Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

کیا سلتوس 2022

کیا سلتوس یکی از جادارترین و مقرون به صرفه ترین شاسی بلندهای کم حجم و کم مصرف است و هندلینگ مناسبی را ارائه می دهد ، اما موتورهایش جا برای پیشرفت دارند
کیا سلتوس 2022

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

محفظه بار بزرگ

صندلی های جادار

سیستم مالتی مدیا و سرگرمی ساده و راحت

میزان مصرف سوخت عالی

 

جوانب منفی

موتور پایه ضعیف

از چابکی کمتری نسبت به رقبا برخوردار است

 

موارد جدید

تنظیمات جدید

تریم Nightfall Edition معرفی شد

https://khodrobarjonoob.ir/suv34

کیا سلتوس یکی از جادارترین و مقرون به صرفه ترین شاسی بلندهای کم حجم و کم مصرف است و هندلینگ مناسبی را ارائه می دهد ، اما موتورهایش جا برای پیشرفت دارند و نیاز به موتورهای قوی تر احساس می شود. این خودرو نمره یا رتبه بندی کلی ندارد زیرا به طور کامل مورد آزمایش تصادف قرار نگرفته یا از نظر قابلیت اطمینان نمره گذاری نشده است.

جوانب مثبت منفی کیا سلتوس 2022

محفظه بار بزرگ

صندلی های جادار

سیستم مالتی مدیا و سرگرمی ساده و راحت

میزان مصرف سوخت عالی

موتور پایه ضعیف

از چابکی کمتری نسبت به رقبا برخوردار است

موارد جدید برای سال 2022

امکانات ایمنی استاندارد تر

تنظیمات جدید

تریم Nightfall Edition معرفی شد

تحقیق و رتبه بندی کیا سلتوس 2022

کیا سلتوس 2022 به دلیل مفقود شدن اطلاعات ایمنی ، در شاسی بلندهای ساب کامپکت فاقد رتبه است. در حال حاضر ، نمره کلی Kia Seltos در دسترس نیست ، اگرچه رتبه منتقدین ، نمره عملکرد و نمره داخلی آن بر اساس ارزیابی ما از 16 تحقیق و داده بدست امده است.

کیا سلتوس یک شاسی بلند کامپکت خوبی است. سلتوس 2022 دارای اتاق بسیار جاداری است ، فضای مسافران سخاوتمندانه درنظر گرفته شده است و ظرفیت بار خوبی در کلاس دارد. علاوه بر جذابیت آن ، سیستم مالتی مدیا و سرگرمی بصری ، کابین خوش ساخت ، لیست طولانی امکانات و مسافت پیموده شده بنزین قابل توجه است. رقبایی با موتورهای قوی تر و هندلینگ بهتری نیز وجود دارند ، اما در کل ، کیا سلتوس 2022 انتخاب خوبی است.

کیا سلتوس 2022
کیا سلتوس 2022

قیمت کیا سلتوس 2022 چقدر است ؟

قیمت پایه Kia Seltos LX  در حدود 22490 دلار است که تقریباً برای شاسی بلندهای کامپکت قیمتی متوسط است.

کیا سلتوس در مقابل سایر رقبا

کیا سلتوس در مقابل هیوندای کونا

هیوندای کونا یک شاسی بلند کامپکت فوق العاده است. هر دوی این شاسی بلندها دارای موتورها و لیستی از امکانات مشابه هستند ، اما تفاوت هایی وجود دارد که شایان ذکر است. Seltos دارای فضای مسافر و بار بیشتری است ، که این امر انتخاب بهتری را برای شما در فراهم می آورد اگر قصد دارید مرتباً مسافران و وسایل آنها را حمل کنید سلتوس 2022 گزینه بهتری است. از سوی دیگر ، Kona دارای پویایی رانندگی پر قدرت تری است و آن را برای خریداران با عملکرد بهتر انتخاب می کند.

کیا سلتوس در مقابل تویوتا C-HR

تویوتا C-HR احتمالاً کمی مقرون به صرفه تر از کیا است ، اما این تنها مزیت اصلی آن در این مقایسه است. Seltos دارای فضای بیشتری برای مسافران و محموله و همچنین موتور قوی تر و همچنین مصرف سوخت بهتری است. همچنین می توان آن را با سیستم چهارچرخ متحرک داشت که در تویوتا موجود نیست.

داشبورد کیا سلتوس 2022
کیا سلتوس 2022

بررسی سیستم اطلاعات سرگرمی ، بلوتوث و ناوبری سلتوس 2022

استفاده از سیستم سرگرمی UVO کیا بسیار آسان است. کنترل های فیزیکی برای تنظیمات صدا و تهویه مطبوع وجود دارد و صفحه لمسی دارای منوها با پاسخ های سریع است. صفحه لمسی 10.25 اینچی موجود از کیا تلوراید سه ردیفه دارای قابلیت تقسیم صفحه است که به شما امکان می دهد کارهایی مانند ناوبری صفحه نمایش و تنظیم رادیو را همزمان انجام دهید.

