Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

کادیلاک اسکالید ۲۰۲۱

کادیلاک اسکالید 2021 یک شاسی بلند لوکس بزرگ با هندلیگ فوق العاده و فضای جادار است...
کادیلاک اسکالید 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

فضای حمل بار بسیار بزرگ

کابین زیبا و بروز

سه ردیف صندلی جادار

سواری متعادل و هندلینگ بسیار خوب

جوانب منفی

بالا بودن مصرف بودن سوخت به نسبت سایرین در این کلاس

موارد جدید

موردی یافت نشد

https://khodrobarjonoob.ir/suv6

کادیلاک اسکالید ۲۰۲۱

کادیلاک اسکالید ۲۰۲۱ به دلیل سواری راحت ، محفظه فضای بار بزرگ و کابین بروز شده ، در نیمه بالایی کلاس شاسی بلندهای بزرگ لوکس قرار دارد.

رتبه بندی و تحقیق

کادیلاک اسکالید ۲۰۲۱ رتبه شماره ۳ را در گروه شاسی بلندهای بزرگ لوکس کسب کرده است. در حال حاضر نمره آن ۸.۱ از ۱۰ است که بر اساس ارزیابی ما از ۹ مقاله تحقیقاتی و عناصر داده با استفاده از منابع مختلف است.

کادیلاک اسکالید یک شاسی بلند خوب است. برای سال ۲۰۲۱ کاملاً از نو طراحی شده است ، اکنون از نظر کیفیت داخلی با بهترین شاسی بلند های بزرگ لوکس همخوانی کامل دارد و صندلی ها و فضای بار کافی برای بارگیری دارد. نکته جالب توجه در کابین آن خط تیره آن است. این شامل سه صفحه نمایش درخشان با گرافیک واضح و همچنین سیستم اطلاعات و سرگرمی است که به راحتی قابل استفاده هستند.

بررسی قیمت کادیلاک اسکالید ۲۰۲۱

کادیلاک اسکالید ۲۰۲۱ با تریم پایه لوکس با قیمت ۷۵۱۹۵ دلار شروع می شود ، که آن را با قیمت شروع چندین شاسی بلند بزرگ لوکس دیگر هم کلاس می کند. از دیگر تریمهای اسکالید می توان به Premium Luxury  با ۸۲۹۹۵ دلار و Premium Luxury Platinum و Sport Platinum با ۹۹۹۹۵ دلار اشاره کرد .

نمای بغل کادیلاک اسکالید 2021
کادیلاک اسکالید ۲۰۲۱

کادیلاک اسکالید ۲۰۲۱ در مقابل سایر رقبا

کادیلاک اسکالاد در مقابل لینکلن ناویگیتور

اگرچه کادیلاک اسکالید شاسی بلند خوبی است اما ناویگیتور رقیب سرسختی است. ناویگیتور از موتور V6 توربوشارژ شارژ سریع برخوردار است و یکی از بالاترین ظرفیت های یدک کشی را در این کلاس را دارد. لینکلن در داخل خودرو نیز با چاشنی هایی مانند روکش چرم استاندارد ، کمی خوش فرم تر است. اسکالید فضای بار بیشتری را فراهم می کند ، و هر دو شاسی بلند سواری نرم ، فضای سرنشین مناسب و فن آوری کاربر پسند را ارائه می دهند. اگر اولویت شما وسایل است کدی را انتخاب کنید اما لینکولن یک خودروی شناخته است.

کادیلاک اسکالید ۲۰۲۱ در مقابل مرسدس بنز GLS

مرسدس بنز GLS یکی از سرگرم کننده ترین خودروها در کلاس شاسی بلندهای بزرگ لوکس است. GLS هندلینگ بسیار خوب و موتور پایه قوی و همچنین دارای گزینه های موتور پرقدرت است. این مجموعه شامل یک موتور V8 مجهز به توئین توربوشارژ است که ۴۸۳ اسب بخار قدرت تولید می کند و نوع AMG  آن ۶۰۳ اسب بخار دارد. بنز در GLS راحتی سواری را فدای چابکی نکرده است ، اگرچه GLS نمی تواند به اندازه اسکالاد یدک بکشد. در مقایسه با ظرفیت بار عظیم کادیلاک و سه ردیف صندلی جادار ، GLS فضای کمتری برای فضای بار دارد و همچنین ردیف سوم آن کمی تنگ تر است. انتخاب بین این دو شاسی بلند به این بستگی دارد که عملکرد GLS را دوست دارید یا به فضای اتاق گسترده Escalade را.

