Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

کادیلاک CT5 مدل 2021

کادیلاک CT5 مدل 2021 از نظر کیفیت داخلی ، فضای صندوق عقب و کیفیت رانندگی در مقایسه با رقبای خود کمی در حد پایینی قرار گرفته است.
کادیلاک ct5 مدل 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

فضای پای عالی برای سرنشینان
تعداد زیادی امکانات استاندارد و اختیاری

جوانب منفی

موتور پایه معمولی است
هندلینگ بی روح
فضای کم کابین
فضای صندوق عقب کوچک است

موارد جدید

موردی یافت نشد

https://khodrobarjonoob.ir/pickup20

کادیلاک CT5 مدل 2021 از نظر کیفیت داخلی ، فضای صندوق عقب و کیفیت رانندگی در مقایسه با رقبای خود کمی در حد پایینی قرار گرفته است. این خودرو نمره یا رتبه بندی کلی ندارد زیرا به طور کامل تست تصادف نشده است.

جوانب مثبت منفی کادیلاک CT5 مدل 2021

فضای پای عالی برای سرنشینان
تعداد زیادی امکانات استاندارد و اختیاری
موتور پایه معمولی است
هندلینگ بی روح
فضای کم کابین
فضای صندوق عقب کوچک است

جدید برای سال 2021

Android Auto و Apple CarPlay قابلیت بی سیم را اضافه کرده است.
یک کلاستر ابزار کاملاً دیجیتالی 12 اینچی و سیستم کمک راننده Super Cruise به تازگی بصورت آپشنال قابل انتخاب هستند.
رتبه بندی و تحقیق کادیلاک CT5 مدل 2021
کادیلاک CT5 رتبه 6 را در گروه خودروهای لوکس متوسط کسب است. در حال حاضر کادیلاک CT5 دارای نمره 6.7 از 10 است که بر اساس ارزیابی ما از 17 مقاله تحقیقاتی و عناصر داده با استفاده از منابع مختلف بدست است.

آیا کادیلاک CT5 ماشین خوبی است؟

نه ، CT5 خودروی متوسط لوکس خوبی نیست. کابین اش کمی تنگ است و در اکثر موارد امکانات چشمگیری ندارند. علاوه بر این ، فضای بار آن بسیار کم است. هیچ یک از گزینه های موتور کادیلاک – چهار سیلندر استاندارد توربو و V6 توئین توربو اختیاری خصوصیات چشمگیری ندارند. در تنظیمات و امکانات پایه احساس کمبود زیادی به چشم می خورد، در حالی که موتور ارتقا یافته کمی با تاخیر توربو همراه است. هندلینگ بی روحی دارد و فاقد قدرت لازم برای اسپرت بودن همچون سدان های همپایه است.

قیمت کادیلاک CT5 چقدر است؟

کادیلاک CT5 مدل 2021 با 36995 دلار شروع می شود که پایین ترین قیمت پایه را در بین خودروهای لوکس متوسط می باشد. تنها چند عدد از رقبای دیگر با قیمتی کمتر از 40،000 دلار قیمت خرده فروشی دارند ، در حالی که بیش از نیمی از خودرو های این کلاس با قیمتی بیش از 50،000 دلار شروع می شود.

سه تریم بالاتر CT5 نیز در دسترس می باشند که از 40،795 دلار ، 41،795 دلار و 47،795 دلار شروع می شود. دیفرانسیل عقب در هر مدل بصورت استاندارد است و چهار چرخ متحرک با 2000 دلار بصورت آپشنال ارائه می شود. CT5 به صورت استاندارد با موتور چهار سیلندر توربوشارژ ارائه می شود. همچنین با یک موتور توربوشارژ دوقلو V6 با قیمتی معادل 44،295 دلار در دسترس است.

