Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

پورشه ماکان 2021

پورشه ماکان 2021 دارای پویایی رانندگی ارزشمند و کابینی باکیفیت بالا است، اما دارای صندلی عقب راحت اما کوچک است، محفظه بار کوچکی دارد و آپشن های ایمنی کمی دارد. ماکان 2021 نمره یا رتبه بندی کلی ندارد زیرا به طور کامل تصادف نشده است.
پورشه ماکان 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

هندلینگ و سواری استثنایی.

ترکیب موتورهای پرقدرت و عضلانی.

متریال کابین باکیفیت.

صفحه نمایش لمسی بصری.

جوانب منفی

قیمت پایه بالا برای کلاس.

فضای کم صندلی های عقب  و فضای بار کمتر.

 

موارد جدید

Apple CarPlay در حال حاضر استاندارد است.

تحقیق و رتبه بندی پورشه ماکان 2021.

 

https://khodrobarjonoob.ir/suv42

پورشه ماکان 2021 دارای پویایی رانندگی ارزشمند و کابینی باکیفیت بالا است، اما دارای صندلی عقب راحت اما کوچک است، محفظه بار کوچکی دارد و آپشن های ایمنی کمی دارد. ماکان 2021 نمره یا رتبه بندی کلی ندارد زیرا به طور کامل تصادف نشده است.

جوانب مثبت منفی پورشه ماکان 2021

هندلینگ و سواری استثنایی.

ترکیب موتورهای پرقدرت و عضلانی.

متریال کابین باکیفیت.

صفحه نمایش لمسی بصری.

قیمت پایه بالا برای کلاس.

فضای کم صندلی های عقب  و فضای بار کمتر.

موارد جدید برای 2021.

Apple CarPlay در حال حاضر استاندارد است.

تحقیق و رتبه بندی پورشه ماکان 2021

در حال حاضر ، نمره کلی پورشه ماکان در دسترس نیست ، اگرچه رتبه منتقدین ، نمره عملکرد و نمره داخلی آن بر اساس ارزیابی ما از 42 تحقیق و داده است.

پورشه ماکان 2021 یک شاسی بلند لوکس عالی است. ماکان با چابکی فوق العاده ای در پیچ ها حرکت می کند و مانور می دهد ، با این حال هنوز هم می تواند در جاده های ناهموار به راحتی تحرک داشته باشد. ماکان 2021 با چهار گزینه موتور از 248 تا 434 اسب بخار ارائه می شود و همه آنها شاسی بلند را با سرعت بالا به حرکت در می آورد . ماکان 2021 همچنین دارای سطح داخلی درجه یکی است ، صندلی های جلو راحتی است و سیستم اطلاعات سرگرمی بسیار خوبی دارد. درکل ماکان 2021 به یک سدان اسپرت در لباس شاسی است.

صندلی های عقب ماکان تنگ است ، فضای بار آن نسبتاً کوچک است و آپشن های ایمنی زیادی برای شاسی بلندی با قیمت 52000 دلار به بالا وجود ندارد.

پورشه ماکان 2021
پورشه ماکان 2021

قیمت پورشه ماکان 2021 چقدر است ؟

پورشه ماکان 2021 دارای قیمت اولیه 52،100 دلار است که به طور قابل ملاحظه ای بیشتر از شاسی بلند های دیگر در بخش شاسی بلند های کامپکت لوکس است. قیمت مدلهای متوسط ماکان S و GTS به ترتیب به 60،200 دلار و 72،100 دلار افزایش می یابد. قیمت ماکان توربو با قیمت بالا 84،600 دلار است ، که تعداد زیادی از آنها وجود دارد.

