژگی های ایمنی هیوندای ولاستر 2021

ویژگی های استاندارد پیشرفته ایمنی:

هشدار برخورد به جلو

ترمز اضطراری خودکار

هشدار خروج از خط

خط نگه داشتن کمک

نظارت بر توجه راننده

دوربین عقب

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

نظارت بر نقاط کور

هشدار ترافیک متقاطع عقب

تشخیص عابر پیاده

برف پاک کن های شیشه دار

نمایشگر سر بالا

کروز کنترل تطبیقی

درباره خودرو بر و امداد خودرو جنوب

خودرو بر جنوب سایت مرجع در زمینه حمل و امداد خودرو انواع خودروهای سواری , پیکاپ , شاسی بلند است. بعلاوه در زمینه حمل خودرو , امداد خودرو و خودرو بر مشغول به فعالیت می باشد. مجموعه امداد خودرو جنوب در زمینه امداد خودرو , خودرو بر , جرثقیل خودرو بر , حمل خودرو , کفی خودرو بر فعالیت دارد.

نام خودرو :

هیوندای ولاستر

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

275

گنجایش موتور :

2000

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

مصرف جاده ای:

خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر

مطالب مرتبط