فضای بار کادیلاک اسکالید 2021
کادیلاک اسکالید ۲۰۲۱

بررسی فضای بار کادیلاک اسکالید ۲۰۲۱

طراحی مجدد اسکالید منجر به افزایش گسترده فضای بار آن شده است. این مدل تقریباً از هر شاسی بلند بزرگ لوکس دیگر،  برای فضای بار و حتی در پیکربندی فاصله اس

تاندارد نیز بهترین است. در این مدل ، ۲۵.۵ فوت مکعب فضای پشت صندلی های ردیف سوم و ۷۲.۹ فوت مکعب فضای خالی با ردیف سوم جمع شده در اختیارتان گذاشته است. با تا شدن همه صندلی های عقب باعث باز شدن فضای ۱۲۱ فوت مکعبی می شود. ردیف های دوم و سوم تاشو برق دسترسی و تغییر فضا را آسان می کند.

سیستم اطلاعات سرگرمی ، بلوتوث و ناوبری اسکالید ۲۰۲۱

در مرکز داخلی اسکالید یک نمایشگر دیجیتال سه صفحه ای است که تقریباً ۳۸ اینچ اندازه دارد. با هم ، آنها ترکیب می شوند و توهم یک داشبورد تقریباً کاملاً رایانه ای را ایجاد می کنند.

یک صفحه نمایش اطلاعات و سرگرمی اصلی ۱۶.۹ اینچی وجود دارد که هر دو دارای سیستم کنترل لمسی خازنی و یک دکمه کنسول مرکزی است. عملکرد آن ساده است و سیستم پاسخ گویی سریعی دارد. کادیلاک Android Auto و Apple CarPlay بی سیم استاندارد را ارائه می دهد و در رقابت با رقبایی که هنوز هم برای اتصال به تلفن شما نیاز به اتصال کابل دارند ، را نیز فراهم کرده است.

یک نمایشگر ۱۴.۲ اینچی به عنوان یک کلاستر آمپر سنج عمل می کند. در اینجا ویژگی جالب دیگری نیز پیدا کرده ایم: سیستم ناوبری فعال شده با واقعیت افزوده. این سیستم فیلم را از یک دوربین جلو می گیرد و جهت ها و دستورات را پوشش می دهد ، و آن را درست پشت فرمان نشان می دهد. در سمت چپ صفحه نمایش یک صفحه نمایش لمسی ۷.۲ اینچی قرار دارد که به عنوان نمایشگر اطلاعات راننده عمل می کند.

ویژگی های سیستم اطلاعات و سرگرمی استاندارد: صفحه نمایش لمسی ۱۶.۹ اینچی ، صفحه کنترل دیجیتال ۷.۲ اینچی ، خوشه ابزار دیجیتال ۱۴.۲ اینچی ، Android Auto بی سیم، Apple CarPlay بی سیم ، استریو AKG Studio 19 بلندگو ، شارژ دستگاه بی سیم ، بلوتوث ، دو پورت های USB ، سیستم ناوبری ، نقطه اتصال Wi-Fi ، رادیو ماهواره ای و رادیو HD.

ویژگی های اطلاعات و سرگرمی موجود: استریو صدای فراگیر AKG Studio Reference 36 بلندگو و سیستم سرگرمی صندلی عقب با دو صفحه نمایش لمسی ۱۲.۶ اینچی.

ویژگی های استاندارد اضافی: پریز برق به سبک خانگی ، ورودی بدون کلید ، استارت از راه دور ، کنترل اتوماتیک تهویه مطبوع سه منطقه ای ، اتو دایم آینه عقب خودکار .

سایر ویژگی های موجود: سانروف پانوراما ، یونیزاسیون هوا در کابین و یخچال و فریزر کنسول مرکزی.

موتور کادیلاک اسکالید 2021
کادیلاک اسکالید ۲۰۲۱

بررسی موتور کادیلاک اسکالید ۲۰۲۱

اسکالید ۲۰۲۱ با طراحی مجدد به صورت استاندارد با موتور ۶.۲ لیتری V8 تولید می شود که ۴۲۰ اسب بخار قدرت و ۴۶۰ پوند فوت گشتاور تولید می کند. اما موتور V8 آن اساساً یک موتور از نسل قبلی است و همچنین می توان آن را در سایر شاسی بلندهای بزرگ GM و پیکاپ های اندازه کامل یافت.