پورشه ماکان 2021 در مقابل سایر رقبا

پورشه ماکان در مقابل پورشه کاین

پورشه کاین یک شاسی بلند لوکس متوسط ​​است و درست در رتبه ای بالای ماکان در ردیف شاسی بلندهای پورشه قرار گرفته است. کاین دارای گزینه های موتور قوی تری است ، از جمله V8 با 541 اسب بخار قدرت است. فضای فوق العاده ای برای صندلی های عقب و اتاق بار ارائه می دهد و می تواند بطور قابل توجهی بیشتر از ماکان یدک بکشد. با این وجود ، هر دو شاسی بلند دارای فضای داخلی پیشرفته و سیستم های سرگرمی مشابهی هستند. در مجموع ، ماکان و کاین هر دو گزینه های خوبی هستند ، اما برای خریداران مختلف. اگر بودجه شما محدودتر است از ماکان استفاده کنید. قیمت اولیه آن حدود 15000 دلار کمتر است. اگر به فضای داخلی اضافی نیاز دارید و می توانید از عهده آن برآیید ، کاین انتخاب بهتری است.

پورشه ماکان در مقابل آئودی Q5

آئودی Q5 با پسرعمویش ماکان اشتراکات زیادی دارد. اندازه Q5 مشابه است ، رانندگی روزانه راحت است و موتور اصلی توربو چهار سیلندر آن شتاب سریعی را امکان پذیر می کند. Q5 به صورت استاندارد با سیستم چهار چرخ متحرک عرضه می شود و فضای بار مشابهی نیز دارد. این شاسی بلند ها کپی نظیر به نظیر نیستند. ماکان هندلینگ دقیق تری دارد و خط موتور آن شامل گزینه های بسیار اسپرت تری است. از سوی دیگر ، Q5 دارای فضای داخلی بسیار گران قیمت است و قیمت اولیه آن 43300 دلار است. هر دو شاسی بلند را تست کنید تا ببینید کدام را ترجیح می دهید.

پورشه ماکان 2021
پورشه ماکان 2021

سرگرمی ، بلوتوث و ناوبری پورشه ماکان 2021

پورشه ماکان 2021 مجهز به صفحه نمایش لمسی 10.9 اینچی است. این صفحه نمایش به سرعت به ورودی ها پاسخ می دهد ، ساختار منوی آن بصری است و گرافیک آن واضح و آسان است. همچنین از سیستم کاربرپسند Apple CarPlay پشتیبانی می کند و به رانندگان اجازه می دهد تا رابط iPhone خود را روی صفحه ادغام کنند. Android Auto پشتیبانی نمی شود.

منتقدان چندان علاقه ای به پشته مرکزی پورشه ماکان ندارند ، که با بیش از دوجین دکمه در قسمت بین داشبورد و کنسول مرکزی پوشانده شده است. این دکمه ها برای تنظیم تنظیمات در حال حرکت مفید هستند ، مانند کنترل تهویه مطبوع و آپشن های کمک راننده استفاده می شود، اما یادگیری محل قرار گرفتن هر دکمه در این مورد کمی طول می کشد.

امکانات استاندارد سیستم اطلاعات سرگرمی: صفحه لمسی 10.9 اینچی ، سیستم ناوبری ، بی سیم Apple CarPlay ، بلوتوث ، چهار پورت USB ، هات اسپات Wi-Fi ، استریو با 10 بلندگو و رادیو ماهواره ای.

امکانات سیستم اطلاعات سرگرمی قابل انتخاب : شارژ دستگاه بی سیم ، استریو Bose با 12 بلندگو و استریو Burmester با 16 بلندگو.

امکانات استاندارد اضافی: کنترل خودکار تهویه مطبوع سه منطقه ای ، ورود بدون کلید از راه دور و درب خروجی برق.

سایر امکانات موجود: کی لس ، سانروف پانوراما ، سایبان های عقب و کرونومتر Sport Chrono.

پورشه ماکان 2021
پورشه ماکان 2021

بررسی موتور پورشه ماکان 2021:

پورشه ماکان 2021 در چهار پیکربندی پایه ، S ، GTS و Turbo در دسترس است. مکان اصلی دارای یک موتور 4 سیلندر توربوشارژ 248 اسب بخاری ، یک گیربکس هفت سرعته اتوماتیک دو کلاچه و چهار چرخ متحرک است. این موتور بسیار پرقدرت است و مشتاقانه ماکان را در اطراف شهر و همچنین در سرعت بزرگراه ماکان را به حرکت در می آورد. سرعت صفر تا 100 کیلومتر در ساعت 6.1 ثانیه طول می کشد. تعویض دنده به صورت صاف و به موقع انجام می شود.