کادیلاک CT5 در مقابل سایر رقبا

کادیلاک CT5 در مقابل Acura TLX

آکورا TLX همچنین یکی از ارزان ترین خودروها در کلاس اتومبیل های لوکس متوسط است که تنها چند صد دلار بیشتر از قیمت پایه CT5 خرده فروشی می شود. و گرچه قیمت CT5 تقریباً 70 هزار دلار است ، قیمت TLX در حدود 48000 دلار است و به طور کامل برای سال 2021 طراحی مجدد شده است ، TLX دارای یک کابین فوق العده است که دارای لوازم پیشرفته و طراحی الهام گرفته از اتومبیل های اسپرت است. با آکورا که دارای سواری و هندلینگ متعادل و موتور استاندارد سرحالی است عملکرد بهتری خواهید داشت. در مقابل ، کادیلاک فضای پای بیشتری برای سرنشینان عقب دارد و امکانات کاربرپسندتری دارد. هر دو خودرو لیستی مشابه از امکانات استاندارد و اختیاری دارند.
به طور کلی ، TLX انتخاب بهتری نسبت به CT5 است ، اما موارد قابل توجهی وجود دارد که کادیلاک از آن بهره می برد برای مثال صندلی عقب آکورا تنگ است و عادت کردن به سیستم مالتی مدیای آن نیازمند کمی زمان است.

کادیلاک CT5 در مقابل سری 5

بی ام و سری 5 خودرویی عالی است که تقریباً هر آنچه را که از یک سدان لوکس بخواهید دارد ، از جمله صندلی عقب جادار و دلپذیر ، صندوق عقب بسیار بزرگ و یکی از بهترین عملکردها در کلاس است. سری 5 با چابکی کار می کند و تقریباً دوازده گزینه بسیار مناسب برای موتور ارائه می دهد. تنها چیزی که ممکن است شما را از خرید آن بازدارد قیمت پایه بالای سری 5 است که حدود 54000 دلار است و تریم های فوق العاده عملکرد گرا ، شش رقم را کسوف می کنند.

داشبورد کادیلاک ct5 مدل 2021
کادیلاک ct5 مدل 2021

بررسی سیستم مالتی مدیا ، بلوتوث و ناوبری CT5

فناوری بالا یکی از مناسب ترین برچسب ها برای کادیلاک است. صفحه لمسی 10 اینچی از جزئیات و گرافیک چشمگیری برخوردار است و برای لمس های شما بسیار مناسب است. ساختار منوی آن نیز ساده است.
یک دکمه کنترل چرخشی روی کنسول مرکزی روشی دیگر را برای فرمان دادن به سیستم مالتی مدیا فراهم آورده است. علاوه بر این ، دکمه هایی روی کلاستر مرکزی برای مواردی مانند تنظیمات تهویه مطبوع درنظر گرفته شده است. میزان صدا و تنظیم صدا نیز توسط دستگیره ها کنترل می شوند ، اما این صفحه ها درست در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و ممکن است باعث برخی اشتباهات سهوی شوند.
امکانات استاندارد مالتی مدیرا: صفحه نمایش لمسی 10 اینچی ، سیستم تشخیص صدا ، سه پورت USB ، بی سیم Android Auto و Apple CarPlay ، نه بلندگو استریو ، رادیو ماهواره ای ، رادیو HD ، بلوتوث و نقطه اتصال Wi-Fi.
امکانات مالتی مدیا قابل انتخاب: سیستم ناوبری ، استریوی ممتاز Bose با 15 بلندگو و شارژ دستگاه بی سیم.
امکانات استاندارد اضافی: ورودی بدون کلید مجاورت ، استارت از راه دور ، درب بازکن جهانی گاراژ و کنترل خودکار تهویه مطبوع دو منطقه ای.
سایر امکانات موجود: کلاستر ابزار دیجیتال 12 اینچی ، سانروف دو جداره ، آینه دید عقب اتو دایم ، نور پردازی داخلی محیطی و یونیزاسیون هوای کابین.