امکانات استاندارد سیستم  مالتی مدیا و سرگرمی: صفحه نمایش لمسی 8 اینچی ، بلوتوث ، استریو با شش بلندگو ، پورت USB ، Android Auto و Apple CarPlay.

امکانات سیستم مالتی مدیا و سرگرمی موجود: صفحه لمسی 10.25 اینچی ، صفحه نمایش ابزارهای دیجیتال 7 اینچی ، پورت USB اضافی ، ناوبری ، رادیو ماهواره ای ، استریو Bose با هشت بلندگو و شارژ دستگاه بی سیم.

سایر امکانات موجود: استارت دکمه ای ، راه اندازی از راه دور ، ورود بدون کلید مجاور ، کنترل خودکار تهویه مطبوع و سانروف.

بررسی موتور سلتوس 2022

شما قابلیت انتخاب دو موتور را در این شاسی بلند دارید. موتور استاندارد یک موتور چهار سیلندر 2.0 لیتری با قدرت 146 اسب بخار و گشتاور 132 پوند فوت است. با گیربکس اتوماتیک متغیر پیوسته (CVT) جفت می شود. این موتور برای رانندگی در شهر کاملا مناسب است ، اما در بزرگراه مشکل دارد.

تریم های Nightshade Edition و SX Turbo به موتور 1.6 لیتری چهار سیلندر توربوشارژ ارتقا یافته اند. این موتور 175 اسب بخار قدرت و 195 پوند فوت گشتاور دارد و با گیربکس هفت سرعته اتوماتیک دو کلاچه عرضه می شود. این موتور بسیار پرقدرت است ، اما هنگام شروع به حرکت از زمان توقف توربو کمی تاخیر دارد و در صورت نیاز به قدرت بیشتر ، گیربکس دوکلاچه می تواند کند شود.

بررسی میزان مصرف سوخت سلتوس 2022

سلتوس با موتور اصلی و دیفرانسیل جلو 8.1 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 6.7 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه برآورد می کند. اینها برخی از بهترین رده بندی های مصرف سوخت در کلاس شاسی بلندهای کم حجم هستند. مدل های چهارچرخ محرک در شهر 8.7 لیتر در هر 100 کیلومتر و در بزرگراه 7.6 لیتر در هر 100 کیلومتر برآورد می شوند. مدل های دارای موتور توربوشارژ برآورد مصرف سوخت 9.4/7.8 لیتر در هر 100 کیلومتر را دارند.

ایمنی کیا سلتوس 2022

نتایج آزمایش تصادف سلتوس 2022

موسسه بیمه ایمنی بزرگراه ها تا این لحظه سلتوس 2022 را تصادف نکرده است.

اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها به سلتوس 2022 امتیاز کلی چهار از پنج ستاره را اعطا کرد که دارای چهار ستاره در تست تصادف از جلو و واژگونی و پنج ستاره در تست تصادف جانبی است.

امکانات ایمنی سلتوس 2022

امکانات استاندارد کمک راننده:

سیستم نظارت بر هوشیاری راننده

دوربین دنده عقب

سیستم هشدار خروج از خط

سیستم کمکی نگهداری خودرو بین خطوط

راهنمای دنبال کردن خطوط

چراغهای نور بالای اتوماتیک

سیستم هشدار برخورد به جلو

ترمز اضطراری خودکار

سیستم تشخیص عابر پیاده

امکانات موجود برای کمک راننده:

کروز کنترل تطبیقی stop-and-go

کمک رانندگی در بزرگراه (سرعت حرکت را متناسب با خودروی پیش رو تنظیم می کند)

سیستم نظارت بر نقاط کور

سیستم هشدار ترافیک در هنگام دنده  عقب

تشخیص دوچرخه سوار

کمک خروج ایمن


درباره خودرو بر جنوب و امداد خودرو جنوب

خودرو بر جنوب سایت مرجع در زمینه حمل و امداد خودرو انواع خودروهای سواری , پیکاپ , شاسی بلند است. بعلاوه در زمینه حمل خودرو , امداد خودرو و خودرو بر مشغول به فعالیت می باشد. مجموعه امداد خودرو جنوب در زمینه امداد خودرو , خودرو بر , جرثقیل خودرو بر , حمل خودرو , کفی خودرو بر فعالیت دارد.

 

کیا سلتوس 2021

کیا سلتوس 2021 به دلیل فضای فوق العاده برای سرنشین ها و فضای بار خود در بین شاسی بلند های های ساب کامپکت متمایز می شود. با این حال شتاب آن کمی کند است. این خودرو نمره یا رتبه کلی ندارد زیرا از نظر قابلیت اطمینان پیش بینی شده ارزیابی نشده است.

 

نام خودرو :

کیا سلتوس 2022

مدل :

2022

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

146

گنجایش موتور :

2000

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

8.1

مصرف جاده ای:

6.7
خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , کیا سلتوس 2022 , کیا سلتوس

مطالب مرتبط