ماکان S مجهز به V6 توربوشارژ 348 اسب بخاری است و این موتور سرگرمی را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. به محض اینکه پدال گاز را بفشارید به سرعت شتاب می گیرد. صفر تا 100 کیلومتر در ساعت 4.9 ثانیه طول می کشد. پاسخ گاز سریع است و قدرت فوری V6 باعث می شود از سایر خودروها یک مانور سریع بگیرید. شما را در صندلی خود به عقب هل می دهد.

ماکان GTS دارای یک موتور 6 سیلندر V6 توربوشارژ 375 اسب بخاری است و می تواند در 4.5 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر بر ساعت برسد. ماکان Turbo دارای نسخه 434 اسب بخاری از این V6 است و زمان صفر تا 100 کیلومتر بر ساعت را تا 4.1 ثانیه کاهش می دهد. این تریم ها با عملکرد بالا به طرز باورنکردنی سریع هستند ، اما از 70 هزار دلار به بالا قیمت دارند که بسیار گران هستند. ما گمان می کنیم اکثر رانندگان از مدل های پایه و S راضی خواهند بود.

بررسی میزان مصرف سوخت پورشه ماکان 2021

ماکان نسبت به شاسی بلندهای کامپکت لوکس از نظر مصرف سوخت نسبتاً عملکرد ضعیفی دارد. مدل پایه دارای 12.38 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 10.23 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه است و ماکان S دارای 13.07/9.8 لیتر در هر 100 کیلومتر بزرگراه/شهر است. مدلهای ماکان GTS و Turbo به ترتیب 13.84/10.7 و 13.8/11.2 لیتر در هر 100 کیلومتر بزرگراه/شهر مصرف می کنند.

آیا پورشه ماکان 2021 قابل اعتماد است؟

نمره اطمینان پورشه ماکان 2021 نمره 77 از 100 است.

ایمنی پورشه ماکان 2021.

نتایج آزمایش تصادف پورشه ماکان :

نه اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها و نه موسسه بیمه ایمنی بزرگراه ها پورشه ماکان 2021 را تست تصادف نکرده اند. این امر برای خودروهای لوکس درجه یک بسیار رایج است.

آپشن های ایمنی پورشه ماکان 2021

آپشن های ایمنی پیشرفته استاندارد:

دوربین دنده عقب.

سنسورهای پارک جلو و عقب.

هشدار خروج از خط.

آپشن های ایمنی پیشرفته موجود:

سیستم نظارت بر نقاط کور.

سیستم دوربین پارکینگ نمای اطراف.

سیستم کمکی نگه داشتن خودرو روی خط.

چراغهای جلو تطبیقی.

هشدار برخورد به جلو.

ترمز اضطراری خودکار.

کروز کنترل تطبیقی.

پورشه ماکان 2021
پورشه ماکان 2021

کدام مدل پورشه ماکان 2021 مناسب من است؟

پورشه پورشه ماکان 2021 را در چهار سطح پایه ، S ، GTS و Turbo ارائه می دهد. مدل اصلی برای اکثر خریداران نقطه شروع خوبی است. این موتور دارای یک موتور چهار سیلندر قوی ، چهار چرخ متحرک استاندارد و مجموعه ای مناسب از آپشن های فناوری استاندارد است. اگر به دنبال یک شاسی بلند با عملکرد بالا هستید ، به یکی از مدل های S ، GTS یا Turbo که از موتورهای قوی V6 بهره می برند ارتقا دهید.

لیست گزینه های ماکان گسترده است ، و شما باید آن را مطالعه کنید ، به خصوص اگر به دنبال آپشن های ایمنی فعال مانند نظارت بر نقطه کور یا هشدار تصادف جلو هستید.