بررسی موتور CT5

کادیلاک CT5 به صورت استاندارد با موتور چهار سیلندر توربوشارژ با قدرت 237 اسب بخار ارائه می شود که یکی از پایین ترین عملکردها را در کلاس دارد. نظرات متفاوت است برخی از منتقدان می گویند شتاب این خودرو کافی است ، در حالی که دیگران شتاب آن را کمی کم قدرت می دانند.
گزینه بهتر موتور V6 توربوشارژ است. در CT5 Premium Luxury میتواند 335 اسب بخار قدرت تولید می کند و در تریم های سری V میتواند 360 اسب بخار قدرت تولید می کند. پس از یک ثانیه تأخیر توربو ، قدرت آن بیشتر و تثبیت می شود.
هر دو موتور با یک گیربکس 10 سرعته اتوماتیک ارائه می شوند. این نقطه قوت موتور است ، زیرا این گیربکس کاملا پاسخگو است و شیفت های به موقع انجام میدهد.

بررسی میزان مصرف سوخت کادیلاک CT5

2021 CT5 با موتور پایه و دیفرانسیل عقب استاندارد خود تخمین زده می شود 10.2 لیتر در هر 100 کیلومتر مصرف می کند و در بزرگراه 7.4 لیتر در هر 100 کیلومتر سوخت مصرف می کند. این ارقام تقریباً برای کلاس اتومبیل های لوکس مقداری متوسط است. دریافت موتور چهار سیلندر با سیستم تمام چرخ متحرک باشد، منجر به افزایش مصرف سوخت به 11.2 لیتر در هر 100 کیلومتر درشهر و 7.6 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه می شود.

ویژگی های ایمنی CT5

ویژگی های استاندارد پیشرفته ایمنی:

سیستم هشدار برخورد به جلو
ترمز اضطراری اتوماتیک جلو
سیستم تشخیص عابر پیاده
دوربین دنده عقب
صندلی هشدار ایمنی
Teen Driver (به شما امکان می دهد مواردی مانند تنظیم سرعت و میزان صدا برای درایورهای ثانویه)
سنسور باران

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

سوپر کروز کنترل (در هنگام ترافیک سرعت را حفظ می کند و در برخی از بزرگراه ها فرمان اتوماتیک را فراهم می کند)
سیستم نظارت بر نقاط کور
هشدار ترافیک در هنگام دنده عقب
سیستم تشخیص عابر پیاده درهنگام دنده عقب
ترمز اضطراری اتوماتیک درهنگام دنده عقب
کروز کنترل تطبیقی
هد آپ دیسپلی
سیستم هشدار خروج از خط
سیستم کمکی نگهداری خودرو بین خطوط
چراغهای جلوی اتوماتیک
چراغهای جلو تطبیقی
نشانگر فاصله زیر
کمک پارک اتوماتیک
سنسورهای پارک عقب
دوربین آینه عقب
بستن خودکار کمربند ایمنی
سیستم دوربین پارکینگ با دید فراگیر

بررسی لکسوس RX 350 مدل 2021 

لکسوس RX 350 مدل 2021 با توجه به امتیاز عالی که در بخش قابلیت اطمینان پیش بینی شده کسب می کند و همچنین عملکرد کاملاً خوب ، در سطح بهترین ها در کلاس شاسی بلندهای متوسط لوکس ما قرار دارد ، اما نکته نه چندان مناسب آن شاید فضای بار کم آن باشد.

درباره خودرو بر و امداد خودرو جنوب

خودرو بر جنوب سایت مرجع در زمینه حمل و امداد خودرو انواع خودروهای سواری , پیکاپ , شاسی بلند است. بعلاوه در زمینه حمل خودرو , امداد خودرو و خودرو بر مشغول به فعالیت می باشد. مجموعه امداد خودرو جنوب در زمینه امداد خودرو , خودرو بر , جرثقیل خودرو بر , حمل خودرو , کفی خودرو بر فعالیت دارد.

نام خودرو :

کادیلاک CT5 مدل 2021

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر توربوشارژ

قدرت موتور:

237

گنجایش موتور :

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

10.2

مصرف جاده ای:

7.4
خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر

مطالب مرتبط