این موتور امتحان شده است و قدرت کافی دارد تا اسکالید عظیم الجثه را با سرعت جابجا کند. با این حال ، با وزن تقریبی ۶۰۰۰ پوند این وسیله نقلیه ، ممکن است تمایل داشته باشید که سرعت و شتاب کمی بیشتر شود.

ستاره این نمایش ، یک گیربکس ۱۰ سرعته اتوماتیک است. به راحتی روی دنده صحیح قرار می گیرد و با تحویل قدرت مناسب به موتور کمک می کند. علاوه بر این ، تغییرات تقریباً نامحسوس است.

یک موتور شش سیلندر خطی توربودیزل ۳.۰ لیتری Duramax به تازگی بصورت اپشنال در اختیار مشتریان قرار گرفته است. قدرت آن ۲۷۷ اسب بخار برآورد می شود ، اما گشتاور خروجی با موتور پایه ۴۶۰ پوند فوت یکسان است.

بررسی میزان مصرف سوخت اسکالید ۲۰۲۱

مصرف سوخت  اسکالید ۲۰۲۱ برای شاسی بلند بزرگ لوکس مسئله ای فرعی است. این کدی با موتور پایه و دیفرانسیل عقب ، دارای ۱۵.۷ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در شهر و ۱۱.۸ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در بزرگراه است. اسکالید وقتی در حالت چهار چرخ متحرک باشد ، ۱۶.۸ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در شهر و ۱۲.۴ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر مصرف می کند.

در زمان نوشتن این مقاله ، کادیلاک تخمینی جهت میزان مصرف سوخت را برای مدلهای دارای موتور دیزلی ارائه نداده اند. با این حال ، سایر محصولات جنرال موتورز که از این موتور استفاده می کنند ، مسافت پیموده شده سوخت آنرا را بسیار بهتر از اسکالید با موتور V8 استاندارد خود تخمین می زنند.

قابلیت اطمینان کادیلاک اسکالید ۲۰۲۱

کادیلاک اسکالید ۲۰۲۱ دارای درجه اطمینان قابل پیش بینی کمی بالاتر از متوسط ۳.۵ از ۵ است.

ویژگی های ایمنی اسکالاد

ویژگی های استاندارد پیشرفته ایمنی:

سیستم هشدار برخورد به جلو

سیستم تشخیص عابر پیاده جلو و عقب

ترمز اضطراری اتوماتیک جلو

سنسورهای پارک جلو و عقب

سیستم دوربین پارکینگ با نمای فراگیر

چراغهای جلوی اتوماتیک

سنسور باران

صندلی مجهز به هشدار ایمنی

Teen Driver (به شما امکان می دهد مواردی مانند تعیین محدودیت سرعت و میزان صدا برای راننده ثانویه تنظیم کنید)

یادآوری صندلی عقب

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

هدآپ دیسپلی

کمک پارک اتوماتیک

سیستم نظارت بر نقاط کور

هشدار ترافیک در هنگام دنده عقب

هشدار خروج از خط

سیستم کمکی رانندگی بین خطوط

دوربین دنده عقب

ترمز اضطراری اتوماتیک معکوس

کروز کنترل تطبیقی

تشخیص دید در شب

Super Cruise (سرعت را با ترافیک حفظ می کند و فرمان اتوماتیک را در بزرگراه ها فراهم می کند)

بستن خودکار کمربند ایمنی

درباره خودرو بر جنوب

خودرو بر جنوب سایت مرجع در زمینه حمل و امداد خودرو انواع خودروهای سواری , پیکاپ , شاسی بلند است. که در زمینه حمل خودرو , امداد خودرو و خودرو بر مشغول به فعالیت می باشد. مجموعه خودرو بر جنوب در زمینه امداد خودرو , خودرو بر , جرثقیل خودرو بر , حمل خودرو , کفی خودرو بر فعالیت دارد.

نام خودرو :

کادیلاک اسکالید

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

420

گنجایش موتور :

6200

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

مصرف جاده ای:

خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , کادیلاک اسکالید 2021 , اسکالید 2021

مطالب مرتبط