پورشه ماکان 2021 پایه

قیمت پایه پورشه ماکان 52،100 دلار است و مجهز به موتور 4 سیلندر توربوشارژ 248 اسب بخار ، گیربکس هفت سرعته اتوماتیک و چهار چرخ محرک است.

از امکانات استاندارد می توان به صفحه نمایش لمسی 10.9 اینچی ، سیستم ناوبری ، Apple CarPlay ، هات اسپات Wi-Fi ، بلوتوث ، چهار پورت USB ، رادیو ماهواره ای ، استریو با 10 بلندگو ، کی لس ، درب خروجی برق ، تهویه مطبوع سه منطقه ای خودکار اشاره کرد. کنترل ، روکش چرم جزئی ، صندلی های جلو با قابلیت تنظیم قدرت ، دوربین دنده عقب ، سنسورهای پارک جلو و عقب ، هشدار خروج از خط ، چراغ های جلو LED و چرخ های 18 اینچی.

از جمله آپشن های موجود می توان به صندلی های جلو گرم شونده و دارای تهویه مطبوع ، صندلی های عقب گرم شونده ، گرم کن فرمان ، سانروف پانوراما ، سایبان های عقب ، کی لس ، شارژ دستگاه بی سیم ، سیستم های صوتی 12 و 16 بلندگو ، کرونومتر اسپرت کرونو ، چراغ های جلوی تطبیقی ​​، هشدار برخورد به جلو با کمک ترمز ، کروز کنترل تطبیقی ​​، سیستم نظارت بر نقطه کور ، سیستم دوربین پارکینگ با دید فراگیر ، سیستم کمکی نگه داشتن خودرو روی خط ، صفحات لغزش ، و چرخ های 19 و 20 اینچی.

پورشه ماکان S

ماکان S از 60.200 دلار شروع می شود و این تریم دارای موتور V6 توربوشارژ 348 اسب بخاری ، ترمزهای ارتقا یافته و چرخ های 19 اینچی است. ماکان S علاوه بر گزینه های قبلی ذکر شده ، دارای سیستم تعلیق الکترونیکی قابل تنظیم (PASM) ، سیستم تعلیق بادی تطبیقی ​​و چرخ های 21 اینچی است.

پورشه ماکان GTS

ماکان GTS با قیمت 72،100 دلار به فروش می رسد و دارای موتور V6 توربوشارژ 375 اسب بخاری ، اگزوز اسپرت ، سیستم تعلیق بادی تطبیقی ​​، رینگ های 20 اینچی و صندلی های جلوی دارای گرم کن با ساپورت های جانبی بزرگتر است. همه گزینه ها بدون تغییر اعمال می شوند.

پورشه ماکان توربو

ماکان توربو قیمت بالای 84،600 دلار است. این تریم دارای موتور V6 توئین توربو با 434 اسب بخار قدرت است و دارای سیستم تعلیق الکترونیکی قابل تنظیم ، ترمزهای جلو و عقب بزرگتر ، چراغ های جلوی تطبیقی ​​و گرم کن فرمان است. باز هم ، همه گزینه ها بدون تغییر اعمال می شوند.

تسلا مدل X

تسلا مدل X به لطف برد طولانی رانندگی ، عملکرد شگفت انگیز و فضای بار بسیار زیاد ، در رتبه های بالای شاسی بلند هیبریدی و برقی قرار گرفته است.

تویوتا RAV4 پرایم 2021

تویوتا RAV4 پرایم 2021 خودرویی کاملاً جدید در میانه رتبه بندی شاسی بلندهای هیبریدی و برقی ما قرار دارد. این خودرو دارای موتوری قوی و کابینی راحت و دارای امکانات بسیاری است ، اما رانندگی آن به اندازه برخی رقبا سرگرم کننده نیست و سیستم اطلاعات سرگرمی آن باید به روز رسانی شود.

نام خودرو :

پورشه ماکان 2021

مدل :

2021

موتور :

موتور V6

قدرت موتور:

434

گنجایش موتور :

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

13.8

مصرف جاده ای:

11.2
خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , پورشه ماکان 2021 , ماکان 2021

مطالب مرتبط